G-Eazy
- Értékelés
- tehetség: 100%
- stílus: 99%
- szimpátia: 100%
- Születési név
- Gerald Earl Gillum
- Becenév
- G-Eazy, Young Gerald
- Születési idő
- 1989. május 24.
- Születési hely
- Oakland, Kalifornia, Amerikai Egyesült Államok
- Foglalkozás
- Rapper, producer
- Családi állapot
- nőtlen
- Magasság
- 193 cm
- Eredeti hajszín
- Fekete
- Szemszín
- Barna
- Csillagjegy
- Ikrek
- Linkek
- IMDB-adatlap
- Hivatalos weblap
- Twitter-oldal
- Facebook-oldal
- Starity RSS-csatorna
- Kapcsolódó sztárok
-
Amit tudni kell róla
G-Eazy egy amerikai-ukrán származású rapper. Debütáló dala a Lady Killers volt, amely 2012-ben került kiadásra. Első klipje szintén ebben az évben jelent meg, amit a Marilyn című számához forgatott .A nagy áttörést 2 évvel később a These Things Happen nevű albumának köszönhette. Azóta pedig már számos jól ismert sztárral készített közös zenét.
bővebb életrajz
hirdetésLegújabb cikkek
10 sztár, aki nem tudott ellenállni a rajongójának – I. rész
A hírességek sokszor ki vannak téve a csábításnak – cikkünkben most olyan sztárokat mutatunk be, akik képtelenek voltak...
Nosztalgia: Ezek voltak a popkultúra legemlékezetesebb eseményei 35 évvel ezelőtt!
A mai napon nosztalgiázunk kicsit és e cikk erejéig „visszatérünk” 1989-be. Tartsatok velünk!
Bebe Rexha szerint G-Eazy szörnyű dolgokat tett vele
A közös számuk kapcsán mesélt arról az énekesnő, mit tett vele a rapper.
Ashley Benson újra összejött G-Eazyvel
Körülbelül egy évvel a szakításuk után újra egymásra talált a rapper és a színésznő.
Legújabb fórumtémák
10 sztár, aki nem tudott ellenállni a rajongójának – I. rész
Indította: LexiCobain | Utoljára válaszolt: LexiCobain 2025.07.18. 14:19-korNosztalgia: Ezek voltak a popkultúra legemlékezetesebb...
Indította: LexiCobain | Utoljára válaszolt: bhanu4 2025.02.01. 05:53-korG-Eazy - Photoshoot for his studio album ‘Freak Show’ (2024)
Indította: standoffan | Utoljára válaszolt: standoffan 2024.07.15. 01:21-korBebe Rexha szerint G-Eazy szörnyű dolgokat tett vele
Indította: Four | Utoljára válaszolt: Four 2024.06.14. 06:20-korG-Eazy - Vanity Fair Hosts Vanities Party: A Night For Young...
Indította: idone | Utoljára válaszolt: idone 2022.11.09. 19:50-korAshley Benson újra összejött G-Eazyvel
Indította: Four | Utoljára válaszolt: BPanna 2022.01.31. 20:29-korAshley Benson és G-Eazy újra együtt?
Indította: Four | Utoljára válaszolt: BPanna 2021.12.30. 11:00-korElhunyt G-Eazy édesanyja - megható levéllel búcsúzott a rapper
Indította: Four | Utoljára válaszolt: janine 2021.11.25. 14:54-korLegutóbbi balhéja óta G-Eazyt mindenhová biztonságiak kísérik
Indította: Four | Utoljára válaszolt: Four 2021.10.04. 10:22-korKiemelt vélemények
I love Enrique: Imádom G-Eazyt, mert kedves, szép, tehetséges. Szerintem jól rappel, a hangja viszont átlagos. Hasonlít Macklemoreéhoz. Szerintem helyes pasi. Tetszik a stílusa. Szimpatikus is, hogy nem... tovább
rella123: Először nem igazán foglalkoztam vele aztán kijött a Him&I és a kedvenc rapperem lett.Annyira tehetséges és eszméletlen jó zenéi vannak.Sokak szerint nagyképű én nem tartom annak sőt ...pont ez... tovább
LeerdammerGirl: Egy nagyszerű rapperre ismerhettünk a személyében. A Me, Myself & I dal kapcsán figyeltem fel rá, s nem szeretném véka alá rejteni, mennyire kedvelem őt azóta. Természetesen vettem a... tovább
Gabe Logan: Azt kell mondjam,hogy egy kitűnő rapperől beszélünk az ő személyében.Minden adottsága megvan ahhoz,hogy ezt lehet mondani róla.A stílusa is nagyszerű és egy szimpatikus fickó.Tehát nem kérdés,hogy... tovább
nikcsu146: Nekem nagyon be jön G. A stílusa nagyon király. A zenéit vagy százszor meghallgatom. *.* Csodálkozom, hogy miért nincs barátnője vagy gyereke. Milyen elbűvölő kis srác lenne. :D Reméem, hogy jó... tovább
Vikmo: Nagyon szeretem a számait.♡♡ Szinte mindig őt hallgatom.Szerintem a legjobb.Nagyon jó rapper nagyon sok számát hallottam már mindegyiket imádom remélem még sok számot fogsz írni.❤❤ A klipjei is... tovább
Sütikexdd: Eljott az az ido h hosszabb velemenyt irjak az egyik legtehetsegesebb rap-erol imadoom <3 egyre -es egyre sikeresebb es ez nagyon jo hisz a semmibol szo szerint a semmibol erte el h vilaghiru... tovább
Coreline: me myself & i című számával,lopta be magát a szívembe <33 Imádom ezt a pasit,baromi tehetséges,kedves és rohadt jó fej is :) Nagyon jó repper,kár hogy sajnos őt is csak "egyslágeres... tovább
Stirko: G-Eazy az én kedvenc rapperem. A My, myself and I- ban jöttem rá arra, hogy egyszerűen imádom őt, ő a mindenem. Ez kicsit nyálasan hangzik, de igaz. Egyszer nagyon el szeretnék menni a koncertjére.... tovább
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.








