Starity

A szexi vámpír rémálma

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. augusztus 21. 13:53 #1
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.28.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Offline offline
Feltámad a nyolcvanas évek legfélelmetesebb horrorsztárja, Freddy Krueger!


Jövõre kerül mozikba a Rémálom az Elm utcában címû film feldolgozása. A producerek szerint még nyomasztóbb és még félelmetesebb lesz az új verzió.

A filmhez sikerült megnyerniük az Alkonyat sztárját, Kellan Lutzot is. A 24 éves színész örömmel vállalta a feladatot, hiszen nagy rajongója a Freddy-filmeknek, ám az ellenérzéseirõl is beszélt: „Kicsit tartok attól, hogy beskatulyáznak, és egy ideig csak horrorfilmekben kapok majd szerepet – mondta egy amerikai magazinnak. – Az Alkonyat igazi áttörést hozott számomra, de a késõbbiekben szeretnék majd komoly szerepeket is eljátszani.”

Kellan azt is bevallotta, hogy sok kislány nem tud elvonatkoztatni a filmben látott vámpírtól: „Elõfordult már, hogy este mentem haza, és a szembejövõ lányok sikítva elrohantak, de az is rendszeres, hogy e-mailben kérik, tegyem õket vámpírrá. A vérszívók most nagyon divatosak, de bízom abban, hogy nem veszik halálosan komolyan a filmet a nézõk.”

Nõk Lapja Cafe
2009. augusztus 21. 15:14 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
A vámpíros hülyesége, akarom mondani, az Alkonyat nem hagyott mély benyomást, de a Stick It-ben (Talajfogás) jópofa volt. smileeee.gif Örülök, hogy jól megy neki.
2009. augusztus 21. 15:16 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet(Necros @ 2009. August 21. - 14:14)
A vámpíros hülyesége, akarom mondani, az Alkonyat


...végre valaki kimondja. thumbsup.gif
2009. augusztus 21. 15:19 #4
mileyrocks
mileyrocks
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.03.
Hozzászólás: 265
Csatolások: 0
Azonosító: 81542
Offline offline
Idézet(Trinny @ 2009. August 21. - 14:53)
„Elõfordult már, hogy este mentem haza, és a szembejövõ lányok sikítva elrohantak, de az is rendszeres, hogy e-mailben kérik, tegyem õket vámpírrá.


_nevet.gif biggrin.gif köszii,kiváncsi vagyok az új filmre taps.gif
2009. augusztus 21. 15:19 #5
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(inspiredboy @ 2009. August 21. - 15:16)
...végre valaki kimondja.  thumbsup.gif

Én azóta ezt mondom róla, mióta megnéztem. biggrin.gif

Azért nem mennek a fényre, mert csillognak! Komolyan?! omg.gif reklamalo.gif dry.gif Lehet, hogy amúgy nem túl rossz az írónõ, de ekkora baromságot nehéz lehetett kitalálni. mellow.gif
2009. augusztus 21. 15:23 #6
Horgi
Horgi
Lady with an attitude
 
Státuszwords like violence, break the silence
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.25.
Hozzászólás: 5416
Csatolások: 41492
Azonosító: 35510
Offline offline
Én a stáblistán inkább Jackie Earle Haleyre figyeltem fel mint Freddy. biggrin.gif
Rajta kívül pedig Thomas Dekker a Terminator Sarah Connor krónikáiból valamint Katie Cassidy az Odaátból keltette fel az érdeklõdésemet. thumbsup.gif
2009. augusztus 21. 15:24 #7
Horgi
Horgi
Lady with an attitude
 
Státuszwords like violence, break the silence
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.25.
Hozzászólás: 5416
Csatolások: 41492
Azonosító: 35510
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. August 21. - 14:19)
Azért nem mennek a fényre, mert csillognak!

Hát igen, ez nálam is kivágta a biztosítékot. _nevet.gif _nevet.gif
2009. augusztus 21. 15:31 #8
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Horgi @ 2009. August 21. - 15:23)
Én a stáblistán inkább Jackie Earle Haleyre figyeltem fel mint Freddy. biggrin.gif
Rajta kívül pedig Thomas Dekker a Terminator Sarah Connor krónikáiból valamint Katie Cassidy az Odaátból keltette fel az érdeklõdésemet. thumbsup.gif

No, ez tényleg jó kis névsor. Ezt a filmet is meg kell majd nézni. smileeee.gif Plusz feljegyezném még Clancy Brown nevét is, nagyszerû színész. meghajolo.gif
2009. augusztus 21. 15:33 #9
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. August 21. - 14:19)
Én azóta ezt mondom róla, mióta megnéztem. biggrin.gif

Azért nem mennek a fényre, mert csillognak! Komolyan?! omg.gif reklamalo.gif dry.gif Lehet, hogy amúgy nem túl rossz az írónõ, de ekkora baromságot nehéz lehetett kitalálni. mellow.gif

OFF
Nem hiszem el, hogy ezt mindenhol le kell írni... omg.gif Meg hogy folyton a rohadt Twilight-tal kell offolni az összes létezõ topikot.
Nekem sem tetszett, kész-ennyi, de nem írom le mindenhova... (ÉS ez nem csak neked szól, hanem ha megnézitek tényleg mindenhol errõl van szó, és mr kiráz tõle a ideg, meg az egész Twilight-tól elfog a hányinger. biggrin.gif)

ON
Az új filmet már elég régóta várom, remélem jól sikerül és nem csak egy felesleges remake lesz ez is...
Bár nem hiszem, hogy az új szereposztás überelni tudja majd a régit, de hát ki tudja.
Az eredetinek is köszönhetünk most egy Johnny Depp-et. biggrin.gif
2009. augusztus 21. 15:46 #10
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(bajer @ 2009. August 21. - 15:33)
OFF
Nem hiszem el, hogy ezt mindenhol le kell írni...  omg.gif Meg hogy folyton a rohadt Twilight-tal kell offolni az összes létezõ topikot.
Nekem sem tetszett, kész-ennyi, de nem írom le mindenhova... (ÉS ez nem csak neked szól, hanem ha megnézitek tényleg mindenhol errõl van szó, és mr kiráz tõle a ideg, meg az egész Twilight-tól elfog a hányinger. biggrin.gif)

Egyrészt nem teljesen off, a hírben is van róla szó. biggrin.gif Másrészt pedig nehéz megállni, jó célpont. biggrin.gif
Idézet(bajer @ 2009. August 21. - 15:33)
ON
Az új filmet már elég régóta várom, remélem jól sikerül és nem csak egy felesleges remake lesz ez is...

Elnézve az utóbbi évek termését, nem mernék rá mérget venni, hogy minõségi lesz a végtermék. sad.gif A színészek legalább jók, de a rendezõ és a forgatókönyvírók személye aggaszt egy kicsit.
2009. augusztus 21. 15:48 #11
- törölt felhasználó -    
Elõször a Megan Fox most a Twilight.... kivi vagyok mi lesz a következõ "Event of the Month" rohog.gif
2009. augusztus 21. 15:54 #12
Dido
Dido
_______
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.06.05.
Hozzászólás: 10810
Csatolások: 76487
Azonosító: 6538
Offline offline
nyugi gyerekek! wink.gif

ha már szó van róla a Twilight-ot én sem értem miért istenítik, mivel szerintem is harmatgyenge, unalmas tinifilm....komolyan nem értem a mai fiatalságot blink.gif

na mindegy...a Freddy remakere kíváncsi leszek, mivel a Péntek 13 újrája nekem bejött.
Épp a héten hozta a futár a Rémálom sorozatot thumbsup.gif beer.gif
2009. augusztus 21. 16:14 #13
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
twilight? pff biggrin.gif fun topikba már raktam egy gyönyörûséges képet róla rohog.gif
amúgy meg NEM olvastam a könyvet,NEM láttam a filmet és csakazértsem fogom elolvasni/megnézni,mert a csapból is ez folyik dry.gif borzalom...felfordul a gyomrom az ilyen "tini sz*rságoktól" pedig én 17 vagyok mellow.gif

hogy on is legyek: én is várom már ezt filmet,ritkán járok moziba,de ezt meg fogom nézni az tuti thumbsup.gif
2009. augusztus 21. 16:28 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet(Klau0604 @ 2009. August 21. - 15:14)
twilight? pff biggrin.gif fun topikba már raktam egy gyönyörûséges képet róla rohog.gif
amúgy meg NEM olvastam a könyvet,NEM láttam a filmet és csakazértsem fogom elolvasni/megnézni,mert a csapból is ez folyik dry.gif borzalom...felfordul a gyomrom az ilyen "tini sz*rságoktól" pedig én 17 vagyok mellow.gif

hogy on is legyek: én is várom már ezt filmet,ritkán járok moziba,de ezt meg fogom nézni az tuti thumbsup.gif


.....és csak remélheted, hogy a film elõtt ne a NEW MOON elõzeteséd lássad rohog.gif
2009. augusztus 21. 20:08 #15
- törölt felhasználó -    
Én meg se néztem a Twillightot, egyszer került a könyv a kezembe, de el is dobtam gyorsan... És meg se fogom nézni soha szerintem... De ahogy olvasom, szerintem jobban is járok. biggrin.gif Egyébként a napokban szedtem le a Freddy vs. Jasont és az nagyon bejött, bár a véres jelenetek kicsit gagyik voltak, de ezt a feldolgozást megnézném. wink.gif
2009. augusztus 22. 01:52 #16
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Mivel mindegyik Freddy filmet imádtam, ezt is tutira meg fogom nézni. A remake filmektõl én is félek általában blush.gif

Az új Péntek 13 is jó állítólag. Leszedtem már rég, de még nem néztem meg rolleyes.gif
Remélem a legújabb Freddy jó lesz. Kellan-t bírom, Katie-t is thumbsup.gif

Egyébként a Twiligh-ról csak megjegyzem, nekem jobban bejött a könyv - bár kifejezetten utálom általában a romantikus, és hozzá hasonló könyveket.
Leslie L. Lawrence könyvei a legjobbak thumbsup.gif (bár ez se tartozik ide rohog.gif )

Lényeg, hogy legyen kész hamar a Freddy, és legyen jó biggrin.gif
2009. augusztus 22. 11:18 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet(Bessie @ 2009. August 22. - 01:52)
Leslie L. Lawrence könyvei a legjobbak  thumbsup.gif  (bár ez se tartozik ide rohog.gif )

Ezt nagyon jól mondod, nekem is õ a NO1. wink.gif
2009. augusztus 22. 17:33 #18
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Nálam nem a #1, de én is szeretem a könyveit. smileeee.gif És az író is nagyon szimpatikus, láttam néhány beszélgetést vele.
2009. augusztus 22. 19:14 #19
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(Klau0604 @ 2009. August 21. - 15:14)
twilight? pff biggrin.gif fun topikba már raktam egy gyönyörûséges képet róla rohog.gif
amúgy meg NEM olvastam a könyvet,NEM láttam a filmet és csakazértsem fogom elolvasni/megnézni,mert a csapból is ez folyik dry.gif borzalom...felfordul a gyomrom az ilyen "tini sz*rságoktól" pedig én 17 vagyok mellow.gif

Akkor honnan a megítélés? rolleyes.gif
2009. augusztus 22. 21:35 #20
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Én elmúltam már 17, mégsem aszerint osztályozom a filmeket, hogy kiknek ajánlják megnézni.
Imádom a jó filmeket, legyen az akár egy "tinifilm", vagy egy mese. Persze van olyan is, amit elég egyszer megnézni, de akkor legalább tudom, miért nem fogom megnézni.

Ha valami jó, az jó. Persze szubjektív dolog ez is, csak kicsit fura, hogy olyan alkot véleményt, aki nem is látta, nem is olvasta. Na de ez csak az én véleményem. blush.gif
Ne háborúzzunk, legyen világbéke smileeee.gif


Egyébként örülök, hogy Kellan elvállalta, hogy szerepelni fog a filmben (Rémálom az Elm utcában), csak ne legyen gondja belõle, mint Rachelle-nek. dry.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!