Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. május 08. 19:59 #9601
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
Idézet (Sprite @ 2015.05.08. 19:56)
Konkrétan egy taggal Buci12-vel  mad.gif  mad.gif

Hajaj... mi történt? Régebben, már nálam is kicsapta a biztosítékot az éretlen hozzászólásaival. dry.gif
2015. május 08. 20:08 #9602
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (MissTiniStoessel @ 2015.05.08. 19:59)
Hajaj... mi történt? Régebben, már nálam is kicsapta a biztosítékot az éretlen hozzászólásaival. dry.gif

Na, na, na, miről maradtam le? biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: CandUs, Jody, Beyla, Angel, Cute girl 998
2015. május 08. 20:11 #9603
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
Idézet (Bátor Ventillátor @ 2015.05.08. 20:08)
Na, na, na, miről maradtam le? biggrin.gif

Haha. biggrin.gif egyenlőre semmiről, mert nem történt semmi....még. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Szandi0820, Angel
2015. május 08. 20:17 #9604
- törölt felhasználó -    
Elegem van az ilyen cikkekből. Miért nem lehet tiszteletben tartani azt, hogy egy ember elhunyt. Mindenki a múltjával támadja. Szerintem senkinek semmi köze ahoz, hogy mit csinált. Nem kell felette ítélkezni. Ez az Ő dolga volt. Amúgy is könnyű úgy támadni, hogy már nem tudja megvédeni magát. Egy hete történt meg és azóta minden nap megjelent egy cikk és ennek a 99%-a azt taglalja, hogy mivel foglalkozott..Szerintem inkább azzal kéne foglalkozni, hogy megtalálják azt aki ezt tette vele. sad.gif
4 felhasználónak tetszik: Rocket, Szandi0820, Angel, icarlyluv
2015. május 08. 20:57 #9605
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daveigh @ 2015.05.08. 20:17)
Elegem van az ilyen cikkekből. Miért nem lehet tiszteletben tartani azt, hogy egy ember elhunyt. Mindenki a múltjával támadja. Szerintem senkinek semmi köze ahoz, hogy mit csinált. Nem kell felette ítélkezni. Ez az Ő dolga volt. Amúgy is könnyű úgy támadni, hogy már nem tudja megvédeni magát. Egy hete történt meg és azóta minden nap megjelent egy cikk és ennek a 99%-a azt taglalja, hogy mivel foglalkozott..Szerintem inkább azzal kéne foglalkozni, hogy megtalálják azt aki ezt tette vele. sad.gif

Nagyon undorító a sajtó. Rögtön az áldozatot kezdik el hibáztatni, hogy ilyen életet élt, meg olyat. Ha a Mekiben dolgozott volna, vagy egyetemista lett volna, akkor is előfordulhatott volna vele ugyanez, mert ez egy ilyen szemét világ. Ez a lány nem ártott senkinek, 19 éves volt, és áldozat, nem azzal kéne foglalkoznia a sajtónak, hogy szétcincálják, és a végén még az ő hibája legyen, hogy megölték. mad.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Angel, Cute girl 998, icarlyluv
2015. május 08. 21:04 #9606
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cherry Ice @ 2015.05.08. 20:57)
Nagyon undorító a sajtó. Rögtön az áldozatot kezdik el hibáztatni, hogy ilyen életet élt, meg olyat. Ha a Mekiben dolgozott volna, vagy egyetemista lett volna, akkor is előfordulhatott volna vele ugyanez, mert ez egy ilyen szemét világ. Ez a lány nem ártott senkinek, 19 éves volt, és áldozat, nem azzal kéne foglalkoznia a sajtónak, hogy szétcincálják, és a végén még az ő hibája legyen, hogy megölték.  mad.gif

Ez így van. Mindenki azzal foglalkozik amivel nem kéne. Ebből csinálnak pénzt. Mert a sajtóban már minden a pénz körül forog. Próbálnak minél cifrább cikket írni, azért hogy többen olvassák és vegyek. Undorítóak. Mondjuk ez csak a Blikkre és társaira vonatkozik.
2015. május 09. 10:04 #9607
- törölt felhasználó -    
Idézet (MissTiniStoessel @ 2015.05.08. 19:59)
Hajaj... mi történt? Régebben, már nálam is kicsapta a biztosítékot az éretlen hozzászólásaival. dry.gif

ha gondolod, az üzenőfalán elolvashatod wink.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Bátor Ventillátor
2015. május 10. 11:12 #9608
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Jóég március 10.-én írtam ide utoljára...Jó sokáig bírtam biggrin.gif
1. Értem én, hogy évvége van meg kb mindenből már az uccsó előtti témakörnél járunk és most írjuk az utolsó témazárókat, utána már max kis röpiket meg van olyan tárgy aminél nemsokára már le is zárnak, de azért amit mostanában művelnek az sok. Jövőhetet levázolnám nektek: hétfő - fizika TZ , kedd - földrajz TZ , szerda - rajz TZ , csütörtök - biosz TZ , péntek - tanári kirándulás miatt nem kell mennünk, de ha kellene tuti TZ-t írnánk ott is biggrin.gif Néha komolyan azt érzem, nagyon sok amit csinál ez az iskola, tekintve, hogy ez még általános. Oké értem, 8.-osak vagyunk, terhelhetőek de ah dry.gif Énekből is van holnapra gyűjtőmunka, infóból csoportos projekt, médiából reklámfilmforgatás. Lélegezni esetleg szabad? biggrin.gif
2. Oké boldog vagyok, mert felvettek oda ahova szerettem volna menni, meg télleg várom a gólyatábort király lesz, meg minden, de tegnap olvastam egy cikket, hogy eddig a suli működése se volt biztos, mert a KLIK-től kikerült, és senki nem akarta átvenni a működtetését, de ha minden igaz valami agrárizé átvette, aminek még örülök is, mert nagyon nem értek egyet azokkal a változtatásokkal amiket az állam csinál az iskolarendszerbe, csak az ijesztő volt ezt olvasni.
3. De! Ami a mostani iskolámban megy az továbbra is káosz. Ok, hogy 800 gyerek van egy kis épületbe meg stb, eleve nem kellett volna 5 elsős osztályt indítani, lerágott csont. De, hogy a megszervezésen túl semmivel ne foglalkozzanak az nonszensz. Gondolok itt arra, hogy csütörtökön volt a tablófotózás. Ofőt hidegen hagyta, lévén tesitanár, a röplabdán kívül szarik mindenre amúgy is. De mikor kijelenti, hogy még 5. óráról se mehetünk el a 6. órában tartott fotózás miatt akkor azért felrúgtam volna mad.gif Jöjjünk reggel ebbe. Aha magassarkúban, sminkben minden ugye? biggrin.gif Ráadásul kitalálták AZNAP, hogy mi a C-sek menjünk 1-re 2 helyett, mert mi kértünk egyénit a legtöbben (mind) és akkor jobban haladunk. Aha. Ott voltunk, erre az A-sok előretolakodtak. Lement a felük, erre nálunk a fiúk előretolakodtak, ok mondom krva jó. 2-kor kijelenti a fotós, hogy osztályképet kell csinálni mindenki menjen le. Hurrá. Utána a mi osztályunk másik fele ment az egyénire, ott volt veszekedés is, mert előretolakodtak megint a fiúk. Közbe jeleztük ofőnek, hogy A-sok előrementek. Ja jó. Ennyi volt a reakciója. B-sek ofője fel se jött egyszer se, csak beállt osztályképbe ennyi, miénk egyszer az elején feljött ennyi. Komolyan mondom ha az A-soknak nem nő lenne az ofőjök, mi se tudnánk semmit, ő is tesitanár, mint az évfolyamon minden ofő, de azért az foglalkozik az osztályával valamennyire.
4. Ja aztán nagy nehezen lefotóztak, hazemegyek. Úgy volt, hogy minden osztályba egy gyerek megkapta a cd-t az osztály mintaképeivel és ezt nálunk egy kcsg fiú kapta meg, aki, mint kiderült letiltott és egy barátnőmnek kellett írnom, hogy ugyan küldje már át a képeket. Igen, kicsit kivagyok már erre a hülye iskolára. A ballagást se várom, az osztálykirándulást még ennyire se. Csak teljen el ez az 1 hónap.
5. Már mióta tervezem megcsinálni a lapjaimat te jó ég ohmy.gif Most eldöntöttem, hogy megválok 5-től, de úgy akarom, hogy kitöltöm meg frissítem szépen őket és úgy adom le, de az is idő ugye. Meg így is frissíteni kéne 2 lapomat meg kitölteni egyet azok között is amiktől nem akarok megválni. Mondom majd nyáron úgyis unatkozni fogok. Aha. Június végén nyaralás, utána gólyatábor, majd még az onnan való hazatérés napján megyek megint nyaralni, július végén mandulaműtét, aztán megint nyaralás. Augusztus uccsó 2 hete szabad egész nyáron. Pedig már tényleg neki akarok hónapok óta állni és idegesít, hogy így állnak, de egyszerűen nuku idő...Mikor 5.-esen elkezdtem lapokat szerkeszteni havonta frissítettem mindenkit, meg nem értettem, hogy nincs idejük az embereknek erre. Nos, most 8.-osan már lélegezni sincsen időm, szóval ja...
Asszem ennyi rinyálás elég lesz, sok is rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Bátor Ventillátor, Cute girl 998, Szandi0820, IQninja99, icarlyluv
2015. május 10. 18:32 #9609
- törölt felhasználó -    
Nos, mostanában volt milliónyi problémám, de kerültem a topikot. A következő nem az én problémám, de mindenesetre a nemlétező tököm az kivan tőle:
10 felhasználónak tetszik: CandUs, Lizania, Angel, Cute girl 998, Nina 10, Bátor Ventillátor, Szandi0820, Récy98, IQninja99, icarlyluv
2015. május 12. 17:34 #9610
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Ma több dolog is kiverte nálam a biztosítékot, de igyekszem visszafogni magam.
1., Hittan. Katolikus iskola, értem hogy miért van ilyen óra, nem is ez zavar. Hanem a téma, ami feljött. A házasság szentségérõl beszéltünk, szóba jöttek az érvénytelen házasságok + az azonos nemûek házassága is. Kilyukadtunk annál, hogy Magyarországon ez nem engedélyezett, majd hogy az USA-ban néhány államban igen, plusz néhány országban is szólt errõl vita. Erre a pap elkezdni (amitõl nagyon kiadatam), hogy "Sajnos egyre több országban engedélyezett...". WTF? Oké, értem. Az Egyház ezt nem fogadja el, "természetellenes paráználkodásnak" tartja, meg is értem miért, találkoztam már ilyenekkel. Értem, hogy számukra ez bûn, azt is értem miért, ilyen az Egyház. De akkor ne jöjjenek azzal, hogy minden ember a felebarátunk, hogy mindenkit szeretni kell miközben õk maguk is ítélkeznek. Tudom, én vagyok a "rossz" keresztény. De inkább leszek az, mint álszent.
2., Az egyik osztálytársammal, aki 16 éves létére még mindig nyolcadikas. A legrosszabb az egészben, hogyha neki nyolc egyese van matekból + egy kettese puskázásból, muszáj zavarnia az órát? De nem csak matekon. Törin olyan bekiabálásokkal zavarja az órát, mint: "XY néni, magának mi a kedvenc sütije?" vagy "Maga szerint mennyit nyom egy autó?". És ezt úgy, hogy közben a tanár olyan dolgokról beszél, mint Kádár János vagy Nagy Imre. Vagy amikor verset elemeztünk irodalmon és egyszerûen a tanár szavába vág: "XY néni, hogy kell mondani azt helyesen, hogy meg edve?" A legjobban az bosszant amikor minden órán feláll és elkezdi fújni az órát, de nem normálisan, hanem mintha egy hülye mulatós zenére fújná. Ráadásul szünetekben szexet immitál a paddal és játssza az eszét, sõt szerinte teljesen rendben van az, ha egy nõt megerõszakolnak, ilyen "ultravicces" poénokat mesél minden órán. Ütögeti a lányokat is, az egyik barátnõmet egyszer a földhöz is vágta [egyáltalán nem túlzok, valóban megtörtént]. A múltkori biosz dolgozatnál a tanár megengedte neki, hogy kinézze a könyvbõl a válaszokat, mert nem akarta hogy egyest írjon.
De fõképp az órák idegesítenek. Nem az én dolgom, ha meg akar bukni. De hagyja a többi xy embert tanulni. Talán mi még vinni is akarjuk valamire az életben.
3., Egy másik osztálytársammal, ezúttal lány. Már elég régóta folyik az az egész, hogy az összes osztálytársnõjét elmondja k*rvának. Erõs a sejtésem, hogy engem is. Nyilván nem mondja a szemembe, nekem csak a többiekrõl dumál. Köztük a három legjobb barátnõmrõl is. Ma pedig õ sértõdött be mert vissza mertem szólni neki.
A legszebb, hogy a barátnõim tudják miket mond rájuk, minek tartja õket. Történelem elõtt feljön a terembe és elkezdi nekem meg az egyik barátnõmnek: "Az a két k*rva rózsaszínben van." – mondta ezt azokra akiket az osztályból a lányok közül a legjobban utál. Természetesen a barátnõm rohant is hozzájuk, hogy elmondja nekik, én meg utána. A teremben végül a kettõ lány közül az egyik odament hozzá: "XY, akkor elmondanád, hogy miért is vagyunk k*rvák?" – "Szerintem elég egyértelmû". És ezt úgy mondta, hogy közben a földet bámulta, nem mert a szemükbe nézni.
A mai napig csak sértéseket tudnak egymásra dobálni, én pedig igyekszem nem belekeveredni, nem magamra venni ennek a bizonyos "egyénnek" a sértéseit, de olykor-olykor amikor elkezd menõzni, elkezdi hogy mennyire jobb nálam, már nem fogom vissza magam. Nyolcadik végére annyira elegem lett belõle, hogy az hihetetlen. Akkor még csodálkozik, hogy válaszolni merek. Igen, az esetek nagyrészebben visszafogom magam. De elegem van a hazugságiból és a nagy képébõl. Ha arra kerül a sor megvédem magam, úgyhogy õ csak ne játssza nekem a megbántottat, ha minden miatta kezdõdött.
7 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Szandi0820, AFCfan, Cute girl 998, Lizania, IQninja99, icarlyluv
2015. május 12. 19:44 #9611
- törölt felhasználó -    
A "barátaimmal", de már nagyon. Pénteken megyünk osztálykirándulásra, úgyhogy ma átlapoztam a szobabeosztást. Egy szobába kerültem a legjobb barátnőmmel (ő az egyetlen az osztályban, aki nem fél (?) tőlem), anyuci-apuci kislányával (aki nem mellesleg kijelentette, hogy utál, mert irritálom... jó, hogy szinte beszélni sem szoktam, ha egy légtérben tartózkodunk, olyankor még a farmermellényem szegecsei és érdekesebbek) és pár érdekes egyénnel, akik hozzám hasonlóan ki vannak rekesztve. Jó, felfogtam, ha egy szubkultúrát követek, nem lehetek oszlopos tagja egy adott közösségnek, amennyiben olyan, mint az osztályom, de nem is akarok az lenni. Csak egyszerűen fáj, hogy az egész nem alakult volna így, ha a magukat a legjobb barátaimnak valló emberkék nem passzolnak le azért, hogy inkább "menőkkel" alhassanak. Mondjuk az egyikük bevallotta múltkor, hogy azért szeret velem mutatkozni, mert menő, ha valakinek rocker barátnője van... már semmin sem csodálkozom...
9 felhasználónak tetszik: AFCfan, Bátor Ventillátor, Cute girl 998, Szandi0820, Jody, Lizania, Fannycska999, IQninja99, icarlyluv
2015. május 12. 20:11 #9612
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Meg kell tartani egy 1., 2. órát. utána egy 5.ben tesit, 7.ben rajzot, közte semmi de ki nem mehetünk. Mi értelme volt ennek??????
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Bátor Ventillátor, Szandi0820, Lizania, IQninja99
2015. május 12. 23:35 #9613
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nina 10 @ 2015.05.12. 17:34)
Ma több dolog is kiverte nálam a biztosítékot, de igyekszem visszafogni magam.
1., Hittan. Katolikus iskola, értem hogy miért van ilyen óra, nem is ez zavar. Hanem a téma, ami feljött. A házasság szentségérõl beszéltünk, szóba jöttek az érvénytelen házasságok + az azonos nemûek házassága is. Kilyukadtunk annál, hogy Magyarországon ez nem engedélyezett, majd hogy az USA-ban néhány államban igen, plusz néhány országban is szólt errõl vita. Erre a pap elkezdni (amitõl nagyon kiadatam), hogy "Sajnos egyre több országban engedélyezett...". WTF? Oké, értem. Az Egyház ezt nem fogadja el, "természetellenes paráználkodásnak" tartja, meg is értem miért, találkoztam már ilyenekkel. Értem, hogy számukra ez bûn, azt is értem miért, ilyen az Egyház. De akkor ne jöjjenek azzal, hogy minden ember a felebarátunk, hogy mindenkit szeretni kell miközben õk maguk is ítélkeznek.  Tudom, én vagyok a "rossz" keresztény. De inkább leszek az, mint álszent.
2., Az egyik osztálytársammal, aki 16 éves létére még mindig nyolcadikas. A legrosszabb az egészben, hogyha neki nyolc egyese van matekból + egy kettese puskázásból, muszáj zavarnia az órát? De nem csak matekon. Törin olyan bekiabálásokkal zavarja az órát, mint: "XY néni, magának mi a kedvenc sütije?" vagy "Maga szerint mennyit nyom egy autó?". És ezt úgy, hogy közben a tanár olyan dolgokról beszél, mint Kádár János vagy Nagy Imre. Vagy amikor verset elemeztünk irodalmon és egyszerûen a tanár szavába vág: "XY néni, hogy kell mondani azt helyesen, hogy meg edve?" A legjobban az bosszant amikor minden órán feláll és elkezdi fújni az órát, de nem normálisan, hanem mintha egy hülye mulatós zenére fújná. Ráadásul szünetekben szexet immitál a paddal és játssza az eszét, sõt szerinte teljesen rendben van az, ha egy nõt megerõszakolnak, ilyen "ultravicces" poénokat mesél minden órán. Ütögeti a lányokat is, az egyik barátnõmet egyszer a földhöz is vágta [egyáltalán nem túlzok, valóban megtörtént]. A múltkori biosz dolgozatnál a tanár megengedte neki, hogy kinézze a könyvbõl a válaszokat, mert nem akarta hogy egyest írjon. 
De fõképp az órák idegesítenek. Nem az én dolgom, ha meg akar bukni. De hagyja a többi xy embert tanulni. Talán mi még vinni is akarjuk valamire az életben.
3., Egy másik osztálytársammal, ezúttal lány. Már elég régóta folyik az az egész, hogy az összes osztálytársnõjét elmondja k*rvának. Erõs a sejtésem, hogy engem is. Nyilván nem mondja a szemembe, nekem csak a többiekrõl dumál. Köztük a három legjobb barátnõmrõl is. Ma pedig õ sértõdött be mert vissza mertem szólni neki.
A legszebb, hogy a barátnõim tudják miket mond rájuk, minek tartja õket. Történelem elõtt feljön a terembe és elkezdi nekem meg az egyik barátnõmnek: "Az a két k*rva rózsaszínben van." – mondta ezt azokra akiket az osztályból a lányok közül a legjobban utál. Természetesen a barátnõm rohant is hozzájuk, hogy elmondja nekik, én meg utána. A teremben végül a kettõ lány közül az egyik odament hozzá: "XY, akkor elmondanád, hogy miért is vagyunk k*rvák?" – "Szerintem elég egyértelmû". És ezt úgy mondta, hogy közben a földet bámulta, nem mert a szemükbe nézni. 
A mai napig csak sértéseket tudnak egymásra dobálni, én pedig igyekszem nem belekeveredni, nem magamra venni ennek a bizonyos "egyénnek" a sértéseit, de olykor-olykor amikor elkezd menõzni, elkezdi hogy mennyire jobb nálam, már nem fogom vissza magam. Nyolcadik végére annyira elegem lett belõle, hogy az hihetetlen. Akkor még csodálkozik, hogy válaszolni merek. Igen, az esetek nagyrészebben visszafogom magam. De elegem van a hazugságiból és a nagy képébõl. Ha arra kerül a sor megvédem magam, úgyhogy õ csak ne játssza nekem a megbántottat, ha minden miatta kezdõdött.

Ó,a drága egyház. rolleyes.gif
Saját tapasztalat,hogy az egyház nem mindig a nemi identitásukban nem "szokványos" személyeket rühelli.Elég indok a véleménybeli különbség,tejelni nem akarás,nem bepalizhatóság...sőt még a politikai hovatartozás kérdése többek között.Ettől én is hányni tudnék,azonban a hitfanatikusok még rosszabbak,és ami a legnagyobb poén;apám ilyen.Annyira tököm tele van már vele,hogy nincsen semmi,amihez hozzá tudna szólni az egyházon meg a kereszténységen kívül,mert az olyan szent,és sérthetetlen...Néha komolyan az az érzésem,miszerint annyira elvakult,Ő lenne a következő,akit Dzsízösz után önként és dalolva keresztre feszítenének. omg.gif Ráadásul mindig csinálja ezen a fesztivált;miért nem hiszel tények által alá nem támasztott hókuszpókuszokban,illetve miért nem vágod be a Bibliát szóról szóra,lesz*rva a könyv eredeti mondandóját?Ja,ez a másik;Ő is akkora hívő,fogadd el felebarátod,minden blablaszöveget kívülről fúj,erre kommunistázik,szentségel meg ilyesmi...Áhh,úgy utálom ezt a fajta erőszakosságát,mellesleg akkora blődségeket állít,pofám leszakad. secret.gif 110.gif
Mellesleg mi a tanárimnál ez a "kompetencia beleszámít a jegyekbe" hóbort,mikor angolból és matekból is s*gghülye vagyok?
7 felhasználónak tetszik: Nina 10, Szandi0820, AFCfan, Bátor Ventillátor, Lizania, IQninja99, icarlyluv
2015. május 13. 15:47 #9614
- törölt felhasználó -    
Tönkrement a laptopom, egyik percről a másikra, és esélyem nincs újat kapni. sad.gif
4 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Cute girl 998, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2015. május 13. 19:55 #9615
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
Reggel, miközben sétáltam az úton, az egyik ház kerítése közül kilógtak a virágfélék, én meg akaratlanul hozzájuk értem, erre megcsípett valami csalántszerűség, és azóta is fáj meg ég az ujjam. omg.gif Olyan ügyes meg szerencsés ember vagyok. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Szandi0820, Bátor Ventillátor, Good Girl1999, IQninja99, icarlyluv
2015. május 13. 20:07 #9616
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Idézet (Nina 10 @ 2015.05.12. 17:34)
Ma több dolog is kiverte nálam a biztosítékot, de igyekszem visszafogni magam.
1., Hittan. Katolikus iskola, értem hogy miért van ilyen óra, nem is ez zavar. Hanem a téma, ami feljött. A házasság szentségérõl beszéltünk, szóba jöttek az érvénytelen házasságok + az azonos nemûek házassága is. Kilyukadtunk annál, hogy Magyarországon ez nem engedélyezett, majd hogy az USA-ban néhány államban igen, plusz néhány országban is szólt errõl vita. Erre a pap elkezdni (amitõl nagyon kiadatam), hogy "Sajnos egyre több országban engedélyezett...". WTF? Oké, értem. Az Egyház ezt nem fogadja el, "természetellenes paráználkodásnak" tartja, meg is értem miért, találkoztam már ilyenekkel. Értem, hogy számukra ez bûn, azt is értem miért, ilyen az Egyház. De akkor ne jöjjenek azzal, hogy minden ember a felebarátunk, hogy mindenkit szeretni kell miközben õk maguk is ítélkeznek.  Tudom, én vagyok a "rossz" keresztény. De inkább leszek az, mint álszent.
2., Az egyik osztálytársammal, aki 16 éves létére még mindig nyolcadikas. A legrosszabb az egészben, hogyha neki nyolc egyese van matekból + egy kettese puskázásból, muszáj zavarnia az órát? De nem csak matekon. Törin olyan bekiabálásokkal zavarja az órát, mint: "XY néni, magának mi a kedvenc sütije?" vagy "Maga szerint mennyit nyom egy autó?". És ezt úgy, hogy közben a tanár olyan dolgokról beszél, mint Kádár János vagy Nagy Imre. Vagy amikor verset elemeztünk irodalmon és egyszerûen a tanár szavába vág: "XY néni, hogy kell mondani azt helyesen, hogy meg edve?" A legjobban az bosszant amikor minden órán feláll és elkezdi fújni az órát, de nem normálisan, hanem mintha egy hülye mulatós zenére fújná. Ráadásul szünetekben szexet immitál a paddal és játssza az eszét, sõt szerinte teljesen rendben van az, ha egy nõt megerõszakolnak, ilyen "ultravicces" poénokat mesél minden órán. Ütögeti a lányokat is, az egyik barátnõmet egyszer a földhöz is vágta [egyáltalán nem túlzok, valóban megtörtént]. A múltkori biosz dolgozatnál a tanár megengedte neki, hogy kinézze a könyvbõl a válaszokat, mert nem akarta hogy egyest írjon. 
De fõképp az órák idegesítenek. Nem az én dolgom, ha meg akar bukni. De hagyja a többi xy embert tanulni. Talán mi még vinni is akarjuk valamire az életben.
3., Egy másik osztálytársammal, ezúttal lány. Már elég régóta folyik az az egész, hogy az összes osztálytársnõjét elmondja k*rvának. Erõs a sejtésem, hogy engem is. Nyilván nem mondja a szemembe, nekem csak a többiekrõl dumál. Köztük a három legjobb barátnõmrõl is. Ma pedig õ sértõdött be mert vissza mertem szólni neki.
A legszebb, hogy a barátnõim tudják miket mond rájuk, minek tartja õket. Történelem elõtt feljön a terembe és elkezdi nekem meg az egyik barátnõmnek: "Az a két k*rva rózsaszínben van." – mondta ezt azokra akiket az osztályból a lányok közül a legjobban utál. Természetesen a barátnõm rohant is hozzájuk, hogy elmondja nekik, én meg utána. A teremben végül a kettõ lány közül az egyik odament hozzá: "XY, akkor elmondanád, hogy miért is vagyunk k*rvák?" – "Szerintem elég egyértelmû". És ezt úgy mondta, hogy közben a földet bámulta, nem mert a szemükbe nézni. 
A mai napig csak sértéseket tudnak egymásra dobálni, én pedig igyekszem nem belekeveredni, nem magamra venni ennek a bizonyos "egyénnek" a sértéseit, de olykor-olykor amikor elkezd menõzni, elkezdi hogy mennyire jobb nálam, már nem fogom vissza magam. Nyolcadik végére annyira elegem lett belõle, hogy az hihetetlen. Akkor még csodálkozik, hogy válaszolni merek. Igen, az esetek nagyrészebben visszafogom magam. De elegem van a hazugságiból és a nagy képébõl. Ha arra kerül a sor megvédem magam, úgyhogy õ csak ne játssza nekem a megbántottat, ha minden miatta kezdõdött.


Hasonló esetem volt a hittan tanárommal nekem is.Fel jött témának a homoszexualitás és megkérdeztem,hogy az bűn-e.Azt mondta,hogy igen,mert Isten senkit sem teremtett annak.Az állam leesett.Akkor,hogy van ez?Miért bűn egyáltalán?Mert nem olyanok,mint a többi?Inkább éljék le úgy az életüket,hogy boldogtalanok,úgy,hogy boldogok is lehetnének?Nem értem,lehet,hogy ez csak nekem magas...
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor, Lizania, CandUs, Nina 10, IQninja99, icarlyluv
2015. május 14. 14:26 #9617
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Off:
Idézet
Hittan. Katolikus iskola, értem hogy miért van ilyen óra, nem is ez zavar. Hanem a téma, ami feljött. A házasság szentségérõl beszéltünk, szóba jöttek az érvénytelen házasságok + az azonos nemûek házassága is. Kilyukadtunk annál, hogy Magyarországon ez nem engedélyezett, majd hogy az USA-ban néhány államban igen, plusz néhány országban is szólt errõl vita. Erre a pap elkezdni (amitõl nagyon kiadatam), hogy "Sajnos egyre több országban engedélyezett...". WTF? Oké, értem. Az Egyház ezt nem fogadja el, "természetellenes paráználkodásnak" tartja, meg is értem miért, találkoztam már ilyenekkel. Értem, hogy számukra ez bûn, azt is értem miért, ilyen az Egyház. De akkor ne jöjjenek azzal, hogy minden ember a felebarátunk, hogy mindenkit szeretni kell miközben õk maguk is ítélkeznek. Tudom, én vagyok a "rossz" keresztény. De inkább leszek az, mint álszent. 

Katolikusnak vagyok megkeresztelve, de se nem gyakorlom a vallásom, se nem tudok azonosulni vele. Személyes véleményem, hogy a vallások a legálszentebb dolgok a világon. Hirdetik, hogy fogadjuk el egymást, szeressük a másikat, ne lopj, csalj, hazudj, de a papok és társaik sorra kerülnek bele a durvábbnál durvább botrányokba. A papok nagy része az én szememben hitelüket vesztették.


On: A világ legnagyobb forma macskája ma távozott az örök vadászmezőkre. Drága Marcikám most már odafönt fogja borogatni a kukákat, kirágni a csirkehálót, kiszökni sunyin a lakásból, dagasztani, dorombolni... sad.gif sad.gif
10 felhasználónak tetszik: Beyla, Cute girl 998, AFCfan, Szandi0820, Nina 10, Récy98, Konvektor, Lizania, IQninja99, icarlyluv
2015. május 14. 15:46 #9618
- törölt felhasználó -    

A tanárokból. DE tényleg.
Az angoltanár köztudottan nem lát, de hát miért is műtené meg a szemét?Na mindegy.
A lényeg, hogy ma írtunk angolból egy kisdogát, de a tanár a nyolcadikosok dogáját hozta be. Amikor szólni akartam volna neki, hogy nem jót osztott, konkrétan leüvöltött, hogy miért szólok bele az ő dolgába, aztán elvette a dogámat, és ráírta az egyest. De tudnék az ilyen emberrel ordítani!! reklamalo.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lizania, IQninja99, icarlyluv
2015. május 14. 19:15 #9619
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Egyetlen egy, világméretû próblémám van: a telefonom két éven át bírta, hogy képernyõre esik, földre, kõre, márványra... Erre ma hirtelen úgy döntött, hogy összetörik. Úgyanis éppen lendítettem a kezem amikor az kicsúszott a kezembõl és egy méterrel arébb, a parkoló szép kövein landolt. Majdnem felrobbantam az idegtõl, sírni lett volna kedvem és rendesen elcseszte az egész délutános hangulatomat is. Ehhez pedig még ezer dolgot tudnék hozzáfûzni, a lényeg hogy egyenlõre még mûködik, viszont idõvel szervizelni fogjuk és kicserélik majd a kijelzõt. Már ha meggyõztem a szüleimet, hogy ne vegyenek újat. Márcsak azt kéne, hogy az a rengeteg adat elveszen.
5 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820, Lizania, IQninja99, icarlyluv
2015. május 14. 20:00 #9620
- törölt felhasználó -    
Egyszerűen nincs étvágyam. Pedig amúgy most is éhes vagyok, itt van előttem a kaja, de olyan szinten nem kívánom, hogy már nagyon aggaszt. unsure.gif
7 felhasználónak tetszik: Angel, Szandi0820, Bátor Ventillátor, Beyla, IQninja99, sziv55, icarlyluv
540 oldal 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!