Mit álmodtál?
2011. május 16. 17:47
#161
Most semmit,de utoljára azt álmodtam hogy mindenhonnan elkéstem.
1 felhasználónak tetszik:
Bátor Ventillátor
2011. május 16. 18:37
#162
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Idézet (kateblock @ 2011.05.16. 13:09)
9? Ex-pasi?
Hivatalosan nem ex-pasi, de nagyon odavoltam érte egy időben...
2011. május 16. 19:39
#163
Este volt, valahol Amerikában, tehetetlenül bolyongtam valami isteni szép téren (kicsit hasonlított az egri Dobó térre, ami mellett minden nap elhaladok), egyszer csak láttam, hogy elment mellettem nem messze egy férfi, aztán rádöbbentem, hogy Gene Louis az (a Bullets and Octane énekese
). A seggemre huppantam megdöbbenésemben, mire felsegített a földről. Elmentünk játszani félkarú rablót, és azt mondta, ha eltalálok egy kék cseresznyét, akkor kapok egy puszit.. sikerült eltalálnom. Aztán kaptam tőle egy hajpántot. Vége.
2011. május 17. 20:23
#164
|
|
Claudiiadirectioner ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.01. Hozzászólás: 1854 Csatolások: 371 Azonosító: 144535 offline
|
nagyon jót álmodtam :-) egypár régi és új baráttal császkáltam az utcán
két különböző városban de azt nem tudom hogy jutottunk el egyikből a másikba
a lényeg az hogy jó volt
2011. május 17. 22:16
#165
|
|
x maite xstrickt. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.22. Hozzászólás: 2000 Csatolások: 2561 Azonosító: 141371 offline
|
Nem fogja senki elhinni, de én speciel Béciről... xD Túl sokat hallgattam a számait, erre vele álmodok... xD Részleteket inkább nem írok.^^
1 felhasználónak tetszik:
Bátor Ventillátor
2011. május 18. 08:31
#166
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 offline
|
Jajj, ha én azt most elmesélném!
Maradjunk annyiban, hogy Kit Harington overloadom van, mert túl sok volt az input az elmúlt napokban.
1 felhasználónak tetszik:
Bátor Ventillátor
2011. május 18. 18:40
#167
|
|
Lucky99Holiday.♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.28. Hozzászólás: 1172 Csatolások: 213 Azonosító: 150215 offline
|
Azt álmodtam,hogy az 1ik osztitársammal a suliban énekeltük a Rocket Queen-t a Guns N' Roses-tól.
Aztán felébredtem,és másodjára is a Guns N' Roses-szal álmodtam.
Aztán felébredtem,és másodjára is a Guns N' Roses-szal álmodtam.
1 felhasználónak tetszik:
Bátor Ventillátor
2011. május 18. 18:43
#168
Álmodtam érdekeset, ebben teljesen biztos vagyok. Nem rémlik semmi, de teljesen biztos vagyok abban, hogy túl érdekes volt.
1 felhasználónak tetszik:
ApusztákBoszorkánya
2011. május 19. 19:16
#170
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Elég nagy hülyeséget, szerintem az osztálytalálkozó miatt, ami a múlt héten volt...
Veszprémbe mentünk, ahol az egyik osztálytársunkra kiakadtunk, mert a készpénzünkből valami plasztikkártyát vásárolt, amit csak néhány helyen fogadtak el, stb...
1 felhasználónak tetszik:
Bátor Ventillátor
2011. május 19. 20:09
#171
|
|
vampiregomezTeen Wolfer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.05. Hozzászólás: 1759 Csatolások: 310 Azonosító: 146677 offline
|
nem emlékszem.
2011. május 22. 11:25
#175
|
|
ciccmicc44lucid dream(er). |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.06. Hozzászólás: 3552 Csatolások: 162 Azonosító: 144878 offline
|
valami hülyeséget, nem emlékszek rá xD
2011. május 29. 14:55
#176
Párizsban voltam és közös fürdőszobát kaptam az életem nagy szerelmével és aztán együtt fedeztük fel Párizst
2011. június 08. 14:52
#177
A kutyánk leharapta az orrom egy darabját. Megműtőttek és úgy mentem el vizsgázni. Mindenki azt hitte h plasztikáztattam az orrom.
2011. június 08. 18:54
#180
|
|
TrindaBFMV |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.08. Hozzászólás: 2563 Csatolások: 122 Azonosító: 132827 offline
|
borzalmasat! istenem 2 gyerek kötözködött velem és mindenhová követtek...egyszer csak berántottak egy kis elhagyatott romos házba (nem tudom hogy hogy került a város főúti részébe
) és a többit nem tudom mert most örültem hogy megszólalt az ébresztőóra a telómon
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline
