Starity

Az Avatar megölt egy nézõt Tajvanon

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. január 19. 19:31 #1
Horgi
Horgi
Lady with an attitude
 
Státuszwords like violence, break the silence
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.25.
Hozzászólás: 5416
Csatolások: 41492
Azonosító: 35510
Offline offline
A magas vérnyomással küszködõ beteg a film egyik január eleji vetítése során rosszullétre panaszkodott, ezért kórházba szállították. Már nem tudták megmenteni.

Szélütést kapott és kórházba került az Avatar címû film miatt egy 42 éves tajvani férfi, és nem sokkal késõbb meg is halt - számolt be kedden a beteget kezelõ orvos. A magas vérnyomással küszködõ beteg a film egyik január eleji vetítése során rosszullétre panaszkodott, ezért kórházba szállították. Mire beértek az intézménybe, már eszméletlen volt.

A férfi agyában vérömlenyt fedeztek fel, orvosa szerint a tüneteket a film által kiváltott fokozott izgalmak válthatták ki. A férfi 11 nappal késõbb meghalt. Filmes blogok szerint James Cameron kasszasikerének megtekintése után többen panaszkodtak hányingerre, fejfájásra, szédülésre és zavart látásra.

index.hu
2010. január 19. 19:42 #2
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
blink.gif
2010. január 19. 19:42 #3
- törölt felhasználó -    
Nahát, én is tapasztaltam már ilyen tüneteket, de pl. a Texasi láncfûrészes vagy az Aki bújt aki nem után, nem pedig egy animációs filmtõl. Igaz, még nem láttam az Avatart, egyelõre nem is áll szándékomban megnézni, annyira nem izgatja a fantáziám, de gondolom ennyire nem lehet durva?! Vagy az? blink.gif
2010. január 19. 19:56 #4
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(CanDee Sweet @ 2010. January 19. - 19:42)
Nahát, én is tapasztaltam már ilyen tüneteket, de pl. a Texasi láncfûrészes vagy az Aki bújt aki nem után, nem pedig egy animációs filmtõl. Igaz, még nem láttam az Avatart, egyelõre nem is áll szándékomban megnézni, annyira nem izgatja a fantáziám, de gondolom ennyire nem lehet durva?! Vagy az?  blink.gif

Nem durva, nem tudom mitõl lehet vki rosszul a film kapcsán. Talán nem "bírta" a szemük és ezért lettek rosszul. De ott már más probléma is van szerintem.
2010. január 19. 19:57 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet(CanDee Sweet @ 2010. January 19. - 19:42)
Nahát, én is tapasztaltam már ilyen tüneteket, de pl. a Texasi láncfûrészes vagy az Aki bújt aki nem után, nem pedig egy animációs filmtõl. Igaz, még nem láttam az Avatart, egyelõre nem is áll szándékomban megnézni, annyira nem izgatja a fantáziám, de gondolom ennyire nem lehet durva?! Vagy az?  blink.gif

Ugyanmár... smileeee.gif Csak kell a reklám, nem is biztos hogy meghalt az az ember... De ha mégis, akkor tuti nem a filmtõl...Nevetséges, hogy egyesek mit meg nem tesznek egy-egy reklámért mellow.gif
Én speciel már csak azért sem fogom megnézni...xD (Mármint a felhajtás miatt)
2010. január 19. 20:11 #6
- törölt felhasználó -    
Ez most komoly? blink.gif Én mindenképpen szeretném majd megnézni, de így már nem is merem fear.gif _nevet.gif
2010. január 19. 20:35 #7
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Isstenem... aki tudja, hogy szédülõs, szívbaja van , hányingere lesz, érzékeny a szeme, az NE ÜLJÖN BE A 3D-S VETÍTÉSRE bammeg...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!