Scarlett Johansson
- Értékelés
- tehetség: 88%
- stílus: 86%
- szimpátia: 87%
- Születési név
- Scarlett Johansson
- Születési idő
- 1984. november 22.
- Születési hely
- New York, New York, USA
- Foglalkozás
- színésznõ, modell
- Családi állapot
- férjezett, 2 gyermek
- Magasság
- 163 cm
- Eredeti hajszín
- sötét-szõke
- Szemszín
- zöld
- Csillagjegy
- Nyilas
- Linkek
- IMDB-adatlap
- Hivatalos weblap
- Starity RSS-csatorna
Scarlett Johansson hírek, érdekességek
A Marvel bejelentette, hogy musical készül a Bosszúállókból. A Rogers a Disneyland California Adventure Park Hyperion Színházában lesz látható.
2023.02.27. 08:08 | Írta: SzilviD | Hozzászólások: 0Tovább olvasom
Scarlett Johansson szerint arra nevelték, hogy bombanő szerepeket vállaljon el
A színésznő szerint már tinikorában jellemző volt, hogy folyton ilyesmi szerepeket kapott.
2022.12.15. 20:08 | Írta: Four | Hozzászólások: 0Tovább olvasom
Scarlett Johansson visszatér a Bosszúállók: Titkos háborúban?
A pletykák szerint Scarlett Johansson Fekete Özvegyként tér vissza a Bosszúállók: Titkos háborúban egy párhuzamos univerzumból.
2022.11.11. 13:01 | Írta: SzilviD | Hozzászólások: 0Tovább olvasom
Scarlett Johansson attól félt, hogy véget ér a karrierje
Scarlett Johansson a szexualizáció és a tárgyiasítás miatt azt hitte, hogy hamar véget ér a karrierje.
2022.10.13. 08:08 | Írta: SzilviD | Hozzászólások: 1Tovább olvasom
Sztárok, akik kínos helyzetbe kerültek egy interjú során - videó
Ezeket a hírességeket tolakodó kérdésekkel árasztották el egy-egy interjú során.
2022.05.31. 18:06 | Írta: Four | Hozzászólások: 0Tovább olvasom
Scarlett Johansson először mesélt kisfiáról
A színésznőnek nyáron született meg második gyermeke, akit Cosmónak neveztek el.
2021.12.13. 21:09 | Írta: Four | Hozzászólások: 0Tovább olvasom
Scarlett Johansson anyósa nem igazán volt oda az unokája nevéért
A színésznő anyósa nem igazán értette, miért pont így nevezték el unokáját.
2021.10.01. 16:04 | Írta: Four | Hozzászólások: 4Tovább olvasom
Új közös filmben fog szerepelni Scarlett Johansson és Chris Evans!
Az Avengers-filmek után most ismét egy újabb közös produkcióban lesznek láthatóak.
2021.08.30. 20:08 | Írta: Four | Hozzászólások: 1Tovább olvasom
Megszületett Scarlett Johansson gyermeke, a nevét is tudni lehet!
A színésznő életet adott Colin Josttal közös gyermekének, a nevét is elárulták.
2021.08.19. 07:07 | Írta: Four | Hozzászólások: 0Tovább olvasom
Scarlett Johansson férje igazolta, hogy a színésznő várandós
A színésznőről júliusban derült ki, hogy ismét állapotos, most igazolta a hírt férje.
2021.08.18. 15:03 | Írta: Four | Hozzászólások: 0Tovább olvasom
Így néznek ki a színészek a leghíresebb szerepükben
Egy művész elképzelte, mi lenne, ha egy színész két leghíresebb karaktere találkozna.
2021.08.01. 12:12 | Írta: Glamster | Hozzászólások: 2Tovább olvasom
Úgy tűnik, Scarlett Johansson várandós
A színésznő állítólag első gyermekét várja férjétől, Colin Josttól, többen is megerősítették.
2021.07.07. 10:10 | Írta: Four | Hozzászólások: 1Tovább olvasom
Scarlett Johansson is szépségmárkát alapít
A színésznő csatlakozik azokhoz a hírességekhez, akik a szépségiparban terjeszkedtek.
2021.06.29. 12:12 | Írta: Four | Hozzászólások: 1Tovább olvasom
Scarlett Johansson szerint rosszul bántak a Fekete Özvegy karakterével
Scarlett szerint Natasha karakterét túlszexualizálták a korábbi Marvel-filmekben.
2021.06.18. 12:12 | Írta: Four | Hozzászólások: 0Tovább olvasom
Íme 22 elképesztő pöttyös ruha a vörös szőnyegről
Életkortól függetlenül mindenki szereti a pöttyös ruhákat, ami nem is meglepő, tekintve, hogy milyen bájos megjelenést tud kölcsönözni.
2021.04.28. 10:10 | Írta: Nomiii | Hozzászólások: 2Tovább olvasom
18 elképesztő smaragdzöld megjelenés
Ez a szín valahogy minden bőr-és hajtípusú embernek jól áll, így sok híresség is emellett a szín mellett teszi le a voksát.
2021.04.05. 08:08 | Írta: Nomiii | Hozzászólások: 3Tovább olvasom
Croodék, Fekete Özvegy, Venom 2 és még sok várva várt produkció a listán.
2021.01.03. 18:06 | Írta: Four | Hozzászólások: 3Tovább olvasom
Meglepő érdekességek celebekről: Britney Spears, Cameron Diaz és Channing Tatum is szerepel a listán.
2020.12.24. 12:12 | Írta: Four | Hozzászólások: 1Tovább olvasom
17 híresség, 17 csodaszép, csillogó ezüst ruha
A szürkés selyemruháktól akár a csillogó-villogó ezüst estélyi darabokig.
2020.12.17. 21:09 | Írta: Four | Hozzászólások: 0Tovább olvasom
Scarlett Johansson feleség lett: kimondta a boldogító igent
Johansson és szerelme, Colin Jost a hétvégén fogadott örök hűséget egymásnak.
2020.10.29. 22:10 | Írta: Four | Hozzászólások: 0Tovább olvasom
Bradley Coopert imádják a nők: így nyilatkoztak róla kolléganői, akikkel együtt forgatott
Ez volt a véleménye azoknak a színésznőknek, akikkel közös filmben szerepelt a sztár.
2020.07.23. 21:09 | Írta: Four | Hozzászólások: 0Tovább olvasom
20 sztár, 20 tündöklő rózsaszín estélyi ruha
Húsz gyönyörűszép estélyi ruha a listán azoknak, akik imádják a rózsaszínt!
2020.07.23. 14:02 | Írta: Four | Hozzászólások: 2Tovább olvasom
Scarlett Johansson egy fura indok miatt sokáig nem kapott szerepet
Kislányként sokáig nem osztottak rá szerepeket, ma már máshogy látják a színésznőt.
2020.06.21. 12:12 | Írta: Four | Hozzászólások: 0Tovább olvasom
Scarlett Johansson: "Karriert csináltam abból, hogy második voltam"
Nem ő volt az első választás a Fekete Özvegy szerepére, de pozitívan fogadta.
2020.04.28. 14:02 | Írta: Four | Hozzászólások: 1Tovább olvasom
18 csodás szett Scarlett Johanssontól
Porcelánbőr, csillogó szőke haj és merész szabású ruhák jellemzik a színésznőt.
2020.04.25. 15:03 | Írta: Four | Hozzászólások: 0Tovább olvasom
Műanyag banánból tequiláztak a sztárok az Oscar-gálán
Jimmy Kimmel műsorának egyik szereplője standolt a vörös szőnyegen, rövidezni lehetett vele.
2020.02.11. 17:05 | Írta: Four | Hozzászólások: 0Tovább olvasom
Így örült egymásnak Florence Pugh és Scarlett Johansson
Nagyon megörült egymásnak a vörös szőnyegen a két színésznő: kollégák voltak legutóbbi filmjükben.
2020.02.10. 14:02 | Írta: Four | Hozzászólások: 1Tovább olvasom
Február 9-én, azaz ma éjjel a Los Angeles-i Dolby Theater-ben került megrendezésre a 92. Oscar-díjátadó gála, melyen tiszteletét tette a sztárvilág színe-java. Nézzük, hogy jelentek meg a legrangosabb díjátadón.
2020.02.10. 10:10 | Írta: Alysia | Hozzászólások: 11Tovább olvasom
Nagy összefoglaló: így jelentek meg a BAFTA-díjátadón a sztárok
Vilmos herceg és Katalin hercegné is részt vett a sztárokkal tömött gálán.
2020.02.03. 19:07 | Írta: Four | Hozzászólások: 1Tovább olvasom
SAG Awards: a legjobban öltözött hírességek fotói
Camila Mendes és Lili Reinhart is a vendégek között volt, szuperül néztek ki.
2020.01.20. 19:07 | Írta: Four | Hozzászólások: 4Tovább olvasom
Britney Spears fiai modellnek álltak - kifutón sétáltak a párizsi divathéten
Britney Spears fiai modellnek álltak - kifutón sétáltak a párizsi divathéten
A kifutón jelentek meg a párizsi divathéten.
Cara Delevingne bevallotta: összejött Amber Hearddel
Cara Delevingne bevallotta: összejött Amber Hearddel
A magánéletéről mesélt.
Bella Hadid súlyos elszigeteltséggel és depresszióval küzd
Bella Hadid súlyos elszigeteltséggel és depresszióval küzd
Nehéz időszakon van túl a modell.
"Nagyon tapadós tud lenni" - itt az igazság Ariana Grande szakításáról
"Nagyon tapadós tud lenni" - itt az igazság Ariana Grande szakításáról
Újra szingli az énekesnő.
Ez az, amit Millie Bobby Brown a mai napig nem tudott megtanulni a Stranger Things miatt
Ez az, amit Millie Bobby Brown a mai napig nem tudott megtanulni a Stranger Things miatt
Kimaradt sok dolog az életéből.
Millie Bobby Brown szerint kibírhatatlan volt az Enola Holmes 3. forgatása
Millie Bobby Brown szerint kibírhatatlan volt az Enola Holmes 3. forgatása
Elárulta, mi okozta a legnagyobb gondot.









