Starity

Színházélmények

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 31. 13:07 #21
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Nem igazán szoktam színházba járni. Leginkább csak az osztállyal. A musicaleket nagyon szeretem, de leginkább netről letöltött verzióban nézem meg. Utoljára a Rómeó és Júliát láttam a barátommal. Nagyon meglepődtem, hogy vett jegyeket, mert ő nem szereti. Teljesen elvarázsolt. Zseniálisan játszottak. Szinetár Dóra tökéletesen alakította Júliát és Dolhai Attila is nagyszerű volt Rómeó szerepében. MÁZs korábban is nagy kedvencem volt, de a folyton viccelődő, bolondos Benvolio szerepében teljesen lenyűgözött. Utána el is vállaltam az adatlapjának szerkesztését. wub.gif
2011. január 11. 22:46 #22
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
A régi sulimban sokszor volt olyan lehetőség, h ingyen jegyet kaptunk valamilyen előadásra szóval voltam egy jó párszor színházban. Én nagyon szeretem, kár hogy mostanában nincsenek ilyen lehetőségek. Teljesen más mint a film, itt tulajdonképpen része lehetsz az egésznek.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Dancsy
2011. január 22. 12:52 #23
- törölt felhasználó -    
Nekem első színházi élményem talán a Négyszögletű Kerekerdő volt 5-6 éves koromban a Madách színházba. Attól kezdve nagyon sok színdarabot láttam már, igazi függő vagyok!
A József és a Színes Szélesvásznú Álomkabát, a Spamalot, a Jézus Krisztus Szupersztár, és a Rómeó és Júlia mind megvannak lemezen. Sőt a Lehetsz király refrénjének a koreográfiáját tudom is fejből! xD Utoljára a Producereket láttam a Madáchban, kár, h. levették.. sad.gif
2011. január 22. 14:08 #24
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Olyanok is vannak, akik nem a musicalek miatt szeretik a színházat..? unsure.gif dry.gif
2011. január 27. 17:36 #25
- törölt felhasználó -    
Életemben egyszer voltam, a Menyasszonytáncon nemrég. Nagyon jó volt. smileeee.gif
2011. február 22. 10:50 #26
sunnystic
sunnystic
visszatérő vendég
 
Státuszkiss me baby i must be stay here day by day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.10.
Hozzászólás: 242
Csatolások: 413
Azonosító: 145151
Offline offline
Hú, többször voltam már színházban, de úgy igazából négyre emlékszek. biggrin.gif Mert legtöbbször még ovis koromban voltam, onnan meg csak egy előadás maradt meg, de sajnos a címére már nem emlékszem... xD Habár az azt hiszem bábelőadás volt.

Aztán a legkésőbbire, amire emlékszem, az az István, a király volt, sulival mentünk, és imádtam biggrin.gif. Majdnem mindenki halálra unta magát, de nekem nagyot tetszett biggrin.gif.

A Leányvásár a következő, amire emlékszem, a négy közül ez maradt meg bennem a legjobban, és ezt is szerettem a legjobban biggrin.gif biggrin.gif. Anyuval néztük meg még tavaly tavasz környékén, és juj, nagyon imádtam!!

Aztán legutoljára, múlthét csütörtökön (febr. 17.) voltam színházban, a Csárdáskirálynőn. biggrin.gif Mindig is imádtam, emlékszem kiskoromban megvolt kazin és gyakran ezt néztem biggrin.gif. Ami nem tetszett benne, az az, hogy megváltoztatták a dalok szövegeit, és ezzel csökkentették az élményt... pedig úgy vártam a 'Jaj, cica eszem azt a csöpp kis szád' részt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif. Viszont a szereplők tetszettek, csak a főszereplő pasija nem, ő nagyon nem jött be nekem...

Az egyik vágyam, hogy a Macskákat láthassam színházban! Kár, hogy az eredetit már nem láthatom, de bármilyen változatot szívesen megnéznék. biggrin.gif
2011. február 22. 15:15 #27
eva tarko
eva tarko
єxpєc†o pα†ronum™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 7196
Azonosító: 114770
Offline offline
Hat en meg csak ketszer voltam de akkor is a sulival es nem azt neztuk meg amit szerettunk volna.
2011. május 16. 17:59 #28
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Tegnap újra elmentem a Rómeó és Júlia musicalre, mert öcsém osztálya azt nézte meg és hónapokkal ezelőtt szóltam, hogy én is velük megyek. smileeee.gif Akkor még nem lehetett tudni milyen lesz a szereposztály. Sajnos most nem volt olyan szerencsém, mint karácsonykor. Akkor az eredeti szereposztásban láttam, de most a jelentősebb szereplők közül csak Rómeót alakította Dolhai Attila, a többi szerepet nem a DVD-re felkerült színészek játszották. Nem baj azért így is nagyon jó volt, de azért a Dolhai-Bereczki-MÁZs-Szinetár felállás fényévekkel jobb. smileeee.gif
2014. július 01. 17:01 #29
- törölt felhasználó -    
Rengetegszer főleg sulival...A Kolibri Színház a kedvencem wub.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!