Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 05. 11:54 #11261
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Már majdnem kaszáltam a sorozatot - de csak majdnem. biggrin.gif Az első rész meggyőzött, hogy érdemes maradni. meghajolo.gif Kicsit azért sajnáltam volna 4 év után kaszálni. blush.gif
5 felhasználónak tetszik: TheDanush, Minimanó94, mikieger, Paul_Wesley, Genevieve
2013. október 05. 12:44 #11262
kinga0310
kinga0310
új tag
 
StátuszMindig légy önmagad, és ne változz meg mások kedvéért!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.18.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 202159
Offline offline
Ha érdekelnek az új hírek,videók,képek,stb, akkor nézz be hozzánk! smileeee.gif
https://www.facebook.com/pages/TVD-The-Originals-Hungary-Joseph-Morgan-Ian-Somerhalder-Nate-Buzolic/727...727337537293121
2013. október 05. 15:25 #11263
Paul_Wesley
Paul_Wesley
visszatérő vendég
 
Státusz- Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 11.07.26.
Hozzászólás: 460
Csatolások: 0
Azonosító: 156594
Offline offline
Nagyon jó lett az 5. évad kezdése! Engem személy szerint meggyőzőtt, csak remélni tudom, hogy eme színvonal, és izgalmi hatás meg is marad az egész évad folyamán smileeee.gif wink.gif
1 felhasználónak tetszik: TheDanush
2013. október 05. 15:53 #11264
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Megnéztem én is az 1. részt. És eddig nem vagyok túl jó véleménnyel az új évadról, pedig már a kezdetektől nagy rajongója vagyok a sorozatnak.
Számomra ez már egy erőltetett folytatás...egy-két szál elvarrásával simán be lehetett volna fejezni a sorozatot a 4. évaddal...nekem teljesen az jön le, hogy a nyereség miatt húzzák ennyire ezt a sorozatot. Ez az egész már egy körforgás...jön a gonosz..hatástalanítják és utána újra jön egy gonosz... és így tovább... és itt most arra a csávóra és csajra is gondolok akik Mattel csináltak valamit...
Már azon se lepődnék meg, ha mindenkinek előkerülne egy hasonmása.. rohog.gif mikor először elsütötték nagyon klassz volt, másodjára már picit unalmas, de ez még megbocsátható bűn.
Régebben úgy voltam, hogy nem tudtam választani Stelena és Delena között mivel Damont és Stefant is imádom és mindkettő boldogságát egyformán akartam, de főleg a mostani rész nézése közben kiderült, hogy 100%ig Stelena vagyok...egyszerűen rémes együtt látni Damont és Elenát...szerintem annyira nem passzolnak egymáshoz...ez is közrejátszott abban, hogy nem nagyon élveztem az új részt. Elena is számomra egyre unszimpatikusabb...
Továbbra is nézni fogom a sorozatot és nagyon remélem, hogy hamar meg fog változni a véleményem, mert ez egy annyira klassz sorozat már a legelső rész óta. smileeee.gif Nagy csalódás lenne számomra, ha abba kellene hagynom. Ez volt az az egyetlen sorozat, amibe már a nagy sorozatmániám előtt is bele voltam bolondulva. wub.gif
7 felhasználónak tetszik: Katttah, lostgirl, Paul_Wesley, mikieger, Misuzu86, Melcsi1997, Jeckyll
2013. október 05. 18:19 #11265
- törölt felhasználó -    
Nekem nagyon tetszett az első rész, bár a TheOriginals jobban megfogott. Paul nagyondenagyon jól játssza Silas szerepét, teljesen más, mint Stefan. Viszont Katherine attól még, hogy ember ugyanolyan szemét nőszemély maradt, bár én azt hittem, hogy van egy minimális esély arra, hogy kicsit más lesz. Avval egyetértek Average Girllel, hogy először nagyon jó ötlet volt a hasonmás, másodszor elfogadható, de harmadjára (ha lesz) már nem lesz túl izgalmas.
Szerintem Damon és Elena aranyosak együtt, bár már nem mondhatom magam óriási Delenának.. :/
De attólmég nagyon várom a következő részt, a TheOriginals folytatásával együtt. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Paul_Wesley
2013. október 05. 19:15 #11266
- törölt felhasználó -    
Én egyértelműen Delena oldalon állok de most vhogy olyan nem is tudom..nem az igazi...talán mert már hivatalos és teljesen más mint eddig volt...Elena kis életvidám aranyos meg minden... de hát nem is tudom vmi miatt még is olyan zavaró egy kicsit... pedig a negyedik évadban mikor együtt voltak jó volt
2 felhasználónak tetszik: Paul_Wesley, Minimanó94
2013. október 05. 19:37 #11267
Caroline W.Lightning
Caroline W.Lightning
NotBad™
 
Státusz"Te vagy a pengém, és egyben az artériám"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 22
Azonosító: 158384
Offline offline
Szép is volt, jó is volt az új rész, vártam is a vége felé, de valahogy... nem is tudom. wacko.gif
Annyira nem fogott meg. Érdekes volt, de valahogyan már nem a régi. Persze így is szeretem a sorozatot, de már nem olyan hévvel, mint régebben.
Ami pozitívum, az természetesen Paul játéka Silasként, az óriási volt, meg Elenáék is jók voltak, mint fősulis lányok. Az elején Mattéknél nagyot lestem, de amúgy az tetszett. w00t.gif
Katherine-t sajnáltam, de Katherine maradt, és ennek nagyon is örülök, mert megőrizte azt, ami volt régebben. wub.gif
Összességében kíváncsi vagyok, mi lesz még itt az évad folyamán. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Paul_Wesley, marti27, Vampire Lady
2013. október 05. 22:21 #11268
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Imádom a Vámpírnaplókat!
2013. október 07. 09:38 #11269
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Ez a sorozat már sosem lesz a régi sad.gif Az első két évad fenomenális volt a harmadik részről részre rosszabb,aztán a 4. évadban már láttam valami reményt,tulajdonképpen egész megbarátkoztam vele,de sosem fogom már úgy szeretni mint az elején blush.gif Az egész új rész átlagos volt.3 dolog van ami nekem tetszett benn: Katherine,az,hogy Damon és Elena egy pár,és hogy nincs benne Klaus blush.gif De ez egy jó sorozathoz édes kevés blush.gif Az viszont vicces,hogy nem vártam az új évadot mégis abban a pillanatban letöltöttem,hogy felkerült a felirat rohog.gif Nézni fogom és sokat nem várok majd tőle,így még érhetnek majd kellemes meglepetések blush.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Katttah, Paul_Wesley
2013. október 08. 11:47 #11270
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
5x02 webclip #1 és #2
3 felhasználónak tetszik: Paul_Wesley, Minimanó94, Vampire Lady
2013. október 08. 19:55 #11271
- törölt felhasználó -    
Na jó, végül mégis sort kerítettem rá, pedig tavaly kaszáltam, miután Kolt olyan gyönyörűen értelmetlenül kiírták a sorozatból. Kíváncsiságból megnéztem aztán az évadzárót - persze kiesett maga a fél évad cselekménye - és úgy döntöttem, elkezdem az ötödik évadot, meglátom, mire jutnak vele.
Az eleje nagyon nem tetszett, úgy nagyjából a felénél kezdtem elfogadni, és még egészen tetszett is, ahhoz képest, amit vártam, nem is lett rossz. Viszont, mivel az első epizód óta Stefan/Elena pártján állok, nem tetszettek a Delenás részek, de kibírtam anélkül, hogy átpörgettem volna a részeiket xD Katherine kifejezetten tetszik emberként is, Bonnie-t még mindig sajnálom, hogy meghalt, Jeremyt bírom, Matt azzal a nagy mafla mosolyával baromira idegesít, Paul Wesley pedig szó szerint brillírozik Silas szerepében, de azért nekem mindig is Stefan marad a number 1.
Úgyhogy várom a folytatást, bár nincsen benne Klaus, nincsen benne Elijah, és nincsen Stelena sem, de a nyitásban felvetett fősulis rejtély felkeltette a kíváncsiságomat. Ja, és Elena, így, külön Damontől nem taszított annyira, mint a harmadik és negyedik évadban végig. Nem mondom, hogy megszerettem, de jobb volt, mint eddig - legalábbis a számomra.
2013. október 09. 17:36 #11272
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Idézet (Nina 10 @ 2013.09.30. 15:25)
Ismertetők
5x01 I Know What You Did Last Summer
Miután Elena egy szenvedélyes nyarat töltött el Damonnal, és megbizonyosodott róla, hogy Jeremynek sikerült visszarázódnia az életbe, izgatottan várja, hogy a közeli Whitmore Főiskolára menjen és összeköltözzön Carolinnal. Mivel a lányok még mindig abban a hitben élnek, hogy Bonnie nyaralni van és majd később csatlakozik hozzájuk megdöbbenek, mikor egy Megan nevű lány bejelenti, hogy ő lesz az új lakótársuk. Katherine váratlanul feltűnik a Salvatore házban, ahol, mivel most már ember és sebezhető, Damon védelmét kéri ellenségeivel szemben. Matt és Rebekah visszatérnek kalandos európai körútjukról, ahol egy rejtélyes szépséggel, Nadiaval ismerkedtek meg. Elena nem tudja eloszlatni kételyeit, miszerint valami baj van Stefannal, Silas pedig ijesztő bemutatkozást tesz a főtéren rendezett “Nyár zárói” bulin.
5x02 True Lies
Anélkül, hogy elmondaná Elenának, hogy Stefan eltűnt, Damon Forbes Serifftől kér segítséget az öccse felkutatásában. Elena és Caroline próbálja kideríteni, hogy ki tussol el egy egyetemi gyilkosságot, és egy Jesse nevű Whitmore-os hallgató aggasztó dolgot árul el Elenának Wes Maxfield professzorról (Rick Cosnett). Miközben Jeremy-nek nem megy könnyen a visszailleszkedés a régi életébe, továbbra is ő az egyetlen személy, aki látja, és kommunikálni tud Bonnie-val, mégsem tudja meggyőzni a lányt, hogy ideje elmondania a többieknek: feláldozta magát érte. Miután Damon rájön, hogy Silas Katherine-t keresi, megkéri Mattet és Jeremy-t, hogy rejtsék el a nőt, de a helyzet gyorsan irányíthatatlanná válik. Nadia (Olga Fonda) erőszakot alkalmazva bizonyítja be, hogy a hírhedtsége nem alaptalan.
5x03 Original Sin
Mikor Katherine és Elena is arról álmodik, hogy Stefan bajban és a segítségükre van szüksége, meggyőzik Damont, hogy segítsen nekik megtalálni Stefant. Tervüket viszont keresztbe húzza Tessa, aki úgy tűnik mindent tud Stefan múltjáról. Egy visszaemlékezés a távoli múltba felfedi Tessa sokkoló titkát, és hogy mit tervezett a jövőre nézve, valamint Damon számára is van egy zavaró üzenete a fiú jövőjéről. Ez alatt Silas arra kényszerít valakit, hogy segítsen neki megtalálni Katherinet, ami végül egy zavaros és életveszélyes helyzetbe hozza Mattet. Ám végül Silas elárulja miért keres a nőt ennyire, mely igazság kellemetlenül érinti Elenat és Damont.



Mi van akkor, ha azért keresi Kat-et, mert az első Petrova hasonmás az ő szerelme volt? smileeee.gif Vagy ez csak nekem fordult meg a fejemben? Mi más érinthetné kellemetlenül Elena-t és Damon-t? biggrin.gif
Egyénként nem vagyok Delena-s, de én teljesen úgy érzem, hogy hiányzik közülük az a szikra, ami eddig megvolt...más is érzi ezt?
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2013. október 09. 18:05 #11273
Alice0210
Alice0210
visszatérő vendég
 
StátuszPinkie Pie :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 179
Csatolások: 20
Azonosító: 200608
Offline offline
Szeretem a filmet ez a kedvenc filem.
2013. október 10. 16:50 #11274
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
5x02 True Lies, Canadian promo #magyar felirattal
1 felhasználónak tetszik: Paul_Wesley
2013. október 10. 19:27 #11275
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Idézet (Misuzu86 @ 2013.10.09. 17:36)
Mi van akkor, ha azért keresi Kat-et, mert az első Petrova hasonmás az ő szerelme volt? smileeee.gif Vagy ez csak nekem fordult meg a fejemben? Mi más érinthetné kellemetlenül Elena-t és Damon-t? biggrin.gif
Egyénként nem vagyok Delena-s, de én teljesen úgy érzem, hogy hiányzik közülük az a szikra, ami eddig megvolt...más is érzi ezt?


Ez nem lehet, mert az első Petrova (Tatia Petrova) 1000 évvel ezelőtt élt, Silas-t meg 2000 évvel ezelőtt temették el. Tatia volt a legelső, akit "Nina Dobrev alakíthatott volna". Silas szerelme Qetsiyah Bonnie őse volt, első a nagy hatalmú Bennett boszorkák közül. Ezért nagy rá az esély, hogy ő is afroamerikai volt, mint Bonnie és az eddig bemutatott összes Bennett boszi. smileeee.gif
2013. október 10. 19:37 #11276
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Csak nekem nem jött be ez az "új" Damon, aki annyira, de annyira meg akar felelni Elenának? Áh, nekem már nem jön be ez a Delena. Oké, eddig sem voltam Delena fan, de azért jó volt őket látni, de most... dry.gif Nekem ez már olyan... nem is tudom... Ez már nem jó. blush.gif
2013. október 10. 22:22 #11277
- törölt felhasználó -    
Mintha a kémia eltűnt volta közöttük ..kissé... most h együtt vannak teljesen...már ameddig biggrin.gif de lehet akk lesz majd megint jó ha ez a húza vona újra kezdődik
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2013. október 11. 03:37 #11278
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
5x03 Promo
3 felhasználónak tetszik: mikieger, Paul_Wesley, Vampire Lady
2013. október 11. 19:05 #11279
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2013.10.10. 19:27)
Ez nem lehet, mert az első Petrova (Tatia Petrova) 1000 évvel ezelőtt élt, Silas-t meg 2000 évvel  ezelőtt temették el. Tatia volt a legelső, akit "Nina Dobrev alakíthatott volna". Silas szerelme Qetsiyah Bonnie őse volt, első a nagy hatalmú Bennett boszorkák közül. Ezért nagy rá az esély, hogy ő is afroamerikai volt, mint Bonnie és az eddig bemutatott összes Bennett boszi.  smileeee.gif



Pont nem. Silas szerelme vki más volt, de Qetsiyah meg Silast szerette,ezért megölte a lányt és megteremtette a természetfelettiek "odaátját",hogy ha Silas meghalna,akkor se lehessen együtt a lánnyal,mert ő emberként halt meg. Azt nem tudjuk,hogy ez a làny hogy nézett ki.
3 felhasználónak tetszik: Daxy, Zsuzsy93, Paul_Wesley
2013. október 11. 20:09 #11280
- törölt felhasználó -    
drama queen. mellow.gif már megint eltöprengtem, miért nézem. komolyan, most megint rinyálni fog egy évadon át, hogy ó, szegény stefan, de borzalmas vagyok? 110.gif lassan időpocsékolásnak érzem.
6 felhasználónak tetszik: Bessie, Katttah, Paul_Wesley, mikieger, BunnyGirl, TheDanush
596 oldal 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!