Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. október 10. 17:35 #8601
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Azzal, hogy az emberek változnak (és még csak nem is a jó irányba), én pedig nem (vagy nem annyit), ezért egyre inkább egyedül érzem magam..
8 felhasználónak tetszik: LexiCobain, Beyla, Genevieve, Bertina, Szandi0820, icarlyluv, Lizania, ApusztákBoszorkánya
2014. október 10. 20:29 #8602
- törölt felhasználó -    
Tahó emberekkel a buszon, akikkel egyszerűen nem lehet mit kezdeni.
7 felhasználónak tetszik: Nina 10, Beyla, Angel, Genevieve, Szandi0820, ApusztákBoszorkánya, Lizania
2014. október 11. 19:39 #8603
- törölt felhasználó -    
Mondtam már, hogy nagyon utálok beteg lenni? Egész nap csak folyt az orrom, nagyon meg vagyok fázva. Persze az okát tudom, hiszen az okos osztálytársaim (fiúk) állandóan nyitogatják ki az ablakokat az osztályteremben, még akkor is, ha odakint meg lehet fagyni olyan hideg van... Persze, ha szólunk nekik még nekik áll feljebb. Istenem, akkor vegyék le a nagy meleg pulcsijukat, ha melegük van, ne az ablakot nyitogassák, könyörgöm! mellow.gif blink.gif
6 felhasználónak tetszik: Nina 10, Angel, Beyla, Lizania, Szandi0820, chelseagirl18
2014. október 11. 19:51 #8604
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nesha @ 2014.10.10. 16:50)
Ezzel az egy mondattal elmondtál mindent meghajolo.gif Na meg kiben lehet megbízni?
Újra itt. Kezd elegem lenni abból, hogy állandóan azt mondják rám, hogy biztos anorexiás vagyok csak mert vékony a testalkatom. Emberek nem éheztetem magam, nem divatból vagyok sovány, ilyen a genetikám nem tehetek róla. De ezt néhány egyénnek nehéz felfognia. Meghogy biztos nem eszek eleget. Akkor már nem itt lennék... A másik a hófehér bőröm. Nyáron megkaptam, hogy hogyan mertem felvenni rövidnadrágot mert világítottak a fehér lábaim. De csak azért, hogy más szemét ne bökje az én hófehér lábam látvány nem fogok csadort hordani a 100 fokos melegben. Meghogy menjek szoláriumba vagy feküdjek ki egy kicsit a napra legalább. Az én bőröm taszítja a napot... A szeplőimről és az anyjegyeimről nem is beszélve. Megkaptam már azt is, hogy milyen undorító és foltos a kezem, az arcom és a vállaim. 
Nem veszem fel, amit mondanak mert jobb dolgom is van annál, csak kezd idegesíteni. De ennyire unatkozni, hogy mással kell törődni. Mindenki törődjön magával és egészségesebb lesz a közérzete victory.gif


Azt hiszem, most találkozhattam a tükörképemmel. Megnyugodhatsz, énis megkaptam a múmiaalkatomat, a halálsápadt bőrömet és a kis légyszart az arcomon. És ebben az a vicces, hogy általában olyan emberek mondják, akik még karikatúrának sem mennének el. Bezzeg a plázacicák trottyos s*gge senkit sem zavar, már bocsánat. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, CandUs
2014. október 12. 09:24 #8605
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Biztos, hogy mazochista vagyok. Zh hét előtt 9 és fél nappal megveszem a Libriben a Glamour-napos kuponakció miatt az Alföldi színházát, és a Csillagászati földrajz helyett azt olvasom. Egyszerűen nem lehet letenni, nagyon érdekes, még úgy is, hogy csak 3-4 előadást láttam a Nemzetiben abban a bizonyos öt évben. Most kell megtanulnom az önkontrollt laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Angel, AFCfan
2014. október 12. 11:48 #8606
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Tegnap óta be van dugulva a fülem és már vérzik is meg fáj is... Nem jobbul :/
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2014. október 12. 14:00 #8607
- törölt felhasználó -    
Idézet (killerqueen. @ 2014.10.11. 19:51)
Azt hiszem, most találkozhattam a tükörképemmel. Megnyugodhatsz, énis megkaptam a múmiaalkatomat, a halálsápadt bőrömet és a kis légyszart az arcomon. És ebben az a vicces, hogy általában olyan emberek mondják, akik még karikatúrának sem mennének el. Bezzeg a plázacicák trottyos s*gge senkit sem zavar, már bocsánat. dry.gif

Ne bántsd már őket, ők tökéletesek rohog.gif
Nekem még hozzá jön, hogy alacsony (jött a törpézés, Törpillázás), szemüveges vagyok és nem hallok jól. Lassan már az lesz, hogy hogyan merünk létezni és elszívjuk előlük a levegőt rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. október 12. 15:17 #8608
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nesha @ 2014.10.12. 14:00)
Ne bántsd már őket, ők tökéletesek rohog.gif 
Nekem még hozzá jön, hogy alacsony (jött a törpézés, Törpillázás), szemüveges vagyok és nem hallok jól. Lassan már az lesz, hogy hogyan merünk létezni és elszívjuk előlük a levegőt rolleyes.gif


Te most komolyan az ikertestvérem vagy? Ha kiderül, hogy mindezen kívül szőke hajad, busma szemöldököd, örökké karikás szemed és ultragagyi memóriád van, akkor tökéletes a kép biggrin.gif
Különben meg, ne hidd, hogy akikről úgy tartod, azok valóban tökéletesek wink.gif
2014. október 12. 17:22 #8609
- törölt felhasználó -    
Idézet (killerqueen. @ 2014.10.12. 15:17)
Te most komolyan az ikertestvérem vagy? Ha kiderül, hogy mindezen kívül szőke hajad, busma szemöldököd, örökké karikás szemed és ultragagyi memóriád van, akkor tökéletes a kép biggrin.gif 
Különben meg, ne hidd, hogy akikről úgy tartod, azok valóban tökéletesek wink.gif

Az utolsó kettő talált laugh.gif Na meg szétszórt, elég hamar ideges leszek és nagyon hangulat ember vagyok. Túl sokat árultam el magamról, még valaki felfedez. Azzal tisztában vagyok csak ironizáltam biggrin.gif
Nem szeretném szét offolni a topicot biggrin.gif
2014. október 12. 18:19 #8610
- törölt felhasználó -    
A csicska emberekből. Meg abból, hogy valaki azért nem óhajt visszaírni, mert nem fogadtam meg a tanácsát.
2 felhasználónak tetszik: Nina 10, Lizania
2014. október 12. 18:48 #8611
- törölt felhasználó -    
azzal, hogy a drágalátos öreganyám elcserélte az unokanővéremmel az új Airmaxomat egy minimum 1000 forintot érő kínai cipőre azzal az indokkal, hogy alig hordtam.. -.- ilyen nincs, még szép, hogy visszaszerzem. rolleyes.gif
2014. október 13. 20:29 #8612
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
A depis hangulatommal...
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2014. október 13. 20:31 #8613
- törölt felhasználó -    
A tanulás és az iskola dry.gif
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2014. október 14. 18:35 #8614
Miss.Elizabeth
Miss.Elizabeth
✨Focus✨
 
StátuszPink fluffy unicorn dancing on rainbow.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.14.
Hozzászólás: 1303
Csatolások: 9
Azonosító: 226085
Offline offline
azzal hogy egy csomót tanultam biológiából de természetesen 3-ast kaptam reklamalo.gif
2014. október 15. 16:19 #8615
- törölt felhasználó -    
Az iskolánkban megint lopás történt,mégpedig most az osztálytársamtól loptak el valamit.

Az egész úgy volt hogy a 3. óránk ének óra volt a nyolcas teremben. Fanni otthagyta a táskáját amiben egy telefon és egy füllhallgató volt. A 4. órán ( matek) eszébe jutott hogy otthagyta és element érte, de amikor kivette a táskát a padból a táska nyitva volt és eltűnt belőle a telefon :/
Tavaly volt egy hasonló eset szombaton a néptáncpróbán. Amíg nem érkezett meg mindenki Éva néni nem zárta be az ajtót és többen láttak egy ismeretlen sötétarcú komát a lányöltöző előtt. Alexa a lányöltözőben hagyta a telefonját és amikor szünet volt nem találta. A rendőrségig vitték az ügyet de a kedves rendőröcskék azt mondák: Mivel a telefon értéke 50 000 FT alatt van nem tudnak vele mit csinálni.... blink.gif

Fanni és Alexa is hibás egy kicsit,de bárkinek hogy van mersze egy másik ember tárgyát ( ez esetben telofánját) magának tulajdonítani. reklamalo.gif

Mindent megtettünk hogy megtaláljuk a telefont hívtam többször is Fannit de a telefon kivolt kapcsolva sad.gif
4 felhasználónak tetszik: Lizania, Beyla, icarlyluv, Szandi0820
2014. október 15. 19:09 #8616
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Azokkal az elmebetegekkel, akiket állatkínzóknak nevezznek.
Ma - az egyik közösségi oldalon - találtam egy videó linket amire rákattintottam, hiszen kíváncsi alkat vagyok. Most azt kívánom bárcsak hagytam volna az egészet annyiban. A videón egy állatkínzásos felvétel volt ami már az elsõ pillanattól kezdve sírásra késztetett, pedig nem vagyok egy érzékeny típus. Miután pedig legyõztem a szomorúságot, dühös lettem. Hogy képes valaki ilyet tenni? Én így is alig bírtam végignézni, szörnyû volt, de képtelen voltam kikapcsolni. Látnom kellett, hogy mire képesek az emberek, de azt képtelenség megérteni, hogy miért. Ezeknek a szörnyetegeknek nyilvánvalóan valami elmebajuk van, más nem lehet.
"Senki sem érdemli meg a halált." Ezek az emberek nem érdemlik meg a halált, az megváltás lenne számukra. Ezek a mocskok a halálnál sokkal többet érdemelnek... Rajtuk is végre kellene hajtaní azt a kínzást mint azokon a szegény, szerencsétlen állatokon.
5 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Lizania, icarlyluv, Beyla, Szandi0820
2014. október 15. 20:38 #8617
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Tudom ,baromira nem nagy ügy, mert a betegségből úgy is kilehet jönni.
De én már lassan 2 hete küzdök a náthával. És semmi ,de semmi nem hat. Az orvoshoz múlt hét csütörtökön mentem el, és ő kiírt péntekig. Na most: Az történt, hogy vasárnapra már egészen tűrhető állapotba voltam, már a náthám nem volt olyan vészes. Ennek ellenére mentem és megyek is.
Ma arra keltem ,mintha fejbe vertek volna, olyan volt a fejem. Nem fájt, de még is olyan kábaság uralkodott rajtam ,hogy borzalmas volt a reggelem. bevettem egy fél algopyrint, így sikerült végig bírni a sulit. De mikor haza értem és lefeküdtem...nem tudtam aludni. Reszkettem, valósággal fáztam. Pedig most úgy érzem, mintha anyám befűtött volna télre olyan melegem van.
Szóval ott tartottam ,hogy fáztam ,ennek örömébe tanultam meg holnap arra, hogy feleljek. Tudom, most megfordul a fejetekbe, hogy ki olyan hülye, hogy betegen megy suliba. Erre is rátérek.
Na, most nem rég megmértem a lázam és mikor megláttam ,hogy 37.5-öt mutat (a lázmérőnk nem mér jól, csak arra nem emlékszek ,hogy 3 fokkal feljebb vagy lejjebb mutat...de én úgy érzem ,hogy feljebb van, akkor 37. 8.).
Anyám azt mondta, hogy menjek el orvoshoz. Megint. Arról szó se lehet. Elmentem hozzá és mit írt fel? Semmit. Legalább is olyat nem, ami segített volna rajtam.
Ráadásul a suliba már csak azért is kell járnom ,mert 11.-es vagyok, ez a legkeményebb év. Ha lemaradok az anyagról már ott elleszek veszve, mert a barátnőim ugyan odaadják a füzete, de hogyan? Valamit kihagynak, valamit nem adnak oda, mert szerintük nem annyira fontos anyagrész. És most kitől kérjem el? Sajnos egyik osztálytársam se annyira jegyzetelős típus, hogy elkérjem bárkitől is, így magamnak kell megoldanom úgy, hogy bejárok.
Eredetileg ott tartottam ,hogy anyám mondta, hogy orvoshoz menjek. Nos ettől a gondolattól nem csak felment a pumpa, hanem egyenesen még le is kiabáltam a bátyám, pedig ő csak segíteni akart, mert éppen akkor csinált nekem valami ,,csoda italt". Mert nem hiszem el ,hogy akármit is csinálok, de ez a nyamvadt nátha nem megy le rólam. Sok vizet iszok, teát iszok, minden féle megfázás ellenit, több, mint száz zsebkendőt elhasználtam és semmi.
Máskor nem is foglalkozom magammal ennyit. Iszok teát és kész, vagy veszek be algopyrint.
És már elkezdtem sírni is és ez idegesít, mert nem tudom mi végett. Nem tudom miért, de mikor elsírtam magam a létező összes problémám előjött és emiatt csak jobban sírtam.
És én nem vagyok sírós lány, igyekszek leszokni róla, hogy nem bőgöm el csak úgy magamat. Most viszont mindenen elérzékenyülök és sírni támad kedvem. Közbe az fejemet olykor mázsás súlynak érzem.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Lizania, icarlyluv
2014. október 16. 01:22 #8618
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Azokkal, akik már-már erőszakkal vívják ki mások figyelmét. Unalmas és egyben szánalmas is, amikor valaki csak azért érdekes mások szemében - vagy még akkor sem -, mert szántszándékkal ugraszt egymás ellen két rajongótábort és legalább ugyanennyire nevetséges az is, ha nincs más elfoglaltsága, mint mások életén agyalni. Az ilyen embereket mi vezényel? Akinek az a legnagyobb boldogsága, ha másnak bosszúságot okoz, akkor soha ne legyen boldogabb. Bárki bármit mond, szerintem nincs jobb annál, mint mikor örömet szerzünk valakinek. Ezerszer jobb egy őszinte és boldog mosoly, mint egymillió bosszús pillantás. Persze vannak ilyen beteg emberek, akik a káoszt, a kétségbeesést, a másik piszkálását élvezik, aztán olyan jó ügyek "mellett" kampányolnak, amivel eltussolhatják a saját álnokságukat, de aki hazug, kétszínű és mellé még nagyképű is, az soha nem él boldogan. Persze az ilyen beteg, szocio- és pszichopata emberek egy idő után megunják, ha ignorálják őket (márpedig ezt érdemlik és ezáltal lesznek kezelhetőek), még inkább felhúzzák magukat, és mégis ez a legjobb: erőszakkal harcolják ki a figyelmét, szomjaznak mások szeretetére, de amíg a saját életükben nincs rend, addig nincs közük másokéhoz sem. Olyan ez, mintha beszélnének, de senki nem hallaná őket, hiszen amíg valaki mások életével foglalkozik a sajátja helyett, addig egyedül van és egyedül is marad. A netes barát nem barát, pláne, ha valamilyen céllal köttetett a barátság és nem tiszta szívből, feltételek nélkül. Ha pedig két embert a közös gonoszkodás hoz össze, ott el lehet gondolkozni a kapcsolat komolyságán és milyenségén, pláne, ha olyan ember ellen "szövetkeznek", akit nem is ismernek és azzal vádolják, hogy jó helyen nyalizott vagy másokon felkapaszkodott. Aki nem tud olvasni a sorok között, nem lát a dolgok mögé, mert nincsenek ismeretei a háttérben zajló dolgokról, az legyen csak a saját elvakult kis világában, ennek ellenére mindig voltak, vannak és lesznek emberek, akiknek nincs szüksége másokra ahhoz, hogy elérjék azt, amit akarnak. A sikeres emberek mögött általában sikeres csapat, jó háttér, szerető család és igaz barátok vannak, nincs szükségük a mesterkéltségre, álnevek mögé rejtőzésre, koholt "igazságokra" és pozőr barátokra ahhoz, hogy jók és/vagy sikeresek legyenek abban, amit csinálnak.
5 felhasználónak tetszik: Beyla, icarlyluv, Lizania, Glamster, Szandi0820
2014. október 16. 15:26 #8619
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Idézet
Persze vannak ilyen beteg emberek, akik a káoszt, a kétségbeesést, a másik piszkálását élvezik, aztán olyan jó ügyek "mellett" kampányolnak, amivel eltussolhatják a saját álnokságukat, de aki hazug, kétszínű és mellé még nagyképű is, az soha nem él boldogan. Persze az ilyen beteg, szocio- és pszichopata emberek egy idő után megunják, ha ignorálják őket (márpedig ezt érdemlik és ezáltal lesznek kezelhetőek), még inkább felhúzzák magukat, és mégis ez a legjobb: erőszakkal harcolják ki a figyelmét, szomjaznak mások szeretetére, de amíg a saját életükben nincs rend, addig nincs közük másokéhoz sem. Olyan ez, mintha beszélnének, de senki nem hallaná őket, hiszen amíg valaki mások életével foglalkozik a sajátja helyett, addig egyedül van és egyedül is marad. A netes barát nem barát, pláne, ha valamilyen céllal köttetett a barátság és nem tiszta szívből, feltételek nélkül. Ha pedig két embert a közös gonoszkodás hoz össze, ott el lehet gondolkozni a kapcsolat komolyságán és milyenségén, pláne, ha olyan ember ellen "szövetkeznek", akit nem is ismernek és azzal vádolják, hogy jó helyen nyalizott vagy másokon felkapaszkodott.


Igen,ez mind igaz,amit írtál,csak még az a baj ezzel,hogy ha kiszemelnek valaki olyat maguknak,aki eleve gyenge és éppen egyedül van,és ilyen módon piszkálják,akkor van,hogy őt is átváltoztatják pont ezzel olyanná,amilyenek ők,és a kör nem ér véget,mert ő meg ezeket az embereket utálja meg,és minden áron ki akar velük cseszni,és bemocskolják a lelkét,és így tovább...utálom ezt a jelenséget.Lehet,hogy némelyek tudnának jó irányba fejlődni,de ilyen rossz alakok veszik körül,és a végén ő is olyanná változik,és egyre többen lesznek...ez olyan szomorú és igazságtalan. dry.gif
5 felhasználónak tetszik: Lizania, Beyla, LexiCobain, Szandi0820, Piadone
2014. október 16. 15:27 #8620
- törölt felhasználó -    
Az egyik évfolyamtársammal, aki a semmi miatt nem jön iskolába, mert nincs kedve irodalom tételt írni, ezért bebeszéli magának, hogy beteg, és minden hülyeséget kitalál, mintha fellapozott volna egy orvosi könyvet... Ma már jött volna suliba, de mégsem, mert lázasnak érzi magát, de nem az, csak annak érzi magát... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
540 oldal 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!