Starity

Maggie Wheeler

Maggie Wheeler Maggie Wheeler nemzetisége 12236. 11rajongó 3vélemény
  • Értékelés
  • tehetség: 90%
  • stílus: 87%
  • szimpátia: 83%
  • Születési név
  • Margaret Emily Jakobson
  • Születési idő
  • 1961. augusztus 07.
  • Születési hely
  • New york
  • Foglalkozás
  • szinésznő , éneksenő , Szinkonizáló
  • Családi állapot
  • férjezett, 2 gyermek
  • Partner
  • Daniel Wheeler
  • Eredeti hajszín
  • sötét barna
  • Szemszín
  • barna
  • Csillagjegy
  • Oroszlán
  • Linkek
  • IMDB-adatlap
  • Hivatalos weblap
  • Starity RSS-csatorna

Amit tudni kell róla

1961-ben született New York-ban.Férje Daniel wheeler akitől született 2 gyereke.szerepelt a Jóbarátok másnéven Friendsben. Abban Chandler Őrűlt barátnőjét Janicet játszotta.Volt egy mondat amit ha kimondott akkor minden a feje tetejére ált ez volt az. ,,Ó te jó ég"

bővebb életrajz
hirdetés

Legújabb cikkek

Miben sántikálnak? Újra összejön az Apád-anyád idejöjjön! stábja?

Miben sántikálnak? Újra összejön az Apád-anyád idejöjjön! stábja?

Valami izgalmas dolgot titkol az 1998-ban bemutatott családi film rendezője.

A genotherm szerepe az iratkezelésben

A genotherm szerepe az iratkezelésben

Az irodai munkavégzés során mindenki tapasztalta már, hogy a hatékony iratkezelés mekkora kihívást jelent. A dokumentálás,...

Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét

Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét

A Blackpink Lisája elárulta, miért döntött úgy, hogy megváltoztatja a nevét 13 évesen.

Hailey Bieber elárulta, mit gondol Kim Kardashianről

Hailey Bieber elárulta, mit gondol Kim Kardashianről

Hailey Biebert lenyűgözte Kim Kardashian, a Skims társalapítójának üzleti érzéke.

Évről évre képekben

20002000
20082008
20112011
további képek

Legújabb fórumtémák

Miben sántikálnak? Újra összejön az Apád-anyád idejöjjön!...

Indította: LexiCobain | Utoljára válaszolt: HermioneGiga  2020.05.24. 15:39-kor

The Addams Family (2019)

Indította: Szandi0820 | Utoljára válaszolt: Szandi0820  2020.01.02. 17:00-kor

Maggie Wheeler - Seen at the ITV This Morning studios in...

Indította: idone | Utoljára válaszolt: idone  2016.08.23. 08:20-kor

Kiemelt vélemények

sewenteen

sewenteen: Az első évadokban még úgy fordították, hogy "Atya Úr Isten" De az nagyon rossz volt, főleg miután az ó te jó éget már megszokta az ember! A Jóbarátokon kívűl máshol nem is láttam... tovább

fubz.

fubz.: Ugyan ez. XD Imádom a Jóbarátokban. mivel nagyon bírom a sorozatban, ezért 3x10 óh, - te - jó ég + atya - úr - isten!! egyébként máshol nem is láttam, de lehet, hogy csak nem ismertem fel.... tovább

Dorothy23

Dorothy23: Imádom, ó te jó ég!!! Imádom, nagyon ügyesen alakítja azt a bolond libát:) Azért lehetne róla több véleményt írni...XD

Online rajongó

csabika31
csabika31

új tag

Utolsó frissítés: 2011.05.31. 18:06 Regus által


Oszd meg!   iwiw  facebook  twitter  myspace