Starity

Paolo Nutini

Paolo Nutini Paolo Nutini nemzetisége 7695. 21rajongó 3vélemény
  • Értékelés
  • tehetség: 100%
  • stílus: 100%
  • szimpátia: 100%

Amit tudni kell róla

Paolo Nutini brit énekes és dalszerző. Édesapja ágáról olasz felmenőkkel is rendelkezik. 2006-ban vált ismertté, amikor megjelent debütáló albuma 'These Streets' címmel. 2009-ben megjelent második lemeze a 'Sunny Side Up'.Harmadik nagylemeze, a Caustic Love 2014-ben került a boltok polcaira.

bővebb életrajz
hirdetés

Legújabb cikkek

GQ Men Of The Year 2014: íme a nyertesek!

GQ Men Of The Year 2014: íme a nyertesek!

A Gentlemen's Quarterly férfi divatmagazin 17. alkalommal rendezte meg a Men Of The Year díjátadót, ahol több kategóriában...

Paolo Nutini is ott lesz a Szigeten

Paolo Nutini is ott lesz a Szigeten

A huszonöt éves, olasz felmenőkkel is rendelkező skót énekes, Paolo Nutini 2012 augusztusában a Sziget Fesztivál egyik...

Férjhez ment Zoey Deutch? Történt egy kis félreértés

Férjhez ment Zoey Deutch? Történt egy kis félreértés

Zoey Deutch megerősítette, hogy még nem ment férjhez, miután a rajongók félreértelmezték a fotóit.

Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez

Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez

George Kittle elárulta, hogy milyen kérést intézett az esküvői vendégekhez Taylor Swift és Travis Kelce.

Évről évre képekben

20092009
20112011
20152015
további képek

Legújabb fórumtémák

GQ Men Of The Year 2014: íme a nyertesek!

Indította: Delfin96 | Utoljára válaszolt: Bellavook  2014.12.16. 13:41-kor

Paolo Nutini Unknown Photoshoots

Indította: Barbus87 | Utoljára válaszolt: Barbus87  2012.09.01. 12:50-kor

Paolo Nutini is ott lesz a Szigeten

Indította: Miah008 | Utoljára válaszolt: chairfan94  2012.05.07. 19:13-kor

Paolo Nutini

Indította: Strawberry | Utoljára válaszolt: kateblock  2010.11.05. 17:33-kor

Kiemelt vélemények

Barbus87

Barbus87: Na, akkor én leszek a második véleményező, csodálkozom, hogy nincs több rajongója itt, szerintem szuper hangja van a srácnak, és a Candy című számától teljesen odavagyok!!!:D Nagyon helyes srác,... tovább

Strawberry

Strawberry: Akkor megtöröm a jeget, és én leszek az első véleményező. Én nagyon szeretem, nagyon tehetségesnek tartom.A stílusa is tök jó.Szóval így egyben ahogy van, a zenéje, a dalszövegek...Egyik nagy... tovább

Legaktívabb rajongók

ophely88
ophely88

time lady

johanna92
johanna92

Bullshitter

Pocher
Pocher

visszatérő vendég

Strawberry
Strawberry

visszatérő vendég

imteodora
imteodora

visszatérő vendég

zanessa
zanessa

új tag

Utolsó frissítés: 2018.04.18. 18:06 Robbers által


Oszd meg!   iwiw  facebook  twitter  myspace