Starity

Brutális kegyetlenséggel gyilkolták meg a hatéves szépségkirálynőt – halála máig megoldatlan rejtély

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. június 10. 18:48 #41
- törölt felhasználó -    
Ez durva... Jól elgondolkodtató, és brutális.
2016. június 10. 19:10 #42
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Köszönet a cikkért! meghajolo.gif Tartalmas, elgondolkodtató, tanulságos, de mégis rettenetes történet. Én a szülőkre gyanakodnék. Burke 9 évesen nem hinném, hogy ilyet meg tudott volna csinálni.
2016. június 10. 19:13 #43
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Nagyon jó cikk lett, jó látni valami értelmeset is ezen az oldalon. meghajolo.gif
2016. június 10. 19:28 #44
- törölt felhasználó -    
A kézírást nem tudták volna megvizsgálni?! Szakemberek elvileg meg tudják állapítani, így simán összevethették volna a szülők írásával.
2016. június 10. 19:42 #45
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó cikk lett.. ez a dolog nagyon durva..
2016. június 10. 19:53 #46
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Nem ő az a kislány, akiről aza hoax terjed a neten, hogy megrendezték a halálát és most Katy Perry néven világhírű? Többször is olvastam ezt az összeesküvés-elméletet már.
1 felhasználónak tetszik: AriG.Fan
2016. június 10. 20:05 #47
Shadowsblood
Shadowsblood
visszatérő vendég
 
Státuszstay in drugs, eat your school, don't do vegetables
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.20.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 1
Azonosító: 254933
Offline offline
A történet tanulságos, és elgondolkodtató. Az hogy a szülei még iskolás kora előtt ekkora hírnévnek tették ki a gyermeküket, rémes. Ez már önmagában azt mutatja, hogy a lánynak nem lett volna normális élete. A halálának körülményei érdekesek, és ahogy átgondolom, a szülők a leggyanúsabbak. Az, hogy ne vegyék észre, hogy valaki elrabolta a lányukat, és hogy meg se hallják, eléggé valószínűtlen. Ám, tekintve, hogy nem mindig a legkönnyebb megoldás a legjobb, egy idegen gyilkos lehetőségét sem zárom ki a listából. Ha a rendőrség jobban utána néz, akkor szerintem meg lehetett volna találni a gyilkost
2016. június 10. 20:07 #48
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
Érdekes cikk lett, egyszer már hallottam róla. Sosem értettem, hogy aki ilyet tett, az hogy tud tiszta lelkiismerettel utcára lépni...
2016. június 10. 20:12 #49
FloraT
FloraT
visszatérő vendég
 
StátuszW- wait a minute, hold up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.01.
Hozzászólás: 308
Csatolások: 1
Azonosító: 240999
Offline offline
Egy tanár is jelentkezett és vallott, de nm volt elég bizonyíték, továbbá az anyja, aki rákban meghalt, mondta, hogy maga látta, ahogy férje megerőszakolja majd megfojtja a gyereket, mert szerelmes volt belé
2016. június 10. 20:12 #50
- törölt felhasználó -    
A történet tanulságos, és elgondolkodtató. Az hogy a szülei még iskolás kora előtt ekkora hírnévnek tették ki a gyermeküket, rémes. Ez már önmagában azt mutatja, hogy a lánynak nem lett volna normális élete. A halálának körülményei érdekesek, és ahogy átgondolom, a szülők a leggyanúsabbak. Az, hogy ne vegyék észre, hogy valaki elrabolta a lányukat, és hogy meg se hallják, eléggé valószínűtlen. Ám, tekintve, hogy nem mindig a legkönnyebb megoldás a legjobb, egy idegen gyilkos lehetőségét sem zárom ki a listából. Ha a rendőrség jobban utána néz, akkor szerintem meg lehetett volna találni a gyilkost

Teljesen egyet értek veled Shadowsblood
2016. június 10. 20:45 #51
Norix6
Norix6
 
StátuszNem vagyok flegma sem bunkó, egyszerűen csak nincs kedvem hozzád.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.02.
Hozzászólás: 1174
Csatolások: 0
Azonosító: 220435
Offline offline
Nem hallottam még róla....hátha majd egyszer előszedik még egyszer és meglesz az elkövető
2016. június 10. 20:53 #52
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Csviki18 Érdekes elmélet,de van benne valami.Főleg a váltságdíjas rész.
Egyébkent remek cikk lett es jo lenne,ha tobb ilyen tartalmas cikk lenne smileeee.gif
2016. június 10. 20:58 #53
Cosmo
Cosmo
penguin hemmings
 
StátuszI like being the center of attention. I want to be in the limelight, basically.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 609
Azonosító: 253396
Offline offline
Azta!Érdekes cikk,szerintem a szülők voltak
2016. június 10. 21:03 #54
- törölt felhasználó -    
Hála és köszönet ezért a remek cikkért! Már kezdtem hiányolni az oldalról az írásaidat, amik egytől egyig érdekesre sikeredtek, gondolok itt például a sorozatgyilkosokkal foglalkozókkal.

Személy szeint én sem tartom kizárhatónak a testvér bűnösségét a dologban. Nekem egyébként egyből a Gyilkos elmék egyik epizódja jutott eszembe, miközben olvastam a cikket. Ebben a részben egy 10 év körüli fiú megfojtja a saját öccsét, mert az véletlenül összetöri az ő gondosan összerakott repülőgép makettjét, miközben játszik vele. A szülők persze megpróbálják eltussolni az ügyet, hogy ne veszítsék el egyszerre mindkét gyermeküket. Ennek érdekében úgy rendezik a dolgokat, mintha elrabolták volna kisebbik fiúkat. Úgy gondolom hasonló helyzet történhetett JonBenétvel is.
4 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Beyla, MissTiniStoessel, An_d_a
2016. június 10. 21:18 #55
- törölt felhasználó -    
Hű, hát et borzalmas!! 3
Amúgy arra nem gondoltak, hogy körül kellene nézni a pincében?x''d
2016. június 10. 21:58 #56
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (CandUs @ 2016.06.10. 19:53)
Nem ő az a kislány, akiről aza hoax terjed a neten, hogy megrendezték a halálát és most Katy Perry néven világhírű? Többször is olvastam ezt az összeesküvés-elméletet már.

Nagyon szeretem az összeesküvés elméleteket és erről is hallottam. Gondoltam rá, hogy bele kéne írni, de aztán okkal döntöttem úgy, hogy ne kerüljön bele. Nincs semmiféle bizonyíték arra, hogy Katy Perry lenne JonBenét Ramsay. Ha tényleg ő lenne, akkor kit temettek el? unsure.gif Ez az ügy akkora nyilvánosságot kapott és a szülőket úgy megalázták, hogy nem gondolom kamunak a dolgot. Azért, mert JonBenét és Katy Perry arcvonásai hasonlítanak, még nem bizonyítja azt, hogy a két ember egy személy. Szerintem hülyeség.
2016. június 10. 22:12 #57
- törölt felhasználó -    
Ez volt a Discovery ID-n is. A szülők rengeteget beszéltek és az apáról lerítt, hogy minden szava hazugság, amikor az ártatlanságáról beszélt, de akkor elemezzük a nyomokat.
1. Az anya megtalálja a levelet, oké. Ahelyett, hogy végig rohanna a házban, esetleg még ki az utcára is, hogy hátha meglátja, mert talán nem rég vitték el, de ő mégis arra a helyre ment, ahol tudta, hogy biztosan nincs.
2. A váltság díj meg maga a levél: A rendőrök kezdhették volna, hogy megvizsgálják a papírt, ujjlenyomatok, íráskép.
3. A tál meg az ananász: A szülők vagy fedezni próbálták a másikat vagy tényleg nem tudták (szerintem tudták)
4. A zaj: Melyik az a szülő, aki nem kel fel rá? Tudja, hogy ott vannak a gyerekek, nyilván éberebb minden apróságra.
5. A test: Ha idegen ölte meg, akkor odáig hurcolta és nyilván rájött, hogy nem tudja a kis résen kivinni, ezért inkább ledobta, de ha már bejutott a házba,akkor simán használhatta volna az ajtót is.

Gyanúsítottak:
Az anya: irigy a gyerekére, mert fiatal és szép, ami már ő sosem lesz.
Az apa: Pedofil (ez többször is felmerült), annyira betegesen imádta a gyerekét, hogy inkább megölte.
A szülők együtt: Ha a szülők voltak a tettesek, aminek lehet az az oka, hogy az apának mégsem ment annyira a munka, a szépségversenyek meg sokkal többe kerülnek, mint amennyit visszahoz. A tetthelyszínt megrendezték, kinyitották az ablakot, hogy úgy tűnjön, mintha ott ment volna be valaki. Ledobták szegény kislányt, mert esetleg sürgetett az idő valami miatt. Vagy valamelyikük elkövette a másik meg falazott neki.
A báty: A gyerekek sok mindenre képesek, de szerintem igen kicsi az esélye, hogy tényleg ő tette.
Más: Egyáltalán nem valószerű, hogy olyan jól ismerte az egész házat, csendesen közlekedett, mert ha valakit elkezdenek folytogatni, akármilyen kicsi, csak próbál ellenszegülni, dulakodnak, annak meg van hangja. Ha tök idegen az illető, akkor meg nagyon régóta kellett figyelnie a családot, annyira, hogy még a telefonszámukat is tudja.

Szerintem egyértelmű, hogy a szülők tették, mivel gyanús az is, hogy orrba-szájba nyomták, hogy ők milyen szerencsétlenek, mutogatták magukat a TV-kben, ami miatt nem kis pénzhez jutottak meg hírnévhez, ahelyett, hogy égen-földön minden követ megmozgatva keresték volna a tettest.

(Az viszont kimaradt a cikkből, hogy találtak egy cipőlenyomatot a ház mellett, amit ugyan begyűjtöttek nyomként, aztán mégis visszadobták, mert abban sem voltak biztosak, hogy nem e valamelyik rendőré)
2016. június 10. 22:14 #58
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2703
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
nagyon szép kislány, szomorú történettel sad.gif
nem hiszem h a szülei ölték meg, hiszen pénzt hozott a családnak, tehát nme állt érdekükben meg amúgy sem
a testvére azért ölhette meg, ha ő volt, mert mindenki kedvence a bájos kislány volt és neki ebből elege lett és féltékeny volt rá
a legvalószínűbb pedig nyilván az idegen elkövető
2016. június 10. 22:26 #59
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Ez meg sem történt volna ha a szülök nem teszik ki ezt a kislány ekkora rivalda vénynek. Borzasztó hogy vannak ilyen szülök akik a saját vágyaikat a saját gyerekükkel akarják el érni. Nem tudom hogy ki lehetett aki ilyen borzalmas tetet követet el ezzel az ártatlan kis lánnyal de remélem meg bünteti a jó isten olyan szenvedéssel amilyennel a kislány érzet akkor sad.gif
2016. június 10. 22:32 #60
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Nagyon köszönjük ezt a szép cikket! Bár még fáradtságom okából nem olvastam el, holnap neki is látok, és remélem, ezzel kezdetét is veszi ez a kis cikkreform.
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!