Mi a beceneved?
2013. május 11. 16:16
#541
Nevem Virág. Becenevem: Virdzsi, Vircsi, Szijámijáú (így apukám szokott hívni.. LOL)
2013. május 12. 18:45
#545
|
davidsomerhalderúj tag |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 13.05.12. Hozzászólás: 58 Csatolások: 0 Azonosító: 201873 offline
|
Dave,Davison,Badkiller
2013. május 17. 15:39
#547
|
|
kékcsillámpónivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.04.15. Hozzászólás: 126 Csatolások: 0 Azonosító: 200226 offline
|
az én nevem Gréta és és Grétinek,Grétuccnak szoktak becézni:) de a szüleim meg Grétikének szoktak,de azt utálom -.-"
2013. május 17. 22:08
#548
|
|
Selena Gomez Fun |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.11.25. Hozzászólás: 695 Csatolások: 3 Azonosító: 190415 offline
|
Engem Barbarának hívnak.
Becenevek: Barbi, Baba, Barbus, Barbika.
Becenevek: Barbi, Baba, Barbus, Barbika.
2013. május 19. 16:19
#550
Nevem: Benjámin (utálom)
Becenév:Benő, Benőke, Bendzsi, Dzin-Dzin, Rossz kutya (utóbbin Regi hív
)
Becenév:Benő, Benőke, Bendzsi, Dzin-Dzin, Rossz kutya (utóbbin Regi hív
2013. május 24. 19:34
#551
Reguss,Regóca,Repci,Gizi,Rossz cica,pöszméte Hamminé..
2013. június 24. 18:51
#555
A nevem, Szorina.
Mivel a nevemnek nagyon nincsen beceneve így a baráti köröm talált ki, emiatt kaptam a Szotyi nevet, ugyanis a tánccsoportba én voltam a legalacsonyabb termetű. Van aki szokott Szoncsinak is hívni., amitől frászt kapok, de általában a teljes nevemen, a Szorinán szólítanak.
Mivel a nevemnek nagyon nincsen beceneve így a baráti köröm talált ki, emiatt kaptam a Szotyi nevet, ugyanis a tánccsoportba én voltam a legalacsonyabb termetű. Van aki szokott Szoncsinak is hívni., amitől frászt kapok, de általában a teljes nevemen, a Szorinán szólítanak.
2013. június 24. 18:53
#556
Starity: kundisz, kendisz, kendi
Otthon: gyík, lófej
Otthon: gyík, lófej
2013. június 24. 19:09
#557
|
|
sMokEe.cLouDMakaveli |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.07. Hozzászólás: 3052 Csatolások: 1445 Azonosító: 191058 offline
|
Dorcsa,Dorka vagy Cumi.
2013. június 24. 22:42
#558
Starity: Szabi , Sabrina.
Itthon rokonoknál: MRS Jack Frost
, és Lindzsi Erika (Rokonom) adta a Lindzi-t
Itthon rokonoknál: MRS Jack Frost
2013. június 25. 16:12
#559
|
|
BlackRose69|100% CUTE| |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.21. Hozzászólás: 1123 Csatolások: 145 Azonosító: 196491 offline
|
Idézet (itscandice @ 2013.06.24. 22:42)
Starity: Szabi , Sabrina.
Itthon rokonoknál: MRS Jack Frost
, és Lindzsi Erika (Rokonom) adta a Lindzi-t
Itthon rokonoknál: MRS Jack Frost
Nevem:Denisa
Beceneveim:Dendi,Dendike,Darling,Dendi maci
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline
