Starity

Bob Weston

Bob Weston Bob Weston  nemzetisége 17754. 1rajongó 1vélemény
  • Értékelés
  • tehetség: 100%
  • stílus: 100%
  • szimpátia: 100%
  • Születési név
  • Robert Joseph Weston
  • Becenév
  • Bob
  • Élt
  • 1947.11.01 – 2012.01.03.
  • Születési hely
  • Plymouth, Devon, Anglia
  • Foglalkozás
  • zenész, dalszerző
  • Családi állapot
  • nőtlen
  • Eredeti hajszín
  • fekete
  • Szemszín
  • barna
  • Csillagjegy
  • Skorpió
  • Linkek
  • Starity RSS-csatorna
  • Kapcsolódó sztárok
  • Mick Fleetwood

Amit tudni kell róla

Brit zenész, gitáros.Bandában és egymagában is nagy sikereket ért el a zenei világban.Rengeteg sikeres dalnak a szövegét ő írta meg.2012 január 3.-án gyomor és bélrendszeri vérzésben elhunyt.

bővebb életrajz
hirdetés

Legújabb cikkek

Halálra itta magát a zenész

Halálra itta magát a zenész

Alkohol végzett a hatvannégy éves sikeres brit zenésszel, Bob Westonnal, akit szomszédja egy héttel ezelőtt holtan talált -...

Brad Pitt hamarosan elveszítheti a teljes családját - fontos mérföldkő közeledik

Brad Pitt hamarosan elveszítheti a teljes családját - fontos mérföldkő közeledik

Vivienne és Knox Jolie-Pitt a jövő hónapban töltik be 18-at, így pedig véget ér a közös felügyeleti jog.

Jessica Simpson szívesen randizik olyannal is, aki csak ír neki

Jessica Simpson szívesen randizik olyannal is, aki csak ír neki

Jessica Simpson nyitott azokra a férfiakra, akik privát üzeneten keresztül keresik meg őt.

Férjhez ment Zoey Deutch? Történt egy kis félreértés

Férjhez ment Zoey Deutch? Történt egy kis félreértés

Zoey Deutch megerősítette, hogy még nem ment férjhez, miután a rajongók félreértelmezték a fotóit.

Legújabb fórumtémák

Fleetwood Mac

Indította: Zsozsi13 | Utoljára válaszolt: Zsozsi13  2012.01.11. 19:10-kor

Halálra itta magát a zenész

Indította: Zsozsi13 | Utoljára válaszolt: Bogecco  2012.01.13. 21:43-kor

Bob Weston

Indította: Zsozsi13 | Utoljára válaszolt: Zsozsi13  2012.01.10. 19:19-kor

Kiemelt vélemények

Zsozsi13

Zsozsi13: Szerintem egy nagyszerű zenész és sajnálom, hogy nem tudott egyénileg is olyan sikereket elérni mint a Fleetwood Mac-ben.Azt meg még jobban sajnálom, hogy ilyen körülmények között hunyt el!!!R.I.P.... tovább

Legaktívabb rajongó

Zsozsi13
Zsozsi13

maybe I'm the side...

Utolsó frissítés: 2013.05.16. 09:09 Zsozsi13 által


Oszd meg!   iwiw  facebook  twitter  myspace