Sandra Bullock újra oltár elé állna
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Az Oscar-díjas színésznő egy éve randizik rendező szerelmével, Bryan Randall-lal.
hirdetésSandra Bullockra tavaly nyáron talált rá a szerelem, újdonsült kedvesét pedig Jennifer Aniston és Justin Theroux esküvőjére is magával vitte. A pár kapcsolata azóta csak még tovább komolyodott, olyannyira, hogy máris a házasságkötést tervezgetik.
Sandra és Bryan partnerek. A legközelebbi barátai sem látták még ilyen boldognak Sandrát, aki nyitott arra, hogy ismét házasságot kössön. Mindketten eufórikus hangulatban vannak, Sandy pedig úgy érzi, megtalálta a lelki társát
– nyilatkozta a kapcsolatról egy bennfentes, aki azt is elárulta, hogy a pár Los Angelesben tölti a nyár hátralévő részét, hiszen rövidesen megkezdődik az iskola közösen nevelt gyerekeiknek.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
A kifutón jelentek meg a párizsi divathéten.
A magánéletéről mesélt.
Nehéz időszakon van túl a modell.
Újra szingli az énekesnő.
Kimaradt sok dolog az életéből.
Nem örülnek a rajongók.
Elárulta, mi okozta a legnagyobb gondot.
Új fotók is érkeztek.
Még mindig a Velünk véget ér-ügyről van szó.
Meglepő választás az énekesnőtől.











