Starity

Popovics György

Popovics György Popovics György nemzetisége 5985. 49rajongó 2vélemény
  • Értékelés
  • tehetség: 85%
  • stílus: 75%
  • szimpátia: 85%
  • Születési név
  • Popovics György
  • Becenév
  • Gyuri
  • Születési idő
  • 1988. július 04.
  • Születési hely
  • Kárpátalja, Beregszász, Ukrajna
  • Foglalkozás
  • énekes
  • Családi állapot
  • nőtlen
  • Eredeti hajszín
  • barna
  • Szemszín
  • kék
  • Csillagjegy
  • Rák
  • Linkek
  • Hivatalos weblap
  • Facebook-oldal
  • Starity RSS-csatorna

Amit tudni kell róla

Popovics György 1988. július 4-én látta meg a napvilágot. Legtöbben az RTL Klub 'Csillag születik' második szériájából ismerhetik nevét illetve hangját, ahol Németh Ferenccel 'Kávészünet' nevű zenei formációjukkal voltak versenyzők.

bővebb életrajz
hirdetés

Legújabb cikkek

Kultúraközvetítő szerepben a Kávészünet

Kultúraközvetítő szerepben a Kávészünet

A Csillag születikben feltűnt tehetségek a „Kultúra fiatal ngykövetei” lettek. Egyedülálló könnyűzenei programmal indítják az...

Relaxáló tevékenységek stressz és szorongás ellen otthon

Relaxáló tevékenységek stressz és szorongás ellen otthon

Egyszerű, otthon is végezhető relaxáló tevékenységek stressz és szorongás enyhítésére: légzés, séta, rendrakás, naplóírás és...

Brad Pitt hamarosan elveszítheti a teljes családját - fontos mérföldkő közeledik

Brad Pitt hamarosan elveszítheti a teljes családját - fontos mérföldkő közeledik

Vivienne és Knox Jolie-Pitt a jövő hónapban töltik be 18-at, így pedig véget ér a közös felügyeleti jog.

Jessica Simpson szívesen randizik olyannal is, aki csak ír neki

Jessica Simpson szívesen randizik olyannal is, aki csak ír neki

Jessica Simpson nyitott azokra a férfiakra, akik privát üzeneten keresztül keresik meg őt.

Legújabb fórumtémák

Kultúraközvetítő szerepben a Kávészünet

Indította: Freeze | Utoljára válaszolt: Regica  2011.01.22. 18:13-kor

Kiemelt vélemények

Hello7

Hello7: Hajrá Kávészünet :D Én nagyon szeretem amit az együttesével csinálnak, szeretem a verseket, megzenésítve ráadásul ILYEN jól megzenésítve meg pláne. :D Eddig 2 koncertjükön voltam remélem még jó... tovább

Lidó

Lidó: Annyira szeretem ahogy énekel az együttesével. Sok koncertjén voltam és csináltam velük képet is meg rendeltem pólót is magamnak a Kávészünetről... Olyan jó a hangszíne. Fecóval nagyon jó... tovább

Legaktívabb rajongók

sMokEe.cLouD
sMokEe.cLouD

Makaveli

xxangi20xx
xxangi20xx

☆StarDust☆

kata0210
kata0210

EspanaGirl

Tjaaash
Tjaaash

Cameron Monaghan ♥...

miley98
miley98

visszatérő vendég

Hushpush
Hushpush

visszatérő vendég

lulcsy90
lulcsy90

visszatérő vendég

Muse
Muse

visszatérő vendég

nikci38
nikci38

új tag

Simon Petra
Simon Petra

új tag

Utolsó frissítés: 2012.02.28. 06:06 Muse által


Oszd meg!   iwiw  facebook  twitter  myspace