La Roux
- Értékelés
- tehetség: 94%
- stílus: 91%
- szimpátia: 92%
- Születési név
- Eleanor Kate Jackson
- Becenév
- Elly
- Születési idő
- 1988. március 08.
- Születési hely
- Brixton, London, England
- Foglalkozás
- Énekesnõ
- Családi állapot
- hajadon
- Partner
- nincs
- Eredeti hajszín
- vörös
- Szemszín
- barna
- Csillagjegy
- Halak
- Linkek
- IMDB-adatlap
- Hivatalos weblap
- Twitter-oldal
- Starity RSS-csatorna
Amit tudni kell róla
Eleanor Kate Jackson 1988. március 8-án született Briytonban, Londonban, az Egyesült Királyságban. Az elektronikus banda, a La Roux tagja: Ben Langmaid oldalán énekel. Anyja a színésznő Trudie Goodwin, és apja a színész Kit Jackson. Az együttes neve, a La Roux franciául annyit tesz: "a vörös", amivel Elly hajszínére utalnak. A másik tag, Ben inkább a háttérben tevékenykedik, nem szereti a feltűnést, így csak néhány videóban látható.
bővebb életrajz
hirdetésLegújabb cikkek
Megismételhetetlen csodák: Ilyen az, amikor egyetlen sláger elég volt a halhatatlansághoz – I. rész
Cikkünkben olyan egyslágeres előadókat hoztunk el nektek, akik egyetlen szerzeményükkel beírták magukat a zenetörténelem...
Szecsődi Karcsi lesz a magyar Adam Lambert
Vajon milyen lehet az, ha La Roux és Adam Lambert stílusát keverjük, majd magyar vonallal ötvözzük? Íme az eredmény.
Férjhez ment Zoey Deutch? Történt egy kis félreértés
Zoey Deutch megerősítette, hogy még nem ment férjhez, miután a rajongók félreértelmezték a fotóit.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
George Kittle elárulta, hogy milyen kérést intézett az esküvői vendégekhez Taylor Swift és Travis Kelce.
Legújabb fórumtémák
Megismételhetetlen csodák: Ilyen az, amikor egyetlen sláger...
Indította: LexiCobain | Utoljára válaszolt: LexiCobain 2025.09.26. 13:07-korLa Roux - Matthias Clamer Photoshoot
Indította: szavy | Utoljára válaszolt: szavy 2013.06.11. 17:45-korSzecsődi Karcsi lesz a magyar Adam Lambert
Indította: prézli | Utoljára válaszolt: Encii_17 2013.07.17. 22:10-korLa Roux - Timothy Cochrane Photoshoot
Indította: szavy | Utoljára válaszolt: Cynthia 2010.08.30. 22:47-korLa Roux - Elle 2010/July
Indította: CanDee Sweet | Utoljára válaszolt: CanDee Sweet 2010.06.24. 21:28-korLa Roux-Shockwaves NME Awards 2010
Indította: #Anita95 | Utoljára válaszolt: #Anita95 2010.05.29. 10:33-korLa Roux - Andrew Whitton Photoshoot 2010
Indította: nozso13 | Utoljára válaszolt: Laraa 2010.03.26. 19:26-korLa Roux - exkluzív élõ felvételek - Live at Down The Front -...
Indította: ventura | Utoljára válaszolt: Laraa 2009.10.29. 16:57-korKiemelt vélemények
Fannivok: Muszáj 10/10/10-et adnom, imádom ezt a bandát, Ellyt, a hangzásvilágot, mindent. Annyira egyedi és különleges. Érdekes, hogy mindenkit akit a Depeche Mode inspirált, ennyire szeretek, pl. Hurts.... tovább
FanX: Elly Jackson :D sztem nagyon tehetséges énekesnő, és kedvenc számom (és egyben az egyetlen ami am megvan tőle xd) az a Bulletproof. Tehetséges. És szerintem szép is :3 És nem értem, miért... tovább
Andicat: Először a Bulletproof számát hallottam(a Pitch Perfect miatt) de azt se tudtam eldönteni,hogy nő-e vagy nem.A klipje az valami borzalom.Egyáltalán nem szimpi a ""csaj"".De ha... tovább
Baharka34: Nagy kedvencem a La Roux. Első számaként a Bulletproof-ot ismertem meg ami azon nyomban megtetszett. Aztán elkezdtem még több számát hallgatni és a mostani kedvencem az már az I'm not your toy. Az... tovább
SugarGirl: Hát hogy én mennyire szeretem Elly-t, arra nincsenek szavak. Nagyon aranyos lánynak tűnik nekem az interjúk alapján. Nagyon szeretem a La Roux zenéjét, és azt is, ahogy Elly élőben énekel. Voltam... tovább
Mrs. Frankenstein: Egyszerűen nem tudom megunni a zenéjüket. Pedig van amelyik nem valami változatos. De én az összeset imádom. Na jó. A Bulletproofot már meguntam. Azon kívül az összeset nagyon bírom. Videók közül... tovább
Zs-anna: Elly szimpatikus, a zenéjük sem rossz, de nagyon túljátszották(főleg a Bulletproofot), úgyhogy meguntam. Ha nem folyt volna a csapból is, most biztos jobban kedvelném. fv fijn uifnbfuibnpdnbgpfd... tovább
MenőManóMenü: csúcs szuper hangja.. van nekem a stílusával sincs bajom... sőt naggyon tetszik XDD és egyébként tök szép csaj lenne ha nem vinnék túlzásba rajta a sok csúnya sminket.. de am nagyon szép arca van... tovább
Kiraac: Én először a In For The Kill c. számát hallottam a tv-ben, aztán a Bulletproof-ot, és ezután néztem etána egy kicsit, hogy ki is ő, és sztem eléggé jó számai vannak ;)
Legaktívabb rajongók
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.





