Christina Klein
- Értékelés
- tehetség: 97%
- stílus: 88%
- szimpátia: 84%
- Születési név
- Christina Klein
- Becenév
- LaFee
- Születési idő
- 1990. december 09.
- Születési hely
- Stolberg, Nordrhein-Westfalen, Németország
- Foglalkozás
- Énekesnõ
- Családi állapot
- hajadon
- Magasság
- 166 cm
- Eredeti hajszín
- Szõkésbarna
- Szemszín
- Szûrkészöld
- Csillagjegy
- Nyilas
- Linkek
- IMDB-adatlap
- Facebook-oldal
- Starity RSS-csatorna
- Kapcsolódó sztárok
-
Amit tudni kell róla
LaFee (született 1990. december 9-én a németországi Stolbergben, Aachenhez közel, Nordrhein-Westfalen tartományában, születési neve Christina Klein) egy német Pop-Rock énekesnõ. 2006 óta LaFee és együttese már négy albumot adtak ki, melybõl mint a német zenei listákon platinalemezek lettek. Debütáló albumuk, a "Jetzt erst recht" 2007-ben Németországban és Ausztriában is a listák élére ugrottak.
bővebb életrajz
hirdetésLegújabb cikkek
Új videoklippel jelentkezik LaFee
LaFee vadonatúj albumáról november 11-én jelenik meg a Leben wir jetzt kislemez, amelyhez a videoklip már elkészült.
LaFee új külsővel tér vissza
Az énekesnő szőke fürtös hajjal, szelíd külsővel és kevésbé rockos dalokkal tér vissza. De egy nem változott: most is igazán...
A genotherm szerepe az iratkezelésben
Az irodai munkavégzés során mindenki tapasztalta már, hogy a hatékony iratkezelés mekkora kihívást jelent. A dokumentálás,...
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
A Blackpink Lisája elárulta, miért döntött úgy, hogy megváltoztatja a nevét 13 évesen.
Legújabb fórumtémák
Christina Klein "LaFee" - Playboy Germany...
Indította: CanDee Sweet | Utoljára válaszolt: CanDee Sweet 2012.08.21. 14:45-korChristina Klein - Premiere of 'Hanni und Nanni 2', im...
Indította: cassiecica | Utoljára válaszolt: cassiecica 2012.08.08. 20:07-korChristina Klein - Konzert - Kultur Pur auf dem Giller,...
Indította: cassiecica | Utoljára válaszolt: cassiecica 2012.08.08. 19:33-korChristina Klein - Concert at Rheingoldhalle, Mainz, 09/12/2006
Indította: cassiecica | Utoljára válaszolt: cassiecica 2012.08.08. 19:18-korChristina Klein - The Dome 42, TUI-Arena, Hannover, 05/25/2007
Indította: cassiecica | Utoljára válaszolt: cassiecica 2012.08.08. 19:06-korChristina Klein - 'Gute Zeiten-Schlechte Zeiten', Potsdam,...
Indította: cassiecica | Utoljára válaszolt: cassiecica 2012.08.08. 18:51-korChristina Klein - Concert at the Docks, Hamburg, 05/25/2009
Indította: cassiecica | Utoljára válaszolt: cassiecica 2012.08.08. 18:24-korChristina Klein - The Dome 58, Colosseum Theater, Essen,...
Indította: cassiecica | Utoljára válaszolt: cassiecica 2012.08.08. 17:58-korChristina Klein - Performs live during a concert at the...
Indította: cassiecica | Utoljára válaszolt: cassiecica 2012.08.08. 17:41-korKiemelt vélemények
Azim: Imádom LaFee-t, de sajnos a menedzsment váltással elvesztette a sajátos stílusát is ami olyan egyedivé tette, és a Frei album nem lett valami nagy szám. A korábbi albumaiért viszont megőrülök,... tovább
minibogárka: A nyelvtanulás miatt kezdtem el hallgatni a számait - még 2011-ben, ha jól emlékszem-, és nagyon megszerettem. Igaz, az új számai nem annyira tetszenek, számomra túl "tucat" és unalmas a... tovább
kanyoszabrina: Én nagyon szeretem, nagyon kedvelem! :) Nagyon jó a hangja! :D ♥ ♥ ♥ :) Nekem az egyik példaképem, és nagyon nagy fanja vagyok! :D ♥ Imádom a számait, nagyon csinos lány engem nagyon megfogott! :)... tovább
Az egyetlen: A Wer bin ich? száma tényleg szép,és a hangja is szép benne.Viszont maga a csaj nekem nem szimpatikus.Pár éve tetszett meg az a szám,most tudtam meg,hogy ő énekli.Most mást nem nagyon tudok róla írni.
Trinda: Amikor még rockosabb imidzse volt,jobban szerettem!A rock közelebb áll hozzám.16 évesen nagyon jó számai voltak.Most nem tudom,de a mostani számai nem jönnek be! Sajnos,már nem értékelik ebben a... tovább
Kata0818: Én a számaival akkor ismerkedtem meg amikor nyelv vizsgára készültem és muszáj volt német dalokat hallgatnom hogy menjen a hallás értés magnóról. Nagyon megtetszettek a dalai és örülök hogy most... tovább
h_mirtill: Imádom a Heiss című számát. Teljesen más a stílusom, mint neki, de akkor is a legtobb száma tetszik. Főleg azért, mert németül énekel, és a német nyelvhez ez a stílus valamennyire még illik is(:
xxangi20xx: Hát én 2007 óta ismerem és még nem hallottam tőle egy olyan számot sem, amit nem szeretnék. Kedvencem a Virus és a Shut up
Vampen: Sajnos én nem beszélek németül, így nem értem a dalainak a szövegét... de a klippjei jók. A hangja meg egyszerűen gyönyörű! Nálam ilyen szempontból a jegjobbak között van. =)
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.








