Mi a beceneved?
2015. május 23. 18:35
#761
Reginának hívnak, és általában Reginek hívnak az ismerőseim, a barátaim/rokonaim pedig Redzsinek, Reinának, Ramireznek vagy Ashleynek hívnak (utóbbi nem tudom honnan jött
) Illetve néha szoktak a második nevemen is hívni, azaz Debinek, Debznek vagy simán Debórának.
2015. május 24. 16:51
#762
|
|
Violetta sztár2visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.01.12. Hozzászólás: 246 Csatolások: 30 Azonosító: 238955 offline
|
Idézet (Bloombea @ 2010.04.08. 11:02)
Téged hogy becéznek a barátaid?
Az én nevem Beáta
beceneveim:Bea;Bejus;Beácska;Bujú;stb
Az én nevem Beáta
beceneveim:Bea;Bejus;Beácska;Bujú;stb
igen:
A nevem:Dorina
beceneveim:
Dorka Dorci Dodó Do Dodóka ...Dencső
2015. május 24. 20:18
#763
A teljes nevem Zsófia, amit nagyon utálok, így akaratlanul is mindenki Zsófinak "becéz".
2015. május 26. 13:43
#764
Amírának hívnak és általában Aminak vagy Mírának becéznek.
2015. június 01. 23:57
#765
Alexandra a nevem,de mindenki Alexának hív.Jobban szeretem,mint az Alexandrát.De azt nagyon utálom,hogyha Szandinak hívnak
2015. június 14. 21:17
#766
|
|
Lovatics04jake edwards' buddy. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.12.13. Hozzászólás: 2258 Csatolások: 56 Azonosító: 237163 offline
|
Eszternek hívnak,de Esztinek becéznek
2015. június 15. 20:50
#767
|
|
Fehér Nikolett Nikivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.05.01. Hozzászólás: 356 Csatolások: 87 Azonosító: 225241 offline
|
beceneveim: Niki, Hóember (azért mert a vezetéknevem Fehlés és mert van fb-n képem egy hóemberrel xd), az egyik fiuhaverom hív még úgy, hogy Boca ( a bocs helyett véretlen azt írta hogy Boca és elnevezett Bocának xd), az egyi barinőm még úgy is, hogy Nickelodeon.
2015. június 16. 10:39
#768
Petrának hívnak, amit nem igazán lehet becézni és nem is szeretem. Ha valaki kedveskedni akar, akkor valami bugyuta becenevet ad, például Petrus.
2015. június 16. 10:54
#769
|
|
ariana grande14tattooed girl |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.07.02. Hozzászólás: 1803 Csatolások: 104 Azonosító: 228631 offline
|
A nevem Alexandra. De Szandrának szoktak szólítani, Szandinak, Alexának (olykor..), bolondlány
, babámnak, csajomnak, bubunak, cuncinak, Szandimnak, Szandibandinak (a német tanárom
), Szandrusnak és Szandikának stb.
2015. június 16. 17:20
#770
|
|
blackcoffee˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.10.23. Hozzászólás: 3325 Csatolások: 144 Azonosító: 234796 offline
|
Idézet (blackcoffee @ 2014.12.28. 10:38)
Ez egy kicsit túl személyes. .
Annyit elárulok, hogy A-val kezdődik.
Na jó. . ha már mindenki leírja akkor én is. : D Anilla a teljes nevem, és ovis korom óta rám ragadt az Ancsi becenév. Szóval ebből adódóan az Ancsi a becenevem.
De szoktak még Aninak, Nillának, Ancsillának szólítani / becézni.
2015. július 10. 11:21
#771
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Gréti, Grétu, Grace, G, Gracie
2015. július 14. 12:16
#772
A nevem=Ivett
A beceneveim: Ivi Ivike, Ivettke és a nevemnek az angol változata az Yvette és úgy is szoktak hívni. (Általában az egyik uncsitesóm)
A beceneveim: Ivi Ivike, Ivettke és a nevemnek az angol változata az Yvette és úgy is szoktak hívni. (Általában az egyik uncsitesóm)
2015. július 15. 15:36
#774
Idézet (Sydney Adams @ 2015.01.29. 11:01)
Annabella a keresztnevem,de már vagy féléve Bellina vagyok kedves barátnőmnek köszönhetően. 
Gyerekek, bővült a készletem ilyen téren is. Társaság nagyon kezdi átvenni az élelmiszeripar fontosságát a magyar nyelv személyneveinek összeköttetésével, mivel a Jogobella becenév igen népszerű lett mostanság köreikben, bár úgy érzem, egy elírás eredményéből kifolyólag lassan a Jofgo becézésre is hallgatnom kell.
Alábbiak szintén mindennapiak, ellenben ezeket letagadom, hogy hallgatok rájuk: Bellá Kálen, Belluska, "Várjál", Eduárd.
1 felhasználónak tetszik:
Lara44
2015. július 15. 15:46
#776
|
|
TianaBlack |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.28. Hozzászólás: 672 Csatolások: 36 Azonosító: 212599 offline
|
Két nevem van és mind a kettőt napiszinten használják is. A Kitti-t nem igazán becézik, a Dórát viszont általában Danka-ként hallom viszont
1 felhasználónak tetszik:
AriG.Fan
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.


offline

