Starity

Brutális kegyetlenséggel gyilkolták meg a hatéves szépségkirálynőt – halála máig megoldatlan rejtély

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. június 11. 20:07 #81
Dorcy1999
Dorcy1999
But still, like dust, I'll rise.
 
StátuszI know my value
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.09.
Hozzászólás: 1686
Csatolások: 7
Azonosító: 216577
Offline offline
Jesszusom... Azért elég szörnyű, hogy még az FBI sem volt képes kideríteni, ki a tettes.
2016. június 11. 21:29 #82
- törölt felhasználó -    
Először is a lány neve Ramsey nem Ramsay.

Másodszor, ha beírjuk a nevet a keresőben az első találatra kijön ez a cikk. Ez egy normális cikk.
http://tinkmara.com/2014/05/10/a-jonbenet-ramsey-gyilkossag/

Harmadszor pedig jól megmutattad nekünk Beyla hány barátnőd van aki jön nyáladzani és buksi simizni hogy jaj de ügyi-bügyi voltál, pedig semmi nagyot nem alkottál, csak írtál ide egy wikipédiát.

Végezetül pedig úgy vélem ez nem Starity-re való cikk. Pont nem érdekel semmit ezer éve lezárt/lezáratlan nyomozás.
2016. június 11. 22:04 #83
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (BritGirl @ 2016.06.11. 21:29)
Először is a lány neve Ramsey nem Ramsay.
Másodszor, ha beírjuk a nevet a keresőben az első találatra kijön ez a cikk. Ez egy normális cikk.
http://tinkmara.com/2014/05/10/a-jonbenet-ramsey-gyilkossag/
Harmadszor pedig jól megmutattad nekünk Beyla hány barátnőd van aki jön nyáladzani és buksi simizni hogy jaj de ügyi-bügyi voltál, pedig semmi nagyot nem alkottál, csak írtál ide egy wikipédiát.
Végezetül pedig úgy vélem ez nem Starity-re való cikk. Pont nem érdekel semmit ezer éve lezárt/lezáratlan nyomozás.

Elmentettem Word docba az eredeti beküldött cikkemet, és mentségemre szóljon, hogy én Ramsay-t írtam, ugyanis a nevéről egyből a mocskos szájú sztárséf, Gordon Ramsay jutott az eszembe. smileeee.gif Szóval ezt ród fel kérlek LexiCobainnek, ugyanis ő lektorálta a cikkemet. (nekem fel sem tűnt amúgy) Évekkel ezelőtt több hasonló cikket is írtam, és azért lett engedélyezve ez a téma, mert hatalmas érdeklődés övezi. Abszolút nem a wikipédiát fordítottam le (te magad is ellenőrizheted), hanem több oknyomozati forrást használva igyekeztem nem Háború és béke vastagságú cikket hozni nektek. Mert bár én is a terjedelem mellett lobbizok, de ha még egyszer ekkorában írtam volna meg, azt én is túl hosszúnak érezném. Igyekeztem a tömör lényegre szorítkozni, ami szerintem sikerült is, de még így is kimaradt néhány fontos dolog, amelyeket kommentbe leírt néhány tag. A tesóddal tisztáztuk a nézeteltéréseinket, elnézést is kértünk egymástól, szóval már nem aktuális a dolog. smileeee.gif Sajnálom, hogy nem tetszett, nem mindenkit hoznak lázba a kriminális rejtélyek. Egyébként ezt az oldalt használtam kutatás céljára, ha bárkit is érdekel, viszont itt is Ramsey-nek van írva a családnév, szóval lehet, hogy mi tudtuk rosszul. A cikkem abszolút saját fogalmazás (Lexi amúgy is átírta egy kicsit), úgymond kutatási adatok összefoglalása. Nem hinnéd, hogy mennyi olvasást, kutatást, fordítást igényelt az, hogy képet kapjak az ügyről, ugyanis e nélkül nem állok neki semmilyen szösszenetet megírni. smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: Phaedra, Jody, CandUs, Szandi0820, Jolie_77, habibi
2016. június 11. 22:11 #84
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (BritGirl @ 2016.06.11. 21:29)
Először is a lány neve Ramsey nem Ramsay.
Másodszor, ha beírjuk a nevet a keresőben az első találatra kijön ez a cikk. Ez egy normális cikk.
http://tinkmara.com/2014/05/10/a-jonbenet-ramsey-gyilkossag/
Harmadszor pedig jól megmutattad nekünk Beyla hány barátnőd van aki jön nyáladzani és buksi simizni hogy jaj de ügyi-bügyi voltál, pedig semmi nagyot nem alkottál, csak írtál ide egy wikipédiát.
Végezetül pedig úgy vélem ez nem Starity-re való cikk. Pont nem érdekel semmit ezer éve lezárt/lezáratlan nyomozás.

Amint elhangzott, nem éppen Beylának jöttünk nyalni, hanem minden gyerekességet félretéve egy jobb színvonalért kezdtünk el harcolni.
Nem vagyok vele tisztában, biztos voltak ezek előtt nézeteltéréseitek, de biztos nem akkora, mint nekünk. Ha mi túltettük magunkat rajta, neked is sikerülne. Felesleges a cikket ócsárolni. Ha nem tetszik, hát nem kell olvasni. Nekem ez úgy tűnik, mintha a cikk mögé burkolózva kezdenéd ő magát sértegetni. Teljesen hülyeség szerintem, mert ha nem tűnt volna fel, személye változott azóta. És ezt a nekem szánt privát üzenete bizonyítja a legjobban. Teljesen letaglózott.
Ennyi lettem volna. Ha személyeskedni szeretnél meg fikázni, arra ott van a privát üzenetet küldök gomb.
6 felhasználónak tetszik: Jody, Jolie_77, Beyla, CandUs, Szandi0820, habibi
2016. június 11. 22:32 #85
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (BritGirl @ 2016.06.11. 21:29)
Először is a lány neve Ramsey nem Ramsay.
Másodszor, ha beírjuk a nevet a keresőben az első találatra kijön ez a cikk. Ez egy normális cikk.
http://tinkmara.com/2014/05/10/a-jonbenet-ramsey-gyilkossag/
Harmadszor pedig jól megmutattad nekünk Beyla hány barátnőd van aki jön nyáladzani és buksi simizni hogy jaj de ügyi-bügyi voltál, pedig semmi nagyot nem alkottál, csak írtál ide egy wikipédiát.
Végezetül pedig úgy vélem ez nem Starity-re való cikk. Pont nem érdekel semmit ezer éve lezárt/lezáratlan nyomozás.



Kisszívem, nagyon el vagy tévedve azzal, hogy ez szerinted nem idevaló: sok embert jobban érdekel ez a cikk, mint egy egyszerű, 5 mondatos szösszenet valami szenzációhajhász celebről. Ezt a facebook like-ok számából is láthatod.
6 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, Beyla, Jolie_77, habibi, Jody
2016. június 11. 22:54 #86
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Még több ilyen cikket! laugh.gif
2016. június 11. 23:05 #87
Pacsesz
Pacsesz
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.16.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 253242
Offline offline
https://www.youtube.com/watch?v=WomIOTN9UiQ

Annyira érzéketlennek tűnnek nekem a szülők. Azért akár több év után de azért minimum a szomorúságnak nyoma kéne legyen de semmi. Sőt mintha még kicsit mosolyogna is John. Mintha a vasárnapi ebédről beszélnek.

A nyomozónő interjúja :

https://www.youtube.com/watch?v=f_hi3OVE6Og&itct=CBkQpDAYAiITCJ-okdvvoM0CFcoLFgodYYwLFDIHcmVsYXRlZEikpP...kpPWbk4fixFo%3D

Látszik rajta hogy sokkolta az eset .
2016. június 11. 23:30 #88
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
Idézet (BritGirl @ 2016.06.11. 21:29)
Először is a lány neve Ramsey nem Ramsay.
Másodszor, ha beírjuk a nevet a keresőben az első találatra kijön ez a cikk. Ez egy normális cikk.
http://tinkmara.com/2014/05/10/a-jonbenet-ramsey-gyilkossag/
Harmadszor pedig jól megmutattad nekünk Beyla hány barátnőd van aki jön nyáladzani és buksi simizni hogy jaj de ügyi-bügyi voltál, pedig semmi nagyot nem alkottál, csak írtál ide egy wikipédiát.
Végezetül pedig úgy vélem ez nem Starity-re való cikk. Pont nem érdekel semmit ezer éve lezárt/lezáratlan nyomozás.

Engem meg pont érdekelnek a kriminológiai dolgok, és még azt a jó pár embert is, akik kommenteltek a cikkhez. Nagyobb érdeklődéssel olvasom ezt, ami megrázó ugyan, de a valóságot mutatja be, van hírértéke, és nem utolsó sorban elgondolkodtató, mintsem egy 2 perc alatt összedobott 5 mondatos cikket, ami Kylie Jenner új hajszínéről szól.
Én személy szerint nem nyáladzani jöttem, de ha már itt tartunk, akkor egy hatalmas buksi simi, és egy cuppanós nagy puszi jár Beylának. biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, Jolie_77, Beyla, CandUs, habibi, Jody
2016. június 11. 23:45 #89
- törölt felhasználó -    
A szülők tettlegessége nem éppen reális gondolatmenet, tehát ezt elvetem.
A bátyja pedig -valljuk be- túl fiatal lett volna ilyet tenni. Ez nem egy gyerek által végrehajtott "tökéletes" gyilkosság.
Az ismeretlen tettes a legvalószínűbb, aki mellesleg vagy rokon, vagy egy közeli barát lehetett.
Egyébként vicces, hogy az amúgy "kifogásolhatatlan" gyilkosságot ilyen hanyag módon hagyták hátra...
2016. június 11. 23:49 #90
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8769
Csatolások: 215955
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (BritGirl @ 2016.06.11. 21:29)
Először is a lány neve Ramsey nem Ramsay.
Másodszor, ha beírjuk a nevet a keresőben az első találatra kijön ez a cikk. Ez egy normális cikk.
http://tinkmara.com/2014/05/10/a-jonbenet-ramsey-gyilkossag/
Harmadszor pedig jól megmutattad nekünk Beyla hány barátnőd van aki jön nyáladzani és buksi simizni hogy jaj de ügyi-bügyi voltál, pedig semmi nagyot nem alkottál, csak írtál ide egy wikipédiát.
Végezetül pedig úgy vélem ez nem Starity-re való cikk. Pont nem érdekel semmit ezer éve lezárt/lezáratlan nyomozás.

Én azért még annyit hozzátennék a többiek mondókájához, hogy én például Beyláról csak annyit tudok, amennyit ezen a fórumon közölt magáról, semmi többet (és nyilván nem én vagyok az egyedüli ilyen tag a hozzászólók között). Ezt elég nehezen lehet barátságnak nevezni. laugh.gif Szerintem nem azért jött ide annyi ember ötletelni a gyilkosok kilétéről, mert nyalizni akarna mindenki és igazából senkit nem érdekel a dolog... pont ellenkezőleg! Falun lakom, úgyhogy tudom, hogy az ilyen téma milyen mértékben képes megmozgatni az emberek fantáziáját. Egyébként pedig tetszik, nem tetszik, akkor is szuper cikk lett. Nem öt soros, de kellő hosszúságú és végig fenntartja az olvasó figyelmét.
Bár megköszönni már megköszöntem egyszer, de most akkor melléteszek egy virtuális buksi simit is. smileeee.gif
7 felhasználónak tetszik: Phaedra, Jolie_77, Beyla, CandUs, habibi, Jody, MissTiniStoessel
2016. június 12. 02:06 #91
- törölt felhasználó -    
Volt egy koma, aki könyvet írt róla - a neve sajnos nem jut eszembe. Ő a testvérét jelölte meg tettesként. Indíték : irigység. Állítólag apja golfütőjével verte fejbe a kislányt és terrorba tartotta. A szülők meg "takarítottak" utána. Borzasztó!
A balhét meg szüntessük be! beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2016. június 12. 07:06 #92
- törölt felhasználó -    
Szörnyű, ami ezzel a lánnyal történt.
2016. június 12. 13:27 #93
felszabadultlany
felszabadultlany
új tag
 
StátuszA szabadság ott kezdődik, ahol megszűnik a félelem.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.12.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 257022
Offline offline
Abszolút értelmetlennek tartom azt, hogy a fiú testvére ölte volna meg... Ilyen fiatalon nem dolgozhatott ki egy ilyen komoly tervet. A szüleiről sem hinném, elvégre ha ép elméjűek és szeretik a lányukat, nincs okuk megölni. Szerintem a harmadik verzió van az eset hátterében.
2016. június 12. 13:56 #94
- törölt felhasználó -    
Utálom, amikor a kétségbeesett családtagokat gyanúsítják meg AZZAL, hogy megölték a saját gyereküket/testvérüket. Ez a történet szörnyű.
2016. június 12. 14:18 #95
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Idézet (felszabadultlany @ 2016.06.12. 13:27)
Abszolút értelmetlennek tartom azt, hogy a fiú testvére ölte volna meg... Ilyen fiatalon nem dolgozhatott ki egy ilyen komoly tervet. A szüleiről sem hinném, elvégre ha ép elméjűek és szeretik a lányukat, nincs okuk megölni. Szerintem a harmadik verzió van az eset hátterében.


A szülőkkel nem szimpatizáltam a kezdetektől, szerintem a pénz lehetőségét látták a lányban.
Egy 9 éves gyerekben már felszabadulhat olyan indulat, ami arra ösztönözheti, hogy bántsa pl. a testvérét. Tudomásom alapján előtte is megesett, hogy Burke fejbe verte JonBenétet egy golfütővel. Később ez a tárgy el is tűnt a házból.
2016. június 12. 14:24 #96
Juniior
Juniior
 
StátuszHala Madrid!♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.22.
Hozzászólás: 645
Csatolások: 0
Azonosító: 174046
Offline offline
Ez a cikk csak arra volt jo, hogy egyesek megismerjek a tortenetet, Es MASHOL bovebben utana tudjanak olvasni. Gyenge es hanyag cikk. Meg a csalad neve sincs jol irva..
2016. június 12. 16:08 #97
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Juniior @ 2016.06.12. 14:24)
Ez a cikk csak arra volt jo, hogy egyesek megismerjek a tortenetet, Es MASHOL bovebben utana tudjanak olvasni. Gyenge es hanyag cikk. Meg a csalad neve sincs jol irva..

Tegnap este jutott el a tudatomig (fáradt voltam), hogy egy betűt valóban rosszul írtunk. Nem Ramsay, hanem Ramsey. Szólok a hírmoderátoroknak, hogy javítsák a hibát. Sajnálom. Csak jelzem, hogy mivel a fórum többségét 10-15 év közötti korosztály teszi ki, igyekeztem úgy megírni, hogy ők is értsenek valamit a cikkből és elkezdjenek a bíbőr-szelena-egydirekción kívül más témák felé is nyitni. Amúgy sem oknyomozati írásnak lett szánva, csupán csak annak, amit te magad is leírtál - felkeltse az érdeklődéseteket és kicsit megtornáztassátok az agyatokat. smileeee.gif

Nekem is az a véleményem még mindig, hogy Burke a leggyanúsabb ebben az ügyben. Ahogyan Jody is írta, egy kilenc éves gyereknek már van öntudata, félig kialakult személyisége, és agyilag fel tudta fogni azt, hogy kisebb testvére körül mekkora a felhajtás, míg ő vele nagy eséllyel kevesebbet foglalkoztak, elhanyagolták a szülei. Megnéztem még tegnap éjszaka azt az interjút, amit valaki linkelt és az édesapa reakciói, viselkedése valóban gyanúra ad okot. Ki tudja, lehet, hogy tényleg molesztálta a kislányt, csak mivel nem volt bizonyíték és a feleség sem vallott ellene, nem tudták ráhúzni a vizes lepedőt.

Idézet (DropDeadGorgeous @ 2016.06.10. 22:12)

Szerintem egyértelmű, hogy a szülők tették, mivel gyanús az is, hogy orrba-szájba nyomták, hogy ők milyen szerencsétlenek, mutogatták magukat a TV-kben, ami miatt nem kis pénzhez jutottak meg hírnévhez, ahelyett, hogy égen-földön minden követ megmozgatva keresték volna a tettest.

Pont emiatt gondolják többen azt, hogy a szülők tették, mert az amúgy is nyilvánosságot kapott ügyet még jobban felfújták. Könyvet írtak, több televíziós műsorban szerepeltek és emiatt valóban nem kevés pénzhez jutottak.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CandUs, Phaedra
2016. június 12. 16:12 #98
Kutyus123
Kutyus123
 
Státusz~ we're back bitches ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.03.
Hozzászólás: 503
Csatolások: 0
Azonosító: 216300
Offline offline
Én is a Burke teória felé hajlok..Tegyük fel,hogy a két testvér valamin összeveszik..Hirtelen felindulásból egy kisfiú elkezdhette fujtogatni a kislányt fel sem fogva,hogy mit tesz..A szülők lehettek viszont azok akik segítettek eltusolni a gyilkosságot a fiukat védve.
2016. június 12. 17:48 #99
Megint
Megint
visszatérő vendég
 
StátuszHow can an Angel break my heart?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.07.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 244631
Offline offline
Szerintem a testvére volt. Összekaptak valamin, megölte, aztán a szülők próbálták eltusolni. De ezt már soha nem fogjuk megtudni.
2016. június 12. 18:13 #100
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Szörnyű történet és egyben érdekes és rejtélyes.
Szegény kislány, ilyen tragikusan ért véget a csillogó élete és ugye már meg volt alapozva a jövője, ehelyett meghalt sad.gif
Mellesleg gyönyörű teremtés volt, ez nem kétség.
Az utolsó képen a legcsodásabb!
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!