Starity

Ma éppen minek örülsz?

331 oldal 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 02. 20:21 #3001
Judit107
Judit107
daddy steve harrington
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 2214
Csatolások: 1379
Azonosító: 178984
Offline offline
Az érettségi szünetnek.!smileeee.gif
2013. május 02. 20:29 #3002
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Destiny015 @ 2013.05.02. 16:46)
Annak, hogy nemsokára lesz egy pár napos szünetem, nem kell suliba menni, úgyogy végre sokáig alhatok, meg olvashatok! w00t.gif

Olyan jó nektek, sőt sárgulok az irigységtől. Nekem nem lesz érettségi szünetem, mert felsőoktatásban nincs ilyen már akkor se, ha az egy középiskolában van. Nem hiszem el, hogy mindenki otthon lesz és csak nekünk szakmásoknak lesz suli. Nem igazság.sad.gif Bár nekem két hét múlva véget ér az egész tanulásos banzáj, és utána már csak meló, ami még pár héttel tovább is tart, mint nektek a suli. Hát megszívtam. blink.gif

On:

Úristen, ma megkezdtem a csecsemős gyakorlatomat, és már első nap a kezembe adtak egy pár órás csöppséget, hogy vigyem le az újszülött intenzívről az újszülött osztályra. Hát eskü, ahogyan nézett rám az a kislány. Csak úgy lesett ki a takaró alól, amíg vártam a papírokat. Komolyan behaltam, annyira, de annyira aranyos volt! wub3.gif Szerencsém volt, mert sokak - az előző csapatok tapasztalatait hallgatva - a gyakorlat felénél foghatják meg a gyerekeket. Egyben biztos vagyok: nem tévesztettem pályát.
7 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Sally Sparrow, Luckie, Destiny015, MadHatter, riri17, Vampiregirl1
2013. május 03. 12:47 #3003
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.05.02. 20:29)
Olyan jó nektek, sőt sárgulok az irigységtől. Nekem nem lesz érettségi szünetem, mert felsőoktatásban nincs ilyen már akkor se, ha az egy középiskolában van. Nem hiszem el, hogy mindenki otthon lesz és csak nekünk szakmásoknak lesz suli. Nem igazság.sad.gif Bár nekem két hét múlva véget ér  az egész tanulásos banzáj, és utána már csak meló, ami még pár héttel tovább is tart, mint nektek a suli. Hát megszívtam. blink.gif 
On:
Úristen, ma megkezdtem a csecsemős gyakorlatomat, és már első nap a kezembe adtak egy pár órás csöppséget, hogy vigyem le az újszülött intenzívről az újszülött osztályra. Hát eskü, ahogyan nézett rám az a kislány. Csak úgy lesett ki a takaró alól, amíg vártam a papírokat. Komolyan behaltam, annyira, de annyira aranyos volt! wub3.gif Szerencsém volt, mert sokak - az előző csapatok tapasztalatait hallgatva - a gyakorlat felénél foghatják meg a gyerekeket. Egyben biztos vagyok: nem tévesztettem pályát.

Most nem értem minek kell ide jönni és sajnáltatni magad. Nem lesz szüneted? Te választottad ezt, senki nem kényszerített szerintem, bár nem tudom...Megnyugtatlak, jövőre már nekem se lesz, de biztos nem fogok ide följönni siránkozni...

On:
A ballagás miatt nem volt tanítás, csak díszítenünk kellett az iskolát. És ráadásul hamarabb el is engedtek, és így tudtam találkozni az egyik haverommal, aki kölcsönadta az egyik könyvét, amire a "kitűnő" memóriájának hála, már két hónapja várok. De nem baj, jobb később mint soha. laugh.gif
2013. május 03. 13:29 #3004
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2013.05.03. 12:47)
Most nem értem minek kell ide jönni és sajnáltatni magad. Nem lesz szüneted? Te választottad ezt, senki nem kényszerített szerintem, bár nem tudom...Megnyugtatlak, jövőre már nekem se lesz, de biztos nem fogok ide följönni siránkozni...
On:
A ballagás miatt nem volt tanítás, csak díszítenünk kellett az iskolát. És ráadásul hamarabb el is engedtek, és így tudtam találkozni az egyik haverommal, aki kölcsönadta az egyik könyvét, amire a "kitűnő" memóriájának hála, már két hónapja várok. De nem baj, jobb később mint soha.  laugh.gif

Én és az önsajnáltatás? Kilométerekre állunk egymástól.XD Csak gondoltam leírom, már ez is gond? mellow.gif Egyébként OKJ-n (szakmánál) nincsen érettségi szünet, mivel felnőtt oktatás, így ránk már nem vonatkozik. Párom infó szakon tanult tovább, szakmája van, és neki sem volt. Úgy érzem, hogy mi sokkal többet járunk suliba és sokkal kevesebb a szünetünk. Hát valószínűleg te jövőre fogsz érettségizni, ha jól számolom, és, ha megvan az írásbeli, akkor onnantól kezdve nem is fogsz járni suliba, max felkészítő órákra, de az sem kötelező jellegű. Sokkal több szüneted lesz, mint a gimi vagy általános iskola bármelyik évében. Hú, az érettségit leszámítva, szívesen lennék újra végzős.XD

On:

Hát nem tudom, ma elég tré napom volt. Volt benne egyáltalán valami jó? Talán annyi, hogy párommal tudtam beszélni egy órát, meg ma a ballagás miatt nem kellett bemennünk suliba, így több időm lesz a meg nem tanult tananyagokkal foglalkozni. Ó, suli, áj láv jú!
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. május 03. 13:41 #3005
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.05.03. 13:29)
Én és az önsajnáltatás? Kilométerekre állunk egymástól.XD Csak gondoltam leírom, már ez is gond? mellow.gif Egyébként OKJ-n (szakmánál) nincsen érettségi szünet, mivel felnőtt oktatás, így ránk már nem vonatkozik. Párom infó szakon tanult tovább, szakmája van, és neki sem volt. Úgy érzem, hogy mi sokkal többet járunk suliba és sokkal kevesebb a szünetünk. Hát valószínűleg te jövőre fogsz érettségizni, ha jól számolom, és, ha megvan az írásbeli, akkor onnantól kezdve nem is fogsz járni suliba, max felkészítő órákra, de az sem kötelező jellegű. Sokkal több szüneted lesz, mint a gimi vagy általános iskola bármelyik évében. Hú, az érettségit leszámítva, szívesen lennék újra végzős.XD
On:

Hát nem tudom, ma elég tré napom volt. Volt benne egyáltalán valami jó? Talán annyi, hogy párommal tudtam beszélni egy órát, meg ma a ballagás miatt nem kellett bemennünk suliba, így több időm lesz a meg nem tanult tananyagokkal foglalkozni. Ó, suli, áj láv jú!

Hát nem tudom mit okoskodsz itt, mert rohadtul nem számolsz jól. Jövőre kezdem a gyakorlatomat porcelánfestőnek, szóval miközben a Zsolnay gyárba fogok dolgozni még két évet, nem hiszem, hogy lesz olyan, hogy érettségi szünet..Aztán utána jön csak az érettségi..
2013. május 03. 14:17 #3006
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2013.05.03. 13:41)
Hát nem tudom mit okoskodsz itt, mert rohadtul nem számolsz jól. Jövőre kezdem  a gyakorlatomat porcelánfestőnek, szóval miközben a Zsolnay gyárba fogok dolgozni még két évet, nem hiszem, hogy lesz olyan, hogy érettségi szünet..Aztán utána jön csak az érettségi..

Ne haragudj, de, ha '96-ban születtél, akkor nem jövőre leszel 18? think.gif Tudtommal, négy éves a gimi, hogyha esetlegesen sima négy évesbe mentél, de mindegy, engem hidegen hagy. mellow.gif Ja, és visszavehetnél az alpári tirpák stílusodból, mert totál normálisan szóltam hozzád még az előző - nem kissé bunkó hangvételű - hozzászólásod után is. Pocskondiázás helyett vegyél elő egy etikettkönyvet, és mondjuk tanulj meg buszon viselkedni emberek között! Ha a továbbiakban is ilyen hangnemet kívánsz használni, akkor üdvözlöm kedves Édesanyukádat, és vele beszélj így! Hálás köszönetem érte!

On:

Annak, hogy végre véget ért az eső.
2013. május 03. 14:37 #3007
- törölt felhasználó -    
HIBÁTLAN LETT A MATEKDOGÁM. MATEK!! Plusz ma fel volt kötve a hajam, úgyhogy ez egy piros betűs nap.
7 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Destiny015, MadHatter, Luckie, riri17, minibogárka, Liliane.
2013. május 03. 14:51 #3008
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.05.03. 14:17)
Ne haragudj, de, ha '96-ban születtél, akkor nem jövőre leszel 18? think.gif Tudtommal, négy éves a gimi, hogyha esetlegesen sima négy évesbe mentél, de mindegy, engem hidegen hagy. mellow.gif Ja, és visszavehetnél az alpári tirpák stílusodból, mert totál normálisan szóltam hozzád még az előző - nem kissé bunkó hangvételű - hozzászólásod után is. Pocskondiázás helyett vegyél elő egy etikettkönyvet, és mondjuk tanulj meg buszon viselkedni emberek között! Ha a továbbiakban is ilyen hangnemet kívánsz használni, akkor üdvözlöm kedves Édesanyukádat, és vele beszélj így! Hálás köszönetem érte!
On:
Annak, hogy végre véget ért az eső.

Jézus Isten, te nem vagy normális. Előbb írtam, hogy még nem érettségizem, de te ezek után is próbálsz meghazudtolni. És én szerintem egy szóval sem írtam, hogy gimibe járok. Szóval most akkora baromságot írtál, hogy csak röhögök.. rohog.gif
Egyébként meg kértem én, hogy szépen szólj hozzám? Szerintem te is voltál elég bunkó pár üzenetedben ahhoz, hogy én ne szóljak hozzád szépen. Sőt, olyanokba, amikor nem is neked írtam, de te persze nem bírod ki, hogy ne szólj bele mások dolgába. És ezek után még kikéred magadnak, hogy hogyan szólok hozzád? És csak szólok, hogy az anyukámnak a kisujja is többet ér nálad, szóval azt várhatod, hogy vele bármikor is így beszéljek!

ON: Annak, hogy a táskám alján találtam 500 forintot, és így le tudtam menni kajáért, és nem kell várnom 5-ig, míg anyukám haza ér. Jó vagyok! thumbsup.gif
2013. május 03. 17:13 #3009
- törölt felhasználó -    
Ma nemtudom minek örülök biggrin.gif Egyszerűen jó napom volt,nem volt semmi vita vagy semmi olyan ami felidegesített volna,Tökéletes smileeee.gif
2013. május 03. 17:17 #3010
- törölt felhasználó -    
Egyszerűen a mai napnak. Bár most nem négyesre, hanem hármasra állok föciből, de lesz az még jobb is, ráadásul annyit hülyültünk, hogy az csak na, a kémia témazárót meg átnézés nélkül is tudtam egy valószínűleg hármasra kb. Köszönöm Istenem, hogy mostanában a maihoz hasonló napokat élek meg! thumbsup.gif meghajolo.gif
2013. május 03. 18:24 #3011
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Megérkezett a könyvem! wub.gif Már bele is olvastam, persze nem sokat értettem belőle, de akkor is nagyon örülök. Egy év múlva már tuti érteni fogom a felét (minimum).
(És ha működne a képfeltöltés, akkor csatolnék róla egy képet is.)
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Misao
2013. május 03. 19:48 #3012
- törölt felhasználó -    
A pénteknek! laugh.gif
2013. május 03. 21:37 #3013
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Íme, a legújabb "drágaszág"-om *-*
2 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, MadHatter
2013. május 04. 09:07 #3014
- törölt felhasználó -    
Annak, hogy április 26.-a óta végre ismét beszéltem azzal a sráccal, akibe bele vagyok zúgva, és, hogy megint tök őszintén tudtunk beszélgetni.smileeee.gif
2013. május 04. 10:35 #3015
- törölt felhasználó -    
Ma reggel mentem anyával a központba, és vettünk egy tök szuper sötétkék körömlakkot, ami azért csodás nálam, mert nagyon ritkán festem a körmöm, nem mintha olyan nagy vágyakozást éreznék ez iránt, de most majd "vadulok" picit. Már amennyire én tudok. laugh.gif Emellett kaptam egy nagyon szuper lila gitáros felsőt, és egy fekete gatyát. Most igazi Fall Out Girl vagyok, vagy mi a szösz. laugh.gif
A napom fénypontja pedig, hogy találkozni fogok (VÉGRE!) legjobb barátnőmmel. heart.gif
2 felhasználónak tetszik: riri17, Misao
2013. május 04. 16:00 #3016
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ma csináltam muffint, és ehető lett. w00t.gif Ilyen se volt még. rohog.gif [A múltkorit még a kutyám se ette meg...:/]
1 felhasználónak tetszik: Misao
2013. május 04. 21:04 #3017
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Feltöltöttem egy képet Weheartit-ra és hirtelen lett 12 followerem. Most mekkora ász vagyok már victory.gif
Amúgy a hosszú hétvégének örülök, meg holnap megyek ilyen kreatív boltba mindenféle csecsebecséket & antic holmikat vásárolgatni. secret.gif
2013. május 04. 22:09 #3018
- törölt felhasználó -    
Hogy nem szakítottunk egy "jótékony" szülő miatt. smileeee.gif
2013. május 06. 07:37 #3019
- törölt felhasználó -    
Annak, hogy tegnap kint lehettem a WTCC-n és, hogy Norbi egész jól végzett(egyszer 2. másodiknak pedig 8. lett) thumbsup.gif
2013. május 06. 10:09 #3020
- törölt felhasználó -    
Annak, hogy haverokkal megyünk ma moziba, megnézni a Vasember 3-at. Egyik barátnőm már látta, azt mondta, hogy nem olyan jó mint az első kettő, de azért még reménykedem, hogy nekem fog tetszeni. És még abban reménykedem, hogy nem kell kiküldeni senkit sem, mert múltkor a Pi életét néztük, és enyhén szólva oda nem illő megjegyzéseket tettek a fiúra és a vallására. Kettőt ki is küldtek, és a film végén hozzánk jöttek oda, hogy a "Ti haverjaitok voltak?" meg "Jó lenne ha megnevelnétek őket!" (mintha én lennék az anyjuk)
Szóval már alig várom az estét!
331 oldal 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!