Starity

Sons of Anarchy / Kemény motorosok (2008-2014)

12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 10. 23:50 #201
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Josh_ @ 2014.09.10. 09:44)
Fanatizmus. biggrin.gif  Felhívom Jax-et tegyen arra egy kört és raboljon el a melótól. Ő majd kezelhetővé tesz újra. biggrin.gif

légyszi, légyszi biggrin.gif thumbsup.gif rohog.gif
2014. szeptember 12. 10:19 #202
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2014.09.10. 23:50)
légyszi, légyszi biggrin.gif  thumbsup.gif  rohog.gif

Az első rész megtekintése után meggondoltam magam. A közeledbe nem engedném. biggrin.gif
Inkább valaki mást küldök, akivel bingózni járhatsz vagy piknikezni a parkba. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. szeptember 12. 13:03 #203
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Josh_ @ 2014.09.12. 10:19)
Az első rész megtekintése után meggondoltam magam. A közeledbe nem engedném. biggrin.gif 
Inkább valaki mást küldök, akivel bingózni járhatsz vagy piknikezni a parkba. biggrin.gif

én igen. De basszus tiszta hullámvasút volt ez a rész érzelmileg (mint mindig). Már a börtönben is annyira látszott, hogy Jax kiégett belülről. ohmy.gif Marilyn Manson bácsi még semleges egyenlőre biggrin.gif
Juice-t még mindig sajnálom, ő az egyik kedvencem, de tuti meghal hamarosan. Chibs meg, ó édes istenem de szeretem azt a "cuki" ír pofiját. rohog.gif Hogy felpörgette már a dolgokat az elején? Jax beszéde alatt megállt bennem is az ütő, hogy mit fog még mondani, és Chibs az maradt mindig is, aki volt. heart.gif Happyn jót röhögtem, és Tig anyucis mondandóján is. _nevet.gif Viszont a vége... ohmy.gif Az a villa a fejbe nem volt enyhén durva?! ohmy.gif Gemma meg a leggeny*bb ember az egész földkerekségen.
1 felhasználónak tetszik: Josh_
2014. szeptember 12. 13:08 #204
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
http://33.media.tumblr.com/dc25cd824782ef332db8ac8fe51ad04e/tumblr_nbpcgemMh11qd2kxpo6_250.gif


"I never really wanted this chair.
I guess some part of me knew it would happen, but… I aways dreaded the weight of it.
The responsibility. The truth is I can barely make the right choices for myself.
I’ve been trying to take this club in a direction I thought made sense, to move us away from the outlaw shit. That hasn’t worked.
I think some part of me was trying to buy back all the bad shit I’ve done.
The people I’ve hurt.
That’s a false pardon. It’s dangerous, and it’s selfish.
JT did the same thing, and those choices took away everything from my old man. His family and his patch.
I already lost the woman I love. I’m not gonna lose my club."

2 felhasználónak tetszik: Josh_, House Of Wax
2014. szeptember 12. 14:51 #205
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2014.09.12. 13:03)
én igen. De basszus tiszta hullámvasút volt ez a rész érzelmileg (mint mindig).

Sejtettem, hogy Jax-el ez fog történni. Bár a plakátokból meg a beharangozóból nem volt nehéz kitalálni. A fogas jelenetnél belegondoltam, mi lenne ha az én fogaim lennének és nyeltem egy nagyot. biggrin.gif Mansont furcsa volt így látni smink nélkül rohog.gif , de eddig tényleg semleges. Sok szövege mondjuk nem is volt, de lesz még kavarás a szíveségekkel.
"Azt hittem csak nagyon alacsony és rövid a lába" - szemétnek tudni kell lenni. biggrin.gif A motoros húzás nem kevésbé volt gyenge. _nevet.gif
Azon gondolkodtam már most, hogy vajon ki fog meghalni évad közben, Sutter kire küldi a kaszást. Tényleg Juice a legesélyesebb. Valószínű Gemma nem fogja tudni megmenteni. Na ő is.., mosogatás közben Tarához beszél. Akármilyen erős nő, azért a lelkiismeret az lelkiismeret. Nagyon szeretem, de azzal, hogy a sárga polós gyereket ártatlanul odadobta maga helyett túl nagyot nem nőtt a szememben. 110.gif Sok választása mondjuk nincs. Ha nagy sz@rban van valaki, nem válogat at eszközökben, hogy kimásszon belőle. Ő meg fogalmazhatunk úgy, hogy elég nagyban van. rohog.gif Ezzel együtt is imádom Suttert, mert majdnem minden karakter átment ilyen hullámvasúton és igazából nem lehet előre megjósolni, hogy ki melyik oldalra billen, vagy megy el az agya végleg. Egyébként így megnézve az elsőt, piszkosul hiányzott már a sorozat. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. szeptember 12. 15:11 #206
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Josh_ @ 2014.09.12. 14:51)
Sejtettem, hogy Jax-el ez fog történni. Bár a plakátokból meg a beharangozóból nem volt nehéz kitalálni. A fogas jelenetnél belegondoltam, mi lenne ha az én fogaim lennének és nyeltem egy nagyot. biggrin.gif Mansont furcsa volt így látni smink nélkül  rohog.gif , de eddig tényleg semleges. Sok szövege mondjuk nem is volt, de lesz még kavarás a szíveségekkel. 
"Azt hittem csak nagyon alacsony és rövid a lába" - szemétnek tudni kell lenni.  biggrin.gif A motoros húzás nem kevésbé volt gyenge.  _nevet.gif 
Azon gondolkodtam már most, hogy vajon ki fog meghalni évad közben, Sutter kire küldi a kaszást. Tényleg Juice a legesélyesebb. Valószínű Gemma nem fogja tudni megmenteni. Na ő is.., mosogatás közben Tarához beszél. Akármilyen erős nő, azért a lelkiismeret az lelkiismeret. Nagyon szeretem, de azzal, hogy a sárga polós gyereket ártatlanul odadobta maga helyett túl nagyot nem nőtt a szememben. 110.gif Sok választása mondjuk nincs. Ha nagy sz@rban van valaki, nem válogat at eszközökben, hogy kimásszon belőle. Ő meg fogalmazhatunk úgy, hogy elég nagyban van.  rohog.gif Ezzel együtt is imádom Suttert, mert majdnem minden karakter átment ilyen hullámvasúton és igazából nem lehet előre megjósolni, hogy ki melyik oldalra billen, vagy megy el az agya végleg. Egyébként így megnézve az elsőt, piszkosul hiányzott már a sorozat.  heart.gif

nekem mondod? Amióta jöttek a képek, meg a videók én már tűkön ülök. biggrin.gif Munkahelyen már megszokták hogy ha elgondolkodok, akkor néha a sorozaton jár az eszem, vagy ha majd' bealszok, nézek egy kis SoA előzetest, vagy riportot. Felébredek és felpörget. Jobb, mint a kávé. _nevet.gif Néha még a kezemre is ráfirkantom. (Igen, fanatizmus a javából rohog.gif )
Gemmán tényleg megáll az ész. Mikor Juice megkérdi, hogy hogy tud Jaxszel beszélni Taráról, és Gemma válaszol, abban azért van valami. Hisz Jax tényleg sok mindenkit elveszített, de ő mindig mellette volt és a csapat mellett is, még ha sokszor a saját érdekeit is nézte. De Jaxet szereti, és a gyerekeket is. Gondolkodás nem mindig az erőssége, sokszor előbb üt, aztán kérdez. Mai napig nem tudom elfelejteni azt a jelenetet, amikor lecsapott egy csajt egy gördeszkával, mert az összejött Clay-el egy menet erejéig. rohog.gif
Most is mikor odament a kínai csávóhoz azt hittem újra láthatjuk benne az embert, erre kiderül, hogy ráverte Tara halálát? ohmy.gif Szegény srácot, hogy kinyírta Jax? Happy meg milyen nyugodt, érdeklődő arccal nézte már? _nevet.gif
Sutter egy beteg állat, de imádom. thumbsup.gif Egyszerűen zseni. Sosem azt teszi, amit elvárna az ember, mégis tud sokkolni. Nem is kicsit biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Josh_
2014. szeptember 13. 12:00 #207
Firestarter
Firestarter
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.13.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 233263
Offline offline
Hát nem tudom.. Egy kicsit erőltetettnek éreztem ezt a kínai srácos dolgot, egyszer csak hirtelen Gemmának eszébe jut, hogy ja tényleg, láttam én ott a háznál ezt az ürgét. Na ne már.. Előtte akkor miért nem ezzel kezdte, mikor találkozott Jax-szel, vagy már a bandának elcsicsereghette volna ezt az infót, hogy utána járhassanak. Rendben, hogy Jaxből egy gyilkológép lett, de csak úgy bemondásra elhiszi ezt az anyjának, aki már ki tudja hányszor megvezette? Én nagy rajongója vagyok a sorozatnak, de ez a dolog nem tetszett. Cáfoljatok meg ha kihagyok, vagy félreértettem valamit, de ez valahogy nem illett ide.. Mondjuk nekem már az előző évad befejező része sem tetszett, volt benne baki rendesen.
2 felhasználónak tetszik: Josh_, TarjaNightwish
2014. szeptember 15. 11:42 #208
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2014.09.12. 15:11)
nekem mondod? Amióta jöttek a képek, meg a videók én már tűkön ülök. biggrin.gif

Tudom miről beszélsz. biggrin.gif Ha megnézi a sorozatot az ember, egyből más hangulatba kerül. Felpörgeti az embert, főleg ha olyan rész van, amiben egyszerre több fontos esemény is történik. Azt hiszem egyszer már írtam, de ilyenkor mindig elkap egy ilyen: én is lennék tag hangulat. biggrin.gif Oké, nem ölnék meg senkit, de ezt leszámítva bármikor belépnék. Egy gyenge pillanatomban elgondolkoztam egy felső vagy mellény rendelésen, de furcsán hatna a városban ebben feszíteni mondjuk biciklivel a fenekem alatt. biggrin.gif
Ért Sutter a a drámai pillanatokhoz, nem nagyon spórolt a kényes részek kivágásával a gyerek túlvilágra segítésénél. Egyébként gondolkoztam: Juice, Nero és Gemma, rájuk tippelek halálügyileg. Egyiket sem szeretném, de valahogy azt érzem, hogy ebben az évad nekik befellegzik. Nero szerintem meg fogja ütni a bokáját evvel az én majd megpróbálok elsimítani mindent dologot. Nem véletlen mondták neki, hogy zavarja a tagokat a Sons-hoz füzödő személyes kapcsolata.

Idézet (Firestarter @ 2014.09.13. 12:00)
Hát nem tudom.. Egy kicsit erőltetettnek éreztem ezt a kínai srácos dolgot,

Igazad van, abban amit írtál. Tényleg furcsa, hogy amikor mentek haza egy árva szót sem szólt. blink.gif Pusztán belemagyarázás, de esetleg Gemma tudta, Jax úgysem nyugszik addig, amíg meg nem találja Tara gyilkosát így félelmében meg az egyre erösödő nyomás alatt, hirtelen ez a megoldás jutott eszébe. Persze ettől még tényleg furcsának hat, hogy egyszer csak rákeni egy ártatlanra. Bár amikor Jax odahívta, hogy mondja el mi van, látszott is a fején, hogy zavarban van. A bizalom is jó kérdés. Abban is igazad van, hogy nem feltétlen kellene megbíznia az anyjában. Erre Bessie véleményéhez kanyarodok vissza. Ha nincsenek is jóban + Tara-Gemma ellentét, de mindig tudta, hogy az anyja kiáll a család mellett, a legfontosabb számára és ebben az ügyben nem feltételezi, hogy Gemma valamiben is sáros lenne. De igaz, ami igaz. El kell ismerni tényleg elég hülyén jött ki az a jelenet. Az előzményt, hogy juthatott ez az elmés megoldás Gemma agyába jobban is bemutathatták volna.

Egyébként üdv a klubban és jó, hogy írtál. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. szeptember 15. 11:53 #209
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
én pólón és tetkón gondolkoztam. _nevet.gif Utóbbi kicsit véglegesebb megoldásnak tűnik, de tényleg ennyire szeretem őket. biggrin.gif

Egyébként gondolkoztam. Józan ésszel valóban azt mondanánk, hogy pusztulnia kell Gemmának, Juice-nak. Viszont Sutter mindig meglepő dolgok híve. Lehet hogy pont Gemma, vagy Juice marad életben a legvégén? unsure.gif Vaaagy Jax, de időközben azzá válik, aki sosem akart. Clayjé, vagy az apjává. Variáció sok van. Majd meglátjuk mi lesz belőle igaz. Tara halálát a kínai srácra verni érdekes megoldás volt. Lehet hogy én kombinálom túl, de szerintem Gemma elmondhatta ezt korábban Jaxnek, csak bizonyíték híján nem eshetnek neki az egész kínai bandának. Az meg hogy elméletileg anyuci látta, az nem feltétlen bizonyíték. Gondolom én. unsure.gif Előzeteseket már nem fogok nézni. Innentől kezdve meg akarok lepődni, és szentségelni a kreatívok megoldásaitól. rohog.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Josh_
2014. szeptember 15. 14:18 #210
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2014.09.15. 11:53)
én pólón és tetkón gondolkoztam. _nevet.gif

A tetoválások gyenge pontjaim. Mindig szerettem volna, ehhez képest egy sincs rajtam. _nevet.gif Igazából az 1, de az legyen nagy és ütős híve vagyok. Mellesleg pénzben sem kis tétel valószínű, gondolom simán üti a több százezres tételt és még lehet keveset is mondtam, de azok tetszenek illetve a kézfej tetoválás. Ennek a srácnak például remek munkái vannak.

Persze, abban biztosak lehetünk, hogy úgysem az történik, amit mi várunk. Az úgy túl egyszerű lenne. Egyébként Gemmára a magánéleti szál miatt gyanakszom. Mekkora "poén" lenne ha Sutter valamilyen brutális módon tenné el láb alól. Mindenki azt mondaná, hogy nem szívbajos az ürge. biggrin.gif Jaxet megjósolni sem merem. Szerintem nem marad ilyen az évad végéig, tuti lesz valami ami megint megingatja majd, pl.: ha kiderül hogy az anyja tette el láb alól Tarát. Juicenek meg szurkolunk, mert jó arc. A polós srác kapcsán simán lehet hogy tényleg ennyi, hogy korábban elmondta Jaxnek, mit látott. Erre nem is gondoltam, pedig a legegyszerűbb variáció. Előzetest én sem szoktam, legyen meglepi. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. január 04. 00:04 #211
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Oké, látom nagyon kihalt a topik. Bessie, Josh, mi a véleményetek végignéztétek már? Én tegnap néztem meg az utolsó részt...
2016. június 11. 08:19 #212
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, House Of Wax
2016. június 11. 18:41 #213
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, House Of Wax
2016. június 25. 19:47 #214
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Remélem nem zavarok, és megengeditek, hogy rövid véleményt fejtsek e sorozatról:)
Anno még apukám mutatta meg nekem ezt a sorozatot, de mondtam neki, hogy nem köszike. Aztán leültetett a gép elé, és kénytelen voltam 2 részt megnézni vele. Nos, el kell mondjam élveztem. Így elkezdtem nézni, és arra kellett rádöbbennem, hogy imádom a sorozatot. Izgalmas, mindig történik benne valami, lövöldözések, állandó viták..egyszerűen megunhatatlan a sorozat. Sajnálom, hogy Jax halálával ér véget, mert ő volt a kedvenc karakterem (ki gondolta volna?) bár, számítottam rá, hogy a végén meghal. Van egy-két tisztázatlan dolog a fejemben (pl Jax miért ölte meg Gemmát, hiszen azért na az anyja volt)de összességében egy nagyon klassz sorozat, gondolkoztam már azon, hogy veszek pólót, vagy valami ilyen ereklye félét, mert nekem kell. laugh.gif
2016. július 23. 10:41 #215
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
SPOILER!!!

Hát, a végére értem a sorozatnak, de borzalmasan fog hiányozni sad.gif Annyira megszerettem az elmúlt pár hónap alatt ezt a sorozatot, szívem szerint még néztem volna belőle jó pár évadot, habár azt be kell ismerjem, hogy a sztorit nézve, jókor hagyták abba blush.gif
Nem igazán tudok belekötni, mert szerintem zseniális sorozat volt heart.gif Kurt Sutter eddig is kedvenc volt nálam, de ezután a sorozat után még inkább az lett, remek munkát végzett vele. Tökéletesen bemutatta ezt az egész motoros világot. Mindamellett, hogy izgalmas volt, lehetett rajta nevetni, sírni, tanulságos is volt. Legalábbis én rengeteg olyan dolgot találtam benne amin el lehetett gondolkozni, nem is kicsit blush.gif
Egy-két szereplőt leszámítva mindenkit nagyon szerettem. Természetesen a kedvencem Jax volt, már az első résztől fogva laugh.gif Ezt a karaktert Charlie Hunnam-ra öntötték, elképesztően jól játszott, végig a sorozatban. Klubtagok közül nagyon szerettem még Chibs-t, Tiggy-t, Juice-t heart.gif Sőt, én még Clay-t is kedveltem, annak ellenére, hogy milyen és mennyi aljasságot követett el blush.gif Ron Perlman nagyon jól hozta a karaktert blush.gif Gemmát is nagyon kedveltem végig, pedig neki is voltak erős dolgai, de valahogy mindig megértettem, hogy mit miért tesz, neki a családja volt az első, a fia, mindenki előtt és ha az ember életében van egy olyan személy, akit mindenki elé helyezünk, akkor tényleg bármire képesek vagyunk blush.gif Mellesleg Gemma halála volt még nehéz nekem, az egész körítés meg minden, annyira megható volt, ráadásul, hogy pont Jax ölte meg, azt is sikeresen végig bőgtem rolleyes.gif Későbbiekben Nero volt még akit nagyon megszerettem, az a karakter annyira jószívű és őszinte volt, nagyon kellett a sorozatba blush.gif
Egy karakter volt akit soha nem tudtam megkedvelni: Tara blush.gif Igyekeztem, tényleg, de egyszerűen nem ment, annyira unszimpatikus volt, de amúgy Maggie Siff maga is unszimpatikus volt, így sokkal nehezebb volt a dolgom Tara megkedvelésével blush.gif Aztán ahogy bekeményített, na, ott már picit elkezdtem kedvelni, de mivel pont utána halt meg, már akkor mindegy volt blush.gif
Az utolsó rész ... az utolsó 10 percet végig bőgtem blush.gif Nem csak azért mert vége lett a sorozatnak, amit borzalmasan bánok, hanem azért is, mert nagyon megható volt az egész blush.gif Igazából végtelenül szomorú volt a lezárás, de azt kell, hogy mondjam, hogy tetszett, mert minden passzolt benne blush.gif Tökéletes sorozathoz tökéletes befejezés dukált blush.gif
Ez a szám: The White Buffalo & The Forest Rangers - Come Join the Murder heart.gif - azt hiszem, hogy örökké kísérteni fog, csodaszép szám, már vagy ezerszer meghallgattam, annyira visszaadja azt az érzést amit a sorozat nyújtott blush.gif Na persze emellett a dal mellett még találtam vagy 40 olyan számot amit a sorozat miatt ismertem/szerettem meg rohog.gif
Nem is ragozom tovább, nagyon hiányozni fognak a srácok, fantasztikus sorozat volt, hálás vagyok, hogy belekezdtem heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, SmileyZ
2016. július 23. 11:17 #216
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2016.07.23. 10:41)
SPOILER!!!

Hát, a végére értem a sorozatnak, de borzalmasan fog hiányozni sad.gif Annyira megszerettem az elmúlt pár hónap alatt ezt a sorozatot, szívem szerint még néztem volna belőle jó pár évadot, habár azt be kell ismerjem, hogy a sztorit nézve, jókor hagyták abba  blush.gif 
Nem igazán tudok belekötni, mert szerintem zseniális sorozat volt heart.gif Kurt Sutter eddig is kedvenc volt nálam, de ezután a sorozat után még inkább az lett, remek munkát végzett vele. Tökéletesen bemutatta ezt az egész motoros világot. Mindamellett, hogy izgalmas volt, lehetett rajta nevetni, sírni, tanulságos is volt. Legalábbis én rengeteg olyan dolgot találtam benne amin el lehetett gondolkozni, nem is kicsit  blush.gif 
Egy-két szereplőt leszámítva mindenkit nagyon szerettem. Természetesen a kedvencem Jax volt, már az első résztől fogva  laugh.gif Ezt a karaktert Charlie Hunnam-ra öntötték, elképesztően jól játszott, végig a sorozatban. Klubtagok közül nagyon szerettem még Chibs-t, Tiggy-t, Juice-t heart.gif Sőt, én még Clay-t is kedveltem, annak ellenére, hogy milyen és mennyi aljasságot követett el  blush.gif Ron Perlman nagyon jól hozta a karaktert  blush.gif Gemmát is nagyon kedveltem végig, pedig neki is voltak erős dolgai, de valahogy mindig megértettem, hogy mit miért tesz, neki a családja volt az első, a fia, mindenki előtt és ha az ember életében van egy olyan személy, akit mindenki elé helyezünk, akkor tényleg bármire képesek vagyunk  blush.gif Mellesleg Gemma halála volt még nehéz nekem, az egész körítés meg minden, annyira megható volt, ráadásul, hogy pont Jax ölte meg, azt is sikeresen végig bőgtem  rolleyes.gif Későbbiekben Nero volt még akit nagyon megszerettem, az a karakter annyira jószívű és őszinte volt, nagyon kellett a sorozatba  blush.gif 
Egy karakter volt akit soha nem tudtam megkedvelni: Tara  blush.gif Igyekeztem, tényleg, de egyszerűen nem ment, annyira unszimpatikus volt, de amúgy Maggie Siff maga is unszimpatikus volt, így sokkal nehezebb volt a dolgom Tara megkedvelésével  blush.gif Aztán ahogy bekeményített, na, ott már picit elkezdtem kedvelni, de mivel pont utána halt meg, már akkor mindegy volt  blush.gif 
Az utolsó rész ... az utolsó 10 percet végig bőgtem  blush.gif Nem csak azért mert vége lett a sorozatnak, amit borzalmasan bánok, hanem azért is, mert nagyon megható volt az egész  blush.gif Igazából végtelenül szomorú volt a lezárás, de azt kell, hogy mondjam, hogy tetszett, mert minden passzolt benne  blush.gif Tökéletes sorozathoz tökéletes befejezés dukált  blush.gif 
Ez a szám: The White Buffalo & The Forest Rangers - Come Join the Murder heart.gif - azt hiszem, hogy örökké kísérteni fog, csodaszép szám, már vagy ezerszer meghallgattam, annyira visszaadja azt az érzést amit a sorozat nyújtott  blush.gif Na persze emellett a dal mellett még találtam vagy 40 olyan számot amit a sorozat miatt ismertem/szerettem meg  rohog.gif 
Nem is ragozom tovább, nagyon hiányozni fognak a srácok, fantasztikus sorozat volt, hálás vagyok, hogy belekezdtem heart.gif


SPOILER!

Remek sorozat volt és én is nagyon szerettem. meghajolo.gif thumbsup.gif smileeee.gif DE annyit azért hozzáfűznék hogy a végére már annyi embert megöltek ebben a sorozatban hogy fúúúú az egyszerűen már túl ment minden határon és a főszereplők is olyan mélyre sűllyedtek a mocsokban hogy én egyszerűen az utolsó két évadban már nem tudtam értük izgulni.. Szerintem Kurt Sutter rengeteg hibát elkövetett a vége felé és a lehető legrosszabb befejezést kapta a sorozat. Itt egyetlen jó befejezés létezett volna ha Jax Tara és a gyerekek elmotoroznak a naplementébe és itt hagyják ezt az egész zűrzavart maguk mögött. És sokszor volt hatásvadász és öncélú főleg az utolsó két évad.Gondolok itt pl. Tara kegyetlen értelmetlen legyilkolására. Meg arra hogy Katey Sagal-t szerintem hamarabb ki kellett volna írni a sorozatból és Ron Perlman-t kellett volna meghagyni. De mivel Sagal Sutter nője ezért csak nyomta nyomta Gemmát engem nagyon zavart ennek a karakternek a vergődése a végére. De ugye Sutter még az anya gyilkosságot is szerette volna megjátszani. A 3.évad után teljesen szembe ment önmagával az egész story és szerintem szét is esett az egész. Jax-ből akit úgy ismertünk meg hogy az apja eszméit szeretné követni és egy józan gondolkodású fiatalember a motorosok között ezt később teljesen lehúzták a WC-én. Jaxből egy ilyen szociopata gyilkológépet csináltak aki gyakorlatilag a sorozat végére előbb lőtt mint kérdezett volna. Szóval ebből úgy jöhet le hogy nem szerettem ezt a sorozatot pedig nagyon is de voltak dolgok a végére amik nagyon nem tetszettek már.
Én egy Spin-off-ot néznék meg a First 9-ról Jax apjáról meg a fiatal Clay Morrow-ról és Gemmáról. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, House Of Wax
2016. július 24. 08:49 #217
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2016.07.23. 11:17)
SPOILER!
Remek sorozat volt és én is nagyon szerettem. meghajolo.gif  thumbsup.gif  smileeee.gif  DE annyit azért hozzáfűznék hogy a végére már annyi embert megöltek ebben a sorozatban hogy fúúúú az egyszerűen már túl ment minden határon és a főszereplők is olyan mélyre sűllyedtek a mocsokban hogy én egyszerűen az utolsó két évadban már nem tudtam értük izgulni.. Szerintem Kurt Sutter rengeteg hibát elkövetett a vége felé és a lehető legrosszabb befejezést kapta a sorozat. Itt egyetlen jó befejezés létezett volna ha Jax Tara és a gyerekek elmotoroznak a naplementébe és itt hagyják ezt az egész zűrzavart maguk mögött. És sokszor volt hatásvadász és öncélú főleg az utolsó két évad.Gondolok itt pl. Tara kegyetlen értelmetlen legyilkolására. Meg arra hogy Katey Sagal-t szerintem hamarabb ki kellett volna írni a sorozatból és Ron Perlman-t kellett volna meghagyni. De mivel Sagal Sutter nője ezért csak nyomta nyomta Gemmát engem nagyon zavart ennek a karakternek a vergődése a végére. De ugye Sutter még az anya gyilkosságot is szerette volna megjátszani.  A 3.évad után teljesen szembe ment önmagával az egész story és szerintem szét is esett az egész. Jax-ből akit úgy ismertünk meg hogy az apja eszméit szeretné követni és egy józan gondolkodású fiatalember a motorosok között ezt később teljesen lehúzták a WC-én. Jaxből  egy ilyen  szociopata gyilkológépet csináltak aki gyakorlatilag a sorozat végére előbb lőtt mint kérdezett volna. Szóval ebből úgy jöhet le hogy nem szerettem ezt a sorozatot pedig nagyon is de voltak dolgok a végére amik nagyon nem tetszettek már.
Én egy Spin-off-ot néznék meg a First 9-ról Jax apjáról meg a fiatal Clay Morrow-ról és Gemmáról.  smileeee.gif


SPOILER!!!

Abban egyetértek, hogy az az öldöklés amit levágtak az utolsó évadban az kegyetlen volt blush.gif Nekem Bobby halálánál esett le kicsit az állam, hogy még őt is ki kellett nyírni? blink.gif Abban is egyetértek, hogy Jax az utolsó két évadban szörnyen kifordult magából blush.gif Mikor nekiment Wendy-nek és akarattal beleszúrta a tűt, na, ott csak néztem, hogy ennek meg mi baja lett blink.gif Meg mikor mindenkire pisztolyt rántott és kinyírt legalább 100 embert ... oké, nem az, azért azok csak bűnözők voltak, megérdemelték, de akkor is, én pont azért szerettem meg Jax-et, mert minden ellenére láttam, hogy tényleg a jó szándék vezérli, hogy jó ember, de mondjuk amit Tara megtorlása végett is leművelt, hát, bosszú ide vagy oda, az azért kegyetlen volt, pláne így, hogy fölösleges volt az egész rolleyes.gif Igen, az nekem is feltűnt, hogy lényegében arról szólt a sorozat, hogy Jax legális útra terelje a klubbot, erre a végén lényegében szemen köpte az egészet, ezzel nekem is voltak gondjaim blush.gif
Viszont a befejezés, a szívem mélyén én is azt szerettem volna, ha összejön nekik, és együtt, mint egy család eltűnhetnek, de nem tudom, ez a befejezés ehhez a sorozathoz túlságosan tündérmesés lett volna blush.gif Ráadásul így az is rossz volt, hogy mutatták ahogy Abel a gyűrűvel játszik, szóval következtethetünk arra, hogy Abel kiköpött apja lesz blush.gif És én ezt sajnáltam blush.gif
Azt én is megnézném laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2016. július 24. 11:02 #218
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2016.07.24. 08:49)
SPOILER!!!
Abban egyetértek, hogy az az öldöklés amit levágtak az utolsó évadban az kegyetlen volt  blush.gif Nekem Bobby halálánál esett le kicsit az állam, hogy még őt is ki kellett nyírni?  blink.gif Abban is egyetértek, hogy Jax az utolsó két évadban szörnyen kifordult magából  blush.gif Mikor nekiment Wendy-nek és akarattal beleszúrta a tűt, na, ott csak néztem, hogy ennek meg mi baja lett  blink.gif Meg mikor mindenkire pisztolyt rántott és kinyírt legalább 100 embert ... oké, nem az, azért azok csak bűnözők voltak, megérdemelték, de akkor is, én pont azért szerettem meg Jax-et, mert minden ellenére láttam, hogy tényleg a jó szándék vezérli, hogy jó ember, de mondjuk amit Tara megtorlása végett is leművelt, hát, bosszú ide vagy oda, az azért kegyetlen volt, pláne így, hogy fölösleges volt az egész  rolleyes.gif Igen, az nekem is feltűnt, hogy lényegében arról szólt a sorozat, hogy Jax legális útra terelje a klubbot, erre a végén lényegében szemen köpte az egészet, ezzel nekem is voltak gondjaim  blush.gif 
Viszont a befejezés, a szívem mélyén én is azt szerettem volna, ha összejön nekik, és együtt, mint egy család eltűnhetnek, de nem tudom, ez a befejezés ehhez a sorozathoz túlságosan tündérmesés lett volna  blush.gif Ráadásul így az is rossz volt, hogy mutatták ahogy Abel a gyűrűvel játszik, szóval következtethetünk arra, hogy Abel kiköpött apja lesz  blush.gif És én ezt sajnáltam  blush.gif 
Azt én is megnézném  laugh.gif


Szerintem egyetértünk! biggrin.gif Kivéve a befejezést da háá mindegy! biggrin.gif
Viszont ha szeretted ezt a sorozatot mindenképp a figyelmedbe ajánlom Kurt Sutter előző sorozatát a Shield-Kemény zsarukat. Kurt Sutter ebben a sorozatban is társ producer és író volt. A recept kb. ugyanaz csak itt egy piszkos játékokat űző rendőrosztagról szól a sorozat. Annyiban jobb a Kemény zsaruk hogy itt Sutternek meg volt kötve a keze így nem csinált még annyira nagy butaságokat mint az SoA-ban. Rengeteg színész is cameozott a Kemény zsarukból az SoA-ban mondhatnám mindenki gyakorlatilag az egész Shield casting megfordult a Sons Of Anarchy-ban! biggrin.gif Az a bizonyos kamion sofőr pedig aki a végén Jax végzete lesz nah ő pl. a Kemény zsaruk főszereplője Michael Chilkis.biggrin.gif
Szerintem mindenképp érdemes tenni vele egy próbát nem olyan mint a Sons Of Anarchy de mindenképp egy kiváló sorozat a Kemény zsaruk is! smileeee.gif Amiben mindenképp egyedülálló a Shield hogy elképesztő rendőr rajtütéses jelenetek voltak benne! meghajolo.gif
Egy kis ízelítő belőle hogy miről is van szó:
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2016. július 26. 06:23 #219
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2016.07.24. 11:02)
Szerintem egyetértünk! biggrin.gif Kivéve a befejezést da háá mindegy! biggrin.gif 
Viszont ha szeretted ezt a sorozatot mindenképp a figyelmedbe ajánlom Kurt Sutter előző sorozatát a Shield-Kemény zsarukat. Kurt Sutter ebben a sorozatban is társ producer és író volt. A recept kb. ugyanaz csak itt egy piszkos játékokat űző rendőrosztagról szól a sorozat. Annyiban jobb a Kemény zsaruk hogy itt Sutternek meg volt kötve a keze így nem csinált még annyira nagy butaságokat mint az SoA-ban. Rengeteg színész is cameozott a Kemény zsarukból az SoA-ban mondhatnám mindenki gyakorlatilag az egész Shield casting megfordult a Sons Of Anarchy-ban! biggrin.gif Az a bizonyos kamion sofőr pedig aki a végén Jax végzete lesz nah ő pl. a Kemény zsaruk főszereplője Michael Chilkis.biggrin.gif 
Szerintem mindenképp érdemes tenni vele egy próbát nem olyan mint a Sons Of Anarchy de mindenképp egy kiváló sorozat a Kemény zsaruk is! smileeee.gif Amiben mindenképp egyedülálló a Shield hogy elképesztő rendőr rajtütéses jelenetek voltak benne! meghajolo.gif 
Egy kis ízelítő belőle hogy miről is van szó:


Annyi belefér rohog.gif
Huh, nagyon szépen köszönöm a tippet laugh.gif Ez őszintén nagyon jónak tűnik, szóval tuti, hogy nekivágok laugh.gif Bár most épp egy másik sorozatot darálok (Justified - A törvény embere heart.gif ) de akkor már meg is van a következő meghajolo.gif Mindenképpen írok véleményt, hogy tetszett wink.gif
Köszi még egyszer a tippet wink.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2017. november 10. 22:15 #220
- törölt felhasználó -    
Újra elkezdtem darálni! meghajolo.gif meghajolo.gif Mert még mindig k*rva jóóó!!
https://i.giphy.com/media/nqMW2ENXJOESI/giphy.webp
1 felhasználónak tetszik: Bessie
12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!