a nevem: Henriett
becenevek: Heni, Hencsimusz, Henike (ezt utálom, és csak két ember szólíthat így)
Mi a beceneved?
2012. július 30. 16:49
#501
|
|
slytherin princessúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.01. Hozzászólás: 37 Csatolások: 27 Azonosító: 154339 offline
|
2012. augusztus 02. 00:52
#502
Mindenki Tinának hív de otthon nem igazán..
Bátyám:Rozi,Gizi(fogalmam sincs honnan szedte ezeket)
Anya:Tina,Tinus és ő is néha Gizinek hív..xD
Bátyám:Rozi,Gizi(fogalmam sincs honnan szedte ezeket)
Anya:Tina,Tinus és ő is néha Gizinek hív..xD
1 felhasználónak tetszik:
Dzsenifer3
2012. augusztus 02. 10:23
#503
|
|
Gerloczyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.14. Hozzászólás: 106 Csatolások: 2 Azonosító: 162080 offline
|
Hát a nevem: Gerle (igen ez egy lány név:DD)
Hát sok mindennek hívnak.
A barátnőim: Harry,focislány,nyuszifej,G-G,Gerloczy,Gerliko,kapitány,
És még tovvá ilyen érdekes nevek.xdd
Hát sok mindennek hívnak.
A barátnőim: Harry,focislány,nyuszifej,G-G,Gerloczy,Gerliko,kapitány,
2012. augusztus 06. 11:29
#505
|
|
dzse |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.19. Hozzászólás: 673 Csatolások: 246 Azonosító: 180852 offline
|
Engem minenki máshogy hív.Igazából Dzsenifer vagyok
de hívnak : Dzse,Enidzs,Gidzse,Endzs,Johnny,Johnny English,Johnny Depp,Gumicukor,Enidzsfer,Endzsfer Egyszer voltam Duffmen is XD
de hívnak : Dzse,Enidzs,Gidzse,Endzs,Johnny,Johnny English,Johnny Depp,Gumicukor,Enidzsfer,Endzsfer Egyszer voltam Duffmen is XD
2012. szeptember 26. 09:53
#509
|
|
Jolie_77♥generation terrorist♥ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 12.09.22. Hozzászólás: 9318 Csatolások: 38950 Azonosító: 186395 offline
|
Vannak beceneveim, de csak a legviccesebbet osztom meg veletek: Kókuszrúd.
egy barátnőm öccse hívott így még 12-13 éves koromban, amikor folyton kókuszrudat ettem (még most is imádom, de már ritkábban eszem!)
2012. szeptember 29. 16:20
#510
|
|
riri17coup d'état |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.18. Hozzászólás: 15998 Csatolások: 3351 Azonosító: 141001 offline
|
Nevem: Anett
Beceneveim: Netti, Nettike, Anettka, Joghurt
, Cukorborsó, Stifler [ez egy hosszú történet. xddd], Törpilla, Rozi, Aranyhaj. ^^
Beceneveim: Netti, Nettike, Anettka, Joghurt
1 felhasználónak tetszik:
Masni
2012. szeptember 29. 16:42
#511
|
|
nicol belloxHuncut |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.22. Hozzászólás: 8136 Csatolások: 5409 Azonosító: 143848 offline
|
Rengeteg becenevem van : D Érdekes, mert nekem mindig mindenki ki tud találni valami jó kis becenevet.
~Gizi (Niki) Anyukámnak én már csak Gizi vagyok, ha mérges rám akkor meg Nikolett simán : D
~Nicol (Bellox) Ez a "sztárnevem"
~Niki
~Nicó
~Letti
~Nyikhaj (Ezt nevelőapum találta ki)
~Kikó/Kiki(Öcsikém nem tudta kimondani kiskorában a Nikit, ezért mindig így hívott)
~ Sissy(ke) (Apu szokott így hívni mert kiskoromban mindig néztem a Sissy hercegnőt)
~Nikkancs
~ Prücsök
~Nikóca (Anyósom hív így) Ez úgy tetszik : )
~Picúr
~Pöttöm
~ Kis Törpi
~ MiniManó
~ Törpilla
~KicsiNiki
~Tökmag (Ezek mind a magasságom miatt ragadtak rám)
~ Szöszi (Hajszínem miatt)
~Hugi (Nővérem szokott így hívni : D )
~Tátika
~ Csirke-csikitá (Apu meg barátnőim még ígyis szoktak hívni, de csak azért mert én mindenkit lecsirkézek, mert imádom a csirkéket)
Nagyjából ennyi : ) És tuti az évek alatt ezek a becenevek csak még jobban bővülni fognak, de engem nem zavar, mert tetszenek ezek a nevek
~Gizi (Niki) Anyukámnak én már csak Gizi vagyok, ha mérges rám akkor meg Nikolett simán : D
~Nicol (Bellox) Ez a "sztárnevem"
~Niki
~Nicó
~Letti
~Nyikhaj (Ezt nevelőapum találta ki)
~Kikó/Kiki(Öcsikém nem tudta kimondani kiskorában a Nikit, ezért mindig így hívott)
~ Sissy(ke) (Apu szokott így hívni mert kiskoromban mindig néztem a Sissy hercegnőt)
~Nikkancs
~ Prücsök
~Nikóca (Anyósom hív így) Ez úgy tetszik : )
~Picúr
~Pöttöm
~ Kis Törpi
~ MiniManó
~ Törpilla
~KicsiNiki
~Tökmag (Ezek mind a magasságom miatt ragadtak rám)
~ Szöszi (Hajszínem miatt)
~Hugi (Nővérem szokott így hívni : D )
~Tátika
~ Csirke-csikitá (Apu meg barátnőim még ígyis szoktak hívni, de csak azért mert én mindenkit lecsirkézek, mert imádom a csirkéket)
Nagyjából ennyi : ) És tuti az évek alatt ezek a becenevek csak még jobban bővülni fognak, de engem nem zavar, mert tetszenek ezek a nevek
2012. december 26. 21:51
#512
Szintia[Cintia angolul,de magyarul Sz-el kell írni.Ezzel mindig kötegszik anya meg én is az orvosokkal meg a suliban)
Tia(barátaim)Szintike(Anya)Tiácska(tesók) és amit nagyon událok az cintikee
Tia(barátaim)Szintike(Anya)Tiácska(tesók) és amit nagyon událok az cintikee
2012. december 26. 22:04
#513
Dorci, Dorcinka, Rossz kutya, Csillag, (kicsi koromból rámragadt) Manócska, Dodó kacsa, Drága, Cica, Husi, Főnök, Doktor, Dóci éés a leggyakoribb: Kölyökk
Bátyáim által még vannak durvábbak is, de azokat nem kívánom megosztani
Bátyáim által még vannak durvábbak is, de azokat nem kívánom megosztani
2012. december 26. 22:05
#514
|
|
marika1997:$Selenator:$ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.14. Hozzászólás: 2666 Csatolások: 36 Azonosító: 129254 offline
|
Suliban Marichuy-nak szoktak általában hívni, am meg nincsen.
2012. december 27. 09:56
#515
Ramóna vagyok, az Ramit uztálom, de sokat úgy hívnak. Akik közel állnak hozzám, azok meg tudják, hogy én igazából csak az Alice névre hallgatok.
2013. február 15. 21:10
#517
Vera,Carol,
Jolánka néni,Béla,Józsika,Aranka,Sanyika,Pistike (apa szokott így hívni)
Jolánka néni,Béla,Józsika,Aranka,Sanyika,Pistike (apa szokott így hívni)
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline

