Az igazi nevem. Bianka.
Bia leginkább de nálznk mindenkinek van hülye neve de azt inkább nem írom le. XD
Mi a beceneved?
2016. július 04. 13:08
#802
|
|
Astronomergirl. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.04.11. Hozzászólás: 4130 Csatolások: 1568 Azonosító: 255584 offline
|
Petra vagyok ami lényegében már mindenki számára egy négy betűs névvé vált, az pedig a PePe. Azt, hogy hogyan alakult ki az elég bonyolult dolog. De ezen kívül még vannak beceneveim, bár azoktól nem nagyon szeretem. Petrus, Pepike, Pepi, "PePe a focista". Igen én egy híres focista vagyok.
2016. augusztus 22. 13:45
#805
|
|
kaliforhnia= |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.04.09. Hozzászólás: 1624 Csatolások: 65 Azonosító: 255526 offline
|
Regina a nevem és eddig gyakran becéztek Reginek illetve Giginek, de az utóbbi időben jobban szeretem ha a teljes keresztnevemen szólítanak.
2016. augusztus 26. 22:49
#806
|
|
wewearblackbanshee queen |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.07.31. Hozzászólás: 1389 Csatolások: 72 Azonosító: 258531 offline
|
Bianka a nevem, a legtöbben Biának hívnak, pár ember pedig Cuclinak
2016. október 24. 20:02
#808
|
|
stengerkittiಌ†Drømmende†ಌ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.10. Hozzászólás: 1296 Csatolások: 596 Azonosító: 142983 offline
|
Kitti az igazi nevem és valahogy ebből jött a barátnőmnek a Mitty becenév
2016. október 25. 09:30
#809
Fanni igazi, de Fanny vagy Tímea is szoktam lenni. A Tímea név innen-ről van, vki úgy hívott és a többi is.
2016. október 31. 20:41
#810
|
|
FeketeHollóvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.09.14. Hozzászólás: 164 Csatolások: 29 Azonosító: 259737 offline
|
Nagyon ritkán Anne a becenevem, a rendes keresztnevemen szoktak szólítani, de voltam már random ember chan is.
2016. október 31. 20:43
#811
Rebeka vagyok, a legtöbben Rebinek hívnak, a régi osztálytársaim Bekinek, és pár idióta Kibének.
2017. február 10. 18:14
#814
Leila a nevem, Leilus, Leiluska, Lencsi (kedvenc)
, Leila hercegnő
2017. február 11. 21:26
#815
Engem :
Sziszka
Sziszi
Szilvi
szilva
Szivi
Szisza
Sziszka
Sziszi
Szilvi
szilva
Szivi
Szisza
2017. július 13. 16:09
#820
Mindenki Tiának szólít. A barátaim között azért vannak vicces becenevek..
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


