Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. március 20. 14:04 #11701
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
6x18 ext. promo (és várhatunk rá ápr. 16ig help.gif )
5 felhasználónak tetszik: Klauflau, kurrek, Misuzu86, marti27, Bettyke94
2015. március 20. 14:26 #11702
- törölt felhasználó -    
Már a múltheti résznek is imádtam minden percét, de ez a mostani még annál is jobban tetszett. A Stefan-Caroline páros hatalmas volt. rohog.gif Salvatore anyukáról nem tudom mit gondoljak. Viszont Bonnie nem normális... Iszonyatosan haragszom azért, amiért a sorozat egyik legjobb karakterét így félre állították. Remélem még láthatjuk, és gonoszabb lesz, mint eddig valaha. rolleyes.gif Enzonak pedig már kijárna egy kis boldogság. Nem hiszem el, hogy már megint szünetet tartanak...
4 felhasználónak tetszik: Nina 10, Klauflau, Genevieve, kurrek
2015. március 20. 17:16 #11703
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
SPOILER
Egyre jobban kezdem élvezni ezt az évadot, így a vége felé.A legutóbbi részben is imádtam a Steroline [Stefan&Caroline] párost, de ebben a részben valami fergetegesek voltak. Jókat mosolyogtam a jeleneteiken, fõleg amikor Stefan motorja szétesett rohog.gif . Salvatore-mamiról nem tudom mit gondoljak, egyenlõre elég szimpatikus, és valóban... Elenának kivételesen igaza volt. Damon tõle örökölte a szemeit. Egyedüli kivetnivaló csak Bon-Bon volt, most rettenetesen kihúzta nálam a gyufát. Most kezdtem el megkedvelni csak igazán Kai-t, erre otthagyják. Szegény olyan szerencsétlen arcot vágott, megszakadt érte a szívem... Remélem nem esett semmi komoly baja. A következõ rész elõzetese is jónak tûnik, kár hogy április 16-ig várni kell rá.
3 felhasználónak tetszik: Klauflau, kurrek, Bettyke94
2015. március 21. 13:49 #11704
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daxy @ 2015.03.20. 14:04)
6x18 ext. promo (és várhatunk rá ápr. 16ig  help.gif )

már várom!!!!! biggrin.gif
2015. március 22. 19:35 #11705
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Én annyira csalódott lettem, mikor otthagyták Kai-t.. Pont miatta kezdtem el nézni megint a sorozatot. :| Szóval szerintem befogom megint fejezni a sorozatot. >< Delena dolog már nem érdekel, szerintem unalmasak.. viszont a Steroline.. Áhh, imádom őket. biggrin.gif Két legjobb karakter, Bonnie mellett.
2 felhasználónak tetszik: Brittany, Nina 10
2015. március 23. 14:34 #11706
- törölt felhasználó -    
szerintem is a Delena már uncsi..de még reménykedek,hogy bele tesznek 1kicsi izgalmat a sorozatba rolleyes.gif heart.gif pompom.gif !kezd uncsi lenni az egész sad.gif
2015. március 23. 14:45 #11707
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
Idézet (blackcoffee @ 2015.03.22. 19:35)
Én annyira csalódott lettem, mikor otthagyták Kai-t.. Pont miatta kezdtem el nézni megint a sorozatot. :| Szóval szerintem befogom megint fejezni a sorozatot. >< Delena dolog már nem érdekel, szerintem unalmasak.. viszont a Steroline.. Áhh, imádom őket.  biggrin.gif Két legjobb karakter, Bonnie mellett.

Szerintem nem fogják kiveni Kai-t a sorozatból, az is lehet hogy most azért hagyták ott hogy valami brutálisan izgi történyen (báris, legalább én ebben reménykedem), igaz lehet az is amit a legtöbben álítatok, hiszen a sorozat kezd szét esni, de reménykedni lehet a jóban!
Am. Szerintem sokkal érdekesebb lett volna, ha a Delena valami más modon jönn újra össze, annyira egyszerü volt az egész és nincs köztük az a szenvedélj! Kb. olyan unalmas most a páros mint Alaric és Jo...talán még ők érdekesebbek.
2 felhasználónak tetszik: Brittany, Rory gilmore 12
2015. március 23. 15:25 #11708
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Klauflau @ 2015.03.23. 14:45)
Szerintem nem fogják kiveni Kai-t a sorozatból, az is lehet hogy most azért hagyták ott hogy valami brutálisan izgi történyen (báris, legalább én ebben reménykedem), igaz lehet az is amit a legtöbben álítatok, hiszen a sorozat kezd szét esni, de reménykedni lehet a jóban! 
Am. Szerintem sokkal érdekesebb lett volna, ha a Delena valami más modon jönn újra össze, annyira egyszerü volt az egész és nincs köztük az a szenvedélj! Kb. olyan unalmas most a páros mint Alaric és Jo...talán még ők érdekesebbek.


Kai-al szerintem is történni fog még valami. Reménykedem benne legalábbis. Kell a sorozatba. Izgalmas a karaktere és szükség van rá. Őszintén... a Delena páros. Imádom Damont, Elenát mostanában unom. És kettejük kapcsolata... hát lehet job lenne ha vége lenne. Mióta szerintem az életben is szakítottak... azóta hiányzik a szikra köztük. Nincs meg az a tekintet ahogy Damon Elenára néz. Nincs meg az a tűz... valahogy furák. Mint két nyugdíjas. Bár a mostani részben legalább picit próbáltak szikrázni de nem ugyanaz.
5 felhasználónak tetszik: kurrek, Misuzu86, Klauflau, Rory gilmore 12, Bettyke94
2015. március 25. 18:18 #11709
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
Mai nap Nina posztolt pár képet a TVD forgatásáról. Úgy néz ki ismét egyenes hajú Elenánk lesz.

2 felhasználónak tetszik: kurrek, Galexa93
2015. március 25. 18:24 #11710
- törölt felhasználó -    
fura...de remélem a régi Elenát nem kapjuk vissza!!! biggrin.gif
2015. március 25. 22:27 #11711
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Idézet (Barbyka96 @ 2015.03.25. 18:24)
fura...de remélem a régi Elenát nem kapjuk vissza!!! biggrin.gif


Én a régi Elena-t jobban bírtam, mint a mostanit... thumbsup.gif
2015. március 26. 10:37 #11712
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
Idézet (Klauflau @ 2015.03.25. 18:18)
Mai nap Nina posztolt pár képet a TVD forgatásáról. Úgy néz ki ismét egyenes hajú Elenánk lesz.

Ez a két kép még ide tartozik:
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Misuzu86, Brittany, Galexa93
2015. március 26. 12:08 #11713
- törölt felhasználó -    
Caroline most nagyon bosszantó, kérem vissza a régit, akit nagyon kedvelek. cray.gif cray.gif
2 felhasználónak tetszik: katussnagy, kurrek
2015. március 26. 12:10 #11714
- törölt felhasználó -    
Idézet (Klauflau @ 2015.03.26. 10:37)
Ez a két kép még ide tartozik:

Ezeket a képeket inkább a sztár személyes képei közé tegyétek fel, ide csak promo és HQ still képeket szokás feltölteni.
2 felhasználónak tetszik: Klauflau, Jeckyll
2015. április 03. 11:15 #11715
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
juuujjj. heart.gif

5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Klauflau, SmileyZ, Bettyke94, standoffan
2015. április 07. 10:14 #11716
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Nina ezt írta ki az instagram fiókjába, egy képpel társítva:
"Dearest TVD Family,

I've just spent the most beautiful weekend on Lake Lanier in Georgia with my own TVD Family, the cast and crew of The Vampire Diaries. I want to be the first to tell you that it wasn't just a holiday celebration, it was a goodbye party. I always knew I wanted Elena's story to be a six season adventure, and within those six years I got the journey of a lifetime. I was a human, a vampire, a doppelganger, a crazy immortal, a doppelganger pretending to be human, a human pretending to be a doppelganger. I got kidnapped, killed, resurrected, tortured, cursed, body-snatched, was dead and undead, and there's still so much more to come before the season finale in May. Elena fell in love not once, but twice, with two epic soulmates, and I myself made some of the best friends I'll ever know and built an extended family I will love forever.

There's more to come before we wrap this up, and I promise you'll get to hear all about my experiences over the next month as we approach the season finale (I have given an exclusive interview for the June issue of SELF Magazine that I am excited for you to see!), but until then I invite you to hop on the roller coaster ride that is Elena Gilbert's life and join me as I celebrate her and prepare to say goodbye to her -- and to my work family -- as I move on to the next chapter of my life. I want to share this goodbye with all of you (this weekend's pictures were just the beginning). You, the wonderful fandom who gave more love, support and passion than anyone could have ever imagined seven years ago, when a young Degrassi girl from Canada showed up in LA to audition for 'that Twilight TV show.' ;-) I love you all. Fasten your seatbelts. If you think you know what's coming, you don't.

Love, Nina"

Nagyjából lefordítottam, bár nézzétek el, hogy nem tökéletes!

„A legszebb hétvégét töltöttem a Lanier tavon, Georgia-ban a TVD-s családommal, a szereplőkkel és a stábbal. Én akarok az első lenni, aki elmondja nektek, hogy ez nem csak egy hétvégi buli volt, hanem egy búcsú buli. Mindig is tudtam, hogy azt szeretném, hogy Elena kalandjai 6 évadosak legyenek, és ez alatt a hat év alatt egy életnyi élményt gyűjtöttem össze. Voltam ember, vámpír, hasonmás, őrült halhatatlan, egy hasonmás, aki embernek tetteti magát és egy ember, aki hasonmásnak adja ki magát. Elraboltak, megöltek, feltámadtam, kínoztak, megátkoztak, elfoglalták a testemet, voltam halott és élőhalott és még sok minden jön, mielőtt véget ér az évad Májusban. Elena szerelmes lett, nem egyszer, hanem kétszer is, két hatalmas lelki társat talált és itt ismertem meg a legjobb barátaimat, és egy hatalmas családot kaptam, akiket mindig szeretni fogok.

Még sok minden lesz, mielőtt ezt az egészet lezárjuk, és megígérem, hogy minden élményemről beszámolok, míg elérünk az évadzáróhoz (interjút adtam a SELF Magazine júniusi számában, már alig várom, hogy lássátok), de addig is kérlek pattanjatok fel Elena Gilbert életének hullámvasútjára és csatlakozzatok hozzám, miközben őt ünneplem és végül elbúcsúzok tőle –és a munka-családomtól—ahogy életem következő fejezetéhez érek. Meg szeretném osztani veletek ezt a búcsúzást (a hétvégi képek csak a kezdet volt!).
Ti, a csodálatos rajongótábor, akik több szeretetet, támogatást és szenvedélyt adtatok, mint amit bárki el tudott képzelni 7 évvel ezelőtt, amikor a fiatal degrass-i lány feltűnt, Kanadából Los Angeles-ben „annak a Twilight show-nak” a meghallgatásán. ;-) Mindannyiótokat szeretem. Csatoljátok be a biztonsági öveket. Ha azt hiszitek tudjátok, mi jön, akkor tévedtek.

Szeretettel Nina”

Sok helyen annyira sejtelmesen fogalmaz...nem vagyok biztos benne, hogy tényleg búcsút intett a sorozatnak! Szerintetek?

2 felhasználónak tetszik: Jeckyll, Klauflau
2015. április 07. 10:39 #11717
Jeckyll
Jeckyll
 
Státusz...szeretek ilyen meghökkentő és furcsa lenni! - Holly Goulightly -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.23.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 5318
Azonosító: 137013
Offline offline
Köszönjük a fordítást Misuzu, ha tényleg kiszáll Nina, akkor ezzel a lépéssel aláírta a 7. évad halálos ítéletét....hiszen róla szól a sorozat. Hozzáteszem, én abszolút megértem, ha kiszáll...bár szerintem a szuper ajánlatok nem fogják őt megtalálni.
4 felhasználónak tetszik: kurrek, Misuzu86, Klauflau, Nina 10
2015. április 07. 12:30 #11718
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Idézet (Jeckyll @ 2015.04.07. 10:39)
Köszönjük a fordítást Misuzu, ha tényleg kiszáll Nina, akkor ezzel a lépéssel aláírta a 7. évad halálos ítéletét....hiszen róla szól a sorozat. Hozzáteszem, én abszolút megértem, ha kiszáll...bár szerintem a szuper ajánlatok nem fogják őt megtalálni.


Nincs mit a fordításért...és én is igazat adok Nina-nak...sajnos egyre laposabb a sorozat, a 6.-kal be kellett volna fejezni. Vagy hetedik évadnak csinálni 10 részt és lezárni az egészet. Hatalmas hírnevet adott neki a sorozat, de sajnos szerintem egyben be is skatulyázta őt...nehéz lesz kitörtnie Elena Gilbert szerepéből!
3 felhasználónak tetszik: Jeckyll, kurrek, Klauflau
2015. április 07. 13:19 #11719
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misuzu86 @ 2015.04.07. 12:30)
Nincs mit a fordításért...és én is igazat adok Nina-nak...sajnos egyre laposabb a sorozat, a 6.-kal be kellett volna fejezni. Vagy hetedik évadnak csinálni 10 részt és lezárni az egészet. Hatalmas hírnevet adott neki a sorozat, de sajnos szerintem egyben be is skatulyázta őt...nehéz lesz kitörtnie Elena Gilbert szerepéből!


Tinédzser korát határozta meg a sorozat, remélem, ki tud törni belőle, és látjuk majd őt filmekben. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kurrek, Klauflau
2015. április 14. 14:39 #11720
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
6x18 webclip #1
2 felhasználónak tetszik: kurrek, Klauflau
596 oldal 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!