Starity

Ma éppen minek örülsz?

331 oldal 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 04. 20:36 #3201
- törölt felhasználó -    
én annak örülök, hogy a lányoknak ebben a topikban milyen szép hajuk lesz a nyáron. beer.gif
meg annak is, hogy sikerült a sütim. thumbsup.gif
4 felhasználónak tetszik: Allie_0504, Beyla, TizzyHeart, Nórii. SelFan.
2013. június 04. 20:39 #3202
- törölt felhasználó -    
Elmaradt a 6. óránk. biggrin.gif
2013. június 04. 20:58 #3203
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2013.06.04. 18:26)
Képet teszel róla? smileeee.gif
Ma én is a hajamnak örülök, mégpedig annak, hogy megnőtt egy kicsit. Tudom, nem egyik napról a másikra esedékes, de ma, hajmosás után vettem észre, amikor még nem ugrott össze. Egyébként kezd megint kikopni a sötétebb festék belőle, szóval legközelebb világosat veszek, és nem lesz ilyen gondom rolleyes.gif

Persze, fotót szerintem majd szúrok be róla holnap. Egész jóra sikerült, pedig azt hittem, hogy csúnyábban fogja befogni a sötét barna festék miatt. Még a fodrász meg is jegyezte, hogy milyen korrekt lett a színe, és, hogy talán csak ebből jó a vékony szálú haj.XD Meglepően szép lett az eredmény.

Idézet (Allie_0504 @ 2013.06.04. 20:23)
Rendben, akkor Beyla és Cynthia, csatlakozom hozzátok. rohog.gif Anya ma vett nekem végre egy hajszínezőt, mert  bár fiatal vagyok, sajnos nagyon őszül a hajam, és pechemre sötét hajam van, így eléggé látszik, főleg közelről. Tehát, ha minden jól megy, akkor hétvégén meg lesz majd a színezés. :yahoo

Máris őszülsz? Az igen! Ilyen esetben amúgy jobban járnál a festékkel, mert az nem kopik ki pár hét után a színezővel ellentétben. Én is színezném legszívesebben, mert a festék nem tett túl jót most sem a hajamnak - valami förtelmesen büdös egyébként - , de nincs erőm és időm fodrászhoz mászkálni vagy magamnak festegetni, emiatt döntöttem a festék mellett. Én meg hát rabja vagyok annak, hogy változtatgatom a hajamat állandóan.XD Viszont örülök, hogy te is vöröske leszel, képet abszolút kérünk rólad is.smileeee.gif

On:

Én ma újabban értelmét láttam a Startys jelenlétemnek.XD Egy biztos, nem csak a környezetemben vannak IQ nindzsa emberkék, de itt is akadnak jócskán belőlük. Két tag konkrétan olyan szinten feldobta a napomat, hogy el is feledkeztem a migrénes fejfájásról, annyit röhögtem meg mosolyogtam rajtuk.XD
2 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Nórii. SelFan.
2013. június 04. 21:19 #3204
mirjam333333
mirjam333333
 
Státusz♬♪ Az élet nem egy főpróba, ez már maga az előadás! : ) ♬♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 1549
Csatolások: 439
Azonosító: 198007
Offline offline
Tulajdonképpen semmi konkrét dolognak, amúgy van jó kedvem thumbsup.gif
2013. június 04. 21:35 #3205
- törölt felhasználó -    
Most épp annak hogy lezártak négyesre földrajzból. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. június 04. 23:26 #3206
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.06.04. 20:58)
Persze, fotót szerintem majd szúrok be róla holnap. Egész jóra sikerült, pedig azt hittem, hogy csúnyábban fogja befogni a sötét barna festék miatt. Még a fodrász meg is jegyezte, hogy milyen korrekt lett a színe, és, hogy talán csak ebből jó a vékony szálú haj.XD Meglepően szép lett az eredmény.

Nekem is vékony szálú a hajam, de annyiszor festettem már előtte - vörösre is és barnára is -, hogy márciusban már kiszőkítettem, hogy a rézvörös festék látszódjon is. A hajfestés terén viszont nem tapasztaltam még, hogy előny lenne a hajam állapota unsure.gif

Idézet (Beyla @ 2013.06.04. 20:58)

Máris őszülsz? Az igen! Ilyen esetben amúgy jobban járnál a festékkel, mert az nem kopik ki pár hét után a színezővel ellentétben. Én is színezném legszívesebben, mert a festék nem tett túl jót most sem a hajamnak - valami förtelmesen büdös egyébként - , de nincs erőm és időm fodrászhoz mászkálni vagy magamnak festegetni, emiatt döntöttem a festék mellett. Én meg hát rabja vagyok annak, hogy változtatgatom a hajamat állandóan.XD Viszont örülök, hogy te is vöröske leszel, képet abszolút kérünk rólad is.smileeee.gif

Nem mindegyik festék büdös (ez valószínűleg az ammónia eltérő koncentrációja miatt van így - és hiszed-e vagy sem, de én már találkoztam kifejezetten jó illatú festékkel is), viszont a festéssel és az eltérő színnel vigyázz, mert 4-5 hetente kellene újrafesteni. Nem azért, mert világ vége lesz, hanem mert szerintem baromi ápolatlannak hat egy 2-3 centis lenövés, de ez lehet csak az én dilim. Akármelyik dobozos festéket ha megveszed, akkor 30, de legtöbb 40 perc az, ami a hatóidő, felkenéssel és hajmosással együtt havonta egy óra, illetve valaki segítségét igényli. Ha hab alapú festéket veszel otthoni használatra, akkor pedig magadnak is fel tudod kenni, szóval szerintem mindenképpen megéri a festés. Ezt csak azért írtam le, mert azt következtettem ki a mondandódból, hogy nem mindig van rá idő, és macera. Nekem nem macera, de lehet én már hozzá vagyok szokva. smileeee.gif
2013. június 05. 06:47 #3207
- törölt felhasználó -    
Végre egy nap amikor csak 5 órám van a suliba! thumbsup.gif
2013. június 05. 09:27 #3208
- törölt felhasználó -    
Annak, hogy ötösre lettem lezárva újságírásból.biggrin.gifD Édes istenem meghajolo.gif thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Nórii. SelFan.
2013. június 05. 15:28 #3209
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Hogy az én legcsodálatosabb példaképem a Nap Sztárja! heart.gif
3 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Jolie_77, riri17
2013. június 05. 15:55 #3210
- törölt felhasználó -    
Annak hogy ma irtunk irodalomból fogalmazást és nagyon sok jó emlék eszembe jutott amiket ebben az évben csináltunk. Ahogy írtam mosolyogtam és annyira jó volt ezekre emlékezni jó sok dolog volt annyi hülyeséget csináltunk órákon. Ilyen volt például mikor a tesi órán összekötöttük a cipőinket és azzal dobáltunk a kosárpalánkra, kicsit se tűntünk hülyének. Sportnapon pedig úgy volt hogy a felén sportoltunk a másik felén meg állomásokra kelet menni feladatokat megoldani, én meg az egyik állomáson egy szoborba elestem. Jó sok emlékem van ebből az évből. Van egy olyan füzetem amibe annak a srácnak van írva a neve aki tetszik. Nagyon sokat nevettem ebben az évben köszönhető a barátnőimnek és pár embernek E.♥ Ez volt a legjobb tanév amióta iskolába járok. És még annak hogy ma barátnőmmel tök jót beszélgettünk. Elkísértem cipőt venni.
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. június 05. 15:58 #3211
- törölt felhasználó -    
annak, h ma írtam angolból,de nm tanultam rá! biggrin.gif de tom,h 5-ös lesz! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
2013. június 05. 16:56 #3212
- törölt felhasználó -    
Ez a mai nap a suliba... felejthetetlen laugh.gif
Tesin az egyik lány osztálytársammal nagyon sokat nevettünk és arról a fiúról beszélgettünk aki pár napja néz,de csak néhány szót beszéltünk róla.És hát nem megint rám nézett?Tesin és angolon is... komolyan blush.gif Rajz órán vagyis az utolsó órán még annyit nem nevettem életemben.Kristóf (aki néz) az interaktív táblán rajzolt és hát én meg Tamás mindig beleszóltunk.Kristóf lett az új Picasso... _nevet.gif Aztán meg azzal játszottak,hogy csináltak egy kört és ha elmozdítják vissza megy rohog.gif Mi se vagyunk normálisak
3 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Ajsika, Nórii. SelFan.
2013. június 05. 18:56 #3213
- törölt felhasználó -    
Annak hogy holnap én is mehetek Egerbe.Ilyenkor áldom a sorsot hogy katolikus vagyok,és a sulink is az.3 órás mise az egri Bazilikában de inkább mint hogy a már idegesítő osztálytársaimmal legyek.smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: TizzyHeart
2013. június 05. 19:15 #3214
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Az egyik unokatesóm kislánya vasárnapig nálunk alszik, mivel a szülei elmentek valami rokonokhoz, és lepasszolták nekünk. biggrin.gif De nagyon örülök neki, mivel nagyon szeretjük egymást, imádom, ahogy beszél, és annyira cuki nyálas puszit tud adni. happy.gif És végre nézhetek valakivel Hercegnős mesét. blush.gif
4 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Ajsika, Nórii. SelFan., Bad Girl40
2013. június 05. 20:43 #3215
patrícia4
patrícia4
 
StátuszPatrícia még nem állította be a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 7621
Csatolások: 1240
Azonosító: 126309
Offline offline
Annak hogy megjöttek a kitűzők amiket rendeltem wub.gif yahoo.gif meghajolo.gif
2013. június 05. 20:44 #3216
- törölt felhasználó -    
A 12 cooperkörből 11 és felet futottam. ohmy.gif Életemben először tudtam kilencnél többet. Gosh. ><
2013. június 05. 20:45 #3217
- törölt felhasználó -    
Annak, hogy hamarosan nyári szünet
3 felhasználónak tetszik: patrícia4, Nórii. SelFan., Bad Girl40
2013. június 06. 14:54 #3218
- törölt felhasználó -    
Annak, hogy túl vagyok az írásbeli vizsgákon! Már csak a szóbelik vannak hárta, és akkor szabad vagyok! Már alig várom, hogy vége legyen a nyári szünetnek, mert akkor mehetek a Zsolnay-gyárba!! biggrin.gif Talán most előszőr kívánom, hogy minél gyorsabban menjen el a nyári szünet... cool.gif
2013. június 06. 14:58 #3219
- törölt felhasználó -    
Hogy már fölirtuk a Ó betüt a táblára és már várom amikor az a gyönyörű pillanatot smileeee.gif
2013. június 06. 15:57 #3220
- törölt felhasználó -    
Ez a mai napi is... király volt.Első óra előtt zongoráztam,aztán készültem a Fizika témazáróra.Angolon játszottam egy kicsit a telefonomon,utána mentem a laptophoz rajzolni,hamar el is ment vele az idő.Infón "lájk rohamunk" volt pár osztálytársammal rohog.gif és még Kristófnak is jutott egy kicsi lájk roham _nevet.gif Törin a tanárnő mondta,hogy milyen színesen öltöztem ki,csupa rózsaszín blush.gif Matek az nem volt olyan jó,de az ének... Éneken írtunk dolgozatot,de mindenki puskázott,megengedte a tanár.Mikor kész lettem a dogával oda mentem Tomihoz beszélgetni és szegény Kristófot kitúrtam a helyéről rohog.gif de legalább olyanokat nevettünk... elkezdtünk beszélni az 1D-ről... Azok a beszólások "5 fiú van és mind a 8 bzi" _nevet.gif _nevet.gif
Meg ma kiraktam egy "inkább csomó" képet az Instagramra,az előbbi képet 157-en lájkolták ohmy.gif Előbb 43,utána 61,113 és most 157 laugh.gif
331 oldal 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!