Színházélmények
2010. december 31. 13:07
#21
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Nem igazán szoktam színházba járni. Leginkább csak az osztállyal. A musicaleket nagyon szeretem, de leginkább netről letöltött verzióban nézem meg. Utoljára a Rómeó és Júliát láttam a barátommal. Nagyon meglepődtem, hogy vett jegyeket, mert ő nem szereti. Teljesen elvarázsolt. Zseniálisan játszottak. Szinetár Dóra tökéletesen alakította Júliát és Dolhai Attila is nagyszerű volt Rómeó szerepében. MÁZs korábban is nagy kedvencem volt, de a folyton viccelődő, bolondos Benvolio szerepében teljesen lenyűgözött. Utána el is vállaltam az adatlapjának szerkesztését.
2011. január 11. 22:46
#22
|
|
RoseAnnϟ Death Eater ϟ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.06.28. Hozzászólás: 5216 Csatolások: 18506 Azonosító: 16930 offline
|
A régi sulimban sokszor volt olyan lehetőség, h ingyen jegyet kaptunk valamilyen előadásra szóval voltam egy jó párszor színházban. Én nagyon szeretem, kár hogy mostanában nincsenek ilyen lehetőségek. Teljesen más mint a film, itt tulajdonképpen része lehetsz az egésznek.
2011. január 22. 12:52
#23
Nekem első színházi élményem talán a Négyszögletű Kerekerdő volt 5-6 éves koromban a Madách színházba. Attól kezdve nagyon sok színdarabot láttam már, igazi függő vagyok!
A József és a Színes Szélesvásznú Álomkabát, a Spamalot, a Jézus Krisztus Szupersztár, és a Rómeó és Júlia mind megvannak lemezen. Sőt a Lehetsz király refrénjének a koreográfiáját tudom is fejből! xD Utoljára a Producereket láttam a Madáchban, kár, h. levették..
A József és a Színes Szélesvásznú Álomkabát, a Spamalot, a Jézus Krisztus Szupersztár, és a Rómeó és Júlia mind megvannak lemezen. Sőt a Lehetsz király refrénjének a koreográfiáját tudom is fejből! xD Utoljára a Producereket láttam a Madáchban, kár, h. levették..
2011. január 22. 14:08
#24
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Olyanok is vannak, akik nem a musicalek miatt szeretik a színházat..?
2011. január 27. 17:36
#25
Életemben egyszer voltam, a Menyasszonytáncon nemrég. Nagyon jó volt.
2011. február 22. 10:50
#26
|
|
sunnysticvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.10. Hozzászólás: 242 Csatolások: 413 Azonosító: 145151 offline
|
Hú, többször voltam már színházban, de úgy igazából négyre emlékszek.
Mert legtöbbször még ovis koromban voltam, onnan meg csak egy előadás maradt meg, de sajnos a címére már nem emlékszem... xD Habár az azt hiszem bábelőadás volt.
Aztán a legkésőbbire, amire emlékszem, az az István, a király volt, sulival mentünk, és imádtam
. Majdnem mindenki halálra unta magát, de nekem nagyot tetszett
.
A Leányvásár a következő, amire emlékszem, a négy közül ez maradt meg bennem a legjobban, és ezt is szerettem a legjobban
. Anyuval néztük meg még tavaly tavasz környékén, és juj, nagyon imádtam!!
Aztán legutoljára, múlthét csütörtökön (febr. 17.) voltam színházban, a Csárdáskirálynőn.
Mindig is imádtam, emlékszem kiskoromban megvolt kazin és gyakran ezt néztem
. Ami nem tetszett benne, az az, hogy megváltoztatták a dalok szövegeit, és ezzel csökkentették az élményt... pedig úgy vártam a 'Jaj, cica eszem azt a csöpp kis szád' részt
. Viszont a szereplők tetszettek, csak a főszereplő pasija nem, ő nagyon nem jött be nekem...
Az egyik vágyam, hogy a Macskákat láthassam színházban! Kár, hogy az eredetit már nem láthatom, de bármilyen változatot szívesen megnéznék.
Aztán a legkésőbbire, amire emlékszem, az az István, a király volt, sulival mentünk, és imádtam
A Leányvásár a következő, amire emlékszem, a négy közül ez maradt meg bennem a legjobban, és ezt is szerettem a legjobban
Aztán legutoljára, múlthét csütörtökön (febr. 17.) voltam színházban, a Csárdáskirálynőn.
Az egyik vágyam, hogy a Macskákat láthassam színházban! Kár, hogy az eredetit már nem láthatom, de bármilyen változatot szívesen megnéznék.
2011. május 16. 17:59
#28
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Tegnap újra elmentem a Rómeó és Júlia musicalre, mert öcsém osztálya azt nézte meg és hónapokkal ezelőtt szóltam, hogy én is velük megyek.
Akkor még nem lehetett tudni milyen lesz a szereposztály. Sajnos most nem volt olyan szerencsém, mint karácsonykor. Akkor az eredeti szereposztásban láttam, de most a jelentősebb szereplők közül csak Rómeót alakította Dolhai Attila, a többi szerepet nem a DVD-re felkerült színészek játszották. Nem baj azért így is nagyon jó volt, de azért a Dolhai-Bereczki-MÁZs-Szinetár felállás fényévekkel jobb.
2014. július 01. 17:01
#29
Rengetegszer főleg sulival...A Kolibri Színház a kedvencem
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:


