Starity

Rajzolgatós fórumozók topikja

49 oldal 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 22. 18:01 #521
- törölt felhasználó -    
kissé szürrealista,kissé én smileeee.gif

http://kephost.hu/thumb-0A40_4FE496BB.jpg
11 felhasználónak tetszik: Cinzina, Lilyrose, Heetella, Teora, Eszter655, tya04, gonzales7, Black Hearth2, Lady Suzy, zsanata, patrícia4
2012. június 23. 21:03 #522
Briguss0205
Briguss0205
*Blogger*
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.26.
Hozzászólás: 1726
Csatolások: 115
Azonosító: 159342
Offline offline
Nagyon szeretek rajzolni!
Egy pár kép,amit én rajzoltam:
Ez az első két képen egy lány van,akit úgy próbáltam ábrázolni,hogy milyen volt először,természetesen,és azután,egy nagy adag szépségtrükk,és beavatkozás után. Ezzel azt akartam kifejezni,hogy ezekkel nagyon el lehet rontani mindent magunkon mad.gif és mennyivel szebb,ha önmagunkat mutatjuk smileeee.gif Bár lehet,hogy kicsit túllőttem a célon rohog.gif
Ezután pár menyasszonyi ruhás rajzom smileeee.gif laugh.gif
2012. június 24. 12:51 #523
- törölt felhasználó -    
Nos, igen rajztáborból visszaérve sok új szépséget látok itt, ügyesek vagytok! A tábor nagyon jó volt, csak a festés része nem, nem az én stílusom a festékpacsmagolás. Nem tartom művészetnek azt, hogy papírra nyomnak fél tubus festéket és hengerrel elkenik. Vagy lehet én vagyok túl szűk látókörű. Mindegy is maradok a realista képeknél, meg a kissé elvontaknál, de az olyan elvontaknál amin még látni mit ábrázol.

Az új stílus amire ráakarok érezni az a hiperrealizmus. Nagyon megtetszett. Csodálom azokat akik képesek úgy festeni. wink.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Lilyrose
2012. június 24. 13:31 #524
- törölt felhasználó -    
3d-t akartam,hát nem sikerült mellow.gif

http://kephost.hu/image-D93E_4FE6FA84.jpg
18 felhasználónak tetszik: Teora, Cinzina, Blackheart.com, Eszter655, Christo, zsanata, tya04, rolllllleee, Lilyrose, Kyra99, Minimanó94, sárgacserebogár, antonia12, Lady Suzy, csilagoseg, anna21, patrícia4, brigitta000
2012. június 24. 13:35 #525
- törölt felhasználó -    
Idézet (Heetella @ 2012.06.24. 12:51)
Nos, igen rajztáborból visszaérve sok új szépséget látok itt, ügyesek vagytok! A tábor nagyon jó volt, csak a festés része nem, nem az én stílusom a festékpacsmagolás. Nem tartom művészetnek azt, hogy papírra nyomnak fél tubus festéket és hengerrel elkenik. Vagy lehet én vagyok túl szűk látókörű. Mindegy is maradok a realista képeknél, meg a kissé elvontaknál, de az olyan elvontaknál amin még látni mit ábrázol. 
Az új stílus amire ráakarok érezni az a hiperrealizmus. Nagyon megtetszett. Csodálom azokat akik képesek úgy festeni.  wink.gif  wub.gif


Nem akarlak megsérteni,ez csak az én véleményem.Szerintem nem igazán művészet az ami szinte fotó.Hisz arra ott van a fényképezőgép.Be kell látnunk a dolgok mögé.Mert hiába van egy csendélet úgy lefestve mint egy fénykép ha közben az érzelmi értéke egyenlő a nullával.Egy festményben vagy rajzban kell hogy legyen érzés,szenvedély és fantázia.Különben nem merném művészetnek nevezni. smileeee.gif
2012. június 24. 14:52 #526
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dianne Bandit @ 2012.06.24. 13:35)
Nem akarlak megsérteni,ez csak az én véleményem.Szerintem nem igazán művészet az ami szinte fotó.Hisz arra ott van a fényképezőgép.Be kell látnunk a dolgok mögé.Mert hiába van egy csendélet úgy  lefestve mint egy fénykép ha közben az érzelmi értéke egyenlő a nullával.Egy festményben vagy rajzban kell hogy legyen érzés,szenvedély és fantázia.Különben nem merném művészetnek nevezni. smileeee.gif


Szerintem művészet, mert benne van a festő, még ha olyan a rajz is, mint egy fénykép, mert tehetség KELL hozzá, ami a pacsmagoláshoz nem. Csak én meg tényleg nem tartom azt művészetnek, hogy rajzolnak kép pöttyöt és tessék ez egy csók jelenet. .. Viszont félre ne érts, ismered a rajzaim, nem fényképmásolatok, sőt vannak zsiráfcsontvázaim rózsakihajtással, bálkirálynőm csontvázkarokkal, igen elvont rajzaim vannak, de látni rajtuk mi az.. és nekem ez a művészet, a jobbagyféltek technikának is ez a lényege és én azzal rajzolok.. Mindenkinek más... smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, Teora
2012. június 24. 18:52 #527
- törölt felhasználó -    
mellow.gif laugh.gif 8B, 4B, H, fehér cerka és pasztell
16 felhasználónak tetszik: Teora, Cinzina, Blackheart.com, Christo, zsanata, tya04, Charmed and Dangerous, Kyra99, Minimanó94, Lady Suzy, csilagoseg, patrícia4, Amber Angel, iannina, brigitta000, forever.romanci
2012. június 24. 19:46 #528
- törölt felhasználó -    
Idézet (Heetella @ 2012.06.24. 14:52)
Szerintem művészet, mert benne van a festő, még ha olyan a rajz is, mint egy fénykép, mert tehetség KELL hozzá, ami a pacsmagoláshoz nem. Csak én meg tényleg nem tartom azt művészetnek, hogy rajzolnak kép pöttyöt és tessék ez  egy csók jelenet. .. Viszont félre ne érts, ismered a rajzaim, nem fényképmásolatok, sőt vannak zsiráfcsontvázaim rózsakihajtással, bálkirálynőm csontvázkarokkal, igen elvont rajzaim vannak, de látni rajtuk mi az.. és nekem ez a művészet, a jobbagyféltek technikának is ez a lényege és én azzal rajzolok.. Mindenkinek más...  smileeee.gif


Nem a modern művészetre gondoltam,hanem például a szürrealistákra akik az álmaikat festik meg,mint például Salvador Dalí.Sokkal inkább lenyűgöz egy fantázia alkotta kép,mert így beláthatunk a festő lelkébe is.Nagyon tehetséges ek azok,akik fényképeket képesek alkotni ceruzával,de azoknak az embereknek nem igazán van saját stílusuk.Számomra érdekesebb egy olyan kép amiben ott van a szenvedély és a lélek.
2012. június 24. 20:58 #529
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dianne Bandit @ 2012.06.24. 19:46)
Nem a modern művészetre gondoltam,hanem például a  szürrealistákra akik  az álmaikat festik meg,mint például Salvador Dalí.Sokkal inkább lenyűgöz egy fantázia alkotta kép,mert így beláthatunk a festő lelkébe is.Nagyon tehetséges ek azok,akik fényképeket képesek alkotni ceruzával,de azoknak az embereknek nem igazán van saját  stílusuk.Számomra érdekesebb egy olyan kép amiben ott van a szenvedély és a lélek.

Akkor tényleg félreértettél, én a XX. századi kubaizmus, dadaizmus és absztrakt ellen vagyok, a szürrealistákat szeretem. Álomvilág...azt szeretem, mert elvont, de művészien elvontak wink.gif A hiperrealizmus meg nekem kedvencem marad, mert csodálom őket wink.gif)
2012. június 24. 21:14 #530
- törölt felhasználó -    
Idézet (Heetella @ 2012.06.24. 20:58)
Akkor tényleg félreértettél, én a XX. századi kubaizmus, dadaizmus és absztrakt ellen vagyok, a szürrealistákat szeretem.  Álomvilág...azt szeretem, mert elvont, de művészien elvontak wink.gif A hiperrealizmus meg nekem kedvencem marad, mert csodálom őket wink.gif)


smileeee.gif Rendben,én nem is akarom megszólni senki kedvenceit,csak elmondtam a véleményem. smileeee.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Heetella
2012. június 26. 09:20 #531
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Mivel én is fényképeket másolok, ezért azt gondolom, hogy abban ugyanúgy benne van a készítő lelke, hiszen az ő keze viszi a ceruzát, az ő energiái kerülnek bele a másolatba, ami az eredetiben talán nincs benne, mert nem ő készítette a képet.
Van egy barátnőm, aki csodálatos portrékat rajzol, és valami egészen elképszető módon tesz bele a rajzba még olyan dolgokat is, amik elsőre talán fel sem tűnnek az embernek. Múltkor rajzolt egy Mária Magdolna portrét, én meg felfedeztem a rajzban még pár arcot, de egy nagyobb arc elég tisztán kivehető. És ő nem is tudta... smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Heetella, Blackheart.com
2012. június 26. 10:46 #532
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cinzina @ 2012.06.26. 09:20)
Mivel én is fényképeket másolok, ezért azt gondolom, hogy abban ugyanúgy benne van a készítő lelke, hiszen az ő keze viszi a ceruzát, az ő energiái kerülnek bele a másolatba, ami az eredetiben talán nincs benne, mert nem ő készítette a képet.
Van egy barátnőm, aki csodálatos portrékat rajzol, és valami egészen elképszető módon tesz bele a rajzba még olyan dolgokat is, amik elsőre talán fel sem tűnnek az embernek. Múltkor rajzolt egy Mária Magdolna portrét, én meg felfedeztem a rajzban még pár arcot, de egy nagyobb arc elég tisztán kivehető. És ő nem is tudta... smileeee.gif


Akkor mi egy véleményen vagyunk ^^ wink.gif Mondjuk elrejteni "szimbólumokat" én is szoktam, főleg tollakat, vagy rózsákat biggrin.gif
2012. június 27. 17:32 #533
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Na én ma ezt alkottam. cool.gif Holnap lesz a koncert, és szeretném elkapni. Gondolkozom azon hogy neki adjam a képet, vagy írassam vele alá? biggrin.gif
Ja, ő John Taylor a Duran Duranből rolleyes.gif wub.gif
8 felhasználónak tetszik: Christo, Heetella, tya04, Teora, Minimanó94, csilagoseg, zsanata, brigitta000
2012. június 27. 18:26 #534
Draweraptor
Draweraptor
visszatérő vendég
 
StátuszSurrounded by problems...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.21.
Hozzászólás: 435
Csatolások: 0
Azonosító: 165623
Offline offline
Idézet (Heetella @ 2012.06.06. 18:50)
Elég régi rajzom, de mivel tegnap néztem meg a Fekete Hattyút eszembe jutott, hogy ilyet is csináltam..persze már jobban megy azóta a rajz biggrin.gif Ha már felraktam egyszer elnézést biggrin.gif

Én itt profikkal vagyok körülvéve. biggrin.gif Ha én így tudnék rajzolni teljes lenne az életem. king.gif
3 felhasználónak tetszik: Heetella, rolllllleee, Lilyrose
2012. június 27. 18:29 #535
Draweraptor
Draweraptor
visszatérő vendég
 
StátuszSurrounded by problems...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.21.
Hozzászólás: 435
Csatolások: 0
Azonosító: 165623
Offline offline
Idézet (Dianne Bandit @ 2012.06.22. 18:01)
kissé szürrealista,kissé én smileeee.gif 
http://kephost.hu/thumb-0A40_4FE496BB.jpg

Nem baj, ha szürrealista biggrin.gif Rajzból van smileeee.gif Egyébként jó, nagyon. yes.gif
1 felhasználónak tetszik: brigitta000
2012. június 27. 22:40 #536
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Kérésre, pasztellceruzával. Egyébként közöm nincs a kengurukhoz, de ez egy cuki kép. smileeee.gif
17 felhasználónak tetszik: Cinzina, Vampiregirl1, Heetella, gonzales7, zsanata, tya04, Teora, Charmed and Dangerous, Lilyrose, Kyra99, Nina1122, Lady Suzy, anna21, patrícia4, iannina, brigitta000, forever.romanci
2012. június 28. 19:35 #537
- törölt felhasználó -    
Idézet (Draweraptor @ 2012.06.27. 18:26)
Én itt profikkal vagyok körülvéve. biggrin.gif Ha én így tudnék rajzolni teljes lenne az életem.  king.gif

Jajj köszönöm szépen blush.gif wub.gif
2012. június 28. 22:19 #538
- törölt felhasználó -    
elfoglaltam magam beer.gif
8 felhasználónak tetszik: Teora, gonzales7, Lilyrose, zsanata, anna21, patrícia4, brigitta000, forever.romanci
2012. június 30. 18:52 #539
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Idézet (Christo @ 2012.06.27. 22:40)
Kérésre, pasztellceruzával. Egyébként közöm nincs a kengurukhoz, de ez egy cuki kép. smileeee.gif

Profi. ohmy.gif meghajolo.gif

Én még mindig elbújhatok a firkáimmal... Ez egy éjelf-féleség.
2 felhasználónak tetszik: Christo, Teora
2012. június 30. 21:13 #540
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (tya04 @ 2012.06.30. 18:52)
Profi. ohmy.gif meghajolo.gif 
Én még mindig elbújhatok a firkáimmal... Ez egy éjelf-féleség.


Az állatok már jól mennek, mert azokat sokszor kérnek meg kiskoromban is sokat rajzoltam állatkákat. laugh.gif De az emberek... hú hát azok nagyon nem. Én inkább ilyen ahovavezetakezemazlesz témákban mozgok. biggrin.gif
De jó lett ez a csajszi, amit 'firkáltál' thumbsup.gif

Szerk.: Nah találtam itt még egy régebbi rajzomat, egy kislánynak készült. laugh.gif
15 felhasználónak tetszik: tya04, gonzales7, Lilyrose, Blackheart.com, Kyra99, Minimanó94, Teora, Cinzina, zsanata, anna21, patrícia4, Amber Angel, iannina, brigitta000, forever.romanci
49 oldal 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!