Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. május 19. 09:29 #11781
Jeckyll
Jeckyll
 
Státusz...szeretek ilyen meghökkentő és furcsa lenni! - Holly Goulightly -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.23.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 5318
Azonosító: 137013
Offline offline
Idézet (SmileyZ @ 2015.05.18. 11:17)
Jaj Chris wub3.gif Imádtam ezt a jelenetet.Én egyből mondtam mennyire hiányzott,anya meg odavágta,hogy neki egyáltalán nem.Pont utána nyiffantotta ki Kai a többieket így mondtam is anyának,hogy ő is odaveszett.  _nevet.gif 
Spoiler
Nem titok,hogy évek óta nem rajongók már annyira a sorozatért,köszönhetően Klausnak és az Ősöknek akik számomra tönkretették a 3. évadot (jobban mondva az írónőnek köszönhető),habár őket jelenleg imádom az Originals-ban,de ebben valahogy számomra mindent elrontottak,nem is beszélve Elena folyamatos szenvedéséről,meg Katherine lelépéséről,de aztán ő vissza jött és újra érdekelt a sorozat,majd meghalt és újra utáltam őket,aztán jött Kai vagyis Chris és miatta vártam az új részeket,vártam,hogy mikor mit talál majd ki,miatta elviseltem a kiállhatatlan Gimini ikreket is (mellesleg annyira örülök,hogy végre Liv is meghalt) de most...csalódott vagyok ismételten csak.Kai halott,Nina nem szerepel benne többé,Katherine tényleg olyan hülyén halt meg..az egyetlen aki itt maradt az Damon..Miatta fogom már csak nézni.  blush.gif Rick boldogságának annyira örültem és szerintem teljesen felesleges volt megölni Jo-t  blush.gif Megérdemelték volna a boldogságot. blush.gif Bonnie-t nem utálom,de egy csomószor idegesít,Caroline-tól a falat kaparom,Stefan meg...ő olyan semmilyen.Aztán ott van az aki mindent túlél:Matt Donovan.Jöhet lavina,bomba,cunami,akármi ő akkor is túlél mindenkit..Nem számít... blush.gif 
Elena elbúcsúzása számomra csalódás volt.Van benne valami szépség,hogy így ment el,mintha ő lenne Csipkerózsika (ajánlottam is,hogy Damon csókolja meg hátha felébred),de én ennél jobbat is tudtam volna.Legalábbis gondolom.  rohog.gif Nekem ez olyan semmilyen befejezés,el is búcsúztunk meg nem is.6 év után így megválni ettől a karaktertől számomra nevetséges.Elena Gilbert akármennyire is idegesítő volt néha,nem ezt érdemelte.  blush.gif Hol van a Happy End-je?Már csak abban reménykedek,hogy a legutolsó részben varázslatosan felébred és Damon-nel boldogok lesznek.Ha mégsem,akkor a sorozat a számomra semmit nem ért.  blush.gif 
A 7. évadot mindenképpen végignézem,de már előre félek milyen lesz.  blush.gif


SPOILER! Egyetértek, vártam Elena búcsúját, aztán mikor megnéztem az évadzáró részt, akkor mondtam, hogy WTF??? Igazából nem is értem mi történt, nekem úgy jött le, mintha Damon Bonnie-t választotta volna Elena helyett. A másik meg hogy úgy volt, hogy megtörik az átok, ha Kai meghal. Meg milyen gagyi már, hogy leteszik valami kriptába étlen-szomjan, levegő nélkül. És mikor ébred fel? Ha Bonnie meghal? És addig nem öregszik? Mert már ember. Valaki világosítson már föl. Arra tudok gondolni, hogy előre felvették azt a jelenetet, amikor a 7. és remélem befejező évad végén felébred és elmegy Damonnal enytyempenytyelni. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Brittany, Klauflau
2015. május 19. 10:03 #11782
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (Jeckyll @ 2015.05.19. 09:29)
SPOILER! Egyetértek, vártam Elena búcsúját, aztán mikor megnéztem az évadzáró részt, akkor mondtam, hogy WTF??? Igazából nem is értem mi történt, nekem úgy jött le, mintha Damon Bonnie-t választotta volna Elena helyett. A másik meg hogy úgy volt, hogy megtörik az átok, ha Kai meghal. Meg milyen gagyi már, hogy leteszik valami kriptába étlen-szomjan, levegő nélkül. És mikor ébred fel? Ha Bonnie meghal? És addig nem öregszik? Mert már ember. Valaki világosítson már föl. Arra tudok gondolni, hogy előre felvették azt a jelenetet, amikor a 7. és remélem befejező évad végén felébred és elmegy Damonnal enytyempenytyelni. smileeee.gif


Spoiler

Végül is igen,olyan mintha Damon Bonnie-t választotta volna Elena helyett,de ő meg Bonnie már jó barátok lettek és szerintem amúgy is mindenki köztük Elena is Damon ellen fordult volna ha megöli Bonnie-t.Így meg mondjuk az igaz szerelméről mondott le ami sokkal rosszabb,de ő tudja.. rolleyes.gif Na várj,erről lemaradtam.Meg kellett volna törnie az átoknak ha Kai meghal?Annyira néztem ezt a részt,hogy szerintem nekem ez fel sem tűnt. rohog.gif Biztos így volt?Mert Kai tuti meghalt (hacsak nem akar ő lenni a fej nélküli lovas rohog.gif ),de Elena még mindig "szunyókál". blush.gif Hát az biztos,hogy én sem tettem volna őt a kriptába,habár neki most nincsen szüksége se ennivalóra,se innivaló,de ha valaki életben van azt ne rakjuk már egy koporsóba azért. blush.gif Oké azt megértem,hogy benne van a gyógymód és emiatt sok vámpír megkereshetné és ettől óvják,de nekem ez így akkor is brutális.Én betettem volna egy ágyba (a Salvatore házban bőven elfért volna) és meglátogattam volna őt a helyükben,de így most a többi vámpír miatt senki nem láthatja őt,nehogy kiszívják belőle a gyógymódot.Gondolom a varázslat miatt nem öregszik amíg felébred. blush.gif Legalábbis csak nem nagyanyó lesz már mire felébred. rohog.gif Igen,majd akkor ébred fel ha Bonnie meghal. blush.gif Én is reméltem vagyis remélem,hogy az utolsó évad legvégén még láthatjuk,de ezt a sorozatot ismerve szerintem nem blush.gif Szerintem még maga Julie sem tudja pontosan mit is akar kihozni ebből.Ha eddig nem forgatták le azt a jelenetet akkor szerintem irtó hülyén fog a 7. évad véget érni,hiszen Nina többé nem tér vissza.Reménykedjünk benne,hogy felvettek tényleg egy jelenetet amit akkor leadhatnak majd,de mondom erre sajnos én nem látok esélyt. blush.gif
5 felhasználónak tetszik: blackcoffee, Jeckyll, kurrek, House Of Wax, Klauflau
2015. május 19. 10:16 #11783
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Pedig azért az kellene befejezésnek. Az ébredés és hogy Damon és Ő együtt lehetnek, és így valóban kerek lenne a történet. Az hogy nem öregszik meg étlen szomjan van, az tuti a mágiára fogható. Szóval ezzel nekem nem volt bajom. A KAI meghal és megtörik az átok részről én is lemaradtam. Szerintem megnézem még egyszer. Felirattal még nem láttam.

Egyébként nekem egész kerek lenne ha a 7.ik évad végén felkelne a hölgyemény és le tudnák zárni. Ha így zárják le akkor esküszöm még hiányozni se fog az évadból. Elena az utóbbi időben annyit tett hozzá hogy hisztizett, sírt, nyávogott és a karaktere szerintem kiégett.
3 felhasználónak tetszik: Jeckyll, SmileyZ, Klauflau
2015. május 19. 10:20 #11784
Jeckyll
Jeckyll
 
Státusz...szeretek ilyen meghökkentő és furcsa lenni! - Holly Goulightly -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.23.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 5318
Azonosító: 137013
Offline offline
Idézet (SmileyZ @ 2015.05.19. 10:03)
Spoiler
Végül is igen,olyan mintha Damon Bonnie-t választotta volna Elena helyett,de ő meg Bonnie már jó barátok lettek és szerintem amúgy is mindenki köztük Elena is Damon ellen fordult volna ha megöli Bonnie-t.Így meg mondjuk az igaz szerelméről mondott le ami sokkal rosszabb,de ő tudja..  rolleyes.gif Na várj,erről lemaradtam.Meg kellett volna törnie az átoknak ha Kai meghal?Annyira néztem ezt a részt,hogy szerintem nekem ez fel sem tűnt. rohog.gif Biztos így volt?Mert Kai tuti meghalt (hacsak nem akar ő lenni a fej nélküli lovas  rohog.gif ),de Elena még mindig "szunyókál".  blush.gif Hát az biztos,hogy én sem tettem volna őt a kriptába,habár neki most nincsen szüksége se ennivalóra,se innivaló,de ha valaki életben van azt ne rakjuk már egy koporsóba azért. blush.gif Oké azt megértem,hogy benne van a gyógymód és emiatt sok vámpír megkereshetné és ettől óvják,de nekem ez így akkor is brutális.Én betettem volna egy ágyba (a Salvatore házban bőven elfért volna) és meglátogattam volna őt a helyükben,de így most a többi vámpír miatt senki nem láthatja őt,nehogy kiszívják belőle a gyógymódot.Gondolom a varázslat miatt nem öregszik amíg felébred.  blush.gif Legalábbis csak nem nagyanyó lesz már mire felébred.  rohog.gif Igen,majd akkor ébred fel ha Bonnie meghal. blush.gif Én is reméltem vagyis remélem,hogy az utolsó évad legvégén még láthatjuk,de ezt a sorozatot ismerve szerintem nem  blush.gif Szerintem még maga Julie sem tudja pontosan mit is akar kihozni ebből.Ha eddig nem forgatták le azt a jelenetet akkor szerintem irtó hülyén fog a 7. évad véget érni,hiszen Nina többé nem tér vissza.Reménykedjünk benne,hogy felvettek tényleg egy jelenetet amit akkor leadhatnak majd,de mondom erre sajnos én nem látok esélyt.  blush.gif



Én úgy emlékszem, mikor Damon szadizta Kai-t, akkor mondta Kai, hogy nem tudja az átkot megtörni, csak akkor, ha meghal. De lehet, hogy nem jól emlékszem...
3 felhasználónak tetszik: kurrek, SmileyZ, Klauflau
2015. május 19. 10:51 #11785
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (Jeckyll @ 2015.05.19. 10:20)
Én úgy emlékszem, mikor Damon szadizta Kai-t, akkor mondta Kai, hogy nem tudja az átkot megtörni, csak akkor, ha meghal. De lehet, hogy nem jól emlékszem...


Jól emlékszel...én is így tudom. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Jeckyll, Klauflau
2015. május 19. 11:00 #11786
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2015.05.19. 10:16)
Pedig azért az kellene befejezésnek. Az ébredés és hogy Damon és Ő együtt lehetnek, és így valóban kerek lenne a történet. Az hogy nem öregszik meg étlen szomjan van, az tuti a mágiára fogható. Szóval ezzel nekem nem volt bajom. A KAI meghal és megtörik az átok részről én is lemaradtam. Szerintem megnézem még egyszer. Felirattal még nem láttam. 
Egyébként nekem egész kerek lenne ha a 7.ik évad végén felkelne a hölgyemény és le tudnák zárni. Ha így zárják le akkor esküszöm még hiányozni se fog az évadból. Elena az utóbbi időben annyit tett hozzá hogy hisztizett, sírt, nyávogott és a karaktere szerintem kiégett.


Szerintem is ez kellene,csak hát Julie már annyi hülyeséget kitalált,hogy miatta elég bizalmatlan vagyok a sorozat végével kapcsolatban. blush.gif Mondjuk az is biztos,hogy nem fogják elárulni,hogy na gyerekek azért forgattunk ám egy jelenetet a sorozat legvégére.Hátha jó kis meglepetésre számíthatunk tőlük,de egyelőre én bizalmatlan maradok. blush.gif Náluk sosem tudni. blush.gif
De úgy látszik erről csak mi maradtunk le,hiába ha Christ látom annyira nézem,hogy semmi más nem jut el a tudatomig. rohog.gif Akkor viszont ha így volt nem értem miért nem kelt fel Elena miután Kai meghalt. blush.gif
Ne is mond,régen annyira másabb volt.Sokkal jobban kedveltem a régi Elenát,mint ezt. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Klauflau
2015. május 19. 11:52 #11787
- törölt felhasználó -    
Idézet (SmileyZ @ 2015.05.19. 11:00)
De úgy látszik erről csak mi maradtunk le,hiába ha Christ látom annyira nézem,hogy semmi más nem jut el a tudatomig.  rohog.gif Akkor viszont ha így volt nem értem miért nem kelt fel Elena miután Kai meghalt.  blush.gif


Átérzem a helyzeted. rohog.gif wub.gif Egyébként tényleg ezt mondta, szóval ez reményt ad, hogy az élők között van/lesz. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. május 19. 12:43 #11788
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (kurrek @ 2015.05.19. 10:51)
Jól emlékszel...én is így tudom. biggrin.gif


De ismerve Kai-t... ez valszeg egy hatalmas nagy hazugság volt. Nem tudok másra gondolni. Ekkora fatális hibát cask nem vétenek egy részben. Kai Bonnienak mondta, hogy cask a halála oldja fel az igézetet de ez mindegy is. Lehet hogy ez egy nyitott kérdés maradt, amit Julie hagyott nekünk hogy gondolkozzunk el rajta biggrin.gif nem tudom... ötletelek. Vagy Kai valamilyen módon még jelen lesz a következő évadban.
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Klauflau
2015. május 19. 13:09 #11789
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany @ 2015.05.19. 12:43)
Lehet hogy ez egy nyitott kérdés maradt, amit Julie hagyott nekünk hogy gondolkozzunk el rajta biggrin.gif nem tudom... ötletelek. Vagy Kai valamilyen módon még jelen lesz a következő évadban.


Ha ez volt a terve, akkor sikerült, mert itt elmélkedünk rajta. laugh.gif Kai karaktere nagyon intelligens volt, ilyen amatőr hibával kinyíratni gáz.. Egyszer varázslattal már átverte Damont, abban a részben amikor elrabolta Elenát, ennek a videónak a készítője is ezzel példálózik. laugh.gif



Meg az is fura, hogy egészen tegnapig egyik szereplő se búcsúzott el Christől, pedig általában 1-1 szereplő távozásakor mindig megemlékeznek róla. rolleyes.gif Meg még az is érdekel, hogy Damon visszafog térni a gyilkolós énjéhez? Mert a legvégén elég furcsa tekintete volt... rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: blackcoffee, SmileyZ, Brittany, Klauflau, Paul_Wesley
2015. május 19. 13:18 #11790
Jeckyll
Jeckyll
 
Státusz...szeretek ilyen meghökkentő és furcsa lenni! - Holly Goulightly -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.23.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 5318
Azonosító: 137013
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2015.05.19. 12:43)
De ismerve Kai-t... ez valszeg egy hatalmas nagy hazugság volt. Nem tudok másra gondolni. Ekkora fatális hibát cask nem vétenek egy részben. Kai Bonnienak mondta, hogy cask a halála oldja fel az igézetet de ez mindegy is. Lehet hogy ez egy nyitott kérdés maradt, amit Julie hagyott nekünk hogy gondolkozzunk el rajta biggrin.gif nem tudom... ötletelek. Vagy Kai valamilyen módon még jelen lesz a következő évadban.


Elég fura elgondolás, hogy Kai feje visszamászik a nyakára...de inkább ez, mint, hogy a készítők elfelejtették, hogy Kai halálával Elenának fel kellett volna ébrednie.
2015. május 19. 13:31 #11791
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Igen, valami csavar még less. Abban biztos vagyok. Kai kérdésköre nyitott maradt. Nagyon is. Köztük a szabadulás is hogy hogyan tette meg. Szóval itt még less valami. Nem tudom hogy mi... de ez így a jó.
2015. május 19. 16:39 #11792
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Na, Julie lenyilatkozta hogy azért nem akarták kinyírni mert még visszatérhet. Mondjuk a fináléban Nina karaktere

"We knew we didn't want to kill Elena because we do want her to come back one day, maybe in the series finale. And we didn't want her to walk off into the sunset and get a job somewhere because that felt fake."
3 felhasználónak tetszik: blackcoffee, Klauflau, SmileyZ
2015. május 19. 18:21 #11793
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Olvasom itt a hozzászólásokat, és én úgy emlékszem, hogy Kai Bonnie haláláról beszélt. Ha ő meghal, Elena akkor ébred fel, addig pedig ebben az állapotban marad, nem öregszik semmit, csak majd ha ismét felébred. Ezért állította választás elé Kai Damont, hogy vagy Bonnie-t hagyja élni, vagy Elenával él boldogan (bár a boszivámpírok előbb-utóbb biztos keresztbe tettek volna nekik rohog.gif). Plusz azt hiszem, volt egy olyan rész is, ahol Kai megjegyezte, hogy nem tudja visszafordítani, még a halála sem fogja felébreszteni Elenát, de ebben már nem vagyok biztos. Azt tudom, hogy Bonnie halála felébresztené Elenát 100%-ban. biggrin.gif Remélem a 7. évad végére lesz valami kis 2-3 perces jelenet, ahol visszaköszön Nina, hogy legyen egy boldog végünk. biggrin.gif
Btw én már rég lemondtam a sorozatról, még a 4. évadnál talán, a 2. volt az abszolút kedvencem, s most csak azért követem, mert nem vagyok híve a sorozatok félbehagyásának, és vannak azért izgalmak néha, nomeg ilyen karakterek, mint Enzo, Damon és Kai... wub3.gif
2 felhasználónak tetszik: Brittany, Klauflau
2015. május 20. 15:21 #11794
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
Én az utolsó részt majdnem rögtön meg néztem amint le adták és elmélkedtem egy darabig, de lusta voltam ki fejteni hosszas véleményeim...igy most hogy már a sorozat fanok nagy része írta saját verzióját, én is rá szedtem magam.
Véleményeim szerint Kai nem véglegesen halt meg, valami uton modon vissza fog térni az élők közé..s az is lehet hogy kiderül a boszorkány vámpírokat nem lehet egyszerűen meg ölni (ahogyan az ősieket sem), ha jól emlékszem Kai is átt változot, szóval minden lehetséges. Damon szerintem azért döntöt úgy ahogy mert Bonnie a barátja, Elena meg mérges lenne rá ha meg ölné Bonnie-t érte + Damon vámpír maradt így bír várni Elenára, bár régen nem ezt a Damont ismertük meg (régen Elena lett volna az első), de hát mindenki változot az évek során. Ami meg az epizod végére vonatkozik..Damon biztos valamiben setenkedik, de nem hiszem hogy újra gyilkos lesz, inkább azt fogja ellenőrizni hogy senki sem menjen a kripta közelébe...am. nem tudom ki hogy van vele de nekem nagyon furcsa az hogy Donovan serifünk van és nem Forbes Serif..
Remélem hogy igazatok van és a végén tényleg Elena visszatér...bár akkor már tudni való hogy Bonnie meg hal.
5 felhasználónak tetszik: rammievengeance, Brittany, Jeckyll, SmileyZ, Rory gilmore 12
2015. május 20. 19:51 #11795
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Vagggyy mégis lesz egy loophole biggrin.gif és Kai ha mégsem halt meg és akkor hal meg akkor visszatérhet Elena. Ha az ő halálától is függ. De lehet hogy valaki más is benne van. Vagy ez a mágia mivel nem személytől jön, ezért lehet ez nem is gyakorol hatást a mágiára. MÁrmint arra hogy ha Kai meghal akkor Elena felébred. De azért remélem látjuk újra a kis pszihot az új évadban. Én szerettem wub.gif blush.gif
4 felhasználónak tetszik: rammievengeance, Klauflau, Jeckyll, SmileyZ
2015. május 21. 10:13 #11796
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany @ 2015.05.20. 19:51)
Vagggyy mégis lesz egy loophole biggrin.gif és Kai ha mégsem halt meg és akkor hal meg akkor visszatérhet Elena. Ha az ő halálától is függ. De lehet hogy valaki más is benne van. Vagy ez a mágia mivel nem személytől jön, ezért lehet ez nem is gyakorol hatást a mágiára. MÁrmint arra hogy ha Kai meghal akkor Elena felébred. De azért remélem látjuk újra a kis pszihot az új évadban. Én szerettem  wub.gif  blush.gif


Visszanéztem az epizódot, és Kai azt mondta Bonnienak, hogy 'Nem tudom visszacsinálni. A halálom által visszafordíthatatlanná vált.' (Rosszul emlékeztünk rohog.gif )
6 felhasználónak tetszik: Jeckyll, rammievengeance, Klauflau, Brittany, SmileyZ, Paul_Wesley
2015. május 31. 15:47 #11797
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Kedves Vámpírnaplók rajongók!
Az alábbi könyveim új gazdát keresnének. Ha valakit esetleg érdekel, írjatok nyugodtan priviben. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: idone
2015. június 19. 16:31 #11798
Paul_Wesley
Paul_Wesley
visszatérő vendég
 
Státusz- Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 11.07.26.
Hozzászólás: 460
Csatolások: 0
Azonosító: 156594
Offline offline
Én úgy gondolom, hogy Kai karakterének ez a fajta halál eléggé érdekes, és egyben drasztikus.. tekintve, hogy az eddigiekben úgy hiszem, hogy nem azt mutatta, hogy ennyire egyszerűen kiiktatható lenne. Tehát lehet remény arra tekinthetőleg, hogy visszatér cool.gif
Mondjuk az új sorozata miatt Chris el van/lesz foglalva, de nem kizárt, hogy visszatér valamikor, tehát abban hiszek, hogy a remény hal meg utoljára wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Brittany
2015. június 25. 18:41 #11799
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
The Vampire Diaries Season 6 Bloopers

Kedvenc TVD sztárjaink ismét hozták a formájukat, főleg Nina.
2 felhasználónak tetszik: Daxy, Brittany
2015. július 16. 12:24 #11800
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Vámpírnaplók | A hetedik évad három új női szereplője

Elizabeth Blackmore (bal oldal), Scarlett Byrne (középen) és Teressa Liane (jobb oldal) csatlakozott a Vámpírnaplók 7. évadának stábjához, mint a börtönvilágból kiszabadult Eretnekek egyes tagjai.

Blackmore (Legend of the Seeker) alakítja majd Valerie-t, akinek hatalmas mágiája van, sötét és általában nincs jó kedve. Valerie-nek nem lesz könnyű dolga Mystic Fallsban, ugyanis a hely ellentmond minden pacifista törekvésének, amit Lily javasolt neki és a többi Eretneknek. A lány bosszúszomjas, s olyan veszélyes dolgok láncolatát indítja majd el, mely megváltoztatja Mystic Falls arculatát – talán ezt láttuk az előző évad legvégén?


Byrne (Harry Potter, Falling Skies) kelti életre Norát, egy cuki lányt, amolyan fiús módon, s aki kapcsolatban van Mary Louise-szal. Humorérzéke ravasz, mágiája erős, bár őt kevésbé hozzák lázba a város lakói, viszont annál jobban érdekli a testi sértés és a megtorlás.

Mary Louise is egy Eretnek, akinek nőies és harcias oldala is van. Párjával, Norával, s Valerie-vel összefog, hogy elpusztítsanak mindent, nézőpontját sosem rejti véka alá, s neki is hatalmas és erőteljes a mágiája.

forrás: Vampire-d.net

KÉPRE KATTINTVA a hölgyek adatlapja is elérhető

http://starity.hu/images/celebs/200x300/elizabeth-blackmore-071614370420854327.jpg http://starity.hu/images/celebs/200x300/scarlett-byrne-020814234057437885.jpghttp://starity.hu/images/celebs/200x300/teressa-liane-071614370418190335.jpg
1 felhasználónak tetszik: Klauflau
596 oldal 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!