Vickie Guerrero
- Értékelés
- tehetség: 30%
- stílus: 28%
- szimpátia: 31%
- Születési név
- Victoria Lynn Lara
- Becenév
- Vickie
- Születési idő
- 1968. április 16.
- Születési hely
- El Paso, Texas, USA
- Foglalkozás
- ex-WWE-General Manager
- Családi állapot
- férjezett, 3 gyermek
- Partner
- Kris Benson
- Magasság
- 165 cm
- Eredeti hajszín
- Barna
- Szemszín
- Barna
- Csillagjegy
- Kos
- Linkek
- IMDB-adatlap
- Twitter-oldal
- Starity RSS-csatorna
- Kapcsolódó sztárok
-
Amit tudni kell róla
Vickie Lynn Benson visszavonult WWE-szakértő, helyettes General Manager és díva. A néhai pankrátor, Eddie Guerrero özvegye.
hirdetésLegújabb cikkek
WWE-dívák halloweenlázban
Idén is megrendezték a szokásos WWE Divas Halloween Costume Contest Matchet, melyben a dívák halloweenkosztümökben tündökölve...
Jessica Simpson szívesen randizik olyannal is, aki csak ír neki
Jessica Simpson nyitott azokra a férfiakra, akik privát üzeneten keresztül keresik meg őt.
Férjhez ment Zoey Deutch? Történt egy kis félreértés
Zoey Deutch megerősítette, hogy még nem ment férjhez, miután a rajongók félreértelmezték a fotóit.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
George Kittle elárulta, hogy milyen kérést intézett az esküvői vendégekhez Taylor Swift és Travis Kelce.
Legújabb fórumtémák
Tamina Snuka - WrestleMania 30 Divas Booth
Indította: A.J.2013 | Utoljára válaszolt: A.J.2013 2014.04.17. 09:08-korDolph Ziggler & Vickie Guerrero - WWE SummerSlam Fan Axxess,...
Indította: ZitaTwilight | Utoljára válaszolt: ZitaTwilight 2013.02.23. 13:29-korVickie Guerrero - Great Leaders
Indította: CanDee Sweet | Utoljára válaszolt: CanDee Sweet 2013.02.21. 18:11-korVickie Guerrero - Hall Of Fame Diva 2012
Indította: CanDee Sweet | Utoljára válaszolt: CanDee Sweet 2012.04.02. 15:11-korVickie Guerrero - White Hot
Indította: CanDee Sweet | Utoljára válaszolt: CanDee Sweet 2011.12.28. 14:15-korMilena Roucka - Excuse the Interruption
Indította: CanDee Sweet | Utoljára válaszolt: CanDee Sweet 2011.10.09. 11:19-korVickie Guerrero - Halloween Diva 2010
Indította: CanDee Sweet | Utoljára válaszolt: CanDee Sweet 2010.11.01. 13:15-korWWE Divas - WrestleMania XXVI Program Scan
Indította: CanDee Sweet | Utoljára válaszolt: CanDee Sweet 2010.07.11. 11:31-korVickie Guerrero - The Cougar
Indította: CanDee Sweet | Utoljára válaszolt: CanDee Sweet 2010.07.07. 19:29-korKiemelt vélemények
Kansas: Számomra a világ egyik legantipatikusabb embere.... Szégyen, amiket művel. Már már eljutottam arra a szintre, hogy amikor pankrációt néztem, majdnem abbahagytam miatta. Ennél többet nem nagyon... tovább
nikkibella1: :D Szernitem Vickie kedves lenne ha a WWE Universum nem fújjolná őt :P és amikor Kaitlyn rá csapta a tortát az NXT-ben nagyon sajnáltam mert akkor látta meg A.J.és Primo Dolph Ziggler-t és... tovább
Jessica Right: Vickie Guerro... "főnöknek" kicsit jó,jók a meccsek amit kiír,de kb. ennyi. Elnézést kér mindenkitől,de senkit sem érdekel. :) Nem értem,hogy miért kell megjátszani,hogy rosszul van. Míg... tovább
wentrix: Szeritem nagyon jól csinálja amit csinál..:D Én nekem sosem volt vele bajom.. Ez csak 1 szerep amit ő csinál, ezért nem kell őt utálni, jó ember.. de 1-2 ember véleménye számomra elég kemény , na... tovább
A.J. Forever: Nem értem ő miért volt a WWE-ben. Örülök hogy az ex,szinten van. Ilyen embereket bevenni. A hideg kiráz tőle. Nem igazán kedvelem. Se stílus,se tehetség,se semmi egyéb. Fél mindenkitől persze az... tovább
AngelMoon: Attól, hogy ilyen visító elviselhetetlen szerepet kapott, attól én még nagyon tisztelem őt..!!! Sok nehézségen mehetett át, főleg Eddy halála után, ráadásul a külseje miatt is sok sérelem érte,... tovább
kisabonyi vivienke: nagyon utállom, vikie guerrerrot mert nagyon bekébzelt és nagyon csúnya igaz én semm vagyok olyan gyöngyvirág de azért ez már tulzás én vikit soha nem fogom szeretni amikor kijön akkor mást nem... tovább
kisabonyi vivike: én nagyon utállom vicki guerrerrot mert nagyon nyávogós a hangja és na jó bevallom hogy régen szép volt csak azt nem tudom hogy miért vágta le a haját akkor mindenki szerette de már nem szereti... tovább
minna0415: Húúúú!! Én őt nagyon utálom. ha meglátom a TV-be akkor fáj a fejem és hányingerem van.(Nem betegségtől hanem Vickietől). Én őt elneveztem Miss Nagyképűnek. Nem valami jó halgatni azt a rikácsoló... tovább
Legaktívabb rajongók
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.








