Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. január 30. 17:55 #9241
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Idézet (Little Pixie @ 2015.01.30. 17:26)
Tegnap este megtörtént, amire a legkevésbé sem számítottam. Fél ötkor elmentem edzésre, két óráig volt csak üres a lakás, fél hét után beléptem az ajtón, és anya azzal fogad, hogy betörtek hozzánk, elvitték a tabletemet és az ő laptopját (és mint később kiderült, egy ékszeres dobozt és az iskolatáskámat is). Szétnézek, és hát minden szétdobálva, feltúrva. Az erkélyen jöttek be, felmásztak az ereszcsatornán. Hívtuk a rendőröket, meg minden, razziáztak itt is egy ideig, meg "kihallgattak" minket, de őszintén nem hiszem, hogy valaha is megtalálják a tettes(eke)t. Azt gondoltam, itt a békés kertvárosban lehet riasztó nélkül itt hagyni a lakást egy pár órára. Hát, ezentúl majd jobban vigyázunk, jönnek a rácsok, meg minden. Bruh. Anyának és nekem is a fél életünk a gépen/tableten volt, úgyhogy pompás...

Nagyjából egy éve hozzánk is betörtek, de szerencsére nem vittek el semmi érdemlegeset. Persze, a tettes nem lett meg. Kitartást, hátha megtalálják az elkövető(ke)t és meglesznek az ellopott holmijaitok smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. január 30. 18:21 #9242
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
Azzal, hogy egyszerre akarok hosszú hajat és rövidet. omg.gif Nem tudom eldönteni, mert mindkettő tetszik. rohog.gif (Köszöntem a figyelmet, ez hatalmas probléma. laugh.gif )
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2015. január 30. 18:38 #9243
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy én öt és fél éven keresztül güriztem, hogy valamirevaló legyen a bizonyítványom (negyedikben is csak egy négyesem volt, angolból, a drága tanár"némber"nek köszönhetően rolleyes.gif), a sok elkényesztett kis r*banccal pedig mindig kivételeztek a tanárok. Most körülbelül hat tantárgyból lettem négyes, ami hozzám képest egy nagyhordónyi sz*r, ráadásul az ötödik évvégi meg ez a félévi számítana a felvételinél, erre én jól elcs*szem a történelmet. Tavaly sikerült kihoznom ötösre a sok szorgalmival, most a s*ggemet sem emeltem fel azért, hogy egy kib*szott pijoszpontyot kapjak. Ha pedig a hajszálad végét sem mozdítod, akkor kislyánykám, kapod a szőrösbunkót, mert miért ne. De persze! A kislibák menjenek egymás mögött, majmolják egymás h*lyeségét és kapják az ötösöket meg a dicséreteket kilószámra a nagy semmiért. Más meg gürizik, éjszakába nyúlóan tanul már az év végére, amikor matekból, történelemből, magyarból és természetből vizsgázunk, ők pedig otthon meresztik a p*csájukat, és mindent a s*ggük alá raknak, amit akarnak... mad.gif
7 felhasználónak tetszik: Lizania, Rocket, Cute girl 998, Szandi0820, Nina 10, AFCfan, Seherezade1050
2015. január 30. 19:38 #9244
- törölt felhasználó -    
Az influenzával. 4 napja nem aludtam, mert nem kapok levegőt. sad.gif
3 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Nina 10, CandUs
2015. január 30. 20:38 #9245
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Idézet (Little Pixie @ 2015.01.30. 17:26)
Tegnap este megtörtént, amire a legkevésbé sem számítottam. Fél ötkor elmentem edzésre, két óráig volt csak üres a lakás, fél hét után beléptem az ajtón, és anya azzal fogad, hogy betörtek hozzánk, elvitték a tabletemet és az ő laptopját (és mint később kiderült, egy ékszeres dobozt és az iskolatáskámat is). Szétnézek, és hát minden szétdobálva, feltúrva. Az erkélyen jöttek be, felmásztak az ereszcsatornán. Hívtuk a rendőröket, meg minden, razziáztak itt is egy ideig, meg "kihallgattak" minket, de őszintén nem hiszem, hogy valaha is megtalálják a tettes(eke)t. Azt gondoltam, itt a békés kertvárosban lehet riasztó nélkül itt hagyni a lakást egy pár órára. Hát, ezentúl majd jobban vigyázunk, jönnek a rácsok, meg minden. Bruh. Anyának és nekem is a fél életünk a gépen/tableten volt, úgyhogy pompás...


Részvétem, velünk is megtörtént, suliidőben törtek be, 2 laptop, egy fényképezőgép meg egy csomó ékszer bánta, azóta biztonsági rács van...
2 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, CandUs
2015. január 31. 19:57 #9246
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fylia @ 2015.01.30. 18:38)
Azzal, hogy én öt és fél éven keresztül güriztem, hogy valamirevaló legyen a bizonyítványom (negyedikben is csak egy négyesem volt, angolból, a drága tanár"némber"nek köszönhetően rolleyes.gif), a sok elkényesztett kis r*banccal pedig mindig kivételeztek a tanárok. Most körülbelül hat tantárgyból lettem négyes, ami hozzám képest egy nagyhordónyi sz*r, ráadásul az ötödik évvégi meg ez a félévi számítana a felvételinél, erre én jól elcs*szem a történelmet. Tavaly sikerült kihoznom ötösre a sok szorgalmival, most a s*ggemet sem emeltem fel azért, hogy egy kib*szott pijoszpontyot kapjak. Ha pedig a hajszálad végét sem mozdítod, akkor kislyánykám, kapod a szőrösbunkót, mert miért ne. De persze! A kislibák menjenek egymás mögött, majmolják egymás h*lyeségét és kapják az ötösöket meg a dicséreteket kilószámra a nagy semmiért. Más meg gürizik, éjszakába nyúlóan tanul már az év végére, amikor matekból, történelemből, magyarból és természetből vizsgázunk, ők pedig otthon meresztik a p*csájukat, és mindent a s*ggük alá raknak, amit akarnak... mad.gif

Ismerős. Nálunk mindig az megy, hogy félév/évvége közeledtével az eddig szín hármas tanulók csinálnak három prezentációt és lefelelnek kétszer egy-egy leckéből, és simán megkapják az ötöst. Nagyon nem fair azokkal szemben, akik egész évben tisztességesen tanultak (vagy nem tanultak, de beletörődnek abba, hogy azt a jegyet kapják, amit az eddigi félév alapján megérdemelnek).
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2015. január 31. 20:01 #9247
- törölt felhasználó -    
Idézet (nothingcanstopme @ 2015.01.30. 20:38)
Részvétem, velünk is megtörtént, suliidőben törtek be, 2 laptop, egy fényképezőgép meg egy csomó ékszer bánta, azóta biztonsági rács van...

Uhh, az se semmi. Nekem mindkét fényképezőm kint volt a polcon a szobámban, de azokhoz nem nyúltak szerencsére.

Idézet (AFCfan)
Nagyjából egy éve hozzánk is betörtek, de szerencsére nem vittek el semmi érdemlegeset. Persze, a tettes nem lett meg. Kitartást, hátha megtalálják az elkövető(ke)t és meglesznek az ellopott holmijaitok

Apához egyszer betörtek két éve, de csak egy fényképezőgép-tokot vittek el. Erre felé nem jellemző, hogy betörnek. Nem hiszem, hogy meg fogják találni, de azért köszi. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: AFCfan
2015. február 02. 15:43 #9248
- törölt felhasználó -    
Ugye most megjelent ez a cikk Miley Cyrusról, hogy bikini felső nélkül strandolt... Ezzel nincs is semmi bajom, viszont néhány komment eléggé elkeserítő volt.
De most komolyan, miért lenne azért valaki undorító, mert meztelen felsőtesttel fürdőzött? Persze, ez a férfiaknál teljesen rendben van, ha az illetőnek még kockás hasa is van akkor mennek a "hű de dögös" meg "aww heart.gif" izék, de ha egy nő csinálja ezt az már persze undorító. És ami a legrosszabb az egészben, hogy ezeket nagy többségben lányok írják. Mégis hogy várhatnánk el a férfiaktól a tiszteletet, ha még nők is megszólják és lenézik egymást?
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lizania, IQninja99
2015. február 02. 16:12 #9249
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
A farsanggal..

Az ofő nagyon jól elviccel mindent ami nagyon nem vicces,csakis a KARINA,ohh és persze a Karina! Csakis ő lehet a "Bálkirálynő" meg hát ez a kis "farsangi bálkirálynő meg ilyenek" ezek amerikából átvettük.. Hova MEGY MAGYARORSZÁG.. malade.gif
6 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Szandi0820, Lizania, Nina 10, Rocket, Angel
2015. február 02. 17:37 #9250
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Idézet (Bertina @ 2015.01.30. 18:21)
Azzal, hogy egyszerre akarok hosszú hajat és rövidet. omg.gif Nem tudom eldönteni, mert mindkettő tetszik. rohog.gif (Köszöntem a figyelmet, ez hatalmas probléma.  laugh.gif )


Igenis hatalmas probléma. laugh.gif Nekem meg most rövid lett megint a hajam,és göndör is....úgyhogy most alig merek kimenni a házból...pedig muszáj... rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Nina 10, Bertina, Cute girl 998, CandUs
2015. február 02. 17:40 #9251
dorry1005
dorry1005
 
Státusz,,Az a szerelem, amit egy harmadik szét tud választani, sohasem volt igazi."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.31.
Hozzászólás: 754
Csatolások: 117
Azonosító: 218062
Offline offline
Hogy múlt heten 11-en hiányoztak az osztályból, köztük én is. És pont összefoglaltak fizikából. Ma pedig megírtuk a dolgozatot.
1 felhasználónak tetszik: Cute girl 998
2015. február 03. 15:53 #9252
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Az iskolából. Úgy teljesen.
A múlthéten csütörtökön és pénteken itthon voltam, mert nem éreztem túl jól magam, és így kicsit utolértem magam a tanulással. Erre tegnap közölték, hogy valamilyen előadást kell tartanunk a nyomtatványkitöltésekből... blink.gif (adóbevallás, alkalmazottak ki és bejelentése, ilyen ínyencségek rohog.gif ) és mindezeket az igazgatóság előtt blink.gif Oké, hogy egy hét múlva, de akkor is. Nem vagyok ott, és akkor még osztanak is rám olyan feladatot, amit lehet, hogy el sem vállaltam volna, pláne az igazgatóság előtt... elég lesz majd vizsgán a vizsgabizottság előtt dry.gif
S akkor nem elég ez, a suli diákjai (nálunk legalábbis) olyan, mintha egy birkacsorda lenne, akiket nem tanítottak illemre, és éppen most szállították volna át őket Texasból blink.gif . Nem köszönnek (még ha nekem nem, de a tanároknak sem...), az illem náluk ki van lőve, csak nyomkodják h*lye fejjel az okostelefonjukat, és az a legnagyobb gondjuk, hogy milyen cicanacit vegyenek fel délutánra... bolond.gif Ma is éppen a folyosón sétálgattunk, mikor jött egy nagy csorda, és nem elég, hogy még nekünk kellett arrébb állni, de még be is löktek a fikusz intim szférájába 3 társammal együtt, de még a tanárokat is fellökdösték, majd még nekik állt feljebb, hogy mit képzelünk magunkról, hogy ők nem tudnak elmenni mellettünk... huh.gif

Aztán a másik... haza sem érek, és idegbajt kapok. Nem szeretek itthon lenni, de a kényszer nagyúr. Befordulok kicsiny utcánkba, anyu rohan, egy kérdéssel 'nem egy busszal jöttetek?' 'Kivel?' és rohan. Ebből nekem le kellett volna szűrnöm, hogy húgom rosszul van... persze nekem tudnom kellett volna, hogy ő éppen most érkező busszal jön, és rosszul van... kettő: beteg kb. 1 hete, de ő megy suliba, akkor meg?! Ő beteg lehet, ő szegényke, meg tudom is én. Én amikor beteg vagyok, akkor is már csak azért maradok itthon, hogy a suliban ne fertőzzek senkit... és velem senki nem foglalkozik, gyógyszert magamnak kell beszereznem, meg mindent. De rajtam kívül mindenki mást ellátnak... komolyan kezd az agyamra menni, hogy már úgy tekintenek rám, mintha nem is léteznék... ami borzalmas, és remélem nem sokáig kell ezt elviselnem....
10 felhasználónak tetszik: Seherezade1050, Szandi0820, ApusztákBoszorkánya, Cute girl 998, Rocket, Lizania, icarlyluv, IQninja99, Beyla, Nina 10
2015. február 04. 00:10 #9253
- törölt felhasználó -    
Ma - illetve már tegnap... kedden na - nem voltam lovagolni ami nem jó mert minden percet ki kéne használnom mielőtt visszamegyek Budapestre (-.-), hogy erőlétileg is haladjak valamerre ráadásul tegnap előtt leestem és egy ideig nem fájt aztán csak a fenekem most viszont a bordáim fájnak. A létezés fogalma is fáj.

Illetve a billentyűzetem alá szorult egy ropi darabka, de az istennek se jön ki és mivel gyorsan gépelek annyira zavar tucherch.gif olyan hisztis vagyok :$
4 felhasználónak tetszik: AFCfan, IQninja99, Nina 10, Szandi0820
2015. február 04. 06:43 #9254
- törölt felhasználó -    
Azzal h a tesóm itt eszik melettem és csámcsog és szuszog miközben eszik -.-' egy valóságos disznó!!
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2015. február 04. 16:53 #9255
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Azt mondják, hogy álljak pozitívan a dolgokhoz, és akkor minden jobb lesz. De mi van akkor, ha én képtelen vagyok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz? Akkor mindig minden olyan elcseszett lesz, mint most?
5 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Cute girl 998, Nina 10, CandUs, Szandi0820
2015. február 04. 18:46 #9256
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Az állítólagos barátaimmal, már megint. Engem minden kicsinyes problémájuk érdekeljen, engem mindig leintenek, ha elkezdek valamit mondani, mert őket ez nem érdekli. Én minden házimat odaadom nekik, ők cserébe lehülyéznek. Én úgy gondolom, azért nem ezt érdemlem. Annyira utálom ezt a kihasználást, hogy visszafelé már semmi sem működik. Miért nem képesek engem is emberszámba venni? Meg azzal is, hogy elég hátat fordítanom, és máris kibeszélnek, aztán letagadják. Hol a bizalom? Másrészről meg rohadtul fáradt vagyok, sosincs időm pihenni, meg olvasni sem. Hiába apró dolgok, mindig felhúzom magam rajtuk.
7 felhasználónak tetszik: Harleen, ApusztákBoszorkánya, Fannycska999, Lizania, Nina 10, CandUs, Szandi0820
2015. február 05. 09:39 #9257
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
A keresztapámmal.
Ugyanis tegnap délután felhívott, hogy mi van velem, hogy vagyok, hogy mentek a vizsgáim. Szót szó követett, aztán kikötöttünk a lakástakarék pénztárnál. Mondom neki, hogy nem akarom megnyitni még, mert ha összejön, amit terveztem a nyárra, akkor felesleges. Terv: szeretnék kimenni Angliába dolgozni, ismerősöknél laknék az elején, folyékonyan beszélek angolul. A tervem, hogy ha nyáron sikerülne munkát találnom, akkor kint maradnék egy évre, ha nem, akkor meg hazajönnék.

Na erre megkaptam, hogy micsoda baromság ötlet, hülyeség, egy hónapra felesleges kimenni, csak mínuszban jönnék ki. Akkor ez az út lenne a kezdet ahhoz, hogy ne fejezzem be a sulit, és mehetek árufeltöltőnek. Meg hogy Kecskeméten is sokan kimentek és hazajöttek, mert nem jött nekik össze. Akkor a kitörésre csak úgy van lehetőség, hogy az ember tanul. Szerinte 26 évesen menjek ki, amikor meg lesz már a diplomám (földrajz-angol tanárszak). Meg közben alapítsak családot, szüljek 2 gyereket mert jár rá 2,5 millió forint vissza nem térítendő támogatás. Mert hogy kicsi, de biztos lépésekkel kell haladni. Meghogy a kezdő tanár fizetés annyi, mint egy kezdő mérnök (havi 120 e forint)

Hát a nemlétező kisf@szom is tele van már a keresztapámmal. Mindenki támogat, csak ő nem. Mindig jön a negatív baromságaival, csak lehúz. Tegnap 20 percen keresztül zokogtam emiatt! Kedves keresztapám inkább annak örülhetne, hogy anyám halála után (közvetlenül az érettségi időszak előtt 1 hónappal) leérettségiztem (nem is rosszul) apám halála után (június vége) meg ugyanúgy vannak terveim és céljaim, és nem lettem alkoholista drogfüggő -pedig érthető okai lettek volna ennek. Tényleg iskolába járok, tanulok -úgy-ahogy, de legalább csinálom-, fuvolából most készülök a konzis felvételimre, próbálok azon agyalni, hogy tudnám rendbehozni a f.s életemet -ami szintén érthető, tekintve, hogy a mocsok, undorító, pokol legmélyebb bugyraiból jött svájci frank miatt lakásom sincs... Erre még savaz egyfolytában? 55 éves ismerősöm készül ki Torinóba szakácsnak, mert ő sem itt akar megrohadni Magyarországon.

Az én k.rva anyámat, tényleg! Amúgy meg most vagyok fiatal, most kell utazni, világot látni, tapasztalni, nyelvet tanulni, nem?
4 felhasználónak tetszik: Nina 10, IQninja99, Cute girl 998, Szandi0820
2015. február 05. 12:44 #9258
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
A női gondommal! UTÁLOM..:SAD:
2 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Cute girl 998
2015. február 05. 12:47 #9259
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mrs.Jack Frost @ 2015.02.05. 12:44)
A női gondommal! UTÁLOM..:SAD:

Nekem is blink.gif
3 felhasználónak tetszik: Mrs.Jack Frost, ApusztákBoszorkánya, Cute girl 998
2015. február 05. 15:39 #9260
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Azzal(is),hogy minden nap fáj a fejem,és a nyakam...de iszonyatosan zavaróan.pedig próbálok egyenesen menni,kihúzni magamat(gerincferdülésem van),és normálisan feküdni...de semmi nem tesz neki elég jót,a hátam,nyakam,fejem,a bal vállam folyton fáj,és ropognak.Meg a bokám is mindig ropog...mint egy öregasszony.Kb. mellow.gif
7 felhasználónak tetszik: AFCfan, Beyla, CandUs, Cute girl 998, IQninja99, Seherezade1050, menthol
540 oldal 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!