a nevem: Henriett
becenevek: Heni, Hencsimusz, Henike (ezt utálom, és csak két ember szólíthat így)
Mi a beceneved?
2012. július 30. 16:49
#501
|
|
slytherin princessúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.01. Hozzászólás: 37 Csatolások: 27 Azonosító: 154339 offline
|
2012. augusztus 02. 00:52
#502
Mindenki Tinának hív de otthon nem igazán..
Bátyám:Rozi,Gizi(fogalmam sincs honnan szedte ezeket)
Anya:Tina,Tinus és ő is néha Gizinek hív..xD
Bátyám:Rozi,Gizi(fogalmam sincs honnan szedte ezeket)
Anya:Tina,Tinus és ő is néha Gizinek hív..xD
1 felhasználónak tetszik:
Dzsenifer3
2012. augusztus 02. 10:23
#503
|
|
Gerloczyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.14. Hozzászólás: 106 Csatolások: 2 Azonosító: 162080 offline
|
Hát a nevem: Gerle (igen ez egy lány név:DD)
Hát sok mindennek hívnak.
A barátnőim: Harry,focislány,nyuszifej,G-G,Gerloczy,Gerliko,kapitány,
És még tovvá ilyen érdekes nevek.xdd
Hát sok mindennek hívnak.
A barátnőim: Harry,focislány,nyuszifej,G-G,Gerloczy,Gerliko,kapitány,
2012. augusztus 06. 11:29
#505
|
|
dzse |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.19. Hozzászólás: 673 Csatolások: 246 Azonosító: 180852 offline
|
Engem minenki máshogy hív.Igazából Dzsenifer vagyok
de hívnak : Dzse,Enidzs,Gidzse,Endzs,Johnny,Johnny English,Johnny Depp,Gumicukor,Enidzsfer,Endzsfer Egyszer voltam Duffmen is XD
de hívnak : Dzse,Enidzs,Gidzse,Endzs,Johnny,Johnny English,Johnny Depp,Gumicukor,Enidzsfer,Endzsfer Egyszer voltam Duffmen is XD
2012. szeptember 26. 09:53
#509
|
|
Jolie_77♥generation terrorist♥ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 12.09.22. Hozzászólás: 9318 Csatolások: 38950 Azonosító: 186395 offline
|
Vannak beceneveim, de csak a legviccesebbet osztom meg veletek: Kókuszrúd.
egy barátnőm öccse hívott így még 12-13 éves koromban, amikor folyton kókuszrudat ettem (még most is imádom, de már ritkábban eszem!)
2012. szeptember 29. 16:20
#510
|
|
riri17coup d'état |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.18. Hozzászólás: 15998 Csatolások: 3351 Azonosító: 141001 offline
|
Nevem: Anett
Beceneveim: Netti, Nettike, Anettka, Joghurt
, Cukorborsó, Stifler [ez egy hosszú történet. xddd], Törpilla, Rozi, Aranyhaj. ^^
Beceneveim: Netti, Nettike, Anettka, Joghurt
1 felhasználónak tetszik:
Masni
2012. szeptember 29. 16:42
#511
|
|
nicol belloxHuncut |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.22. Hozzászólás: 8136 Csatolások: 5409 Azonosító: 143848 offline
|
Rengeteg becenevem van : D Érdekes, mert nekem mindig mindenki ki tud találni valami jó kis becenevet.
~Gizi (Niki) Anyukámnak én már csak Gizi vagyok, ha mérges rám akkor meg Nikolett simán : D
~Nicol (Bellox) Ez a "sztárnevem"
~Niki
~Nicó
~Letti
~Nyikhaj (Ezt nevelőapum találta ki)
~Kikó/Kiki(Öcsikém nem tudta kimondani kiskorában a Nikit, ezért mindig így hívott)
~ Sissy(ke) (Apu szokott így hívni mert kiskoromban mindig néztem a Sissy hercegnőt)
~Nikkancs
~ Prücsök
~Nikóca (Anyósom hív így) Ez úgy tetszik : )
~Picúr
~Pöttöm
~ Kis Törpi
~ MiniManó
~ Törpilla
~KicsiNiki
~Tökmag (Ezek mind a magasságom miatt ragadtak rám)
~ Szöszi (Hajszínem miatt)
~Hugi (Nővérem szokott így hívni : D )
~Tátika
~ Csirke-csikitá (Apu meg barátnőim még ígyis szoktak hívni, de csak azért mert én mindenkit lecsirkézek, mert imádom a csirkéket)
Nagyjából ennyi : ) És tuti az évek alatt ezek a becenevek csak még jobban bővülni fognak, de engem nem zavar, mert tetszenek ezek a nevek
~Gizi (Niki) Anyukámnak én már csak Gizi vagyok, ha mérges rám akkor meg Nikolett simán : D
~Nicol (Bellox) Ez a "sztárnevem"
~Niki
~Nicó
~Letti
~Nyikhaj (Ezt nevelőapum találta ki)
~Kikó/Kiki(Öcsikém nem tudta kimondani kiskorában a Nikit, ezért mindig így hívott)
~ Sissy(ke) (Apu szokott így hívni mert kiskoromban mindig néztem a Sissy hercegnőt)
~Nikkancs
~ Prücsök
~Nikóca (Anyósom hív így) Ez úgy tetszik : )
~Picúr
~Pöttöm
~ Kis Törpi
~ MiniManó
~ Törpilla
~KicsiNiki
~Tökmag (Ezek mind a magasságom miatt ragadtak rám)
~ Szöszi (Hajszínem miatt)
~Hugi (Nővérem szokott így hívni : D )
~Tátika
~ Csirke-csikitá (Apu meg barátnőim még ígyis szoktak hívni, de csak azért mert én mindenkit lecsirkézek, mert imádom a csirkéket)
Nagyjából ennyi : ) És tuti az évek alatt ezek a becenevek csak még jobban bővülni fognak, de engem nem zavar, mert tetszenek ezek a nevek
2012. december 26. 21:51
#512
Szintia[Cintia angolul,de magyarul Sz-el kell írni.Ezzel mindig kötegszik anya meg én is az orvosokkal meg a suliban)
Tia(barátaim)Szintike(Anya)Tiácska(tesók) és amit nagyon událok az cintikee
Tia(barátaim)Szintike(Anya)Tiácska(tesók) és amit nagyon událok az cintikee
2012. december 26. 22:04
#513
Dorci, Dorcinka, Rossz kutya, Csillag, (kicsi koromból rámragadt) Manócska, Dodó kacsa, Drága, Cica, Husi, Főnök, Doktor, Dóci éés a leggyakoribb: Kölyökk
Bátyáim által még vannak durvábbak is, de azokat nem kívánom megosztani
Bátyáim által még vannak durvábbak is, de azokat nem kívánom megosztani
2012. december 26. 22:05
#514
|
|
marika1997:$Selenator:$ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.14. Hozzászólás: 2666 Csatolások: 36 Azonosító: 129254 offline
|
Suliban Marichuy-nak szoktak általában hívni, am meg nincsen.
2012. december 27. 09:56
#515
Ramóna vagyok, az Ramit uztálom, de sokat úgy hívnak. Akik közel állnak hozzám, azok meg tudják, hogy én igazából csak az Alice névre hallgatok.
2013. február 15. 21:10
#517
Vera,Carol,
Jolánka néni,Béla,Józsika,Aranka,Sanyika,Pistike (apa szokott így hívni)
Jolánka néni,Béla,Józsika,Aranka,Sanyika,Pistike (apa szokott így hívni)
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline


