Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 19. 23:45 #9061
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Szimplán csak a fáradtsággal. Ez a hetem volt az első vizsgahetem, és rohadt sok ZH-t írtunk, a mai utolsó ZH-ra már alig bírtam tanulni, annyira elfáradtam. Inkább az aulában betoltam egy kis Stand Up Comedy -t (Kiss Ádám földrajz érettségije ilyenkor alap, plusz Kőhalmi Zoltánt is) és rötyögtem magamnak egy sort. Na meg az eléggé lefárasztott, amikor ma 3 helyett fél négykor kezdtük a ZH írását, mert a tanár úr fél órán keresztül beszélt a vizsgáról, vizsgaidőszakról, feladatokról, életfilozófiáról... biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Lil98, Bátor Ventillátor, Szandi0820
2014. december 20. 00:32 #9062
- törölt felhasználó -    
A torokgyulladással. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Lil98, Nina 10
2014. december 20. 01:18 #9063
- törölt felhasználó -    
Kettő vagy három hete úgy fájt már a fogam, hogy be akartam ülni rendelésre ami hiába volt kiírva nem volt, de kaptam egy tündéri időpontot tegnapra. Majd beleőrültem a fájdalomba, de nem voltam hajlandó csak ehhez a fogorvoshoz menni mert mindig hozzá jártam. El is mentem tegnap nézegette kérdezgetett, kiforrt, hogy gáz van akkor most gyökérkezelés lesz. Azért is szeretek hozzá járni mert még soha nem fájt pedig most is akkora injekciót kaptam, de meg se éreztem kaptam egy ideiglenes tömést és hazajöttem szépen. Lefeküdtem aludni mert idegesített, hogy az érzéstelenítőtől nem éreztem a fél arcom. Ja, felébredtem és meg vagyok bolondulva megint fáj és most már az arcom is feldagadt, enni?! miazazevés?! jaés, hogy kell. nem tudom. A legszebb, hogy dec. 30-án mehetek vissza és vagy most jó lesz vagy szépen fájdalomcsillapítós dobozok között ünneplem az újévet. blink.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, drfan, icarlyluv, Lil98, IQninja99, Szandi0820, Nina 10
2014. december 21. 11:15 #9064
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Khm.Khm. Másnapossággal tongue.gif fish.gif
2 felhasználónak tetszik: Zsófi765, IQninja99
2014. december 21. 11:19 #9065
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy ezen a vasárnapon nem tudok enni húslevest hús nélkül. :'S
2014. december 21. 16:31 #9066
- törölt felhasználó -    
Istenem. omg.gif Egyesek annyira nem képesek leállni, és nyomják az idióta szövegüket, amivel csak engem idegesítenek, de ez rossz szokásom, egyszerűen nem kéne figyelnem rá. Nem szoktam másoknak rosszat kívánni, de alig várom, hogy pofára essen, hátha legalább tanul belőle. Egyébként a fenébe is, mindegy kiről van szó. closedeyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Lil98, Szandi0820, Nina 10
2014. december 21. 17:02 #9067
AvrilSmile
AvrilSmile
 
Státusz"I have died everyday waiting for you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.17.
Hozzászólás: 926
Csatolások: 4
Azonosító: 226218
Offline offline
Idézet (sound of silence. @ 2014.12.15. 14:58)
Mindent leírtál, amit egykoron én is le szerettem volna, csak nem volt erőm hozzá. Köszönöm.  meghajolo.gif


Mindkettőtökkel egyetértek. Én is...
2 felhasználónak tetszik: drfan, ApusztákBoszorkánya
2014. december 21. 17:14 #9068
AvrilSmile
AvrilSmile
 
Státusz"I have died everyday waiting for you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.17.
Hozzászólás: 926
Csatolások: 4
Azonosító: 226218
Offline offline
Megint nincs táncpartnerem. a képembehazudta, hogy nem ígérte meg. Rohadt jó. Minden fiú elkelt, álom romokban, semmi gond. Nyolc éve álmodok erről a táncról, a helyzet pedig úgy áll, hogy mégis le kell róla mondanom... :'( cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
6 felhasználónak tetszik: icarlyluv, AFCfan, Lil98, Szandi0820, CandUs, IQninja99
2014. december 22. 12:01 #9069
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (AvrilSmile @ 2014.12.21. 17:14)
Megint nincs táncpartnerem. a képembehazudta, hogy nem ígérte meg. Rohadt jó. Minden fiú elkelt, álom romokban, semmi gond. Nyolc éve álmodok erről a táncról, a helyzet pedig úgy áll, hogy mégis le kell róla mondanom... :'( cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif

Ne búslakodj, hiszen még csak az általános iskolát fejezted be. Nem tartom magamat öregcsontnak, de 9-10 éve egyáltalán nem volt divat nyolcadik osztályban keringőzni, szóval nekem sem volt ilyenben részem. Bőven van időd a szalagavatódig keringős partnert szerezni. Hidd el nekem, az biztos, hogy egy életre szóló élmény lesz. Fel a fejjel! smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: drfan, Lil98, ApusztákBoszorkánya, IQninja99
2014. december 22. 12:46 #9070
- törölt felhasználó -    
Tegnap úgy ébredtem, hogy be van állva a nyakam, és ez még ma is tart. Csak úgy nem fáj a nyakam, ha balra fordított pózban tartom. Ha egyenesen tartom vagy jobbra fordítom, akkor egyből belenyilall a fájdalom :S
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2014. december 22. 13:59 #9071
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.12.22. 12:01)
Ne búslakodj, hiszen még csak az általános iskolát fejezted be. Nem tartom magamat öregcsontnak, de 9-10 éve egyáltalán nem volt divat nyolcadik osztályban keringőzni, szóval nekem sem volt ilyenben részem. Bőven van időd a szalagavatódig keringős partnert szerezni. Hidd el nekem, az biztos, hogy egy életre szóló élmény lesz. Fel a fejjel! smileeee.gif


Sőt,én 5 éve voltam 8.-os,és nekünk egyáltalán nem volt semmilyen tánc...csak simán egy ballagás volt,aztán sziasztok.biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Piadone
2014. december 22. 14:12 #9072
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (ApusztákBoszorkánya @ 2014.12.22. 13:59)
Sőt,én 5 éve voltam 8.-os,és nekünk egyáltalán nem volt semmilyen tánc...csak simán egy ballagás volt,aztán sziasztok.biggrin.gif

Nekünk se lesz tánc (idén ballagok). Soha nem is volt. Majd lesz középsuliba biggrin.gif Ami felháborítóbb, hogy eddig mindig volt bankett a suliban és idéntől szépen eltörölték rolleyes.gif Ergó a sok hülye miatt csak muszájból levezényelnek egy ballagást oszt csókolom.
1 felhasználónak tetszik: Cute girl 998
2014. december 22. 14:13 #9073
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Úgy látszik, ez iskolafüggő. Én 15 éve kezdtem az általánost és az alatt a nyolc év alatt, amíg ott tanultam, minden évben táncoltak a nyolcadikosok, igaz, nem keringőt, hanem palotást. Én is táncolhattam volna, de én akkor nem akartam. :'D
2014. december 22. 14:32 #9074
- törölt felhasználó -    
Idézet (AvrilSmile @ 2014.12.21. 17:14)
Megint nincs táncpartnerem. a képembehazudta, hogy nem ígérte meg. Rohadt jó. Minden fiú elkelt, álom romokban, semmi gond. Nyolc éve álmodok erről a táncról, a helyzet pedig úgy áll, hogy mégis le kell róla mondanom... :'( cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif



Nekem is hasonlít kicsit. Én olyannal táncolok aki az utolsó utáni gondolatom lenne. De hát nem lehet minden tökéletes. Majd hátha a szalagavató.. :')
Kitartást neked! good.gif
És eszedbe se jusson lemondani róla!! Hidd el, lehet még jobb. Én is jártam már így, hogy kilátástalannak tűnt valami, aztán mégis!

+ a torokfájás rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: drfan
2014. december 22. 17:36 #9075
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Jajaj. Rég jártam itt. Pedig lett volna mesélnivalóm... Perpillanat az a problémám, hogy van egy fiú. Hahaha, egész jól kezdődik. Már egy jó ideje bejön, vonzódok hozzá, de ennyi.. ergo nem szeretem. Nagyjából egy hónapja elkezdett velem flörtölni, amivel eddig tök jól elszórakozgattunk. Erre jön a téliszünet. Már előre féltem tőle, meg is lett az eredménye... még csak most kezdődött, de már hiányzik. Na kérem, mégha csak ennyi lenne az egetrengető problémám... Felmegyek facebookra ma délután, (egyébként csak reggel voltam fent), vár egy üzenet tőle, hogy idézem: ,,Arra gondoltam, átjöhetnél szilveszterre" Whaaaaaaaat?????? Rendesen berezeltem, hogy ez most mi, meg hogy meg egyéb... Tehát gyönyörűen bekamuztam, hogy nem leszek otthon, hanem rokonoknál Pesten... pedig hányan mondták, hogy ne hazudozzak... Viszont én már előre félek mindentől... khm.. bármitől... még a reakciójától is... Hogy ez miért jó nekem? Miért volt jó eddig? Tudja a halál... mondjuk utálom az egy helyben tökölést, de nem vagyok én erre felkészülve... rohog.gif Micsoda problémák rolleyes.gif Szeretem hogy ilyen határozott vagyok, de tényleg...
7 felhasználónak tetszik: Lizania, drfan, Nina 10, Bátor Ventillátor, Szandi0820, IQninja99, Lil98
2014. december 22. 19:24 #9076
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Most jelenleg néhány nagyon okos kis emberrel. Mindenki pofázik nekem, hogy az iPhone milyen egy szar telefon, a Samsung persze sokkal jobb. Ezt éppen olyanok mondják akiknek még életükben nem volt Apple telefonjuk. Nekem jelenleg az van, szeretem is, de nem állítom, hogy a legjobb telefon a világon, sem azt, hogy a Samsung egy vacak lenne. Pedig visszavághatnék, de nem teszem. Mindkettõ telefon a maga módján jó, mindkettõnek vannak jó tulajdonságai. Viszont arra csak a szememet tudom forgatni amikor azt mondják, hogy amint leejted, puff, össze is törik. Nem tudom ezt honnan veszik. Az összes ismerõsöm a tanúm rá, hogy vagy milliószor leejtettem a mobilom, volt amikor betonra eset és még karcos sem lett. Múltkor meg egy osztálytársam ütötte ki a kezembõl, mondjuk bocsántott sem kért... És így eljutottunk hozzá. A legjobb tanuló az osztályban, de legalább úgyanolyan bunkó is. Egyszer egy egész héten át hiányzott az egyik barátnõnk, a csaj meg minden reggel elmondta, hogy mennyire örül ennek. Amikor meg megtudta, hogy beszélgettem vele chaten elmondta, hogy mennyire nyomi vagyok, minek beszéllek vele? Utána meg fel volt háborodva amikor beszóltam neki, hogy mégis ki kérdezte a véleményét? Olyan nagyra van magától, minden lányt lenézz az osztályból. El is mondta, hogy mennyire utál minket, mennyire ízléstelenek vagyunk mind. És miért? Mert más a zenei ízlésünk és nem úgy öltözünk mint õ. Mindenkire féltékenykedik mert az illetõ csinosabb mint saját maga, ezért elmondja a másikat k*rvának. Az egyik lányra rettenetesen féltékeny, õt leszbikusnak hívja mert sok idõt tölt a legjobb barátnõjével. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: AFCfan, Lil98
2014. december 22. 19:29 #9077
Biancca
Biancca
új tag
 
StátuszSzeress meg engem koromfeketének, hófehérnek bárki megszerethetne./Gogol
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.25.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 1
Azonosító: 236467
Offline offline
A korcsolyával. Jó nem csak egy kicsit. Tegnap voltam legelőször, sosem tanultam még is elmentem az osztállyal. Most nem tudok leülni, felülni, a hátamon aludni, vagy nagyokat lépni. Mindenem fáj, és visongok ha megmozdulok. Szóval ja, inkább a sportokkal való hatalmas "tehetségemmel" van tele a tököm. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, IQninja99
2014. december 23. 07:43 #9078
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (Nina 10 @ 2014.12.22. 19:24)
Most jelenleg néhány nagyon okos kis emberrel. Mindenki pofázik nekem, hogy az iPhone milyen egy szar telefon, a Samsung persze sokkal jobb. Ezt éppen olyanok mondják akiknek még életükben nem volt Apple telefonjuk. Nekem jelenleg az van, szeretem is, de nem állítom, hogy a legjobb telefon a világon, sem azt, hogy a Samsung egy vacak lenne. Pedig visszavághatnék, de nem teszem. Mindkettõ telefon a maga módján jó, mindkettõnek vannak jó tulajdonságai. Viszont arra csak a szememet tudom forgatni amikor azt mondják, hogy amint leejted, puff, össze is törik. Nem tudom ezt honnan veszik. Az összes ismerõsöm a tanúm rá, hogy vagy milliószor leejtettem a mobilom, volt amikor betonra eset és még karcos sem lett. Múltkor meg egy osztálytársam ütötte ki a kezembõl, mondjuk bocsántott sem kért... És így eljutottunk hozzá. A legjobb tanuló az osztályban, de legalább úgyanolyan bunkó is. Egyszer egy egész héten át hiányzott az egyik barátnõnk, a csaj meg minden reggel elmondta, hogy mennyire örül ennek. Amikor meg megtudta, hogy beszélgettem vele chaten elmondta, hogy mennyire nyomi vagyok, minek beszéllek vele? Utána meg fel volt háborodva amikor beszóltam neki, hogy mégis ki kérdezte a véleményét? Olyan nagyra van magától, minden lányt lenézz az osztályból. El is mondta, hogy mennyire utál minket, mennyire ízléstelenek vagyunk mind. És miért? Mert más a zenei ízlésünk és nem úgy öltözünk mint õ. Mindenkire féltékenykedik mert az illetõ csinosabb mint saját maga, ezért elmondja a másikat k*rvának. Az egyik lányra rettenetesen féltékeny, õt leszbikusnak hívja mert sok idõt tölt a legjobb barátnõjével. rolleyes.gif

Az iPhone-os résszel kapcsolatban: nekem egy iPadem van és ugyanez a helyzet, kb. 2,5 éve van meg és nagyon tutin megy még mindig. megjegyzem, egy azelőtti telefonom (androidos, nem samsung) 1 év után használhatatlan volt. Kehet a kettő ne teljesen függ össze de azért hát no, érted biggrin.gif
Hányszor leejtettem az iPadet már, istenem, csempére, szőnyegre, amire csak lehet házon belül... Persze egy alkalommal olyan szépen sikerült hogy két sarka kicsit felhorpadt (a tokjában volt, ami cipzáros, kihúztam volna a cipzárt és becsípte a bőrömet, én meg reflexből eldobtam magamtól mert azt hittem az iPadet már fogom. Hát nem fogtam. Puffant rendesen de a horpadáson kívül semmi kárt nem szenvedett)
Azért az is megjegyeznivaló hogy a mostani telefonom is nagyon jól megy és androidos, szinte betörhetetlen képernyővel, hát hail huawei.
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2014. december 23. 11:59 #9079
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2014.12.22. 14:12)
Nekünk se lesz tánc (idén ballagok). Soha nem is volt. Majd lesz középsuliba biggrin.gif Ami felháborítóbb, hogy eddig mindig volt bankett a suliban és idéntől szépen eltörölték rolleyes.gif Ergó a sok hülye miatt csak muszájból levezényelnek egy ballagást oszt csókolom.

Ugyanígy vagyok vele. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2014. december 23. 14:55 #9080
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Cute girl 998 @ 2014.12.23. 11:59)
Ugyanígy vagyok vele. rolleyes.gif

Akkor ez megnyugtat. Bár...Azért törölték el, mert, hogy sokan bepiáltak a banketten és pont nekünk jutott ez. A legszebb viszont, hogy egy másik osztály évvégén megtarthatja a tornaterembe (tesitanárok az évfolyamon az ofők), mert ofő megengedi nekik, minket meg elvisznek étterembe kirándulás keretein belül azt csókolom. Nem irigy vagyok de pont abba az osztályba van a legtöbb cigiző, ivós gyerek szóval ott vagyunk ahol a part szakad. Csak nekünk nem lesz bankettünk omg.gif
1 felhasználónak tetszik: Cute girl 998
540 oldal 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!