Mit álmodtál?
2011. december 21. 15:51
#361
Azt,hogy tesóm osztálytársának az anyukája ott dolgozott a suli büféjében,és micsoda véletlen,hogy a büfé pont a Burger King volt,bent a suliban! XD hülye álom az tuti.
2011. december 21. 16:38
#362
|
|
dóóragallavich. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.12.22. Hozzászólás: 6278 Csatolások: 1202 Azonosító: 115351 offline
|
Jaj,hát az enyém nagy hülyeség lesz.
Azt álmodtam,hogy Linkin Park koncerten voltam (tomboltam ahogy ott illik,am nem tudom,hogyan kerültem oda.:| xdd) egyszer csak a bátyám megjelent,és mondta,hogy nagyon klassz koncert volt,és megérte eljönnünk stb. Aztán odajött Chester (az LP énekese) és megkérdezte,hogy tetszett-e a koncert nekem.
Meg,hogy sikerült-e Neki örömet szerezni Nekem ezzel a koncerttel.
Jó kis vágyálom.*-*
Azt álmodtam,hogy Linkin Park koncerten voltam (tomboltam ahogy ott illik,am nem tudom,hogyan kerültem oda.:| xdd) egyszer csak a bátyám megjelent,és mondta,hogy nagyon klassz koncert volt,és megérte eljönnünk stb. Aztán odajött Chester (az LP énekese) és megkérdezte,hogy tetszett-e a koncert nekem.
1 felhasználónak tetszik:
NorPatch
2011. december 21. 18:10
#364
|
|
RezsoAgikavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.03. Hozzászólás: 198 Csatolások: 0 Azonosító: 164769 offline
|
Azt h mentem az utcán..és egy modell leakart lőni...
Elég gagyi volt
Elég gagyi volt
2011. december 22. 10:22
#365
Azt hogy a zongoratanárnőm a kezemre csapta a zongora tetejét.
Túl sok csokit ettem este.
1 felhasználónak tetszik:
Christinna
2011. december 22. 10:34
#366
Hogy az LMFAO tanított táncolni. Nem szabadtöbbet hagyni, hogy az osztálytársaim zenét hallgassanak tanulás közben.
2011. december 22. 11:01
#367
|
|
nothingcanstopmeExtinct ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.13. Hozzászólás: 2350 Csatolások: 97 Azonosító: 133163 offline
|
Azt hogy a matekTz-m ötös lett, a töri meg két egyes
azóta kiderült, hogy csak a matek volt igaz
2011. december 22. 13:10
#368
|
|
riri17coup d'état |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.18. Hozzászólás: 15998 Csatolások: 3351 Azonosító: 141001 offline
|
Megint focisat álmodtam!
Komoly, focista leszek egy nap!!
Egy repülőtéren ültünk, abba a váróterembe vagy mibe és egyszer csak bejött a Brazil fociválogatott és elment Neymar előttem és engem bámult!
De jó sokáig!!
Hmm szép álom volt!!
Szerintem túl sok focit nézek!!:/:DD
2011. december 22. 15:29
#369
Azt hogy ott vagyok a tegnapi X-Faktoros Aréna Koncerten, az első sorban
2011. december 30. 14:31
#370
|
|
PerlitaFänni™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.20. Hozzászólás: 2451 Csatolások: 483 Azonosító: 139171 offline
|
Azt álmodtam, hogy a Balatonon volt egy szuper házam, és ott voltak a volt osztálytársaim, és mostani osztálytársaim egyaránt, barátok és az öcsém plusz a kedvenc együttesem és együtt szerveztünk abban a házban egy hatalmas bulit. Még arra emlékszem, amikor pont választottuk ki a zenéket, de sajna a bulit már nem álmodtam meg, mert felébredtem
2011. december 30. 17:49
#371
|
|
Draweraptorvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.21. Hozzászólás: 435 Csatolások: 0 Azonosító: 165623 offline
|
Hát röviden leírva találkoztam Hayley Kiyoko-val.Aki tudni akarja bővebben az írjon rám
Naon hosszú volt amúgy.Ilyen folytatásos,h álmodtam,aztán másnap megálmodtam a folytatását. xD
2012. január 03. 20:36
#372
Egy szőke kislányról álmodtam akit bántottak, és láttam a hegeket a hátán, amiket egy korbáccsal csináltak. Szörnyű volt!
2012. január 04. 20:07
#373
|
|
Riley13EvilRegal ♡ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.13. Hozzászólás: 5050 Csatolások: 1091 Azonosító: 131122 offline
|
Én azt álmodtam, hogy férjhez mentem (nem tudom, hogy kihez), és ki akadtam, hogy nem olyan nászajándékokat kaptam, amiket szerettem volna. Elkezdtem dobálni az ajándékokat..
aztán szólt az ébresztőm...-.-"
1 felhasználónak tetszik:
ApusztákBoszorkánya
2012. január 04. 20:12
#374
Hogy lyukat ütöttek a falba és rozsaszín plüssmalacok ugrálnak át rajta.
1 felhasználónak tetszik:
ApusztákBoszorkánya
2012. január 04. 20:26
#375
|
|
zsanatamuse. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.22. Hozzászólás: 4024 Csatolások: 213 Azonosító: 125662 offline
|
Egyik faluból átfutottam a másikba, ahol bementem egy boltba, és egy nő gyerekkönyveket nyomott a kezembe, mondva, hogy hamarosan gyerekünk lesz. (én voltam az apa!) Ez betett nekem.
1 felhasználónak tetszik:
ApusztákBoszorkánya
2012. január 06. 14:49
#376
|
|
riri17coup d'état |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.18. Hozzászólás: 15998 Csatolások: 3351 Azonosító: 141001 offline
|
Múltkor tyúk voltam és kotkodáltam az udvarunkban.!
1 felhasználónak tetszik:
ApusztákBoszorkánya
2012. január 06. 15:02
#378
|
|
Marina SalvatoreGoth,Loki Laufeyson & Daenerys Targaryen <333 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.29. Hozzászólás: 5443 Csatolások: 2807 Azonosító: 150271 offline
|
Én valami jégkorszak és Star Wars keveréket...de nagy hülyeség volt az egész...xD
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline

