Starity

Pretty Little Liars / Hazug Csajok Társasága (2010-2017)

94 oldal 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 29. 21:08 #901
- törölt felhasználó -    
OMG ilyeneket ne mondj hogy Caleb meghalhat...ő az egyetlen normális, mindig segít nekik, ezra számomra már smemmit nem ér, most toby..hát sztem meglehet h azért állt be az A csapatba mert tudta hogy Spencer azért titkolózik,meg nem akarta hogy megint baja essen, simán meglehet, de caleb meg nem halhat,mert akkor mégis mi lesz? marad toby wren meg ezra? hát gyönyörű főleg hogy incs rá garancia hogy toby még mindig a jók oldalán áll
2 felhasználónak tetszik: tothbianka, Alizgirl98
2012. augusztus 29. 21:13 #902
dreamscometrue
dreamscometrue
visszatérő vendég
 
StátuszThe night is dark and full of terrors.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.16.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 226
Azonosító: 122968
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.08.29. 20:56)
Tuti,hogy Toby nem 'A'! Akkor vége lenne a sorozatnak,és ez gondolom még nem akarják a készítők...Most megint egy 'segédről' hullt le a lepel,aki 'A' kezére dolgozik. Pont erről beszéltem a múlkor,hogy a diákok,akik fölött anno Alison előszeretettel zsarnokoskodott,azok tartoznak a csapatban. A vezető meg tuti,hogy Ezra. Azt nem tudom,hogy milyen motiváció vezérli,de megvagyok róla győződve,hogy ő az. Nem fura,hogy a sorozatban szinte már mindenki közel került ehhez az 'A' szálhoz,őt kivéve? Most van ez a Maggie dolog,előtte volt az anyja,az előtt meg Ariával nyalakodtak folyton. Senki nem gondolna rá (szinte) - pont ezért ő az. Ez még mindig csak egy teória,de ahogy ismerem ezeket a tini-drámákat,szinte biztos,hogy ez lesz. Garretel most nem tudom megint mit akarnak kezdeni,nem is érdekel különösebben. Caleb számomra annyira semleges,hogy tőlem meg is halhat. Elég valószínűtlen lenne,ha nem így lenne,elvégre valakit mellkason lőnek,nem tudom hogy éli túl. A srác karaktere meg annyira színtelen,szagtalan hogy nem bánnám,ha kiírnák,ráadásul a szériának is jót tenne,ha az írók kicsit bátrabbak lennének a karakterekkel. Izgalmas epizód volt,éppen ideje volt,bár túl sok minden megint nem derült ki.


Az a baj, hogy Ezrára még egyáltalán nem utaltak. Ha jól tudom, összesen hat évadot terveznek, legalábbis a könyvek írója ezt mondta, szóval van bőven idő, hogy minden kiderüljön. Viszont az elég béna lenne, ha minden évad végén kiderülne, hogy XY is a csapat tagja, a következőben meg, hogy YX is... Nekem már az is sok, hogy a könyvsorozatban már a 4. vagy 5. "A" után nyomoznak. Ennek az egésznek már a mostani évad is kárát látta, az utolsó 2-3 epizódon kívül absozolút semmit se ért. Egyszerűen nem történt semmi. De Ezrára visszatérve, nagyon alapos okot kell kitalálniuk, hogy miért lehetne ő "A". Szerintem még a csapatba se férne bele, hiszen a lányokat egyáltalán nem ismerte, a többiek pedig igen, pont emiatt érzik (gondolom) úgy, hogy rajtuk is bosszút állhatnak Ali helyett/után.
Egyébként állítom, hogy még ők se tudják ki lesz az, útközben találják ki, emiatt egy csomó utalás értelmét veszti egy idő után. :/

Ezt pedig most találtam (vigyázat, spoileres annak, aki nem látta az utolsó részt) ohmy.gif

OFF: köszi, George R.R. Martin idézet. Hihetetlen az az ember. biggrin.gif
8 felhasználónak tetszik: Misao, Cintii, Alizgirl98, pink_bunny, csillaglány, Ashleys., tothbianka, bajer
2012. augusztus 29. 21:20 #903
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12095
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Azt nem tudom, hogy egyesek honnan vették, hogy Toby lenne A. Arról volt szó, hogy lelepleződik egy tag az A-csapatból nem pedig a vezető. Ami engem kicsit meglepett. Egyszer gondoltam rá az egész két és félév alatt, de mindig elhessegettem a gondolatot. Aranyosak voltak Spencerrel, de nem értem, hogy miért lett tag és hogy. Ez számomra még nyitott kérdés. Elvileg szereti Spencer-t, de akkor miért dolgozik ellene? unsure.gif Állítólag valaki megerősítette (gondolok itt a készítők valamelyikére) hogy Nate lőtt. Ez is fura, mert amikor mutatták akkor már nagyon halálközelben volt. Arra viszont rájöttem, hogy ő volt az a srác akiről Maya beszélt, hogy nem bírja lerázni. Túl egyértelműen nyomult.
Rengeteg embertől hallom, hogy Ezra vagy Aria is az A-csapat tagja. Meglehet én nem vagyok elrontója semminek sem. Talán ha kiderülne valami akkor izgalmasabb lenne az ő száluk is. Félreértés ne essen imádom Ezriát, de ebben a pár részben eléggé ellaposodtak.
Nem tudom, hogy valaki figyelte-e az A-csapat búvóhelyét úgy alaposabban. Ott volt egy erős utalás valamire ami pár embert megerősíthet vagy akár félre is vezethet. Ez a készítőkön múlik, majd kiderül. Alig várom az októbert. biggrin.gif
10 felhasználónak tetszik: Misao, Cintii, saii, Adrianna, Alizgirl98, pink_bunny, Vampiregirl1, Ashleys., tothbianka, csicsi20
2012. augusztus 29. 21:20 #904
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2453
Csatolások: 352
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (dreamscometrue @ 2012.08.29. 21:13)
...
Ezt pedig most találtam (vigyázat, spoileres annak, aki nem látta az utolsó részt)  ohmy.gif 
...

Wow! ohmy.gif Ne már,ezt nem hinném el,hogy Aria lenne A unsure.gif Meg nekem annyira zavaros ez az egész,meg Aria (meg a többi lány is) miért állna bosszút a másikon? unknw.gif
1 felhasználónak tetszik: Alizgirl98
2012. augusztus 29. 21:28 #905
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (dreamscometrue @ 2012.08.29. 21:13)
Az a baj, hogy Ezrára még egyáltalán nem utaltak. Ha jól tudom, összesen hat évadot terveznek, legalábbis a könyvek írója ezt mondta, szóval van bőven idő, hogy minden kiderüljön. Viszont az elég béna lenne, ha minden évad végén kiderülne, hogy XY is a csapat tagja, a következőben meg, hogy YX is... Nekem már az is sok, hogy a könyvsorozatban már a 4. vagy 5. "A" után nyomoznak. Ennek az egésznek már a mostani évad is kárát látta, az utolsó 2-3 epizódon kívül absozolút semmit se ért. Egyszerűen nem történt semmi. De Ezrára visszatérve, nagyon alapos okot kell kitalálniuk, hogy miért lehetne ő "A". Szerintem még a csapatba se férne bele, hiszen a lányokat egyáltalán nem ismerte, a többiek pedig igen, pont emiatt érzik (gondolom) úgy, hogy rajtuk is bosszút állhatnak Ali helyett/után. 
Egyébként állítom, hogy még ők se tudják ki lesz az, útközben találják ki, emiatt egy csomó utalás értelmét veszti egy idő után. :/

Ezt pedig most találtam (vigyázat, spoileres annak, aki nem látta az utolsó részt)  ohmy.gif 
OFF: köszi, George R.R. Martin idézet. Hihetetlen az az ember.  biggrin.gif


OMG ohmy.gif Tényleg milyen vatdafák lenne már,ha kiderülne,hogy Aria 'A' unsure.gif De én még mindig Ezrára gyanakszom,elvégre ott van a történet kezdete óta,és mint mondtam rá szinte senki sem gondolna. De szerintem is az írók itt menetközben találják ki a dolgokat...úgyhogy ki tudja. Am ennek nincs sok köze a mostani epizódhoz,de csak én shippelem Ariát Wessel (Ezra öccse) ? blush.gif Már azon gondolkozom,hogy videót készítsek róluk. rohog.gif De nekem mindig olyan fura shipjeim vannak,szval... rohog.gif

OFF: George R. R. Martin tényleg egy zseni. Asszem az a mondat az egyik könyvben hangzott el,tán vki (Jojen?) mondta a Brannak,de nem emlékszem pontosan...think.gif Mindenesetre bölcs idézet. meghajolo.gif
6 felhasználónak tetszik: Cintii, dreamscometrue, Alizgirl98, Beba13, Ashleys., tothbianka
2012. augusztus 29. 21:29 #906
- törölt felhasználó -    
az mennyire lehet vszínű hogy paige lőtte le calebet mondjuk félre értett vmit, és emily meg falaz neki?
2012. augusztus 29. 21:44 #907
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12095
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.08.29. 21:29)
az mennyire lehet vszínű hogy paige lőtte le calebet mondjuk félre értett vmit, és emily meg falaz neki?

Én nem tartom valószínűnek, mert amikor utoljára láttuk őt akkor meg volt kötözve és le volt ragasztva a szája. A lányok nem látták őt ergo nem tudták kiszabadítani, magát meg hogyan sikerült volna ha a szekrényben is így volt. Szerintem lehet, hogy Emily elmondta Hanna-nak és a lányoknak, hogy mi is történt, de azt mi nem láttuk.
Ezra öccsét Wesley Fitzgeraldnak hívják wink.gif
2 felhasználónak tetszik: saii, Alizgirl98
2012. augusztus 29. 21:44 #908
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.08.29. 21:28)
OMG ohmy.gif Tényleg milyen vatdafák lenne már,ha kiderülne,hogy Aria 'A' unsure.gif De én még mindig Ezrára gyanakszom,elvégre ott van a történet kezdete óta,és mint mondtam rá szinte senki sem gondolna. De szerintem is az írók itt menetközben találják ki a dolgokat...úgyhogy ki tudja. Am ennek nincs sok köze a mostani epizódhoz,de csak én shippelem Ariát Wessel (Ezra öccse) ? blush.gif Már azon gondolkozom,hogy videót készítsek róluk. rohog.gif De nekem mindig olyan fura shipjeim vannak,szval... rohog.gif 
OFF: George R. R. Martin tényleg egy zseni. Asszem az a mondat az egyik könyvben hangzott el,tán vki (Jojen?) mondta a Brannak,de nem emlékszem pontosan...think.gif Mindenesetre bölcs idézet. meghajolo.gif

Szerintem Wesről és Ariáról készíts videót biggrin.gif Örülnék neki smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Misao, dreamscometrue, Alizgirl98, Ashleys., tothbianka
2012. augusztus 29. 21:45 #909
dreamscometrue
dreamscometrue
visszatérő vendég
 
StátuszThe night is dark and full of terrors.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.16.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 226
Azonosító: 122968
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.08.29. 21:29)
az mennyire lehet vszínű hogy paige lőtte le calebet mondjuk félre értett vmit, és emily meg falaz neki?

Semennyire? biggrin.gif Nem tudom, ennek így nem lenne értelme. Nem hiszem, hogy a halott elrabóját, és a megmenekült Calebet ölelgető Emilyt félreértette volna. Hacsak nem kapott féltékenységi rohamot, akkor viszont Emily nem így viszonult volna hozzá a végén..

Misao: Igen, Jojen mondta Brannek. thumbsup.gif Amúgy én is shippelem Wessel, aranyosak lennének együtt biggrin.gif Bár nekem mindig Aria öccse ugrik be róla, az úgy meg kicsit fura xD De Ezrával már muszáj kezdeniük valamit, hihetetlenül unalmas a karaktere, meg az Ariával való kapcsolata. Még ez a Maggie-s dolog se nagyon dobott rajta.. bár ebből még ki lehet hozni 1-2 jó fordulatot.
2 felhasználónak tetszik: Misao, tothbianka
2012. augusztus 29. 21:53 #910
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Cintii @ 2012.08.29. 21:44)
Szerintem Wesről és Ariáról készíts videót biggrin.gif Örülnék neki smileeee.gif


Meglesz,holnap neki is látok wink.gif
Úristen,rá nem jöttem volna,hogy a Wes a Weslynek a rövidítése. Az utóbbiról egy bizonyos vörös hajú fiú jut eszembe,bár az inkább weasley volt. rohog.gif
Aria kisöccsével amúgy mi lett? Ha jól emlékszem a 3. évadban egyáltalán nem is szerepelt.
6 felhasználónak tetszik: Cintii, Vampiregirl1, dreamscometrue, Alizgirl98, Beba13, tothbianka
2012. augusztus 29. 22:07 #911
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2012.08.29. 21:20)
Azt nem tudom, hogy egyesek honnan vették, hogy Toby lenne A. Arról volt szó, hogy lelepleződik egy tag az A-csapatból nem pedig a vezető.

Én ezzel tisztában vagyok, csak ezek szerint rosszul fogalmazhattam, mert ahogy visszaolvastam amit írtam, valószínűleg engem is ebbe a csoportba vettél. Tudom, hogy a fő ember személye még sokáig leplezve marad. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2012. augusztus 29. 22:10 #912
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5220
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.08.29. 20:43)
[/color]
ennek sztem is van alapja, mivel az ál nate nem lőhetett, lehet hogy emily volt? de akkor meg megint nincs értelme, ez kiakaszt

Nem, én nem arra gondoltam, hogy Emily Calebet lőtte meg, mert szerintem biztos nem. Csak Natet leszúrta, és ezért lehet ő a lady killer=női gyilkos. wink.gif
2012. augusztus 29. 22:20 #913
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5220
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.08.29. 21:28)
OMG ohmy.gif Tényleg milyen vatdafák lenne már,ha kiderülne,hogy Aria 'A' unsure.gif De én még mindig Ezrára gyanakszom,elvégre ott van a történet kezdete óta,és mint mondtam rá szinte senki sem gondolna. De szerintem is az írók itt menetközben találják ki a dolgokat...úgyhogy ki tudja. Am ennek nincs sok köze a mostani epizódhoz,de csak én shippelem Ariát Wessel (Ezra öccse) ? blush.gif Már azon gondolkozom,hogy videót készítsek róluk. rohog.gif De nekem mindig olyan fura shipjeim vannak,szval... rohog.gif 
OFF: George R. R. Martin tényleg egy zseni. Asszem az a mondat az egyik könyvben hangzott el,tán vki (Jojen?) mondta a Brannak,de nem emlékszem pontosan...think.gif Mindenesetre bölcs idézet. meghajolo.gif

Már én is gondoltam, rá, hogy vajon Aria és Wes között lesz-e valami, én örülnék neki. rohog.gif wub.gif
Egyébként én is szerettem nagyon Aria öccsét, Mikeot, de állítólag még vissza fog térni a sorozatban, legalábbis én valahol azt olvastam. wink.gif
5 felhasználónak tetszik: Misao, Cintii, dreamscometrue, Beba13, tothbianka
2012. augusztus 29. 23:45 #914
csillaglány
csillaglány
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.29.
Hozzászólás: 1420
Csatolások: 37
Azonosító: 174497
Offline offline
Húhaaa, hát bár sok dolog van, ami egy kissé homályos, de valami fantasztikus volt ez az epizód. A végén egy kicsit kiakadtam, amikor kiderült hogy Tobynak is köze van ehhez az A dologhoz, mert szinte mindenkire gondoltam, csak pont rá nem. De ennek ellenére én eltudom képzelni, hogy valahogy úgy alakítják a történéseket, hogy majd a végén még is csak jó lesz Toby, és csak segíteni akart, vagy valami. Egyébként nem csodálkoznék, ha valami kiderülne Ezráról is, neki a legunalmasabb a karaktere, valamit csak kezdenek majd vele. Sőt, Arián sem lepődnék meg, rá szintén igaz az, ami Ezrára.
6 felhasználónak tetszik: Ashleys., SmileyZ, Alizgirl98, tothbianka, Cintii, pink_bunny
2012. augusztus 30. 00:41 #915
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Szerintem az epizód címe igenis Maya gyilkosára utalt,ugyanis ha egy gyilkos nemére akartak volna vele utalni,akkor a szórend így nem a legjobb. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Cintii
2012. augusztus 30. 08:38 #916
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Marlene elmondása szerint a félévadzáró címe több dologra is utalt, nem csak Maya gyilkosára.

Tyler Blackburn talks killer 'PLL' finale
2012. augusztus 30. 11:10 #917
- törölt felhasználó -    
jól értettem hogy nem hal meg wub.gif , de a 13. részben nem lesz benne? mármint caleb
eléggé aggódtam h kiírják
2012. augusztus 30. 11:39 #918
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5220
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Idézet (saii @ 2012.08.30. 08:38)
Marlene elmondása szerint a félévadzáró címe több dologra is utalt, nem csak Maya gyilkosára.
Tyler Blackburn talks killer 'PLL' finale

Igen, mert Maya gyilkosa Nate volt nem? Szerintem talán Emilyre is utalt, ugye, hogy leszúrta Nstet, de vajon még mi másra utalhatott? think.gif
2012. augusztus 30. 12:39 #919
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Idézet (Alizgirl98 @ 2012.08.30. 11:39)
Igen, mert Maya gyilkosa Nate volt nem? Szerintem talán Emilyre is utalt, ugye, hogy leszúrta Nstet, de vajon még mi másra utalhatott? think.gif

Maya gyilkosa Nate volt, Emily pedig megölte Nate-et , ez máris több, mint egy indok, szerintem elégedjünk meg ezzel. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Alizgirl98
2012. augusztus 30. 18:52 #920
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Na elkészült a beígért Aria+Wes videó! pompom.gif
Bár nem túl hosszú,de szerintem nem lett rossz. Kíváncsi vagyok nektek hogy tetszik. wink.gif Bővebb leírást a youtubos,szövegdobozban találtok,angolul.
7 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, Cintii, csillaglány, dreamscometrue, benyaw93, Beba13, pink_bunny
94 oldal 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!