Starity

VivaComet2009-Jelöltek

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. június 04. 22:00 #21
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(Mia @ 2009. June 4. - 20:52)
Én nagyon tisztelem Zséda munkásságát, csak az a gond, hogy legjobb nõi elõadónál én Reginek szukolok, akinek szerintem fantasztikus hangja van, csak nagyon kevés elismerést kap. És  személy szerint Majkát is szeretem, nem mondom, hogy õ egy nagy zenei tehetség, de õt legalább nem sokáig alakítgatták, magát adja, és ez a lényeg. Együtteseknél a Groovehouse-nak szurkolok, õk nagyon régen a szakmában vannak, nem véletlenül, teszem hozzá, habár nem hallgatom õket. És a NOX is egy olyan banda, akiknek a zenéje szintén nem az én világom, de róluk is azt lehet mondani, hogy teljesen egyediek és tehetségesek is. Persze ez csak az én véleményem. smileeee.gif


Köszi a választ. laugh.gif

Én pár évvel ezelõtt még Zsédának adtam volna, de nekem ez az új írány nem tetszik. Eddig olyan kis nyugis, szimpatikus csaj volt, most meg már, hogy megvadult nekem valahogy nem jön be, na mindegy. Regina nekem meg eleve nem szimpi (bocsi a rajongóktól, de nekem nem). A Groovehouse és Nox-al tök egyetértek, csak én a stílus miatt nem rájuk voksolnék, tehát inkább hallgatok egy AFC számot, mint õket.
Mondjuk én inkább a stílust, hangot és a szimpatikusságot szoktam elõtérbe helyezni. Nekem aztán jöhet fiatal, idõsebb, emo, musical énekes, ha tetszik a hangja, akkor nekem a többi nem számít.
Amúgy tök igazad van, egyetértek veled, csak nekem más a szempontom. smileeee.gif
2009. június 05. 10:09 #22
- törölt felhasználó -    
azóta a nyertesek is megvannak:

Legjobb nõi elõadó: Lola
Legjobb félrfi elõadó: SP
Legjobb új elõadó: SP
Legjobb klipp: Puskás Peti – Állítsuk meg a világot (Herz Péter)
Legjobb együttes: Groovehouse

smileeee.gifsmileeee.gif
2009. június 05. 10:22 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet(doryka88 @ 2009. June 5. - 09:09)
azóta a nyertesek is megvannak:

Legjobb nõi elõadó: Lola
Legjobb félrfi elõadó: SP
Legjobb új elõadó: SP
Legjobb klipp: Puskás Peti – Állítsuk meg a világot (Herz Péter)


smileeee.gifsmileeee.gif


OMGLOLROFL 110.gif
2009. június 05. 15:13 #24
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(inspiredboy @ 2009. June 5. - 09:22)
OMGLOLROFL  110.gif


Lolának és a Groovehousenak örülök banana_moonwalk.gif
2009. június 05. 16:58 #25
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(doryka88 @ 2009. June 5. - 09:09)
azóta a nyertesek is megvannak:

Legjobb nõi elõadó: Lola
Legjobb félrfi elõadó: SP
Legjobb új elõadó: SP
Legjobb klipp: Puskás Peti – Állítsuk meg a világot (Herz Péter)
Legjobb együttes: Groovehouse

smileeee.gifsmileeee.gif



Már? Azt hittem ma este lesz. Mindegy, úgyis még 1 hónapig ezt adják majd dry.gif
(Közben felvilágosított tesóm, hogy nem adják élõben és tegnap volt laugh.gif )
Na akkor a nyertesekrõl: Lolának nem örülök. Nem sok hangja van (szerintem) és a stílusa is olyan semilyen.
SP-vel nincs bajom, nem az én stílusom, de tõlem...
Klippnél gondoltam, hogy Puskás Peti fogja, mert tavaly (asszem) is kisköltségvetésû nyerte.
Groovehousenak örülök, bár azt hittem a fiatalok mellett nem lesz esélyük, tévedtem. unsure.gif

OFF Amúgy hova tûnt a módosít gomb? OFF
2009. június 05. 17:36 #26
Kyile Minogue fan
Kyile Minogue fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.15.
Hozzászólás: 901
Csatolások: 287
Azonosító: 52479
Offline offline
Idézet(doryka88 @ 2009. June 5. - 09:09)
azóta a nyertesek is megvannak:

Legjobb nõi elõadó: Lola
Legjobb félrfi elõadó: SP
Legjobb új elõadó: SP
Legjobb klipp: Puskás Peti – Állítsuk meg a világot (Herz Péter)
Legjobb együttes: Groovehouse

smileeee.gifsmileeee.gif



Idézet(Fuller @ 2009. June 5. - 15:58)
Már? Azt hittem ma este lesz. Mindegy, úgyis még 1 hónapig ezt adják majd  dry.gif
(Közben felvilágosított tesóm, hogy nem adják élõben és tegnap volt  laugh.gif )
Na akkor a nyertesekrõl: Lolának nem örülök. Nem sok hangja van (szerintem) és a stílusa is olyan semilyen.
SP-vel nincs bajom, nem az én stílusom, de tõlem...
Klippnél gondoltam, hogy Puskás Peti fogja, mert tavaly (asszem) is kisköltségvetésû nyerte.
Groovehousenak örülök, bár azt hittem a fiatalok mellett nem lesz esélyük, tévedtem.  unsure.gif

OFF Amúgy hova tûnt a módosít gomb? OFF


SP-ok
Lola- cool.gif /Regi wub.gif ,Zséda wub.gif /
P.Petya rohog.gif -ok
Groovehouse-ok/bár tavaly is õk nyertek/
2009. szeptember 04. 19:36 #27
agnes
agnes
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 481
Azonosító: 58638
Offline offline
Idézet(inspiredboy @ 2009. May 3. - 07:06)
Azt "bírom" hogy vagy 2-3 éven keresztül mindig a Lola meg az Ákos nyert, anélkül, hogy valami komolyabb produktummal jelentkeztek volna (=semmivel.) dry.gif

Ezt azert nem kellett volna csak "igy" kijelenteni, Akosra egy szavad se szabadna hogy legyen, mert o az, aki megmenti magyarorszagot a totalis csodtol a zenejevel, bocs akinek mas esetleg a magyar kedvence, de az igazi zenet mindig lesz aki szeresse es hallgassa, a hang teren ugyszinten, mert Akosnak nagyon eroteljes tiszta erett hangja van elobenm is, nem ugy mint sok palyakezdo "tini" enekesnek. Mondjuk ezt csak az tudja eldonteni aki jartas a zenesz szakmaban, aki ertekeli az eredeti eroteljes enekhangot, aki csak ugy "hallgatja" a zenet, az nem minden esetben lat tisztan.
2009. szeptember 05. 11:24 #28
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(agnes @ 2009. September 4. - 18:36)
Ezt azert nem kellett volna csak "igy" kijelenteni, Akosra egy szavad se szabadna hogy legyen, mert o az, aki megmenti magyarorszagot a totalis csodtol a zenejevel, bocs akinek mas esetleg a magyar kedvence, de az igazi zenet mindig lesz aki szeresse es hallgassa, a hang teren ugyszinten, mert Akosnak nagyon eroteljes tiszta erett hangja van elobenm is, nem ugy mint sok palyakezdo "tini" enekesnek. Mondjuk ezt csak az tudja eldonteni aki jartas a zenesz szakmaban, aki ertekeli az eredeti eroteljes enekhangot, aki csak ugy "hallgatja" a zenet, az nem minden esetben lat tisztan.

Egyetértek. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: agnes
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!