Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. október 25. 15:56 #8701
Szabii5
Szabii5
 
Státusz12.02. - Soon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.02.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 20
Azonosító: 159930
Offline offline
Mindenki olyan beképzelt, ja meg facebook-függőség, ja meg hogy a táncpárom szerelmes az ellenségembe... dry.gif
2 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Piadone
2014. október 25. 16:14 #8702
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (Fannycska999 @ 2014.10.24. 20:19)


Rohadtul nincs okuk röhögni rajtunk senkinek sem... Más országban sem kolbászból van ám a kerítés, nem csak jóság van. Pl. Brazíliát is bírálta a fél világ, hogy VB-t, meg Olimpiát is rendeznek, holott köztudottan Rio-ban vannak a világ legnagyobb szegénynegyedei... Most csak példát mondtam. Közelebb jövök. Németországban sokkal drágább az élet (ezt egy itt élő Német önkéntes csajszitól tudom) csak ott arányosan keresnek. Míg itt mi van? Adóztatnak minden sz*rt, de béreket nem, vagy alig pár száz forinttal emelik. Mindegy, nem óhajtok politizálni. Lényeg a lényeg ne foglalkozzunk Velük, mert ilyenkor tesznek rá magasról, hogy sok értékünk is van...
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lizania, Fannycska999
2014. október 25. 16:26 #8703
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Pöttömke @ 2014.10.25. 16:14)
Rohadtul nincs okuk röhögni rajtunk senkinek sem... Más országban sem kolbászból van ám a kerítés, nem csak jóság van. Pl. Brazíliát is bírálta a fél világ, hogy VB-t, meg Olimpiát is rendeznek, holott köztudottan Rio-ban vannak a világ legnagyobb szegénynegyedei... Most csak példát mondtam. Közelebb jövök. Németországban sokkal drágább az élet (ezt egy itt élő Német önkéntes csajszitól tudom) csak ott arányosan keresnek. Míg itt mi van? Adóztatnak minden sz*rt, de béreket nem, vagy alig pár száz forinttal emelik. Mindegy, nem óhajtok politizálni. Lényeg a lényeg ne foglalkozzunk Velük, mert ilyenkor tesznek rá magasról, hogy sok értékünk is van...

Szerintem meg ez az internetadó egy hatalmas kamu. Minap én is néztem, amikor valamelyik csatornán ezt tárgyalták, ugyanis én le vagyok maradva, mint a borravaló, sokkal később tudtam meg, hogy állambácsi ilyet is be kíván vezetni. Rengeteg ellenérvet sorakoztattak fel ellene, amik meggyőztek engem azzal kapcsolatban, hogy ez az egész egy hatalmas figyelemelterelés. Nemrég elk*rtak valamit az USA-ban és kib*sztak hat magyar állampolgárt korrupció gyanújával. Alapvetően a fél világ a nyomorunkon röhög, de hát mégis csak kevésbé kellemetlen Magyarországot az internetadó miatt emlegetni, mintsem korrupcióval. Szóval szerintem felesleges ezen agyalnunk, hogy mikor fogják megadóztatni a netet, mert nem fog erre sor kerülni, szimplán csak ég a vastag bőr a p*fájukon az Egyesült Államokbeli kenőpénz okán. biggrin.gif

On:

Tulajdonképpen kivételesen nincsen ki a tököm annyira semmivel sem, de lehangoló, hogy a legutóbbi vérképemben a vasam 6,6 volt, ami egyszerűen siralmas a három hónappal ezelőtti 24-hez képest. Most már értem, hogy miért alszok minden áldott nap este héttől másnap hajnalig egyfolytában. Állandóan fáradt vagyok, képtelen vagyok magamat kipihenni és folyton csak aludnék, amit nem lehet azért állandóan csinálni, hiába is őszi szüneten van az ember. Nincs mese, be kell iktatni a vastabletta szedését megint, hogy ismételten emberi formámat mutathassam. Utálok ennyi gyógyszert szedni. wacko.gif Egyedül az biztató, hogy a CRP kettő és a süllyedés három, ami azt jelenti, hogy egyáltalán nincs gyulladás a szervezetemben. Remélem, hogy a doki megtartja az ígéretét, és tényleg el fogjuk hagyni a szteroidot végre. Minden vágyálmom már!
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, icarlyluv, ApusztákBoszorkánya, Nina 10, AFCfan
2014. október 25. 19:25 #8704
- törölt felhasználó -    
Azokkal, akik itt a hülye internetadó miatt nyafognak. 110.gif Úgy látom csak egyetlen ember nem vágta hanyatt magát tőle. Most komolyan, ha még 20-an leírjátok, akkor sem fogjátok megváltani a világot vele. De ha ez nyugtatja meg a kis lelketeket, akkor ismételjétek csak egymást, ha már önálló gondolatotok nincsen.
És ha már itt tartunk, komolyan agyf*szt kapok néhány felhasználótól, annyira ostobák, hogy az már nekem fáj. Sok cikknél alig tudok egy normális hozzászólást olvasni, mert annyira primitívek, hogy úgy érzem, az én agyamat is leszívják. Már ha egyáltalán találok mostanában valami érdekes cikket. A másik azért nyafog, mert nem köszöntik föl. Hát kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gondja az életben. Esküszöm, csak egy pillanatig fordult meg a fejemben, ha a gyilkosságot nem büntetnék... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. október 25. 20:23 #8705
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2014.10.25. 19:25)
Azokkal, akik itt a hülye internetadó miatt nyafognak.  110.gif  Úgy látom csak egyetlen ember nem vágta hanyatt magát tőle. Most komolyan, ha még 20-an leírjátok, akkor sem fogjátok megváltani a világot vele. De ha ez nyugtatja meg a kis lelketeket, akkor ismételjétek csak egymást, ha már önálló gondolatotok nincsen. 
És ha már itt tartunk, komolyan agyf*szt kapok néhány felhasználótól, annyira ostobák, hogy az már nekem fáj. Sok cikknél alig tudok egy normális hozzászólást olvasni, mert annyira primitívek, hogy úgy érzem, az én agyamat is leszívják. Már ha egyáltalán találok mostanában valami érdekes cikket. A másik azért nyafog, mert nem köszöntik föl. Hát kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gondja az életben. Esküszöm, csak egy pillanatig fordult meg a fejemben, ha a gyilkosságot nem büntetnék...  rolleyes.gif


Nem mindenki ismételte a másik mondandóját(csak 1-2),és megértelek,de valakinek sokkal gyengébb az idegrendszere,mint a tiéd,és érzékenyebb a lelkivilága..ki tudja mitől...ezt te nem tudhatod,és igen,tényleg nincs nagy problémája,de lehet,hogy őt most mélyen érinti,és miért ne írhatná le ide?Eggyel több,vagy kevesebb hozzászólás,mit számít?Lehet a való életben nincs is kinek elmondania..vagy nem meri..
7 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, icarlyluv, Pöttömke, Lil98, Beyla, drfan, Piadone
2014. október 25. 20:26 #8706
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
A mindennapos fejfájással. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, drfan
2014. október 25. 20:57 #8707
- törölt felhasználó -    
Az osztálytársaimmal megint...
Pénteken az egyik lány azt mesélte a többieknek, hogy egy buliban részeg volt, az egyik haverja bedrogozta és utána milyen jól érezte magát. A haverjaival a lakásukon szoktak füvezni és elmondta, hogy miket csinálnak. Itt a többi lány is bekapcsolódott, hogy milyen jó érzés mikor be vannak szíva és sorban mondták el a tapasztalataikat. Engem egyáltalán nem izgat, hogy mit csinálnak, de nekik muszáj az egész osztály előtt kibeszélniük, hogy megmutassák milyen nagy "nők" rolleyes.gif
Második dolog. Ma elmentem vásárolni és azt látom, hogy egy leopárdmintás, magassarkús (mű)nő végigcibálja a síró kisfiát az egész üzleten mert ő vásárolni akar. Elkezd a kisfiúval kiabálni, hogy ott hagyja az üzletközepén ha nem lesz csöndben. A gyerek ott maradt sírva, a nő lelkiismeret nélkül a sorok között járkált és a ruhákat nézegette. Az ilyennek minek gyerek? mad.gif
8 felhasználónak tetszik: Pöttömke, IQninja99, Szandi0820, Cute girl 998, icarlyluv, ApusztákBoszorkánya, Genevieve, Beyla
2014. október 26. 11:55 #8708
szenya
szenya
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.05.
Hozzászólás: 122
Csatolások: 0
Azonosító: 182613
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2014.10.25. 19:25)
Azokkal, akik itt a hülye internetadó miatt nyafognak.  110.gif  Úgy látom csak egyetlen ember nem vágta hanyatt magát tőle. Most komolyan, ha még 20-an leírjátok, akkor sem fogjátok megváltani a világot vele. De ha ez nyugtatja meg a kis lelketeket, akkor ismételjétek csak egymást, ha már önálló gondolatotok nincsen. 
És ha már itt tartunk, komolyan agyf*szt kapok néhány felhasználótól, annyira ostobák, hogy az már nekem fáj. Sok cikknél alig tudok egy normális hozzászólást olvasni, mert annyira primitívek, hogy úgy érzem, az én agyamat is leszívják. Már ha egyáltalán találok mostanában valami érdekes cikket. A másik azért nyafog, mert nem köszöntik föl. Hát kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gondja az életben. Esküszöm, csak egy pillanatig fordult meg a fejemben, ha a gyilkosságot nem büntetnék...  rolleyes.gif


Ez a topik arra való, hogy a tagok kiírják magukból a kisebb-nagyobb gondjaikat. Ha nem tetszik, továbbgörgetsz és nem olvasod el őket, vagy ha már elolvasod őket, akkor minimum szó nélkül hagyod, és nem véleményezed mások problémáit, főleg nem úgy, hogy az illető rendeltetésszerűen használja a topikot.
Tudod, szerintem a te reakciód az, ami igazán primitív... unsure.gif
6 felhasználónak tetszik: Pöttömke, ApusztákBoszorkánya, Phaedra, icarlyluv, Lil98, drfan
2014. október 26. 14:09 #8709
- törölt felhasználó -    
mindenkiből mára már. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2014. október 26. 16:13 #8710
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
7 éves korom óta utálom a hajamat,és elrontja az életemet!!!!! beer.gif
Nekem nem rossz haj éveim vagy napjaim vannak,hanem rossz haj életem!
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Piadone
2014. október 26. 17:03 #8711
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy apukám abban a bosszantó tudatban él, hogy én odavagyok a különféle nyálas tinibandákért, pedig mondtam neki, hogy kiket kedvelek, persze azokból csak a Nirvana maradt meg neki, mert azt ő is ismeri. Ma megkérdezte, hogy láttam-e a One Direction új klipjét (wtf fej), és hát nem hazudtam, megmondtam, hogy igen, mert tényleg mindenhol abba futok bele, szóval... Pedig egyenesen kijelentettem neki, hogy nem szeretem azt a bandát, de mintha rám akarná erőltetni. biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Beyla, IQninja99, Lil98, icarlyluv, Szandi0820, Fannycska999
2014. október 26. 17:07 #8712
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Idézet (sound of silence. @ 2014.10.26. 17:03)
Azzal, hogy apukám abban a bosszantó tudatban él, hogy én odavagyok a különféle nyálas tinibandákért, pedig mondtam neki, hogy kiket kedvelek, persze azokból csak a Nirvana maradt meg neki, mert azt ő is ismeri. Ma megkérdezte, hogy láttam-e a One Direction új klipjét (wtf fej), és hát nem hazudtam, megmondtam, hogy igen, mert tényleg mindenhol abba futok bele, szóval... Pedig egyenesen kijelentettem neki, hogy nem szeretem azt a bandát, de mintha rám akarná erőltetni. biggrin.gif


Ez vicces,és idegesítő is lehet egyben. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Piadone
2014. október 26. 18:22 #8713
- törölt felhasználó -    
Idézet (ApusztákBoszorkánya @ 2014.10.26. 17:07)
Ez vicces,és idegesítő is lehet egyben. rohog.gif

Igen, valahogy így. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2014. október 26. 18:27 #8714
- törölt felhasználó -    
A nettel is tele van mindenem meg úgy a mai nappal. A szülinapom remek dolog...és fel is köszöntöttek páran,de természetesen akinek körbejárom még az el.aszott ürülékét is,is persze én veszek neki csokit meg rengeteg hasnoló sz.rt szülinapjára az még egy nyüves SMS-t is elfejet írni nekem. Pedig mennyi mindent tettem már a kapcsolatunkért...ami ahogy látszik neki semmi...
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2014. október 26. 21:03 #8715
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Ma minden illúzióm tönkrement az igaz szerelemről... akiket tökéletes házaspárnak tartottam, válnak.... Mi lesz ebből a világból? unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: Genevieve, ApusztákBoszorkánya, Szandi0820
2014. október 26. 23:26 #8716
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Megint...újra, és újra.

Egyrészt a hazugságokkal. Ma már mindenki úgy hazudik, mintha könyvből olvasná, az őszinteség meg ritka. Amolyan kiváltság. A nők hazudnak a pasiknak, a pasik hazudnak a nőknek. S miért megy tönkre egy család? Mert a férj hazudik. Egy ismerősöm...feleség, gyerek...közben fiatal lányokat szédít jobbra-balra. Nem mintha nem nézne ki jól, de könyörgöm...családos ember már ne csináljon ilyet. De a lányok meg...ááá...hosszú történet. A hazugságot gyűlölöm...

Aztán az oldallal. Ezzel...gondosan megírtam a profilomat, már az utolsó simításokat végzem, erre rákattintok egy ikonra, és egy másik oldalra dob át...nem új ablakban vagy lapon még véletlenül sem...minek?! S már idegbajt kapok. Elszánom magam, erre tessék....és elegem van. Teljesen...mindenből...már azért nem tudok ép értelmes mondatokat írni sem...sorry.gif
3 felhasználónak tetszik: Genevieve, ApusztákBoszorkánya, Szandi0820
2014. október 27. 11:12 #8717
- törölt felhasználó -    
Idézet (sound of silence. @ 2014.10.26. 17:03)
Azzal, hogy apukám abban a bosszantó tudatban él, hogy én odavagyok a különféle nyálas tinibandákért, pedig mondtam neki, hogy kiket kedvelek, persze azokból csak a Nirvana maradt meg neki, mert azt ő is ismeri. Ma megkérdezte, hogy láttam-e a One Direction új klipjét (wtf fej), és hát nem hazudtam, megmondtam, hogy igen, mert tényleg mindenhol abba futok bele, szóval... Pedig egyenesen kijelentettem neki, hogy nem szeretem azt a bandát, de mintha rám akarná erőltetni. biggrin.gif

Nekem is volt ilyesmi sztorim. Az én szüleim 1D-s hajkefét vettek nekem karácsonyra! _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820
2014. október 27. 13:40 #8718
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Az idióta reklámmal ami folyamatosan megjelenik a fõoldalon a háttérképemet helyettesítve. És persze ki van rajta? Violetta. rolleyes.gif
Nem elég, hogy lassan idegbajt kapok a nyolcéves rajongóiktól az oldalon [soha semmi bajom nem volt a kisebbekkel, de ez most felidegelt], még itt is bámulhatom ezt a sz_rt.
Mondjuk sosem voltam oda a szappanoperákért, de ez azok közé tartozik amit kifejezetten utállok. A sztori szerintem mindig is elég ratyi volt, a színészekrõl/színésznõkrõl meg inkább nem is beszélek. Hamarosan el fog tûnni süllyesztõben, akárcsak a többi disney sorozat.
7 felhasználónak tetszik: Phaedra, Lil98, ApusztákBoszorkánya, icarlyluv, Beyla, Szandi0820, drfan
2014. október 27. 13:48 #8719
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nina 10 @ 2014.10.27. 13:40)
Az idióta reklámmal ami folyamatosan megjelenik a fõoldalon a háttérképemet helyettesítve. És persze ki van rajta? Violetta. rolleyes.gif 
Nem elég, hogy lassan idegbajt kapok a nyolcéves rajongóiktól az oldalon [soha semmi bajom nem volt a kisebbekkel, de ez most felidegelt], még itt is bámulhatom ezt a sz_rt.
Mondjuk sosem voltam oda a szappanoperákért, de ez azok közé tartozik amit kifejezetten utállok. A sztori szerintem mindig is elég ratyi volt, a színészekrõl/színésznõkrõl meg inkább nem is beszélek. Hamarosan el fog tûnni süllyesztõben, akárcsak a többi disney sorozat.


valahogy ismerős az eset. Ráadásul ha rá akarok kattintani valamire, és félrecsúszik ez a hülye egér, akkor akaratlanul is rákattintok. Különben meg, ha már reklám, akkor lehetne a fejlécben, mint minden normális reklám, és nem kellene vele kitapétázni az egész kezdőlapot, de mindegy. Egyébként sem mindenki szereti ezt a baromságot. Max a kis harmadikosok, akiknek még email-címük sincs, nemhogy starity-jük. ilyen alapon "Barbie csillámos kalandjai" reklámmal is előrukkolhatnának egyszer...
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Nina 10, Lil98, ApusztákBoszorkánya, icarlyluv, Szandi0820
2014. október 27. 13:56 #8720
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (killerqueen. @ 2014.10.27. 13:48)
valahogy ismerős az eset. Ráadásul ha rá akarok kattintani valamire, és félrecsúszik ez a hülye egér, akkor akaratlanul is rákattintok. Különben meg, ha már reklám, akkor lehetne a fejlécben, mint minden normális reklám, és nem kellene vele kitapétázni az egész kezdőlapot, de mindegy. Egyébként sem mindenki szereti ezt a baromságot. Max a kis harmadikosok, akiknek még email-címük sincs, nemhogy starity-jük. ilyen alapon "Barbie csillámos kalandjai" reklámmal is előrukkolhatnának egyszer...

nem is a reklámmal van a baj, mindenhol vannak. inkább azzal, hogy még két adblocker sem képes megfogni. legalábbis nálam... unsure.gif mondjuk azt még jobban szerettem, mikor megfogta ugyan, nem láttam az oldalon, de folyamatosan megnyílt új lapon a mizós facebook... rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Nina 10, Lil98, ApusztákBoszorkánya, icarlyluv, Szandi0820, drfan
540 oldal 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!