Ashley Benson újra összejött G-Eazyvel
Körülbelül egy évvel a szakításuk után újra egymásra talált a rapper és a színésznő.
hirdetésAshley Benson és G-Eazy újra együtt! Korábban már írtunk róla, hogy a színésznő és a rapper karácsony másnapján ebédelt együtt egy étteremben.
Az Us Weekly forrása most megerősítette a hírt, hogy a két híresség ismét egymásra talált:
Együtt vannak... Csak szeretnék privátan kezelni a kapcsolatukat.
Az informátor szerint soha nem is szakadtak el igazán egymástól, még a tavaly februári szakításuk után sem:
Tudták, hogy bármi történik, ott vannak egymásnak a nehéz időkben.
Az illető szerint egyelőre nem akarnak semmi komolyba belevágni:
Élvezik, hogy együtt tölthetik az idejüket. A barátaik nagyszerű párosnak látják őket, és reménykednek benne, hogy ezúttal hosszú lesz a kapcsolatuk.
- mesélte.
G-Eazyt és Ashley-t 2020 májusában fotózták együtt először, azonban 2021 elején szakítottak. A rappert nemrég komoly tragédia érte: hosszú betegség után elhunyt édesanyja.
via Page Six
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Felfedte a jelentését a tetkónak.
13 éves volt, amikor így döntött.













