Starity

Pretty Little Liars / Hazug Csajok Társasága (2010-2017)

94 oldal 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 07. 16:28 #1661
- törölt felhasználó -    
imádom! nagyon izgi smileeee.gif
2015. augusztus 07. 18:09 #1662
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
és az apjuk észre sem vette volna hogy az idősebbik fiú van velük? huh.gif Ez a Jason=Charles verzió szerintem hülyeség. Ráadásul Jason nem a kezdetektől látható. A második évadban tűnt fel. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: ONE DIRECTION20
2015. augusztus 07. 22:10 #1663
willkoy
willkoy
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.01.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 3539
Azonosító: 168274
Offline offline
6x11 first stills w00t.gif
7 felhasználónak tetszik: ONE DIRECTION20, SmileyZ, idone, Bessie, CandUs, kurrek, adriienn96
2015. augusztus 11. 14:32 #1664
- törölt felhasználó -    
Hihetetlen hogy ma végre kiderül heart.gif Nagyon kíváncsi leszek már arra hogy kicsoda Charles, mert ez a Wrenes dolog számomra hihetetlenül hangzik, mert az 5x13-ban egy pillanatra láthatjuk Charles szemeit (vagyis gondolom ő az) és kékek valamint a kisfiú aki a kis Charlest játssza is kék szemű, Wren meg barna, meg amúgy se hiszem hogy ő lesz. Én legalábbis nagyobb csattanóra számítok.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 11. 21:15 #1665
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, ki hogy van vele de én már egy hete hatalmas izgalommal vagyok, ma reggeltől kezdve viszont csakis az órát bámultam. Próbáltam nem foglalkozni vele, elmenni valahova, hisz úgy hátha gyorsabban telik az idő. Na ja, nem jött össze rohog.gif Folyton azon gondolkoztam, mi lesz ma, vagyis pontosabban holnap hajnalba (magyar idő szerint hajnali kettőkor lesz élőben és persze, ki nem hagyom).
A reklám előtt jövünk rá arra, amire már több mint öt évadja várunk, tehát a 15.-20 perc környékén, mivel a csatorna - ha jól tudom - tanácsolta Marlenek, hogy ne az elején adják be, mert lehet valaki később kapcsol oda. De szerintem aki nagyon megakarja tudni, ki lesz 'A', Vörös Kabát illetve a Fekete Özvegy, az már vagy 1 órával hamarabb leül a TV elé biggrin.gif
Illetve, elméletileg minden színész ledöbbent azon, hogy kik a tagjai az 'A' csapatnak, és emellett mikor leveszi a maszkot, mindenki felfogja ismerni, illetve enyhe kis sokkot is kapunk.
4 felhasználónak tetszik: Bessie, ONE DIRECTION20, SmileyZ, CandUs
2015. augusztus 11. 21:18 #1666
biush123
biush123
QueenOfDisaster
 
StátuszThis world will never be, what I expected. . .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1073
Csatolások: 26
Azonosító: 200857
Offline offline
Idézet (CaliforniaGirl @ 2015.08.11. 21:15)
Nem tudom, ki hogy van vele de én már egy hete hatalmas izgalommal vagyok, ma reggeltől kezdve viszont csakis az órát bámultam. Próbáltam nem foglalkozni vele, elmenni valahova, hisz úgy hátha gyorsabban telik az idő. Na ja, nem jött össze rohog.gif  Folyton azon gondolkoztam, mi lesz ma, vagyis pontosabban holnap hajnalba (magyar idő szerint hajnali kettőkor lesz élőben és persze, ki nem hagyom). 
A reklám előtt jövünk rá arra, amire már több mint öt évadja várunk, tehát a 15.-20 perc környékén, mivel a csatorna - ha jól tudom - tanácsolta Marlenek, hogy ne az elején adják be, mert lehet valaki később kapcsol oda. De szerintem aki nagyon megakarja tudni, ki lesz 'A', Vörös Kabát illetve a Fekete Özvegy, az már vagy 1 órával hamarabb leül a TV elé biggrin.gif 
Illetve, elméletileg minden színész ledöbbent azon, hogy kik a tagjai az 'A' csapatnak, és emellett mikor leveszi a maszkot, mindenki felfogja ismerni, illetve enyhe kis sokkot is kapunk.

Én már hetek óta ezen agyalok, hogy ki lehet A de fogalmam sincs még ezzel is álmodtam párszor biggrin.gif sajnos csak majd holnap tudom megnézni ha felteszik feliratosan addig pedig reménykedek, hogy nem látom meg a facebookon vagy bárhol a nagy leleplezést biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: ONE DIRECTION20, SmileyZ
2015. augusztus 12. 00:17 #1667
- törölt felhasználó -    
már megint itt vagyok xd Ki látta Twitteren azt a facetoface-s hastaghas "játékot"? Én azon kiidegeltem magamat. Ugye az a lényege - bár szerintem mindenki látta - hogy nem tudom hány hashtag után kapunk egy-egy nyomot.
Megosztottam és aktívan figyeltem erre olyanokat kaptunk:
1: fel fogod ismerni 'A'-t, amikor lekerül róla a maszk. - ez még úgy oké. 2: 'A' még nincs 50 éves. - teljesen egyértelmű infó, mivel pár évvel idősebb Jasonnél. 3: A Hazugok látták már maszk nélkül 'A'-t. - ezt már vagy annyiszor bejelentették hogy megérte ismét reklámozni a sorozatot. 4: 'A' nem szerepelt minden részben. - tekintve hogy a lányokon kívül senki se szerepelt minden részben...
5: A' nem az egyik szülő. - "A" Jasonnél pár évvel idősebb... hogy lehetne az egyik szülő?
6: 'A'-nek sok álruhája van. - ezt szerintem nem kell kommentálni rohog.gif 7: "A" nem az egyik hazug. - tekintve hogy mindannyian szemben állnak vele a fotókon. Majd megkaptuk az egyetlen, talán épkézlább infót, mégpedig hogy "A" Rosewood lakosa volt. Szóval az írók ismét elővették a megbízhatatlan oldalukat. Gyakorlatilag ők a legnagyobb hazugok. Remélem azért kiderül mégis "A" kiléte.
2 felhasználónak tetszik: CandUs, SmileyZ
2015. augusztus 12. 04:02 #1668
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Már töltöm. Úristen, tűkön ülök w00t.gif yahoo.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 12. 04:52 #1669
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Csak nem bírtam megállni, megnéztem. rohog.gif

Oké, ez a vég engem is meglepett. Mindkettő személy kiléte. Hiába tűnt az egyik mindvégig furának. Nekem viszont nem tetszett a rész. Ez a mindent egybe megmagyarázni, túl sok volt. Ráadásul pont A szájából? Egyedül talán az 5 éves időbeli ugrás tetszett. Nagyon csinik a lányok benne heart.gif
3 felhasználónak tetszik: adriienn96, Brittany, SmileyZ
2015. augusztus 12. 06:00 #1670
- törölt felhasználó -    
Ezért ültem végig 5 és fél évadot?! Ezért??? Legnagyobb marhaság. Ever.
Állítom, ez a midseason finale úgy készült, hogy Marlene kiválasztotta a legnépszerűbb fanteóriát, és azt írta meg. reklamalo.gif Kész, nagyon szeretem a lányokat, meg minden, de itt hagyom abba a sorozatot. mad.gif
2 felhasználónak tetszik: Lilla06, Brittany
2015. augusztus 12. 07:24 #1671
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Hát gyerekek, röviden és tömören: ez jó szar volt. Komolyan, ez a midseason finálé vetekszik Gossip Girl valós kilétének kiderülésével illetve az Így jártam anyátokkal végével. Ezt nem érte meg letölteni torrentről.
6 felhasználónak tetszik: Bessie, Lilla06, adriienn96, katussnagy, Brittany, LoveNessa
2015. augusztus 12. 07:43 #1672
sh1nEE.
sh1nEE.
» ᴍs. ʙᴀʀᴄᴀɢɪʀʟ ღ
 
Státusz~ Pᴇʀғᴇᴄᴛɪᴏɴ ɪs ᴀ ᴅɪsᴇᴀsᴇ ᴏғ ᴀ ɴᴀᴛɪᴏɴ ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1238
Csatolások: 454
Azonosító: 131165
Offline offline
El sem hiszem, hogy 5 és fél lebilincselő éved után végre elérkezett "az igazság napja".
Az ömlengős véleménynyilvánításom előtt fontosnak tartom kiemelni a tényt, miszerint a két nap múlva esedékes német nyelvvizsgámra való kielégítő felkészülés végett, voltam olyan elvetemült és végignéztem az összes szezon minden egyes epizódját töviről-hegyire - természetesen német szinkron és/vagy felirat kíséretében. Bár sokan úgy vélekednek, hogy a hőn áhított "leleplezés" felettébb kiábrándítóra sikeredett; jóllehet én, személy szerint kifejezetten zseniálisnak találtam. Szkeptikus voltam annak kapcsán, hogy miképpen fogják a tömérdek megválaszolatlan kérdést és teóriát egy olyan kerek egésszé "transzformálni", amelynek mindenek előtt értelme is van - az 5 és fél évad újranézését követően elmondható - legalábbis szerintem -, hogy ettől logikusabb endinget aligha tudtak volna kifundálni.
Az időugrást illetően még mindig vannak fenntartásaim, ennek ellenére türelmetlenül várom a januári folytatást. happy.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: ONE DIRECTION20
2015. augusztus 12. 09:46 #1673
- törölt felhasználó -    
Idézet (sh1nEE. @ 2015.08.12. 07:43)
El sem hiszem, hogy 5 és fél lebilincselő éved után végre elérkezett "az igazság napja". 
Az ömlengős véleménynyilvánításom előtt fontosnak tartom kiemelni a tényt, miszerint a két nap múlva esedékes német nyelvvizsgámra való kielégítő felkészülés végett, voltam olyan elvetemült és végignéztem az összes szezon minden egyes epizódját töviről-hegyire - természetesen német szinkron és/vagy felirat kíséretében. Bár sokan úgy vélekednek, hogy a hőn áhított "leleplezés" felettébb kiábrándítóra sikeredett; jóllehet én, személy szerint kifejezetten zseniálisnak találtam. Szkeptikus voltam annak kapcsán, hogy miképpen fogják a tömérdek megválaszolatlan kérdést és teóriát egy olyan kerek egésszé "transzformálni", amelynek mindenek előtt értelme is van - az 5 és fél évad újranézését követően elmondható  - legalábbis szerintem -, hogy ettől logikusabb endinget aligha tudtak volna kifundálni.
Az időugrást illetően még mindig vannak fenntartásaim, ennek ellenére türelmetlenül várom a januári folytatást.  happy.gif  heart.gif

Nekem meg pont az volt a bajom vele, hogy még Meredith Sorensen is logikusabb lett volna A-nak. Annyi lyuk lett a sztoriban, mint egy ementáli sajtban. Az idővonal sem stimmel.
5 felhasználónak tetszik: Bessie, CandUs, ONE DIRECTION20, adriienn96, SmileyZ
2015. augusztus 12. 10:06 #1674
sh1nEE.
sh1nEE.
» ᴍs. ʙᴀʀᴄᴀɢɪʀʟ ღ
 
Státusz~ Pᴇʀғᴇᴄᴛɪᴏɴ ɪs ᴀ ᴅɪsᴇᴀsᴇ ᴏғ ᴀ ɴᴀᴛɪᴏɴ ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1238
Csatolások: 454
Azonosító: 131165
Offline offline
Idézet (Walk of Fame @ 2015.08.12. 09:46)
Nekem meg pont az volt a bajom vele, hogy még Meredith Sorensen is logikusabb lett volna A-nak. Annyi lyuk lett a sztoriban, mint egy ementáli sajtban. Az idővonal sem stimmel.

Természetesen számomra sem volt minden egyes válasz teljes mértékben kielégítő. (ld.: Mona ölte meg Bethany-t ~ azt hittem e mögött a szituáció mögött kicsit összetettebb indíték lesz majd.)

Összességében viszont véleményem szerint korrekt volt. Nyilván azzal Marlene is tisztában volt, hogy a közel 6 évadnyi csűrés-csavarás után a rajongóknak igen magas elvárásaik lesznek a finálé irányába, ebből kifolyólag nem biztos, hogy mindenkinek elnyeri majd a tetszését.
2015. augusztus 12. 10:44 #1675
willkoy
willkoy
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.01.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 3539
Azonosító: 168274
Offline offline
best quality thumbsup.gif
5 felhasználónak tetszik: CandUs, ONE DIRECTION20, adriienn96, SmileyZ, idone
2015. augusztus 12. 12:06 #1676
- törölt felhasználó -    
Valaki kérlek mondja,hogy ez valami vicc volt.
“What scares me the most is how Marlene has convinced herself that this finale was nothing less than brilliant.”
- ezen nevetnem kellett rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Dorci000, Bessie, adriienn96, CandUs, SmileyZ, LoveNessa, idone
2015. augusztus 12. 12:59 #1677
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Még nem néztem meg az egész részt csak belepörgettem és nem hiszem el amit láttam...Ez valami rossz álom??Egy vicc?Tudom,hogy lehetetlen mindenki kedvére tenni,hogy mindenki mást akart A-nek,de ez...HATALMAS csalódás a számomra.Azért letöltöm és este megnézem ha már ennyi ÉVET vártam erre de hogy szívem szerint addig verném a drága írónőt amíg mozog,az is biztos... dry.gif
Egyetlen dolog miatt várom én még a folytatást - az időugrás.Az egyetlen ötlet ami még ebben tetszik.Bár Malene-t ismerve valahogy azt is eltolja majd,de igyekszem nyitottan állni hozzá.Bár lehet hogy kár,hiszen eddig ezt az évadot is imádtam,erre fél perc alatt tönkretette az egészet számomra,de hátha változik kicsit a véleményem mire az egész részt megnézem majd. blush.gif
Januárig pedig drukkolok,hogy olyan folytatást kapjunk amit megérdemlünk itt mindannyian. blush.gif
5 felhasználónak tetszik: katussnagy, adriienn96, CandUs, idone, House Of Wax
2015. augusztus 12. 18:41 #1678
- törölt felhasználó -    
SPOILER
Erre? Erre vártunk évek óta? Miért nem lehetett akkor Wren Charles? És ha jól emlékszem a kedves írónő azt állította hogy Black Widow, Red Coat és Charles is külön személyek. És Sara Harvey?? Aki az ötödik évad elején jött be? Oké, előbb is említették, de később lett szereplő. Ő lett 3-ból 2 szereplő. Lehetett volna Jenna, Melissa vagy Paige. Sokkal jobban örültem volna neki, de ez most így komoly? Úgy hogy a sorozatot egy csomó 11 év körüli gyerek nézi?
Persze, sejtettem hogy az írónő se tudja kicsoda 'A', de azért ennél ezerszer jobbat kitudott volna belőle hozni. Én a felénél már csak röhögtem, annyira belemagyarázós lett az egész. És Saranak mi oka volt bántani a lányokat? Mert Jennának és Paigenek lehetett volna. Ja és a szülők azóta a pincében vannak? ohmy.gif
Tökéletes, izgalmas és erős 6 évad 9 rész után ezzel elcseszni egy ennyire jó sorozatot? Ne is haragudjanak de nem normálisak. dry.gif Én mindig is úgy gondoltam hogy Ezra nem lett volna jó 'A'-nak, de most már egyre jobban kezdem pártolni.
És az ötödik évad első részében honnan a *** vette elő CeCe azt a rengeteg "A"-t? Mert ha csak Saraval dolgozott együtt, érthetetlen okokból, akkor azokat honnan vette elő?
Ebből is látszik hogy annyira elhúzták már a sztorit hogy végül az írónő se tudta hogy kicsoda 'A' és egy gyorsan összedobott sztorit választott.
És Jessicát ki ölte meg? Annyi elvarratlan szál maradt, pedig elvileg mindenre választ kaptunk.
Annyira szerettem a sorozatot, de most...
6 felhasználónak tetszik: katussnagy, Lilla06, Dorci000, Bessie, adriienn96, CandUs
2015. augusztus 12. 18:49 #1679
- törölt felhasználó -    
Idézet (Praxinah. @ 2015.08.12. 18:41)
SPOILER
Erre? Erre vártunk évek óta? Miért nem lehetett akkor Wren Charles? És ha jól emlékszem a kedves írónő azt állította hogy Black Widow, Red Coat és Charles is külön személyek. És Sara Harvey?? Aki az ötödik évad elején jött be? Oké, előbb is említették, de később lett szereplő. Ő lett 3-ból 2 szereplő. Lehetett volna Jenna, Melissa vagy Paige. Sokkal jobban örültem volna neki, de ez most így komoly? Úgy hogy a sorozatot egy csomó 11 év körüli gyerek nézi?
Persze, sejtettem hogy az írónő se tudja kicsoda 'A', de azért ennél ezerszer jobbat kitudott volna belőle hozni. Én a felénél már csak röhögtem, annyira belemagyarázós lett az egész. És Saranak mi oka volt bántani a lányokat? Mert Jennának és Paigenek lehetett volna. Ja és a szülők azóta a pincében vannak? ohmy.gif 
Tökéletes, izgalmas és erős 6 évad 9 rész után ezzel elcseszni egy ennyire jó sorozatot? Ne is haragudjanak de nem normálisak. dry.gif Én mindig is úgy gondoltam hogy Ezra nem lett volna jó 'A'-nak, de most már egyre jobban kezdem pártolni.
És az ötödik évad első részében honnan a *** vette elő CeCe azt a rengeteg "A"-t? Mert ha csak Saraval dolgozott együtt, érthetetlen okokból, akkor azokat honnan vette elő?
Ebből is látszik hogy annyira elhúzták már a sztorit hogy végül az írónő se tudta hogy kicsoda 'A' és egy gyorsan összedobott sztorit választott. 
És Jessicát ki ölte meg? Annyi elvarratlan szál maradt, pedig elvileg mindenre választ kaptunk. 
Annyira szerettem a sorozatot, de most...

A Twitteren is jól szórakoznak azon, hogy az anyukák már 5 éve porosodnak DiLaurentisék pincéjében.
https://twitter.com/xBelieve1996/status/631423406232223744/photo/1
6 felhasználónak tetszik: katussnagy, Bessie, adriienn96, CandUs, SmileyZ, marti27
2015. augusztus 12. 19:05 #1680
- törölt felhasználó -    
Idézet (Walk of Fame @ 2015.08.12. 18:49)
A Twitteren is jól szórakoznak azon, hogy az anyukák már 5 éve porosodnak DiLaurentisék pincéjében.
https://twitter.com/xBelieve1996/status/631423406232223744/photo/1

rohog.gif hát legalább ezt megmagyarázhatták volna.
Remélem azért az időugrás után normálisabb lesz a sztori, mert én nem fogom befejezni a sorozatot. Annak ellenére hogy elrontották a végét, mindig is jó sorozat volt csak... sad.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, ONE DIRECTION20
94 oldal 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!