Mi a beceneved?
2013. június 27. 15:47
#563
Hanna vagyok,és általában Hannapannának hívnak:DDD vagy Pancsinak,Hancsinak de legtöbbször szimplán Hannának
2013. június 27. 15:47
#564
|
|
Esztii. SellykeFan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.03.08. Hozzászólás: 933 Csatolások: 17 Azonosító: 197399 offline
|
Eszter.
Csak két becenevem van,de az egyiket az osztálytársaim,szájából utálom hallni:.Eszti,Eszterke.
És ez az Eszterke.
Csak két becenevem van,de az egyiket az osztálytársaim,szájából utálom hallni:.Eszti,Eszterke.
És ez az Eszterke.
2013. június 27. 16:06
#565
Hát Leonóra a nevem,de általában Nórinak szólítanak. A szüleim,tanáraim és rokonaim pedig néha Nórikának,de régen kistestvérem Nonónak hívott.
2013. június 27. 16:11
#566
|
|
Patyó12Mrs. Lautner |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.26. Hozzászólás: 1229 Csatolások: 10 Azonosító: 156581 offline
|
Patyó
, de így csak a családom hívhat és a legeslegjobb barátnőm!
Valamint a tanárok nem tudják kimondani, hogy Patrícia, és mindig Patísziát mondanak és ez rajtam maradt az évek során, szóval az osztálytársaim van, hogy így hívnak. Valamint úgy, hogy Patri, Ajsi Pattrusnak :$, Pati...de áltaában mindenki másképp becéz, szóval már mindenre hallgatok.
Valamint a tanárok nem tudják kimondani, hogy Patrícia, és mindig Patísziát mondanak és ez rajtam maradt az évek során, szóval az osztálytársaim van, hogy így hívnak. Valamint úgy, hogy Patri, Ajsi Pattrusnak :$, Pati...de áltaában mindenki másképp becéz, szóval már mindenre hallgatok.
2013. július 26. 05:28
#569
|
|
VanessaVani |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.05.18. Hozzászólás: 852 Csatolások: 109 Azonosító: 202161 offline
|
Okké.
Apum úgy hív hogy vadcsirek nagyon nem szeretem -.-"
A barátaim csak Orsinak hívnak
az már jobb
Apum úgy hív hogy vadcsirek nagyon nem szeretem -.-"
A barátaim csak Orsinak hívnak
2013. július 30. 17:18
#570
Bence
Két becenevem van , Edward és Sasuke...ezeket sózták rám.
Két becenevem van , Edward és Sasuke...ezeket sózták rám.
2013. július 31. 14:34
#572
A nevem Virág.
Beceneveim: Virdzsi, Vircsi, Prücsök, Művésznő. Ha valaki Viri-nek mer szólítani, azt meg se hallom.
Beceneveim: Virdzsi, Vircsi, Prücsök, Művésznő. Ha valaki Viri-nek mer szólítani, azt meg se hallom.
2013. július 31. 14:54
#573
|
|
ticimicivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.30. Hozzászólás: 142 Csatolások: 0 Azonosító: 207706 offline
|
A nevem Tícia a becézésem meg Tici,Ticimici (így csak 1 ember hívhat az egész világon.xd )Ticó (ezt utálom.-.-) Tíciusz (így a töri tanár hív
hát nagyjábol ennyi.A tici a leg tűrhetőbb.
2013. július 31. 15:25
#575
Hát a legtöbben Berninek, de van, aki Bernusnak. A többi becenevem nem publikus.
2013. július 31. 15:27
#576
Atina a rendes neved... becézni Tusün-nek, Atus-nak, Ata-nak szoktak
2013. augusztus 01. 14:32
#578
Zoé a nevem, de igazából nem tudom hogy jött ki ebből a Luna o.O
A barátaim mind Lunának szólítanak.
A barátaim mind Lunának szólítanak.
2013. augusztus 03. 23:31
#580
Ena, és Choclers , de nm ertem honnan jött, a tesóm talalta ki
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


1 felhasználónak tetszik:
offline