Starity

Brutális kegyetlenséggel gyilkolták meg a hatéves szépségkirálynőt – halála máig megoldatlan rejtély

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. június 12. 20:13 #101
szuperviki2003
szuperviki2003
új tag
 
StátuszImádom Selena Gomezt!!!!! Annyira, hogy BELEHALOK!!! (jó, azért nem)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.07.
Hozzászólás: 90
Csatolások: 0
Azonosító: 235654
Offline offline
azta mindenségit......eza világ maga a pOKOL!!
2016. június 12. 22:19 #102
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Lehet hogy sok krimit nézek de sztem a tesója ölte meg és a szülei tüntették el a nyomokat! Elvégre simán lehet... ohmy.gifO
2016. június 13. 19:06 #103
- törölt felhasználó -    
Kár érte mert nagyon szép kislány volt.
2016. június 13. 19:23 #104
- törölt felhasználó -    
Először is nagyon jó, érdekes cikk lett ^^ És mielőtt valaki nekem ugrik, hogy "én is csak nyalizni jövök", most láttam először a cikkíró nevét. Szerintem már csak azért is idevág a téma, mert a kislány egy "hatéves szépségkirálynő" volt, azaz híresség. Ha a királyi család tagjainak meg a valóságshow-s idiótáknak van helye az oldalon, akkor neki is.
Az ügyben a rendőrség egyértelműen hanyag munkát végzett, nem fordítottak rá kellő figyelmet, mint ahogy az már sok esetben megszokott... Meg kellett volna vizsgálni az ujjlenyomatokat a pince és a kislány szobája közötti szakaszon és meg kellett volna vizsgálni a papírt is, amin a pénzt követelték. Meg tudják állapítani, hogy a sorokat gyerek, nő vagy férfi írta és úgy már szűkül a kör, illetve össze tudták volna vetni a többi családtag kézírásával is.
A verzióim a tettes kilétéről:
-Kicsi az esély rá, hogy "harmadik" személy a tettes, de benne van a pakliban. Talán egy másik, a szülőkhöz hasonlóan elmebajos házaspár áll a dolog hátterében, akik szintén versenyeztették a gyereküket és a kislány volt a legnagyobb riválisa. A versenyekből elég pénz folyt be, de még többet szerettek volna, ezért el akarták tüntetni a színről JonBenétet. Felbéreltek egy profit és lefizették a rendőröket is, ezért nem foglalkoztak normálisan az üggyel.
- A szülők és a másik gyerek:
Ami az ártatlanságuk mellett szól: Ha a 3 közül követte volna el valamelyikük és el akarták tüntetni a nyomokat, akkor miért hagyták kint az ananászos tálat rajta az ujjlenyomattal, ami belevonhatja a kislány bátyját? O_o Ha bűnösök, akkor nem kellett volna gyorsan elmosni, betenni a szekrénybe és ezzel eltüntetni egy plusz nyomot? Ha "ilyen jól előkészítették a terepet", akkor erre is figyeltek volna, mert mindig apróságokon lehet elcsúszni. Továbbá a kislány volt a fő bevételi forrásuk, ha megölik, akkor nagy összegektől esnek el és vége a tündöklésnek is... Ha meg a fiú próbálta volna elintézni, akkor csak lett volna valami hang, ami dulakodásra utal. Egy tíz éves meg egy hatéves nem úgy küzd egymással, mint a felnőttek/ a profi gyilkos az áldozattal.
Ami az ártatlanságuk ellen szól: Meg kellett volna hallaniuk, ahogy leviszik a kislányt a pincébe, illetve, ahogy behatol valaki. Éjszaka csak csend van és gondolom a szülők valamivel csak éberebben alszanak, mint egy gyerek. Ez a "váltságdíjat kérünk, de pár perc múlva megöljük a kislányt" sztori teljességgel logikátlan. Ha valaki más követi el, akkor csak jobban megtervezte volna, hogy ne kapják el... Ha meg pénzre ment volna ki a dolog, akkor el is esett ezzel a lóvétól. Előfordulhat, hogy a kislány besokallt ezzel az egész szépségversenyes dologgal. Otthon erőszakoskodtak vele, kényszerítették, hogy folytassa. Egy idő után viszont féltek tőle, hogy valami interjún elmondja és rájuk száll a sajtó, ezzel pedig annyi a "jó hírüknek". Ezért azt látták jónak, ha eltüntetik a "kockázatot." Honnan tudják, hogy Burke aludt, amikor azt se vették észre, hogy JonBenét eltűnt? A másik dolog, pedig a féltékenység, amikre sokan céloztak. Anyuka féltékeny, amiért a kislány szép, fiatal és bármit elérhet még. Apuka agyilag nem tiszta, molesztálja a kislányt (még az is lehet, hogy anyuka tudott róla és féltékeny lett, amiért a gyerek kell neki és ezért ő ölte meg- már ha anyuka is kettyós). Burke féltékeny, mert a húgával foglalkoznak és ő nem kap elég szeretetet, végső kétségbeesésében megpróbál ráijeszteni a kislányra és véletlenül öli meg/ csak egyszerűen direkt megöli, a szülők meg fedezik. Illetve, ha a családból senki se vétkes, csak ártatlan áldozatok, akkor miért írtak könyvet az esetről? Egy ilyen könyv megjelenésével sok interjút kellett adniuk pluszba, amivel újra és újra előhozzák a fájó emlékeket. Vagy, ha nem vétkesek és ennyi pénz van rendelkezésre, akkor ezerrel kellett volna keresniük magánnyomozókat stb.-t, hogy fény derüljön az ügyre, ha már a rendőrség használhatatlan...

De összességében az első verziómra hajlok jobban.
2016. június 13. 19:44 #105
Tessa Collins
Tessa Collins
új tag
 
StátuszVan, hogy az embernek nincs más választása, mint a sírás vagy a nevetés.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.03.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 255389
Offline offline
BLulu88
Szerintem is a tesója tette és nincs kizárva, hogy a szülei megakarták védeni így eltüntették a nyomokat.
2016. június 14. 15:22 #106
justhugme
justhugme
új tag
 
StátuszAugust '1
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.10.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 253912
Offline offline
Eléggé szomorú , sőt inkább tragikus történet , viszont igaza van a nyomozóknak hogy nincs elég bizonyítékuk.Lehetséges hogy a kisfiú volt hisz egy 9 éves kisgyerekre nem fogják csak úgy rá nyomós indok nélkül viszont én nagyon remélem hogy a világ nem ilyen és egyik családtagja sem volt képes megölni őt.Viszont mindenki azt mondja hogy a kisfiú volt de igazából akkor ilyen könnyen a szülőkre vagy bárkire rá lehetne fogni.A kislány tényleg nagyon gyönyörű volt és biztos vagyok benne hogy csodás jövő várt rá de ilyen az élet.
2016. június 14. 16:57 #107
- törölt felhasználó -    
Én lassan képtelen leszek feldolgozni! Azt tudtam, hogy a mai világ mennyire szörnyű, gondoljunk csak Christina Grimmie brutális halálára, de hogy 'régen' is történtek ilyenek, csak most kezdek rájönni. Elég ha csak Sylvia Likens tragédiájára...az az eset egyszerűen felháborító /volt! Most meg ez...
Ha a szülei nem voltak normálisak, akkor miért küldték el ilyen versenyekre? Ez a feltételezés nekem nagyon nem tiszta, ebben nem vagyok biztos, de értelmet is látok benne.
Hogy a testvére ölte volna meg, azt teljesen kizártnak tartom.
A harmadik dolog...na az már érdekesebb. Még 'értelmét' is látnám.

Szörnyű...
2016. június 14. 19:17 #108
smoki2003
smoki2003
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.20.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 222924
Offline offline
Érthetetlen,hogy mire nem képesek az emberek!Megölni egy hatéves kislányt!!?!Amúgy szerintem lehet,hogy a testvére volt,mert irigy volt rá,nemtudom,de az biztos,hogy szörnyű ez az eset.
2016. június 15. 14:29 #109
NikitaDragovich
NikitaDragovich
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.15.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 257102
Offline offline
Megvan az igazi gyilkos! Tessék, olvassátok:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3538060/JonBenet-Ramsey-s-REAL-murderer-26-year-old-son-junkya...-s-parents.html

Amúgy a kislány anyja meghalt petefészekrákban, 2006-ban.
2016. június 16. 00:27 #110
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (NikitaDragovich @ 2016.06.15. 14:29)
Megvan az igazi gyilkos! Tessék, olvassátok:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3538060/JonBenet-Ramsey-s-REAL-murderer-26-year-old-son-junkya...-s-parents.html
Amúgy a kislány anyja meghalt petefészekrákban, 2006-ban.

Lehet, hogy én vagyok már túl fáradt ily késői órákban, de a cikk csak spekulál. Állítása szerint idegen férfi DNS-t találtak a kislány bugyiján és a körme alatt, de Helgoth (a gyanúsított) DNS-vel nem találtak egyezést. Sőt mi több azután lett öngyilkos miután meggyanúsították (forensincs akkoriban nem igazán volt, a DNS általi azonosítás is 2000 után jött divatba) azzal, hogy az ő DNS-e található meg a kislányon. Szerintem meg annyira megijedt, hogy ráhúzzák a vizes lepedőt, hogy inkább öngyilkos lett. Ez a cikk az ég világon nem bizonyít semmit sem, csupán csak egy névvel bővült a gyanúsítottak listája. Ennyi erővel Burke is tehette...
2016. június 16. 01:25 #111
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (Juniior @ 2016.06.12. 14:24)
Gyenge es hanyag cikk.

Kérlek, írj már te is egy cikket, amiben több órányi munkád van, hogy valami kis hülyeségbe én is bele tudjak kötni, mert nem szimpatizálok veled és nagyon unatkozom.
Köszi, remélem, érted a célzást.
2 felhasználónak tetszik: habibi, Beyla
2016. június 17. 12:42 #112
- törölt felhasználó -    
A hármas. Tuti.
2016. június 17. 13:13 #113
Benczúr Heniriett
Benczúr Heniriett
visszatérő vendég
 
StátuszAz ember néha nehezen jön rá, mi a feladata egy jó barátnak. Katherine Woodward
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.25.
Hozzászólás: 179
Csatolások: 2
Azonosító: 247162
Offline offline
A szülők tuti nem.Nem is értem hogy miért gyanúsítottak?!Biztos hogy a harmadik.
2016. június 17. 23:33 #114
XerdeLili10
XerdeLili10
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.07.
Hozzászólás: 160
Csatolások: 0
Azonosító: 254590
Offline offline
Az ananásznak semmi köze ehhez. A kislány kiment, gondolom azt akart enni, és mint jómodú testvér Bruke segített neki. Szerintem smileeee.gif
2016. június 18. 12:54 #115
virgi09
virgi09
i'm a sinner bitch
 
StátuszAz "izé" olyan mint a Raffaello...többet mond minden szónál.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.17.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 10
Azonosító: 240469
Offline offline
Durva.Ki tudja hogy ki tette...
2016. június 25. 17:22 #116
honeymoonbae
honeymoonbae
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.21.
Hozzászólás: 188
Csatolások: 0
Azonosító: 250862
Offline offline
Szerintem nem a testvére volt...azért mert rajta volt a tányéron az ujjlenyomata..?Szerintem senki sem kesztyűben rakosgatja a tányérokat otthon
2016. augusztus 03. 18:47 #117
bestgirlever
bestgirlever
visszatérő vendég
 
StátuszMy current situation is not my final destination.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.06.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 256897
Offline offline
Szerintem az idegen volt, de ki tudja? De amúgy nagyon durva.
2016. augusztus 11. 11:21 #118
- törölt felhasználó -    
Sajnálom nagyon , hogy ettől az ártatlan kislánytől elvették az életét. sad.gif
2016. szeptember 27. 15:41 #119
- törölt felhasználó -    
Hát ilyet.Ezt a szép kislányt ki volt képes megölni.
2017. április 16. 23:26 #120
ramseyebs.wnchstr
ramseyebs.wnchstr
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.16.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 263702
Offline offline
@honeymoonbae egyes források szerint JonBenét testén találtak két párhuzamos csíkot/benyomódást, erre hitték hogy sokkolóval okozták, azután a pincében találtak egy játékból való sín darabkát, és mikor hozzá illesztették teljesen egyezett. A bátyjának vonatos játékából pont az a darab hiányzott, ezért is került a listára. Elnézést a nem pont így van, én erre emlékszem, ha tévednék nyugodtan jávítsanak ki.
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!