Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 15. 21:51 #11721
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
6x18 webclip #2
2 felhasználónak tetszik: kurrek, Klauflau
2015. április 16. 22:25 #11722
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
6x18 - harmadik részlet...
2 felhasználónak tetszik: Klauflau, kurrek
2015. április 17. 10:44 #11723
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
6x19 promo
2 felhasználónak tetszik: Klauflau, kurrek
2015. április 20. 13:13 #11724
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
ÉN szeretem ezt az új szálat amerre viszik...

SPOILERESEN

- Elena... szerintem a végén ember less, akármennyire szereti Damont, azt az életet fogja választani, vagy Damon választja számára. Mindenesetre egyre valószínűbb. Vagy megölik biggrin.gif igazából mindkettő szép The End lehetne.

- Kai... remélem visszatér, most hogy a természetnek újabb abnormalitását ismerhetjük meg. biggrin.gif vampire-boszorkányént. Úúúú igazi főgonosz lehetne, iszonyatosan dögös sármmal fűszereve. Hiányzik a kis dög pofája tongue.gif

- Caroline - imádom ebben a szerepben. ennyi. Jól all neki és verge nem uncsi a karaktere.

- Damon ... életem. Fél, hogy egyedül marad. Fél elveszíteni Elenát, de megszólalt a lelkiismerete. És az anyja szájába adta mindazt amit Stefannak hallania kellett. Istenem annyira édes volt. És még mindig viszi a sorozatot a karaktere. Nem tudom megunni.

- Matt már uncsi a szenvedésével: Tyler szintén semmilyen karakter volt most számomra.

- Stefan - várható volt hogy anyuci visszahozza. De mi less ha rájön hogy anyuci nem is azért vna itt amiért mondta? Előbb utóbb úgyis kiderül.

Várós a következő rész is. Anyuci családja miatt főleg, főképp ha Kai is vampire-boszorkány let. Úúúúú Akko rmeg nagyon
2 felhasználónak tetszik: kurrek, Klauflau
2015. április 20. 14:34 #11725
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Viszont...

SPOILERES találgatás

Ha végüL Elena Ember less és Damon nélkül akarja folytatni az életét, vagy tudja folytatni az életét, akkor minek kellett az a nagy drama a szezon elején, hogy Damon meghalt úr isten nem tudok élni nélküle. Oké, nem jöttek vissza az emlékei én ezt értem, de érzi hogy szereti, vagy akkor így emlékek nélkül már nem is szereti annyira hogy mégis tud nélküle élni? Szóval a nagy Delena szerelem lezárásaként ez baromi shit the end lesz. Bár már már megszokhattam volna. Soha nem az álompárom zárja a sorozatokat. (Brucas - OTH - szakítottak / Kelly-Brandon - BH90210 - Brandon távozott / Bangel - Buffy - Angel eltávozott LA-ba)
2 felhasználónak tetszik: kurrek, Klauflau
2015. április 20. 15:08 #11726
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2015.04.20. 14:34)
Viszont...
SPOILERES találgatás
Ha végüL Elena Ember less és Damon nélkül akarja folytatni az életét, vagy tudja folytatni az életét, akkor minek kellett az a nagy drama a szezon elején, hogy Damon meghalt úr isten nem tudok élni nélküle. Oké, nem jöttek vissza az emlékei én ezt értem, de érzi hogy szereti, vagy akkor így emlékek nélkül már nem is szereti annyira hogy mégis tud nélküle élni? Szóval a nagy Delena szerelem lezárásaként ez baromi shit the end lesz. Bár már már megszokhattam volna. Soha nem az álompárom zárja a sorozatokat. (Brucas - OTH - szakítottak / Kelly-Brandon - BH90210 - Brandon távozott / Bangel - Buffy - Angel eltávozott LA-ba)

Szerintem nem maradnak együtt. Nekem nagyon az a benyomásom hogy Elena az emberi életet válasza és gyereke lesz...legalábbis szerintem nagyon szeretne terhes lenni, látszik ahogy Jo-t nézi. De hát nem lehet tudni hogy mi lesz a sorozat további részeiben hisz egyre több meg lepetés vár, mint a vámpír-boszorkányok..annyira érdekesé tette már a gondolat is.
1 felhasználónak tetszik: Brittany
2015. április 20. 15:33 #11727
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Húúú ne is mondd. Ez a vámpír boszorkány dolog. Teljesen kész vagyok már nagyon - nagyon várós a dolog. Remélem nem rontják el. Megőrülnék ha elrontanák. És tényleg bízom benne hogy Kai-t is visszakapjuk. Amúgy én is ezt írtam, hogy nem maradnak együtt ugye az tuti, mert Nina megy, de hogy vajon akkor hogyan is less vége. A legtisztább Elena halála lenne. Akkor nem ölnék meg a Delena hívőket végleg...
1 felhasználónak tetszik: Klauflau
2015. április 20. 15:40 #11728
Jeckyll
Jeckyll
 
Státusz...szeretek ilyen meghökkentő és furcsa lenni! - Holly Goulightly -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.23.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 5318
Azonosító: 137013
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2015.04.20. 14:34)
Viszont...
SPOILERES találgatás
Ha végüL Elena Ember less és Damon nélkül akarja folytatni az életét, vagy tudja folytatni az életét, akkor minek kellett az a nagy drama a szezon elején, hogy Damon meghalt úr isten nem tudok élni nélküle. Oké, nem jöttek vissza az emlékei én ezt értem, de érzi hogy szereti, vagy akkor így emlékek nélkül már nem is szereti annyira hogy mégis tud nélküle élni? Szóval a nagy Delena szerelem lezárásaként ez baromi shit the end lesz. Bár már már megszokhattam volna. Soha nem az álompárom zárja a sorozatokat. (Brucas - OTH - szakítottak / Kelly-Brandon - BH90210 - Brandon távozott / Bangel - Buffy - Angel eltávozott LA-ba)


El tudtam volna képzelni olyan befejezést, hogy megitatják Elenával a szérumot, ember lesz, elveszik a vámpíros emlékeit, és elküldik valahova jó messzire, mondjuk Forks-ba, ahol már várja Edward Cullen. biggrin.gif Na jó, a viccet félretéve, ha végleg ki akar szállni a sorozatból akkor szerintem az egyetlen megoldás az, ha meghal a karakter. Hiszen ő a hasonmás, ez a szál még nem futott ki rendesen. Az meg tök béna, hogy elutazik valahova messzire, tudjuk, hogy valahol van, mint Jeremy, de többé már nem szól róla semmi. Elképzelhetőnek tartom, hogy Sarah lesz az új Elena, a szerencsétlen lány, akit mindig meg kell védeni.
3 felhasználónak tetszik: Klauflau, Misuzu86, Brittany
2015. április 20. 15:53 #11729
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany @ 2015.04.20. 15:33)
Húúú ne is mondd. Ez a vámpír boszorkány dolog. Teljesen kész vagyok már nagyon - nagyon várós a dolog. Remélem nem rontják el. Megőrülnék ha elrontanák. És tényleg bízom benne hogy Kai-t is visszakapjuk. Amúgy én is ezt írtam, hogy nem maradnak együtt ugye az tuti, mert Nina megy, de hogy vajon akkor hogyan is less vége. A legtisztább Elena halála lenne. Akkor nem ölnék meg a Delena hívőket végleg...


Nem ölik meg Elenát, nyugi. Julie Plec legutóbb elárulta, hogy olyan befejezést választottak Elenának, ami minden rajongónak tetszeni fog. Szerintem ember lesz.
1 felhasználónak tetszik: kurrek
2015. április 20. 15:57 #11730
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (petimbo @ 2015.04.20. 15:53)
Nem ölik meg Elenát, nyugi. Julie Plec legutóbb elárulta, hogy olyan befejezést választottak Elenának, ami minden rajongónak tetszeni fog. Szerintem ember lesz.


Nem kaphat olyan befejezést, ami mindenkinek tetszik....ez lehetetlen.
2 felhasználónak tetszik: Klauflau, Misuzu86
2015. április 20. 15:58 #11731
- törölt felhasználó -    
Idézet (kurrek @ 2015.04.20. 15:57)
Nem kaphat olyan befejezést, ami mindenkinek tetszik....ez lehetetlen.


Hát, lehet, hogy nem fog mindenkinek tetszeni, igen... de szerintem nem fog meghalni. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kurrek, Daxy
2015. április 20. 16:28 #11732
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (petimbo @ 2015.04.20. 15:53)
Nem ölik meg Elenát, nyugi. Julie Plec legutóbb elárulta, hogy olyan befejezést választottak Elenának, ami minden rajongónak tetszeni fog. Szerintem ember lesz.


Kinek mi tetszik. Nekem a Delena befejezés tetszett volna Ha az nem lehet, Akkor rinkább halljon meg. Úgy teljes a szerelmi történet. Ennyi év visítozás után hogy szereti Damont meg nem szereti Damont... nekem ez az Elena kiszállás sehogy nem lenne kerek, csak így. De lehet ezzel egyedül vagyok.
3 felhasználónak tetszik: kurrek, Klauflau, Misuzu86
2015. április 20. 16:31 #11733
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Jeckyll @ 2015.04.20. 15:40)
El tudtam volna képzelni olyan befejezést, hogy megitatják Elenával a szérumot, ember lesz, elveszik a vámpíros emlékeit, és elküldik valahova jó messzire, mondjuk Forks-ba, ahol már várja Edward Cullen.  biggrin.gif  Na jó, a viccet félretéve, ha végleg ki akar szállni a sorozatból akkor szerintem az egyetlen megoldás az, ha meghal a karakter. Hiszen ő a hasonmás, ez a szál még nem futott ki rendesen. Az meg tök béna, hogy elutazik valahova messzire, tudjuk, hogy valahol van, mint Jeremy, de többé már nem szól róla semmi. Elképzelhetőnek tartom, hogy Sarah lesz az új Elena, a szerencsétlen lány, akit mindig meg kell védeni.


Nekem is csak úgy kerek a történet, ha meghal. Egyébként valahogy nem állna össze, hog yhúúú most elutazik. Damon meg engedi és hagyja. Nem jó. Mondjuk sehogy nem jó, de én nem csináltam volna hetedik évadot igazság szerint akármennyire szeretem őket. Ezt zűrtam volna le egy Delena happy enddel és vége.
3 felhasználónak tetszik: kurrek, Jeckyll, Klauflau
2015. április 20. 16:48 #11734
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2015.04.20. 16:31)
Nekem is csak úgy kerek a történet, ha meghal. Egyébként valahogy nem állna össze, hog yhúúú most elutazik. Damon meg engedi és hagyja. Nem jó. Mondjuk sehogy nem jó, de én nem csináltam volna hetedik évadot igazság szerint akármennyire szeretem őket. Ezt zűrtam volna le egy Delena happy enddel és vége.


Teljesen egyetértek veled...először azt mondta Elena, "nem akarok vámpír lenni"...majd vámpír lett. Aztán 5 percre rá "jaj de jó vámpírnak lenni"...majd eltelt pár év, még mindig imád vámpírnak lenni...majd hirtelen terhes lesz Jo...jaj, nem olyan jó vámpírnak lenni. És igen, én is úgy vagyok vele, hogy az elején még Stelena-s voltam, azt sikeresen gallyra vágták, egy ideig még akartam újra Stelena-t, de a 4. évad vége után már nem. Az lenne a tiszta, ha már eldobta az epic szerelmét Damon epic szerelméért, akkor ne dobja el őt is az emberi léte miatt. Haljon meg és pont. Bár szerintem az lenne a legjobb ha befejezték volna ezzel az évaddal. Mondjuk úgy, hogy Elena felébred és kiderül, hogy az egészet csak álmodta és végül sosem ismeri meg a két tesót. biggrin.gif (Vagy megigézik, hogy felejtsen el mindent, miután ember lett és boldogan élné az életét)
4 felhasználónak tetszik: kurrek, Jeckyll, Brittany, Klauflau
2015. április 20. 17:36 #11735
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
De az se lenne jó ha csak simán meg hal, a legérdekesebb akkor lenne ha valami meg lepetés szerűt csinálnának a nézőknek, amire senki sem számít. Mondjuk szerintem amint Elena meg issza a gyógyírt (ebben már szinte biztos vagyok hogy meg teszi) akkor vissza vált a régi Elena stílusába és majd talán lesz egy szép kis élete emberként, talán olyan is lesz hogy meg öregszik hirtelen (bár az nem lenne érdekes, mert történet ismétlés). Valószínűleg ha meg is hal akkor valakiért/valamiért fel áldozza magát. A lényeg hogy sokféle képen meg halhat, de az biztos hogy nem valami egyszerű jelenet lesz. Az is meg lehet hogy ezek a vámpír-boszorkányok művelnek vele valamit. De nekem az túl egyszerű ha meg hal...valahogy nem tudom el képzelni hogy hogy lenne ennek az egésznek jó vége.
1 felhasználónak tetszik: kurrek
2015. április 21. 20:55 #11736
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
6x19 webclip #1 wub2.gif
3 felhasználónak tetszik: Brittany, kurrek, Klauflau
2015. április 24. 03:27 #11737
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
6x20 promo
1 felhasználónak tetszik: Klauflau
2015. április 24. 11:14 #11738
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Nem bírtam ki a Magyar feliratig. Megnéztem már a 6x19-et.

SPOILERES
De hogy akarják ketten bevenni? Nem úgy volt hogy cask egy embernek elég? Le vagoyk maradva valamiről?
1 felhasználónak tetszik: kurrek
2015. április 24. 11:25 #11739
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2015.04.24. 11:14)
Nem bírtam ki a Magyar feliratig. Megnéztem már a 6x19-et.
SPOILERES
De hogy akarják ketten bevenni? Nem úgy volt hogy cask egy embernek elég? Le vagoyk maradva valamiről?


Nem szóltam biggrin.gif kitisztult. Ha midnen igaz...

SPOILERES
Szóval, Katherine akkor kedzett el öregedni amikor Silas kiitta belőle a gyógyírt. Ugye? Jól rémlik. Azaz ha Elena beveszi (ő amúgy sem idős úgyhogy nem fog megöregedni hirtelen) akkor Damon tud inni belőle. I see... megértettem biggrin.gif a logikát. Bár úgyse így lesz. Damon tuti nem lesz ember. Pedig milyen szép The End lenne. Így kellett volna zárni az egész sorozatot és akkor megkaptuk volna amit akarunk. LEgalábbis a legtöbb rajongó tongue.gif
3 felhasználónak tetszik: kurrek, Klauflau, SmileyZ
2015. április 24. 12:55 #11740
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
inkább adják a Cure Lily-nek mellow.gif amugy itt a
6x20 ext. promo mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Klauflau, Brittany
596 oldal 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!