Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. december 26. 14:41 #101
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
hogy még vinnem kell a kutyát sétálni és hideg van és lusta vagyok és nem akarok kimozdulni unsure.gif mellow.gif
2008. december 27. 15:09 #102
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idióta, "divatos" kifejezésekkel fórumokon. Például ezzel - adom. omg.gif fool.gif Ki a frász állt elõ ezzel? Ekkora marhaságot... És nem csak tinik használják, hanem elvileg érettebb huszonévesek vagy még idõsebbek is. Például valakik beszélgetnek arról, menjenek-e valahová:
"- Adod az utat x helyre?
- Adom."
Ennek mi a büdös franc értelme van? reklamalo.gif Letörne a kezük, felforrna az agyuk, ha normálisan bepötyögnék, jössz ide, persze. Nem is követem az ilyen baromságokat, csak felidegesítenek...

Meg a másik dolog, miért nem lehet arra figyelni, mit és hogyan írunk? Számomra ez evidens, rövidítést csak akkor használok, ha már egyébként nagyon szóismétlés lenne vagy sietek, fáradt/lusta vagyok, de általában rendesen próbálok meg fogalmazni. Nem olyan nehéz dolog... A második fele, hogyan írjuk azt, amit gondolunk. Ok, nem mindenki jó helyesírásból, illetve elgépelések is elõfordulnak, de azért nem nagy fáradtság gyorsan átfutni, amit írsz, vagy ha mát elküldted a hozzászólást, akkor utólag is lehet szerkeszteni. Plusz ugye mondat elején nagy kezdõbetû, írásjelek, szóközök használata... dry.gif Miért nem lehet igényesen tevékenykedni a fórumokon, rendesen leírni és megszerkeszteni (ha hosszabb) a mondanivalónkat? mad.gif
Az ékezetekbe azért nem kötök bele, mert ugye van, aki angol billentyûzetet használ/külföldön van.
Idézet(bötti @ 2008. December 26. - 14:41)
hogy még vinnem kell a kutyát sétálni és hideg van és lusta vagyok és nem akarok kimozdulni  unsure.gif    mellow.gif

Megoldás: futópad. laugh.gif
2008. december 27. 16:17 #103
zilinda
zilinda
Starity realist
 
StátuszI will give to you the love you seek and more... (8)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.03.
Hozzászólás: 3966
Csatolások: 22042
Azonosító: 48314
Offline offline
Idézet(Necros @ 2008. December 27. - 15:09)
Idióta, "divatos" kifejezésekkel fórumokon. Például ezzel - adom. omg.gif fool.gif Ki a frász állt elõ ezzel? Ekkora marhaságot... És nem csak tinik használják, hanem elvileg érettebb huszonévesek vagy még idõsebbek is. Például valakik beszélgetnek arról, menjenek-e valahová:
"- Adod az utat x helyre?
- Adom."
Ennek mi a büdös franc értelme van? reklamalo.gif Letörne a kezük, felforrna az agyuk, ha normálisan bepötyögnék, jössz ide, persze. Nem is követem az ilyen baromságokat, csak felidegesítenek...

Meg a másik dolog, miért nem lehet arra figyelni, mit és hogyan írunk? Számomra ez evidens, rövidítést csak akkor használok, ha már egyébként nagyon szóismétlés lenne vagy sietek, fáradt/lusta vagyok, de általában rendesen próbálok meg fogalmazni. Nem olyan nehéz dolog... A második fele, hogyan írjuk azt, amit gondolunk. Ok, nem mindenki jó helyesírásból, illetve elgépelések is elõfordulnak, de azért nem nagy fáradtság gyorsan átfutni, amit írsz, vagy ha mát elküldted a hozzászólást, akkor utólag is lehet szerkeszteni. Plusz ugye mondat elején nagy kezdõbetû, írásjelek, szóközök használata... dry.gif Miért nem lehet igényesen tevékenykedni a fórumokon, rendesen leírni és megszerkeszteni (ha hosszabb) a mondanivalónkat? mad.gif
Az ékezetekbe azért nem kötök bele, mert ugye van, aki angol billentyûzetet használ/külföldön van.


Mélységesen egyet értek veled! beer.gif
De ilyen hülyeséget, h 'adod?' még nem is hallottam. Szörnyû, hogy hova süllyed a szép nyelvünk..(vok,thx és társaitól már lassan a falra mászok)
De én azt sem tudom megérteni, hogy miért kell egy nap többször is beírni ebbe a topikba ugyanannak az embernek..ha ennyi gondja van talán benne (is) van a hiba..és azt sem értem, hogy miért kell rébuszokban beszélni. Ha ennyire nemakarja, hogy ne értsük akkor ne írjon be.
Bocsánat ha ezzel megsértettem valakit! Nem állt szándékomban.
2008. december 27. 16:21 #104
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.28.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Offline offline
Idézet(zilinda @ 2008. December 27. - 17:17)
Mélységesen egyet értek veled! beer.gif
De ilyen hülyeséget, h 'adod?' még nem is hallottam. Szörnyû, hogy hova süllyed a szép nyelvünk..(vok,thx és társaitól már lassan a falra mászok)

Szerintem a thx még elmegy, mert ugye az angol. smileeee.gif
2008. december 27. 19:49 #105
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
Idézet(zilinda @ 2008. December 27. - 16:17)
Mélységesen egyet értek veled! beer.gif
De ilyen hülyeséget, h 'adod?' még nem is hallottam. Szörnyû, hogy hova süllyed a szép nyelvünk..(vok,thx és társaitól már lassan a falra mászok)
De én azt sem tudom megérteni, hogy miért kell egy nap többször is beírni ebbe a topikba ugyanannak az embernek..ha ennyi gondja van talán benne (is) van a hiba..és azt sem értem, hogy miért kell rébuszokban beszélni. Ha ennyire nemakarja, hogy ne értsük akkor ne írjon be.
Bocsánat ha ezzel megsértettem valakit! Nem állt szándékomban.


na ezek az idióta rövidítések engem is irritálnak reklamalo.gif pl: vok, tom, naon... meg a "hülyep*csás" (elnézést) "csi" raggal ellátott szavaktól megõrülök dry.gif (köszcsi, külcsi, szülcsinapcsi) miezmár? omg.gif furesz.gif
2008. december 27. 19:57 #106
Blamethevain
Blamethevain
 
Státusz"Azt hiszem, túl nagy árat kell fizetnünk néhány felejthetetlen pillanatért."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.23.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 5002
Azonosító: 21944
Offline offline
Hû, ezt az adom dumát még én sem hallottam.... azt hittem a vok-nál és a sya-nál már nem lehet mélyebbre süllyedni, de lehet hogy tévedtem? biggrin.gif

A kutyusnak a futópad azért nem elõnyös mert lesz...á... szó szerint, ha nem mehet ki sétálni. biggrin.gif
2008. december 28. 18:16 #107
- törölt felhasználó -    
Idézet(Klau0604 @ 2008. December 27. - 19:49)
na ezek az idióta rövidítések engem is irritálnak  reklamalo.gif pl: vok, tom, naon... meg a "hülyep*csás" (elnézést) "csi" raggal ellátott szavaktól megõrülök  dry.gif (köszcsi, külcsi, szülcsinapcsi) miezmár?  omg.gif  furesz.gif


Bezzeg már lehet ilyet és 1 hónap ban sem jár érte és megvetés ... elfogytak a segítõ kezek ... nincs már akibe bele lehet marni?

köszcsí meg puszcsí a ribiszleng meg kulcsí jobb ha adod a dolgot ... mert nem leszünk barik ...

igen jöhetnek az okosok rejtegetni ... ehhez értenek nagyon


2008. december 28. 18:20 #108
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline


Megoldás: futópad. laugh.gif



köszi Necros. biggrin.gif:D:D tényleg nem rossz ötlet. biggrin.gif Amúgy ha gáz van kiengedhetném az udvarra, de nem....menjek és sétáljak...ma is mentem és megfagytam. biggrin.gif
2008. december 28. 20:33 #109
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
Idézet(bötti @ 2008. December 28. - 18:20)
Megoldás: futópad. laugh.gif
köszi Necros. biggrin.gif:D:D tényleg nem rossz ötlet. biggrin.gif Amúgy ha gáz van kiengedhetném az udvarra, de nem....menjek és sétáljak...ma is mentem és megfagytam. biggrin.gif


fel kéne öltözni kislányom biggrin.gif mondjuk nekem se tetszik, hogy mindig kutyát kell sétáltatnod, mert akkor nem tudunk beszélgetni dry.gif rohog.gif
2008. december 28. 20:38 #110
- törölt felhasználó -    
Azzal h megint meghúztam a hátam a semmivel és most fáj, alig bírok megmozdulni... sad.gif
2008. december 28. 23:15 #111
linus04
linus04
OTH & Glee ♥
 
StátuszLea, Dianna, Naya- Lovesong ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.18.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 1294
Azonosító: 74401
Offline offline
a húgommal.
MÁsnak is olyan kedves hugicája van hogyha valahová elszeretnél menni akkor kihisztizi hogy veled menjen utána meg haza akkar menni???? (Vagy csak én vagyok ilyen mázlista) Ha valamiért rászólsz még neki áll feljebb hogy,.......
Áhh elegem van!
2008. december 30. 12:28 #112
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Trinny @ 2008. December 27. - 16:21)
Szerintem a thx még elmegy, mert ugye az angol. smileeee.gif

Szerintem is, az ilyen angol dolgokat amúgy is használom (bár, a thx-et nem annyira, a köszi nem sokkal hosszabb smileeee.gif), fõleg ha játékokról van szó.

Azt hittem, ez az "adom" cucc elterjedtebb, szerencsére úgy tûnik, nem az.

Ezt a "szülcsinapcsi"-t komolyan használják? omg.gif
2008. december 30. 12:45 #113
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
Idézet(Necros @ 2008. December 30. - 12:28)
Azt hittem, ez az "adom" cucc elterjedtebb, szerencsére úgy tûnik, nem az.

Ezt a "szülcsinapcsi"-t komolyan használják? omg.gif


az "adom"-ot én se ismerem
a kérdésedre a válasz: igen, használják pl az osztálytársaim is... a másik ami idegesít, hogy "cuncizzák" a pasijukat blink.gif nem igaz, hogy nem irritálja õket laugh.gif szerintem ez nagyon gáz, fõleg ha mások (pl a haverjai) elõtt is így becézgetik õket _nevet.gif
2008. december 30. 13:41 #114
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
user posted image Jól fel kéne pofozni mindet, hogy észhez térjenek. rohog.gif laugh.gif Szomorú, hogy ilyenek is vannak.

Ma egyébként az idegesít, hogy nem tudom megnézni a kézilabdagálát, mert a Sport1 adja, nem pedig az M1, hogy rohadjon meg. reklamalo.gif Így reménykedhetek, hogy felkerül torrentre vagy valaki felrakja valahová a netre.
2008. december 30. 14:17 #115
- törölt felhasználó -    
Idézet(Necros @ 2008. December 30. - 14:41)
user posted image Jól fel kéne pofozni mindet, hogy észhez térjenek. rohog.gif  laugh.gif Szomorú, hogy ilyenek is vannak.

Ma egyébként az idegesít, hogy nem tudom megnézni a kézilabdagálát, mert a Sport1 adja, nem pedig az M1, hogy rohadjon meg. reklamalo.gif Így reménykedhetek, hogy felkerül torrentre vagy valaki felrakja valahová a netre.

majd szólok ha fennlesz aszfalton beer.gif
2008. december 30. 14:32 #116
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet(Necros @ 2008. December 30. - 13:41)
Ma egyébként az idegesít, hogy nem tudom megnézni a kézilabdagálát...

Engem az idegesít, hogy elnéztem a dátumot, abban a tudatban éltem, hogy holnap lesz. fool.gif
Szóval köszi Necros, hogy megemlítetted beer.gif, különben lemaradok róla. dry.gif
2008. december 31. 03:36 #117
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Vinsanity @ 2008. December 30. - 14:17)
majd szólok ha fennlesz aszfalton  beer.gif

meghajolo.gif smileeee.gif
2008. december 31. 08:35 #118
- törölt felhasználó -    
a UPC-vel de nagyonnagyonnagyon
2008. december 31. 14:37 #119
imi
imi
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.06.
Hozzászólás: 820
Csatolások: 2
Azonosító: 60146
Offline offline
szar a netem
2008. december 31. 18:46 #120
- törölt felhasználó -    
Hogy ma már 5-ször fagyott le a gép.
540 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!