Lindsay Lohan a drog elől menekült
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Lindsay Lohan úgy tűnik, tényleg szeretne távolmaradni a drogoktól, ugyanis azért ment át egy másik rehabra, mert illegálisan bekerült egy gyógyszer a Betty Ford intézménybe.
hirdetés
Mint ahogyan azt nemrég megírtuk, Lindsay Lohan otthagyta a Betty Ford intézményt, hogy átmenjen a malibui Cliffside-ba. A színésznőt azért engedte át a bíróság, mert sikeresen teljesített 30 napot a kötelező 90-ből, így nem volt oka annak, hogy megtagadják a kérését.
Döntésének hátterében azonban egy igen komoly ügy áll, ugyanis a lány édesapja azt állítja, hogy az egyik beteg látogató OxyContint csempészett a Betty Fordba és több ott gyógyuló lányhoz is eljutott az opioid – persze a klinika mindezt tagadja. Dina Lohan elmondása szerint Lindsay félt a visszaeséstől, ezért inkább az átköltözés mellett döntött.
Édesapja, Michael napokkal ezelőtt egyébként azt nyilatkozta egy amerikai lapnak, hogy lánya sokkal egészségesebbnek néz ki, valamint a kezelésről is lelkesen mesél neki, ahogy arról is, hogy mik a tervei a jövőre nézve.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Felfedte a jelentését a tetkónak.
13 éves volt, amikor így döntött.











