Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 17. 22:45 #9521
- törölt felhasználó -    
Idézet (RockMe @ 2015.04.17. 22:24)
...és tényleg biggrin.gif Valóban ezt hallgatják (na meg persze további gyöngyszemeket).
Mindannyiuktól kaptam negatív megjegyzéseket, én kérek elnézést, hogy azt merészelem hallgatni, amit szeretek. Többet nem fordul elő, megyek is letölteni pár Fluor Tomi-számot.

Biztos,ami biztos,ha rám hallgatsz,kiegészíted azt a bizonyos "listát" még pár No Roxa Ájj(?),Kenyér remix,illetve társaival és tádámm...máris Peace,Love,Faith stb. van a többiek részéről.
Egyébként az ilyeneket én sem csípem."Mert a mút' századbó' jöttél a zenéiddel együtt...".Magyarán akkor én (+ ratam kívül egy páran) rögtön egy másik generációhoz/kultúrához tartozom.Köszönöm nektek,bölcs tanítók,hozom is a pin up fejkendőmet és a motoros dzsekimet,mert megyek vissza oda,ahonnan itt felejtettek. meghajolo.gif rolleyes.gif Mellesleg ez a sok szvegjoló (legalábbis gondolom én,ilyenek jártatják a csuszalesőjüket) kölök általában a többi gyerkőc öltözködési stílusán ugyanúgy talál kivetni valót.A többség végül is hóthülye,ha nem ecsetfejű páwa gyerekként tolja le a pelusát a bokájáig.Nem értem milyen furcsa és kezelésre szorulú kergemarha kezdi el piszkálni a másikat a stílusa miatt.Nonszensz.Bárcsak nekem lenne ennyi szabadidőm...
9 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Szandi0820, IQninja99, AFCfan, Bátor Ventillátor, Fannycska999, ApusztákBoszorkánya, icarlyluv, Lizania
2015. április 17. 22:58 #9522
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sydney Adams @ 2015.04.17. 22:45)
Biztos,ami biztos,ha rám hallgatsz,kiegészíted azt a bizonyos "listát" még pár No Roxa Ájj(?),Kenyér remix,illetve társaival és tádámm...máris Peace,Love,Faith stb. van a többiek részéről.
Egyébként az ilyeneket én sem csípem."Mert a mút' századbó' jöttél a zenéiddel együtt...".Magyarán akkor én (+ ratam kívül egy páran) rögtön egy másik generációhoz/kultúrához tartozom.Köszönöm nektek,bölcs tanítók,hozom is a pin up fejkendőmet és a motoros dzsekimet,mert megyek vissza oda,ahonnan itt felejtettek. meghajolo.gif  rolleyes.gif Mellesleg ez a sok szvegjoló (legalábbis gondolom én,ilyenek jártatják a csuszalesőjüket) kölök általában a többi gyerkőc  öltözködési stílusán ugyanúgy talál kivetni valót.A többség végül is hóthülye,ha nem ecsetfejű páwa gyerekként tolja le a pelusát a bokájáig.Nem értem milyen furcsa és kezelésre szorulú kergemarha kezdi el piszkálni a másikat a stílusa miatt.Nonszensz.Bárcsak nekem lenne ennyi szabadidőm...

Köszi, ezeket is letöltöm. A Kenyér Remix lesz a csengőhangom.
Na, akkor látom, neked sem ismeretlen a helyzet. Idegen vagyok nekik, mert nem szeretem azt a fajta zenét, amit ők orrvérzésig képesek hallgatni (természetesen fülhallgató nélkül, nyomjuk le a másik torkán a zenénket, mert miért ne, hétfőtől én is Panterára fogok vonulni, megnézném a reakciókat).
Ők folyton piszkálnak engem, de természetesen én egy rossz szót sem szólhatok az ő zenéikre, mert az már gusztustalan szentségtörésnek minősíthető. Ezenkívül a megaláztatásokat is némán kell tűrnöm, nem sértegethetem az egójukat. Elvégre én csak a colos rocker vagyok az osztályban, ahol enyhe hierarchia uralkodik...
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, IQninja99, Bátor Ventillátor, ApusztákBoszorkánya, icarlyluv, Lizania
2015. április 17. 23:19 #9523
- törölt felhasználó -    
Idézet (RockMe @ 2015.04.17. 22:58)
Köszi, ezeket is letöltöm. A Kenyér Remix lesz a csengőhangom.
Na, akkor látom, neked sem ismeretlen a helyzet. Idegen vagyok nekik, mert nem szeretem azt a fajta zenét, amit ők orrvérzésig képesek hallgatni (természetesen fülhallgató nélkül, nyomjuk le a másik torkán a zenénket, mert miért ne, hétfőtől én is Panterára fogok vonulni, megnézném a reakciókat).
Ők folyton piszkálnak engem, de természetesen én egy rossz szót sem szólhatok az ő zenéikre, mert az már gusztustalan szentségtörésnek minősíthető. Ezenkívül a megaláztatásokat is némán kell tűrnöm, nem sértegethetem az egójukat. Elvégre én csak a colos rocker vagyok az osztályban, ahol enyhe hierarchia uralkodik...

Ismerős ez a fülhallgató nélküli zenehallgatós jelenség.Ma miközben mentem iskolába,egy érdekes egyéniség pont ilyenformán akarta tudtára adni vagy 10 utca lakóinak,hogy felkelni csak és kizárólág mulatós dupstepre lehet.A végén már legszívesebben orron cseszerintettem volna az illetőt.
Egyébként nem értem,mire jó ez.Valami olyan,amivel kifejezhetik dominanciájukat,felsőbbrendűségüket másokkal szemben ezen meg nem értett lelkek,mert otthon gikszer van például és nem érvényesülhetnek a takony fejükkel?

On (hogy ne csak offoskodjak):Valami képtelen sz*r géneket,tulajdonságokat örökölhettem a matekot illetően.Komolyan,a tézé 7 feladatából kettőt tudtam,abból egyiket reményeim szerint csont nélkül,a többi szedett-vedett feladvány közül meg amennyit le tudott súgni a mellettem ülő matekzseni osztálytársam,akinek ma este tuti imába foglalom a nevét.Nagyon remélem,hogy meg lesz a kettes és a kövi' anyag kíméletesebb lesz valamennyivel. unsure.gif Nyugi emberek,hozom az ásót.
7 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Szandi0820, IQninja99, AFCfan, Bátor Ventillátor, icarlyluv, Lizania
2015. április 18. 08:48 #9524
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
A tegnapi napom olyan napjaim közé tartozik, amire nem szívesen fogok vissza emlékezni. Történt az ,hogy egy színházi előadásra ellehetett volna menni. Viszont nekem aznap rajzszakköröm volt és már lassan két hete nem voltam ,meg azelőtti két hétben is egyszer voltam. Ezért már semmi képen sem hagyhattam ki. Az előadás ugyan 6-kor kezdődik ,de ugye tanulni is kéne. Én pedig nem tudom ,hogy betudom osztani így az aznapi dolgaimat.
És hát belementem végül és nem tudom, hogy csúnyán beszéltem-e velük, mert én nem vettem észre, de tény és való ,hogy az egyik barátnőm félre értelmezte azt ,hogy ,,mit fogunk csinálni ott?". Azt hitték cinizmusból kérdezem.
Most nagyon figyeljünk, mert az egész osztály előtt történt ez (többek között azelőtt a fiú előtt is, aki tetszik) szünetben. Bent voltunk éppen ,erre fel a barátnőm hozzám vágja, hogy: Folyton bújom azt a sza*os könyvet! Úgy, hogy az egész osztály el is hallgatott én meg megdöbbentem ezen. Soha, de soha az életben nem kiabált így velem és beszélt hozzám olyan csúnyán hozzám senki, mint aznap a barátnőm. Természetes ,hogy megvoltam bántódva....és így megalázni az egész osztály előtt. Na, pont ő rá nem számítottam, aki ennyire durván beszól nekem, mert amúgy szoktak. Aztán a következő egy órába fel sem keltem a padomról, senkire se tudtam nézni. Életembe nem éreztem magam annyira csalódottnak és megalázottnak, mint akkor.
Beszéltem a könyvtáros nővel, mert ugye ő adta a jegyeket. Nem tudtam őszintén szólva senkihez se menni, őszintén. Eleinte azért, mentem hogy megmondjam ,hogy nem tudok menni, csak aztán el is sírtam magam. és hát kinek mondhatnám el, a kté barátnőm ott van egymásnak ,én viszont nem nagyon tudtam volna senkinek se elmondani, ezért elmondtam a könyvtáros nőnek. Nos, ebből is lett patália, mert, aki leszólt barátnőm ő azok után bemordult azért, mert őket állítottam be rossznak. Pedig nem erről van szó. Ha tényleg rosszul is beszéltem velük azt tudat alatt tehettem.
Az osztály is elkezdi nekem ,hogy miért nem mozdulok ki meg ilyenek. Persze ezt eltudta mondani a barátnőm, de azt nem ,hogy programom van. Elmagyaráztam az osztálynak, hogy miért nem tudok menni, mire már mindenki jobban megértette a dolgot. Sejthettem volna, hogy ezt kihagyja a barátnőm belőle. Nem vagyok rá kíváncsi ,hogy mi mindent hordott össze rólam a hátam mögött.
Még komolyan. Bocsánatot is kértem tőle többször. Az egyik barátnőm megbékélt ezzel ,viszont a másik nem. Sőt, még a másik barátnőm megvédett azzal is, hogy én még mindig többet mozdulok ki, mint a másik barátnőm. Ami igaz is. Visszavághattam volna azzal a barátnőmnek ,hogy ő még nálam is rosszabb a kimozdulás tekintetében, viszont nem tettem.
Tegnap állandóan sírtam. Anyu nem tudott semmivel se megvigasztalni. könyvet se akartam olvasni, mert csak a barátnőm szava visszhangzott volna a fejembe. Egy ideig biztos elment a kedvem az olvasástól. Este is sírtam és csak a kézilabda nézés nyugtatott meg engem. Már amúgy is csak ez hiányzott, hogy a barátnőmet is elveszítsem. Eddig a listán az volt, hogy: elvesztettem a fiút, aki tetszik nekem, elvesztettem a fiú haverjaimat, elvesztettem az önbizalmamat, elvesztettem a méltóságomat, most lassan érik az ,hogy elveszítsem egy barátnőmet. Utálom a 11.-et, de mennyire, hogy utálom.
5 felhasználónak tetszik: drfan, icarlyluv, Genevieve, Beyla, Lizania
2015. április 18. 08:54 #9525
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (Sydney Adams @ 2015.04.17. 23:19)
Ismerős ez a fülhallgató nélküli zenehallgatós jelenség.Ma miközben mentem iskolába,egy érdekes egyéniség pont ilyenformán akarta tudtára adni vagy 10 utca lakóinak,hogy felkelni csak és kizárólág mulatós dupstepre lehet.A végén már legszívesebben orron cseszerintettem volna az illetőt.
Egyébként nem értem,mire jó ez.Valami olyan,amivel kifejezhetik dominanciájukat,felsőbbrendűségüket másokkal szemben ezen meg nem értett lelkek,mert otthon gikszer van például és nem érvényesülhetnek a takony fejükkel?
On (hogy ne csak offoskodjak):Valami képtelen sz*r géneket,tulajdonságokat örökölhettem a matekot illetően.Komolyan,a tézé 7 feladatából kettőt tudtam,abból egyiket reményeim szerint csont nélkül,a többi szedett-vedett  feladvány közül meg amennyit le tudott súgni a mellettem ülő matekzseni osztálytársam,akinek ma este tuti imába foglalom a nevét.Nagyon remélem,hogy meg lesz a kettes és a kövi' anyag kíméletesebb lesz valamennyivel. unsure.gif Nyugi emberek,hozom az ásót.

Mulatós dubstep, aztak*rva, az milyen!? ohmy.gif Hallani akarok egy olyat, súlyos lehet.
Tudom mit érzel, én a biokémia zh-t csesztem el valami olyan szinten, hogy még.
4 felhasználónak tetszik: Jody, Szandi0820, icarlyluv, Beyla
2015. április 18. 08:58 #9526
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (RockMe @ 2015.04.17. 17:07)
Az osztálytársaim ma megmondták, hogy a rock és a metal nem zene, mert hörögnek benne. Ja, én arról vagyok híres, hogy hörgést hallgatok... például a Metallica is nagyon brutál, James nagyon keményen tolja... ilyen hörgést, aztamindenitneki ohmy.gif 
Ezen inkább csak röhögtem, de egy kicsit azért felbosszantott, hogy nem tudnak leszállni rólam

Ha a hülyeség fájna... Ezeket komolyan nem értem. Ha nem szeretik a metált, az még oké. De ha ilyeneket mondanak, ordít róluk, hogy fingjuk nincs a metálról, csak csípőből oltják. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. április 18. 16:37 #9527
- törölt felhasználó -    
Idézet (AFCfan @ 2015.04.16. 19:16)
Huh, én ezt tökre nem értem... légyszi, magyarázd már el, hogy miért akadtok ennyire ki azon, ha lekrváznak? Soha nem értettem, még ha rokon mondja, szvsz teljesen jogos a kiakadás, de az osztálytársad, vagy kvázi egy idegen mondja rád, az miért baj? Meg minek veszitek magatokra? Ezt nem csak így személy szerint tőled kérdezem és nem szőrszálhasogató akarok lenni, csak láttam, hogy többen panaszkodtok erről, és nem értem a kiakadást meg hogy minek foglalkoztok egyáltalán az idiótákkal, akik ilyen jelzőkkel illetnek pardon.gif

Azért, mert a slut shaming iszonyat dolog tud lenni, és senkinek nincs joga semmilyen ledegradáló jelzőkkel illetni lányokat, illetve fiúkat, és értem a logikád, tényleg le kéne sz@rni őket, de soha nem fogják az ilyen senkik megtanulni a leckét. Ők azt hiszik, bárkire mondhatnak bármit, mert menő dobálózni a szavakkal, amik lányokra vannak degradáló és lenéző hatással. Ha valaki kivágott felsőt vesz fel, már attól k.rva az ő szemükben... rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, janet7, Jody, AFCfan, icarlyluv
2015. április 18. 18:07 #9528
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2015.04.18. 16:37)
Azért, mert a slut shaming iszonyat dolog tud lenni, és senkinek nincs joga semmilyen ledegradáló jelzőkkel illetni lányokat, illetve fiúkat, és értem a logikád, tényleg le kéne sz@rni őket, de soha nem fogják az ilyen senkik megtanulni a leckét. Ők azt hiszik, bárkire mondhatnak bármit, mert menő dobálózni a szavakkal, amik lányokra vannak degradáló és lenéző hatással. Ha valaki kivágott felsőt vesz fel, már attól k.rva az ő szemükben... rolleyes.gif

Én ezt tökéletesen megértem, tudom, hogy különbözünk, kinek mi hogyan esik, de nem hiszem, hogy ennek akkora feneket kell keríteni, simán meg kell tanulni kezelni pardon.gif Attól, ha ezen valaki (főleg látványosan) kiakad, ugyanúgy fogják rá mondani, felháborodással ezen nem lehet segíteni.
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Szandi0820
2015. április 19. 09:38 #9529
- törölt felhasználó -    
Hát most úgy kb. tényleg mindennel. El nem tudom mondani milyen stresszes vagyok mostanában. Mindenki a tételekkel nyúz, a vizsgák itt vannak a nyakunkon, félek, hogy a gyakorlati vizsgán kifutok az időből, azon izgulok, hogy vajon föl vesznek-e majd, papám nagyon rosszul van, hetek óta nem tudom végigaludni az éjszakákat, reggel úgy érzem, mintha semmit nem aludtam volna, ennek köszönhetően tiszta ideg vagyok egész nap, hozzám szólni is alig lehet, és olyanokkal kiabálok, akik meg sem érdemelnék, mindent személyes sértésnek veszek, persze később belátom, hogy én reagáltam túl, de egyszerűen az idegeim pattanásig vannak feszülve, napi fél liter kávét megiszom, ami tudom, hogy k*rvára nem jó, de anélkül nem élném túl a gyakorlatot, és lehet, hogy ez miatt, a szívem is sokszor úgy ver, mintha ki akarna ugrani a helyéről. Csak legyenek már meg a nyamvadt vizsgák, mert én ezt már nem bírom. mega_shok.gif
8 felhasználónak tetszik: AFCfan, Bátor Ventillátor, icarlyluv, Rocket, Szandi0820, Genevieve, Beyla, Lizania
2015. április 19. 09:43 #9530
- törölt felhasználó -    
Hát azzal, hogy holnap suli, én nekem tanulnom kellene, és be kellene mennem abba a r*hadt iskolába.. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, ApusztákBoszorkánya
2015. április 19. 13:33 #9531
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hol a munkával, hol a sulival, most ismét a munka van porondon. Nekem két ilyen hosszú napom nem volt még, mint a péntek és a szombat. Pénteken valami okból kifolyólag a Baleseti gyermektraumája lemondta az ügyeletet, és hozzánk hoztak minden traumás, sebészetes sérültet. Szeptember óta vagyunk kint, de én még nem láttam a sebészetet ilyen szinten telítetten. Talán, ha volt egy-két ágy pluszba, de az is az aszeptikus kórteremben. Rengeteg betegünk volt, rengeteg kérdéssel és rengeteg problémával, amit egyszerűen képtelenek voltunk megoldani, mert orvoshiányban küszködtünk. Nagyon örülök, hogy végre legyűrtem, mert ez a két nap egymás utáni tizenkét órázás fullos osztállyal halálos kombináció volt. Késő délutánra annyi dolgom volt, hogy azt sem tudtam hova kapjam a fejemet, és sajnos előfordult olyan is, hogy apróságok (pl. véres lepedő lecserélése) egyszerűen kiment a fejemből. Fáj a hátam, a derekam, térdtől lefelé a lábam, és ettől a nyavalyás időtől még a fejem is szétrobban. Holnap vérvételre megyek, aztán én itthon maradok. Túl fáradt és nyűgös vagyok ahhoz, hogy én holnap bent szenvedjek tíz órát. Inkább pihenek és készülök a keddre. Remélhetőleg a betegek száma addigra már le fog redukálódni legalább a felére. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor
2015. április 19. 16:04 #9532
- törölt felhasználó -    
Idézet (Angel @ 2015.04.13. 21:25)
A másik pedig az elvont emberek, akik türelmetlenek... a héten kezdődött a Trónok harca 5. évada, és máris 4 részt kiraktak, holott heti egy jelenik meg. Erre a sok idióta le is töltötte, meg is nézte. Ezek nem rajongók, hanem idióták. Én is egy évet vártam rá, én is letölthettem volna a 4 részt, de ha már vártam majd' egy évet, akkor az a néhány hét nem sok. S sokkal nagyobb a varázsa ha hetente nézek egy részt, mint az, hogy megnézek 4-et és 5 hétig várok... Persze egy maraton más, mert ott a meglevő részeket nézi az ember, de ettől nagyon kiakadtam.... ennyi barommal még szerencse, hogy csak a neten találkoztam...

Most lehet, hogy én vagyok az értetlen, de mi bajod ezzel? Az oké, hogy én is kiakadok, ha elspoilereznek valamit, de fel nem bírom fogni, hogy valakit miért bánt az, ha vadidegenek letöltik a netről. Szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy letölti-e azt a három részt premier előtt vagy sem. Attól még, hogy kíváncsi, mégis mért lenne idióta? Vagy miért ne lenne rajongó? Imádom a sorozatot (rajongó vagyok), mégis letöltöttem. Szerintem ez szőrszálhasogatás...de az csak az én véleményem smileeee.gif

A másik pedig, hogy rengeteget tanultam, készültem, de mindhiába. Szép dolog, hogy az ember kiteszi a lelkét, aztán valamit elront és a sok barom amiatt cikizi. Olyanok, akik ráadásul csalással és súgással értek el annyit, vagy többet, mint más. Attól nem többek, hogy valaki lesúg nekik valamit, mégis azokat cikizik, akiknek a fejében van is valami, de mindegy... biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: IQninja99, Bátor Ventillátor, Beyla, AFCfan, ApusztákBoszorkánya, Lizania
2015. április 19. 18:46 #9533
Good Girl1999
Good Girl1999
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.01.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 235397
Offline offline
Jelenleg azzal hogy egyes ismerőseimet a magyar tanárjuk nem tanította meg v-t írni mert mindig azt írják a bejegyzésükbe pl hogy az "enyém wagy. Nem értem miért nem lehet leírni helyesen a szavakat!Olyan nagy trend lett w-betűvel írni a v-helyett.Hajat tépek tőle lassan!
3 felhasználónak tetszik: IQninja99, Bátor Ventillátor, Szandi0820
2015. április 19. 23:59 #9534
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Holnap (1 perc múlva mondhatom, hogy ma) angol előrehozott érettségi miatt csinálnom kell egy osztályozó vizsgát az idei és a jövő évi anyagból, és nem tudok semmit. Úgy érzem, jó ha alszom majd 2 órát, egész múlt héten gyomorgörcsöm volt, semmi nem ment az angolórákon, sírva tudtam volna fakadni, és most is összekavarok mindent. Borzasztó. Azt mondják ilyen ez vizsga előtt, de eddig nem volt így, pedig már számos ilyen helyzetben volt részem. Szó szerint rosszul vagyok. Azért stresszelek, mert tudom, hogy csak ötös lehet. Ha rosszabb, muszáj emelt szintűt raknom a pontok miatt. Maga az érettségi része nem is annyira félelmetes, mint ez az osztályzó. Ha megint év elején lennék, már akkor elkezdeném bújni a könyveimet - és keresnék egy tanárt is szerintem.
Oké, kisiránkoztam magam, de most csak még rosszabbul vagyok. Remek! help.gif
8 felhasználónak tetszik: IQninja99, Bátor Ventillátor, Beyla, icarlyluv, Szandi0820, Mrs.Jack Frost, AFCfan, Lizania
2015. április 20. 14:22 #9535
- törölt felhasználó -    
Kicsit kicsúsztam egy projekt határidővel, de úgy gondoltam, hogy a mai szép napos délután pont tökéletes arra, hogy megörvendeztesse a munkám a tanáraimmal. Hát feltöltöttem gépre becsomagoltam, mert több képről van szó. Megnyitottam a kis e-mailemet csatolnám... nem csatolja, de nem is ír ki semmit. Újra próbálom semmi. Gondoltam oké akkor legyen facebookon átküldve ott sem küldi át. Nem beszélve arról, hogy régen három film egyszerre lejött 6 perc alatt, most másfél gigát tölt 11 órája, de meg állt a számláló úgy kettő óra környékén. Még jó, hogy a UPC bácsi három napja volt nálunk rolleyes.gif Annyira értékelném, ha legalább a házimat át tudnám küldeni...
5 felhasználónak tetszik: IQninja99, Bátor Ventillátor, Beyla, Szandi0820, AFCfan
2015. április 20. 14:45 #9536
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Fizikából dogát írtunk abból a leckéből, amit egyáltalán nem tudok a fejembe verni és szerdán TZ-t is írunk a fejezetből! BAH!
Meg még az, hogy a folyosón vártunk a tanárra és az egyik hülyegyerek hozzám vág egy piszkos, elhagyatott, a földre ledobott göncöt és most viszket a fejem.>(
ÉS! Nyelvtanból holnap TZ!
2015. április 20. 17:49 #9537
- törölt felhasználó -    
A sulibból (bár abból mindig tele van a tököm xD) _nevet.gif
2015. április 20. 17:52 #9538
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Az emberekkel! Mint mindig. biggrin.gif
Amúgy neeeem!

Inkább a rengeteg dolgozatból amit ezen a héten írni fogunk + a két oldalas verselemzésből. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. április 21. 14:21 #9539
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Megjöttem újra panaszkodni. Imádom ezt a topikot smileeee.gif
Amúgy csak magammal. Úgy viselkedek, mint valami idétlen, hülye tinilány, aki az első plátói szerelmét éli. Ilyenkor legszívesebben felpofoznám magam és kitépném a szívem a helyéről, hogy ne érezzek semmit sem. Egy idióta vagyok sad.gif És mindehhez 5 nap múlva 20 éves.
6 felhasználónak tetszik: IQninja99, ApusztákBoszorkánya, Bátor Ventillátor, Szandi0820, AFCfan, icarlyluv
2015. április 21. 14:55 #9540
- törölt felhasználó -    
Teljesen leamortizálódtam. Tesiórán letört a fogzománcom az egyik fogamról, szereztem egy véraláfutást a kézfejemre, és fáj a vállam is. sad.gif
9 felhasználónak tetszik: IQninja99, dtsz, Bátor Ventillátor, Cute girl 998, Beyla, Szandi0820, CandUs, icarlyluv, Genevieve
540 oldal 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!