A nevem: Ramóna
Becenevem: Rami, Ramus.
De van egy másik nevem is, de úgy csak a barátaim szoktak hívni: Luna.
Mi a beceneved?
2013. augusztus 16. 16:26
#601
2013. augusztus 17. 12:39
#602
|
|
Selena Bestvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.02. Hozzászólás: 496 Csatolások: 16 Azonosító: 195223 offline
|
Nekem Eszter a nevem.
bece:eszti
,Deszti
,mogyoró
,kukacka,
,Eszterke
,csontoska
a mogyoró,és a kukacka 5-9éves koromba volt még most is néha a züleim
bece:eszti
a mogyoró,és a kukacka 5-9éves koromba volt még most is néha a züleim
2013. szeptember 01. 11:53
#608
Ramóna vagyok, nem szeretem ha becéznek, de csak azért is Rami vagyok, mindegy, hozzászoktam.
A másik becenevem Ramíró, csapattársaim hívnak így, valamint Alice (bár ez inkább felvett név) a netes világban.
2013. szeptember 01. 18:17
#609
Az én nevem Mónika.
Becenevek: Móni,Moncsi,Momi,Momoka,
Becenevek: Móni,Moncsi,Momi,Momoka,
2013. szeptember 03. 10:09
#611
Igazi nevem Barbara, de a barátaimnak csak Barbi vagy Barbu. Szüleim hívnak csak Barbikának amit utálok, valamint a mamám Borikának (fogalmam sincs honnan jött) amint még inkább utálok.
2013. szeptember 03. 18:40
#612
|
|
Mrs.Jack FrostZelo's babe™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.09. Hozzászólás: 1971 Csatolások: 51 Azonosító: 208797 offline
|
Szabina a nevem .
Becézve:Szaszi, Szasza
Barátaimnak:Szabina
De valamikor cukormókus...
Becézve:Szaszi, Szasza
Barátaimnak:Szabina
De valamikor cukormókus...
2013. szeptember 04. 18:25
#613
|
|
vikike0614 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.11. Hozzászólás: 950 Csatolások: 88 Azonosító: 138487 offline
|
név.: Viktória
ezért a becenevem Tori.
ezért a becenevem Tori.
2013. szeptember 04. 18:28
#614
|
|
Kitty miauHeichou |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.10. Hozzászólás: 1240 Csatolások: 0 Azonosító: 168976 offline
|
Kitty a nevem a becenevem pedig Küttyke:DDD
2013. szeptember 08. 10:55
#615
Idézet (,2013.08.09. 18:51~4242888)
Ki nem állhatom, ha becézgetnek! Mindent mondanak rám: Eni, Ena, fiam <--- bár ezt ne értem, h honnan jött
pedig lány vagyok, nem vagyok senki se a fia! Csak lánya. De azt jobban szeretném, ha Alien-nek hívnak, vagy TH-mániásnak.
Vagy a kedvencem: Emo Girl. <-- ez onnan jött, h bírom az emót. 
Hihi, nálam is ez van.
2013. szeptember 08. 16:39
#616
A nevem Kriszti
Baráti körben: Pruszti, Gömbölyösi Prusztina, Béla, Drága Férjem (amúgy csaj vagyok)
tesóim: Tincsu, Kriszta(UTÁLOOM)
Anya: Lina, Banya, Művésznő
Apa: Nina
Baráti körben: Pruszti, Gömbölyösi Prusztina, Béla, Drága Férjem (amúgy csaj vagyok)
tesóim: Tincsu, Kriszta(UTÁLOOM)
Anya: Lina, Banya, Művésznő
Apa: Nina
2013. szeptember 09. 16:05
#617
|
|
Abigail R.új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.09. Hozzászólás: 4 Csatolások: 0 Azonosító: 211482 offline
|
A nevem Abigail amit általában Abby-nek becéznek,de suliba T-rex-nek is szollítanak,szerencsére egyre ritkábban.Ezeken kívül Abus, Abbycika vagy a Bush anyum találmányai,amiket tiszta szívemböl útálok!
2013. szeptember 20. 11:11
#619
|
|
lola97122×Jigoku Shoujo× |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 3206 Csatolások: 685 Azonosító: 143769 offline
|
Suliba Zsuzsinak, itthon már Zsuzskának, meg törpillának (tesóm adta, még kiskoromban). Meg amíg az előbb említett tesóm itt lakott, akkor ő törpének, meg huginak hívott. Egy ismerősöm meg hercegnőnek szokott hívni.
2013. szeptember 20. 11:50
#620
|
|
Selena Gomez Fun |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.11.25. Hozzászólás: 695 Csatolások: 3 Azonosító: 190415 offline
|
Barbara ezért: Barbi, Barbika, Baba, Selena, Bella.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.


0 felhasználónak tetszik:
offline
