Mi a beceneved?
2012. március 09. 16:01
#442
|
|
Zsanika 20 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.16. Hozzászólás: 548 Csatolások: 962 Azonosító: 167369 offline
|
Idézet (Vivyy22 @ 2012.03.02. 18:09)
Vivien vagyok:
Beceneveim:
Viv,Vivó,Vivva,Vavi,Iviv,V
Beceneveim:
Viv,Vivó,Vivva,Vavi,Iviv,V
Zsani vagyok
beceneveim
Zsani Zsancika Zsanika Zsanci
2012. március 14. 16:04
#445
|
|
x.eszter.x13új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.16. Hozzászólás: 3 Csatolások: 0 Azonosító: 167317 offline
|
Az én becenevem színésznő
2012. március 16. 00:36
#446
|
|
VampireBellaVilágegyetemista |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.24. Hozzászólás: 1918 Csatolások: 364 Azonosító: 162606 offline
|
Nevem:Zsófia
Beceneveim:Zsófi és az anyukám szokott Zsozsnak és Zsozsinak is hívni a barátnőm pedig néha Kozsónak amit utálok
Beceneveim:Zsófi és az anyukám szokott Zsozsnak és Zsozsinak is hívni a barátnőm pedig néha Kozsónak amit utálok
2012. március 16. 20:32
#449
Idézet (AlexG @ 2012.03.16. 11:53)
kefír..xdd 
Nevem: Ramóna
Beceneveim: Rami,Ramcsicsi,Kivi..
2012. március 24. 17:46
#453
|
|
Vivyy22~کŧụьь๑гŋ~ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.23. Hozzászólás: 2028 Csatolások: 143 Azonosító: 169884 offline
|
Egyik hülye,volt osztálytársamnak volt egy olyan ismerőse,h Bódis Vivien,nekem ezzel a vezetéknévvel csak az első betű közös,aztán ma már mindenki úgyhív, h Bódis,de a normális emberek úgy hívnak h Vivva,Vivi,Viv,Vavy,Iviv,V
2012. március 31. 22:48
#454
|
|
Draweraptorvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.21. Hozzászólás: 435 Csatolások: 0 Azonosító: 165623 offline
|
engem a fiúk úgy hívnak,hogy Security én ebből kitaláltam a Sec becenevet, a tesóm Szuszának nevez, az amerikai barátaim Suzie-nak ismernek.
2012. március 31. 23:02
#455
Legjobban azt szeretem, ha Fruzsinának hívnak. Fruzsinak szoktak még néha hívni, de már mondtam nekik, hogy Fruzsina. Fruzska kiborít! Fruzsika [apum kedvence.:|:) grr] egy volt osztálytársam néha szusinak [sushi] hívott. [psszt!] De maradjunk a Fruzsinánál!:D:) De kb naponta találunk ki új beceneveket őrült barátnőimmel, de azokat másnapra elfelejtjük.:D
2012. április 01. 02:06
#458
A párom Tücsinek becéz.
Neten Court, de egyébként még a Detti az elfogadott.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


