Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 07. 14:49 #9481
dtsz
dtsz
Pacify her
 
StátuszYou think I'm psycho, you think I'm gone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 4751
Csatolások: 5222
Azonosító: 213678
Offline offline
Azzal hogy nem tudok gyorsabban kommentelni mint tudok tongue.gif
2015. április 07. 17:42 #9482
- törölt felhasználó -    
Az idióta "I'm not like other girls" feliratos képekkel és ezek kitalálóival. Mégis miért van az, hogy egyesek azt hiszik, hogy azok a lányok, akik partiznak hétvégén, több fiúval jártak már, vagy ne adj isten, sminket használnak kevesebbet érnek, mint ők? Vagy ha más az ízlésük, és nem rockot, hanem popot hallgatnak? Ettől még nem lesznek kevesebbek.
A legviccesebb egyébként az, amikor azok a lányok, akik ezeket a képeket/idézeteket terjesztik azt állítják magukról, hogy feministák - ilyenkor legszívesebben kiugranék az ablakon. Ez pont, hogy az ellenkezője.
4 felhasználónak tetszik: drfan, Szandi0820, AFCfan, Bátor Ventillátor
2015. április 07. 22:12 #9483
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Idézet (Skye @ 2015.04.07. 17:42)
Az idióta "I'm not like other girls" feliratos képekkel és ezek kitalálóival. Mégis miért van az, hogy egyesek azt hiszik, hogy azok a lányok, akik partiznak hétvégén, több fiúval jártak már, vagy ne adj isten, sminket használnak kevesebbet érnek, mint ők? Vagy ha más az ízlésük, és nem rockot, hanem popot hallgatnak? Ettől még nem lesznek kevesebbek.
A legviccesebb egyébként az, amikor azok a lányok, akik ezeket a képeket/idézeteket terjesztik azt állítják magukról, hogy feministák - ilyenkor legszívesebben kiugranék az ablakon. Ez pont, hogy az ellenkezője.

Abszolút nekem is szúrja ez a szemem, például, leugrottam falura szilveszterezni, egy sráccal tök jól elvoltam meg minden, erre a kanapén ülő csaj, aki nem szállt be egyik játékba se - ott volt 6-7 kisgyerek, csak játszhattunk -, ler_b_ncozott. Miért? Mert nem csak ülök és 'nagy vagyok', meg beszélgettem egy fiúval? Könyörgöm.. omg.gif
Ma éppen mivel? Azzal, hogy én nem hazajövök, hanem egyből kórházba látogatni. Jól van. Ennyi bőven elég a nagyérdeműnek, igazából csak a feministák ellen akartam felszólalni pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: AFCfan, Bátor Ventillátor
2015. április 07. 22:28 #9484
- törölt felhasználó -    
Idézet (Skye @ 2015.04.07. 17:42)
Az idióta "I'm not like other girls"

lol ez tök vicces ezek a lányok felszínesek és irigyek, irigyek arra akinek van élete, tök mindegy mit csinál és miként vélekedik a világról.. én például partizom, sminkelek !de rockot (na meg a metál) is hallgatok, mindennek a tetejében néha Britneyt üvöltözünk mert néha tényleg kell, de nyugi azoknak a lányoknak akik ilyeneken elmélkednek szomorú élete lesz más sz betűs szót akartam írni.. de mégis biggrin.gif Engem egyébként az szokott zavarni mikor barátnőm ecseteli, hogy micsoda r###ok járnak rock koncertre mert "magassarkú és szoknya úrissten", könyörgöm miért hordjam állandóan ugyan azt a két mérettel nagyobb zenekaros pólót, ezek az emberek nem képesek más szemszögéből látni a világot. (mondjuk tény, hogy mindkét oldalon megtalálhatóak a buta p####k) Egy percig sajnáljuk hát őket biggrin.gif

egyébként a problémám az, hogy f###élek a holnapi sebészettől. naaaagyon félek.
6 felhasználónak tetszik: icarlyluv, AFCfan, Konvektor, Szandi0820, Bátor Ventillátor, IQninja99
2015. április 08. 20:25 #9485
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
A holnapi kémia tz-vel, és semmi kedvem tanulni rá, de mindenki más mond ám, hogy pontosan miből is írunk.. Meg az új csere diák miatti lázzal. dry.gif dry.gif blink.gif
2015. április 08. 20:36 #9486
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
A kutyámnak szerintem baja van, nagyon lehangolt mostanában és nyöszörögni is szokott, lehet fáj valamije. Emiatt még nem hívunk állatorvost, de nagyon bízom benne, hogy jobban lesz. Az elmúlt fél évtizedben minden évben volt egy olyan kisállat, akit mihelyst megszerettem, eltávozott. Ez az év kimaradhatna.
A másik a suli, pff. A tanárunk folyamatosan úgy jön be órára mostanában, hogy 'neki semmi kedve nincs az egészhez, alig várja hogy hazamehessen, meg nem ezért szerezte meg a diplomát'. Akkor miért? biggrin.gif Elvárja, hogy életkedvvel megtelve üljük végig az órát, ha ő is ilyen. Én sem vagyok valami pozitív, de én legalább nem nézek le ennyire másokat, még ha el is mondom a problámámat, mint most. Minden héten egyszer van egy szabad óránk, ami arra van, hogy számtekből, matekból gyakoroljunk, azt meg elvette. Egy másik tanárral is van ám bajom, neki kezd elmenni az esze, pedig emlékszem, egy időben nagyon szerettem. Folyton kiabál, és szerintem a nyugodság az egyik legfontosabb alapja annak, hogy valaki jó tanár legyen.
Anyukám úgy érzem, hogy szégyell, ennek már kétszer is hangot adott. Mostanában gyakran mondja, hogy legyek már olyan, mint a többiek, ne hordjak sötét színeket, hallgassak más zenét, de miért? Emlékszem, pár évvel ezelőtt ő még Bon Jovi-t, The Doors-ot, Guns N' Roses-t és David Bowie-t hallgatott, megvolt a sajátos stílusa öltözködésben is, mint most nekem. Nem akarok normális lenni, nem alkalmazkodom ehhez az ostoba néphez és a mostanában híres nem épp jó zenei palettához. Nekem pont jó így. És nem is akarok megváltozni.
6 felhasználónak tetszik: Konvektor, Bátor Ventillátor, icarlyluv, Szandi0820, Lizania, IQninja99
2015. április 08. 21:14 #9487
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nagyon unom már ezt az egész gyakorlatot, pláne, hogy egyes kollégák azt hiszik, hogy tollas a hátam. Én elhiszem, hogy nem merik vállalni a felelősséget, mert, ha el van b*szva valami az ő kontrollálása alatt, akkor őt cibálják meg, de már a hózsákom kivan azzal, hogy a tizenkét óra alatt egy olyan dolgot nem csináltam ma, amivel terepvizsgán előrébb lennék akár egy kicsivel is. Semmi értelme nem volt annak, hogy hajnali négykor keltem és bent voltan tizenkét órát. Eddig lesz*rtam, hogy semmit sem csinálhatunk, de kezd kifejezetten zavaró lenni, hogy alig egy hónap van hátra a vizsgáig, és konkrétan nem engednek tű és gyógyszer közelébe. F*sza lesz majd végzett ápolóként úgy odamenni a szülőhöz, hogy "Bocsesz, de az Ön gyerekén fogok gyakorolni, mert a három éves szakmai képzésem alatt gyakorlatban még egy branült sem engedtek berakni.". A legjobb az lesz, hogy a vizsgán mindezt kérhetik akár gyakorlatban is! Eskü, ha meg akarnak buktatni, mert nem tudom megcsinálni, én pofátlanul közölni fogom, hogy azért nem tudom, mert a klinikán nem engedték, hogy gyakoroljam. Az meg már a jéghegy csúcsa volt, amikor a vacsorámat félbe kellett hagyni, mert egy gyerek összehányta az egész ágyát. Nem vagyok egy finnyás egyén, de amikor még az utolsó falatot rágtam a számban, és láttam a végeredményt, hát majdnem visszafele jött már nekem is a dolog. Jól megsz*ptam ma azzal, aki mellé kerültem. Látszik, hogy csak azokat szereti, aki nyalizik neki és fényesre nyalja a valagát. Én sosem voltam ilyen, és soha nem is szeretnék ilyen lenni. Minden munkát korrekten, perfektül megcsinálok, de mivel nincsen hosszú nyelvem, mint a többi osztálytársamnak, ezért velem nem is foglalkozik annyira. Mennyire igaz az a mondás, hogy aki nem nyal az sz*pik. Megtanultam, hogy mellé se fogok többet csapódni.
8 felhasználónak tetszik: Konvektor, icarlyluv, Szandi0820, ApusztákBoszorkánya, AFCfan, Lizania, Bátor Ventillátor, AmyVie
2015. április 09. 12:54 #9488
- törölt felhasználó -    
Azokkal az egyedekkel, akik rá akarják erőltetni a másikra a nézeteit. Nem látnak az orruktól tovább, hogy esetleg a másik ember más véleményen van, de akkor is csak az lehet a jó, amit ő mond és mondja tovább a magáét. Az ilyen emberektől tudnék leszambázni a térképről...
7 felhasználónak tetszik: Konvektor, drfan, Cute girl 998, Szandi0820, Lizania, icarlyluv, poisonivy
2015. április 09. 14:32 #9489
- törölt felhasználó -    
Ma suli után a zebrán 9 kocsi ment el előttem lassítás nélkül, egyiknek se jutott eszébe, hogy át kéne engednie gyalogosként. És még csak nem is a padkán álltam (a KRESZ szerint már akkor meg kéne állniuk), hanem már a sávban. Ezúton gratulálok Magyarország közlekedési moráljához. sad.gif
8 felhasználónak tetszik: Konvektor, Bátor Ventillátor, Beyla, icarlyluv, IQninja99, Szandi0820, Lil98, poisonivy
2015. április 09. 14:43 #9490
- törölt felhasználó -    
Kimentem a buszmegállóhoz. Csak egy busz közlekedik arra, és az is 20 percenként jár. A buszmegállóban legalább 15- en álltunk. És mikor megjött a busz: Tele volt. Egy iskolásokkal teli busz. Mindenki repesett az örömtől! dry.gif

2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, ApusztákBoszorkánya
2015. április 09. 14:55 #9491
Nia1
Nia1
visszatérő vendég
 
StátuszWhen darkness come I'll light the night with stars
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.25.
Hozzászólás: 336
Csatolások: 12
Azonosító: 239462
Offline offline
Idézet (jojoga @ 2015.04.09. 14:43)
Kimentem a buszmegállóhoz. Csak egy busz közlekedik arra, és az is 20 percenként jár. A buszmegállóban legalább 15- en álltunk. És mikor megjött a busz: Tele volt. Egy iskolásokkal teli busz. Mindenki repesett az örömtől!  dry.gif

3 Témazárót írtunk meg, bejelentés és összefoglalás nélkül..
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. április 09. 17:48 #9492
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
Meg áll az ember esze! El megyek a fodrászhoz hogy egy kis virágzást levágjon a hajamból, erre meg a kicsit hosszabb mint derékig érő hajam ma már csak alig ér a hasamig! reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: Konvektor, Cute girl 998, IQninja99
2015. április 10. 20:17 #9493
- törölt felhasználó -    
Ma nagyon felbosszantott, éppen állók a buszon. Sokan voltak gondoltam egyet és leszálltam, vártam egy következőt. De leszállni is nagy nehezen tudtam, mert a sok p*raszt nem engedet volna le, lehet, hogy csak engem bosszantott fel ez, de szerintem tökre bunkóság, ha megáll az ajtóba és nem engedi, hogy leszálljanak az emberek. Ha meg valaki ugyanazt csinálja, mint amiket ők csinálnak, akkor meg elküldik a p*csába. Az idős hölgyet meg fellökik a helyért. Emberségből jeles.. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Konvektor, Beyla
2015. április 10. 20:21 #9494
soph
soph
 
Státusz- what would you do with a brain if you had one? -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.29.
Hozzászólás: 1451
Csatolások: 133
Azonosító: 241974
Offline offline
inkább azt kellene kérdezni, hogy kivel.. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2015. április 11. 13:27 #9495
- törölt felhasználó -    
Teljesen kikészültem idegileg. Ma hívott fel a legjobb barátnőm, hogy egy hozzánk nagyon közel álló évfolyamtársunk édesapja tegnap hajnalban halálos motorbalesetet szenvedett. 38 éves volt és négy gyereket hagyott maga után. A körülmények tisztázatlanok, de amikor megtudtam, mi történt, lesokkolódtam. A legkisebb gyereke nyolc, a legidősebb mindössze tizennégy éves... iszonyatosan sajnálom őket. Borzalmas lehet a szüleinek is, hogy a saját gyermeküket kell eltemetniük... Bárcsak tehetnék értük valamit, de perpillanat csak osztozni tudok a gyászukban. cray.gif
12 felhasználónak tetszik: Klauflau, Konvektor, drfan, Beyla, icarlyluv, Good Girl1999, Cute girl 998, Bátor Ventillátor, Szandi0820, AFCfan, IQninja99, Lil98
2015. április 11. 15:08 #9496
- törölt felhasználó -    
Azzal,hogy reggel óta a szar házit írom,erre anyám beront,hogy "most tanulsz?",mondom "igen"...Tanulok,mivel van 5 oldal meg egy tétel,amiből hétfőn felelünk...Erre leb@sz,hogy akkor ha befejeztem a tanulást akkor qrvára rakjak rendet,mert már elege van...Jóóó,mondom...akkor leb@sztam a tancuccot,és nekiálltam rendet rakni és akkor beront,hogy én ne csapkodjak,és különben is azt mondta,hogy amikor abbahagytam a tanulást akkor rakjak rendet..és egyébként is mit képzelek magamról..Jóóó,akkor most az is baj,ha tanulok,az is ha abbahagyom a tanulást,hogy azt csináljam,amire megkért,hát akkor b@zdmeg,akkor egyiket se csinálom....Nekem mindegy....
10 felhasználónak tetszik: Klauflau, Konvektor, Bátor Ventillátor, icarlyluv, Genevieve, Szandi0820, IQninja99, ApusztákBoszorkánya, Lizania, Lil98
2015. április 11. 23:17 #9497
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
A rohadt tanári felkészítéssel. Osztatlan tanáris vagyok. A belem kidolgozom, 3 karra járok (vegyes szakpár foreva), időm nulla és annyi beadandónk van, hogy nem látok ki a fejemből napok óta. Ilyen interjú, olyan kiselőadás, amolyan térkép rajzolgatás. 6 évet tanulok azért, hogy középiskolai tanár lehessek és utána éhen halhassak. A doktoranduszok azt sem tudják, hogy eszik-e a tárgyát, vagy isszák. Bánom azt, hogy nem alapszakra mentem -ott legalább már 3 év múlva lenne valami eredménye az egésznek. Így semmi életem nincsen és még dolgozni sem tudok elmenni. Bírom az alapszakosok és a BTK-s tanárisok hisztijét, hogy ők milyen elfoglaltak... Nekik egy héten 8-10 órájuk van, nekünk, vegyes szakpárosoknak meg TTK-soknak alsó hangon 16, de ismerek matek-föcist, akinek heti 20!!! órája van. (és az egyetemen egy óra másfél, nem 45 perc...)
6 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Beyla, AFCfan, IQninja99, Szandi0820, Lil98
2015. április 12. 20:18 #9498
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Jöttem a második körre. Szétmegy a fejem ettől a rohadt időváltozástól. Tényleg frontok jönnek-mennek, az ember szervezete meg képtelen idomulni ehhez... mad.gif mad.gif mad.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2015. április 12. 20:51 #9499
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Jelenleg a directionerek egy, hangsúlyozom egy, klinikai kezelésre erőteljesen szoruló képviselőjével. Nem személy szerint nekem ártott, azt is kihangsúlyoznám. Hanem Luca Pasqualinónak. Tegnap este óta ez az őrült teljesen uralma alatt tartja Luca Twitter-fiókját, megváltoztatta a felhasználónevét és törölte a tweetjeit is önkényesen. Ő bezzeg írogat rajta állandóan. reklamalo.gif Az indíték pedig még röhejesen felháborítóbb: azért hackelte meg a fiókját, hogy elmondhassa magáról, hogy a vándí három tagja követi... bolond.gif Remélem, hogy egész életében ez lesz a legnagyobb baja és büszkesége...
Azért k*csög vagyok, mert azt kívánom, jöjjenek rá a tagok a turpisságra és kövessék ki ezt az elmebeteget... rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Beyla, Lizania, icarlyluv
2015. április 13. 21:25 #9500
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Már egy ideje nem voltam, és ahogy elnézem, mindenkinek mindennel tele a töke... most én is beállok a sorba kicsit panaszkodni blush.gif

Az utóbbi hetekben nagyon kivagyok. Nem csak a meleg miatt, és a hozzátartozó fejfájásom miatt. Az iskola, a család, a magánéleti problémák... már sokszor fogalmam sincs hol áll a fejem, teljesen elvesztem az önkontrollomat, és kiborulok. A sírási szintem már teljesen megnőtt, kb. napi szinten kifakadok, mert egyszerűen túl sok atrocitás ér. Az iskola még hagyján, mivel ott csak a vizsga miatti feszültség az egyre nagyobb. Azonban itthon szinte folyamatosan cseszegetve vagyok, már egy nyugodt napom sincs. Ha végre sikerül elmennem itthonról, én már minden vagyok csak rendes ember nem, de a tanulás mellett kell egy kis fejszellőztetés, de anyu az nem érti meg... ő neki csak az a lényeg, hogy nem vagyok itthon, és biztosan pasizok .... dry.gif Nővérem ellenem, és apum ellen uszítja a családot, mivel apu a végletekig mellettem áll. Van, hogy mi is veszekszünk, de ő mindig mellém áll ennek ellenére is... és így persze pont a vizsgára tudok készülni... csak az a bajom, hogy egyszerűen senki vállán nem tudom kisírni magam. Pedig az sokat segítene, csak nem akarok gyengének tűnni... meg azért nem szép látvány, ha egy lány sír...
Szóval az ilyen dolgok mellett meg próbáljon az ember tanulni... most is itt ülök a zene üvölt a fülembe, és olvasom a tételt, mert egész délután a családdal veszekedtem. Egyszerűen nem értenek meg...

A másik pedig az elvont emberek, akik türelmetlenek... a héten kezdődött a Trónok harca 5. évada, és máris 4 részt kiraktak, holott heti egy jelenik meg. Erre a sok idióta le is töltötte, meg is nézte. Ezek nem rajongók, hanem idióták. Én is egy évet vártam rá, én is letölthettem volna a 4 részt, de ha már vártam majd' egy évet, akkor az a néhány hét nem sok. S sokkal nagyobb a varázsa ha hetente nézek egy részt, mint az, hogy megnézek 4-et és 5 hétig várok... Persze egy maraton más, mert ott a meglevő részeket nézi az ember, de ettől nagyon kiakadtam.... ennyi barommal még szerencse, hogy csak a neten találkoztam...
7 felhasználónak tetszik: Konvektor, IQninja99, Beyla, CandUs, Lizania, Szandi0820, icarlyluv
540 oldal 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!