Timo Sonnenschein
- Értékelés
- tehetség: 100%
- stílus: 100%
- szimpátia: 100%
- Születési név
- Timo Sonnenschein
- Becenév
- Timo, T:mo
- Születési idő
- 1987. szeptember 20.
- Születési hely
- Neumünster, Németország
- Foglalkozás
- zenész, filmrendező
- Családi állapot
- nőtlen
- Magasság
- 177 cm
- Eredeti hajszín
- Barna
- Szemszín
- Barna
- Csillagjegy
- Szűz
- Linkek
- IMDB-adatlap
- Hivatalos weblap
- Twitter-oldal
- Facebook-oldal
- Starity RSS-csatorna
- Kapcsolódó sztárok
-
Amit tudni kell róla
Timo Sonnenschein a német Panik (korábbi nevén Nevada Tan) nevű együttes énekes/rappere. Jelenleg David Bonk-kal közösen zenélnek. A zenélés mellet filmrendezéssel is foglalkozik.
bővebb életrajz
hirdetésLegújabb cikkek
Feltörekvő sztárok nyomában: Christian Linke
Christian Linke, Lefti Neumünsterben született, tehetségét pedig nem egy együttesben és tehetségkutatóban megcsillogtatta.
Jessica Simpson szívesen randizik olyannal is, aki csak ír neki
Jessica Simpson nyitott azokra a férfiakra, akik privát üzeneten keresztül keresik meg őt.
Férjhez ment Zoey Deutch? Történt egy kis félreértés
Zoey Deutch megerősítette, hogy még nem ment férjhez, miután a rajongók félreértelmezték a fotóit.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
George Kittle elárulta, hogy milyen kérést intézett az esküvői vendégekhez Taylor Swift és Travis Kelce.
Legújabb fórumtémák
Feltörekvő sztárok nyomában: Christian Linke
Indította: Minimanó94 | Utoljára válaszolt: lettiyy 2013.11.01. 19:58-korPanik - Meet and great in Russia [May 24. 2008.]
Indította: Cynthia | Utoljára válaszolt: Cassisss 2010.10.22. 21:16-korPanik - 'Niermand Hört Dich' Promoshoot 2007.
Indította: Cynthia | Utoljára válaszolt: Cynthia 2009.07.09. 18:10-korNevada Tan / Panik - német Bravo 07/31
Indította: Cynthia | Utoljára válaszolt: Cynthia 2008.01.14. 16:20-korNevada Tan / Panik - német Popcorn 07/09
Indította: Cynthia | Utoljára válaszolt: Cynthia 2008.01.14. 16:11-korNevada Tan / Panik - Hey! 07/07
Indította: Cynthia | Utoljára válaszolt: Cynthia 2008.01.14. 16:08-korNevada Tan / Panik - Top Of The Pops 07/08
Indította: Cynthia | Utoljára válaszolt: Cynthia 2008.01.14. 16:03-korKiemelt vélemények
kanyoszabrina: Én nagyon szeretem, imádom, puszilom, megeszem.:D ♥ Nagyon jó énekes, és rendező.:) ♥ Nagyon aranyos és helyes.:D ♥ Nagyon sajnálom hogy feloszlott a banda pedig nagyon jók voltak és mennyi... tovább
Legaktívabb rajongók
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.





