Starity

Ferman Akgül

Ferman Akgül Ferman Akgül nemzetisége 8549. 15rajongó 3vélemény
  • Értékelés
  • tehetség: 100%
  • stílus: 100%
  • szimpátia: 100%
  • Születési idő
  • 1979. december 25.
  • Születési hely
  • Ankara, Törökország
  • Foglalkozás
  • énekes
  • Eredeti hajszín
  • fekete
  • Szemszín
  • barna
  • Csillagjegy
  • Bak
  • Linkek
  • Starity RSS-csatorna

Amit tudni kell róla

Ferman Akgül a népszerű török együttes, a maNga énekese. A maNgát - és ezáltal Fermant - 2010-ben ismerhette meg Európa, mikor az Eurovíziós Dalfesztiválon második helyen végeztek.

bővebb életrajz
hirdetés

Legújabb cikkek

Eurovízió: Can Bonomo képviseli a törököket

Eurovízió: Can Bonomo képviseli a törököket

Törökország a minap jelentette be, hogy Can Bonomo képviselheti az országot a 2012-es Eurovíziós Dalfesztiválon – a döntés...

Brad Pitt hamarosan elveszítheti a teljes családját - fontos mérföldkő közeledik

Brad Pitt hamarosan elveszítheti a teljes családját - fontos mérföldkő közeledik

Vivienne és Knox Jolie-Pitt a jövő hónapban töltik be 18-at, így pedig véget ér a közös felügyeleti jog.

Jessica Simpson szívesen randizik olyannal is, aki csak ír neki

Jessica Simpson szívesen randizik olyannal is, aki csak ír neki

Jessica Simpson nyitott azokra a férfiakra, akik privát üzeneten keresztül keresik meg őt.

Férjhez ment Zoey Deutch? Történt egy kis félreértés

Férjhez ment Zoey Deutch? Történt egy kis félreértés

Zoey Deutch megerősítette, hogy még nem ment férjhez, miután a rajongók félreértelmezték a fotóit.

Legújabb fórumtémák

Eurovízió: Can Bonomo képviseli a törököket

Indította: Mélodrame | Utoljára válaszolt: Gothica  2012.05.25. 08:59-kor

Kiemelt vélemények

TijuMK

TijuMK: A kedvenc énekesem, nagyon jól csinálja amit csinál. Az egész ember egy hatalmas bomba, felmegy a színpadra és robban. Teljesen átadja magát a zenének, nem lehet megunni és nem bírod levenni a... tovább

Minzy

Minzy: imádom maNga 4ever! úgy tehetséges ahogy van! jól néz ki és remek előadó. egyedi a zenéje nekem a Beni Beminmle Birak a kedvencem.

Alice15

Alice15: Nagyon jó énekesnek ismerem, a zenéje nagyon egyedi. A We Could Be Same című zenéje nagyon nagy sikert hozott neki, főleg, hogy majdnem nyert az Euroviziós dalfesztiválon

Legaktívabb rajongók

xxangi20xx
xxangi20xx

☆StarDust☆

Amymya15
Amymya15

We ♥ John's 1.25

Gothica
Gothica

visszatérő vendég

Mélodrame
Mélodrame

visszatérő vendég

RainbowBarbie
RainbowBarbie

új tag

Minzy
Minzy

új tag

Eékuuss
Eékuuss

új tag

Alice15
Alice15

új tag

Jenny
Jenny

új tag

Utolsó frissítés: 2012.08.01. 20:08 Mélodrame által


Oszd meg!   iwiw  facebook  twitter  myspace