Magas csajok
2013. július 30. 15:13
#181
Én 14 leszek és 175cm vagyok. ez miatt sokszor zavarban éreztem magam , de egyre jobban ‘tetszik,.
2013. augusztus 09. 16:45
#185
|
|
Dzsenifer3 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.13. Hozzászólás: 7117 Csatolások: 481 Azonosító: 155330 offline
|
A nővérem 173,és szerintem ő magas...
2013. augusztus 10. 21:49
#186
Az egyik legmagasabb lány akit ismerek a médiából az nem más, mint Alicia Fox
pontosan most nem tudom mekkora de az egyszer biztos hogy nem kis alkatú egy hölgyemény.
2013. december 11. 17:16
#188
149-150 körül vagyok, amely elég alacsonynak bizonyul 13 évesen.
2013. december 11. 20:26
#189
Én 166 cm vagyok, és már csak pár centit szeretnék nőni, többet nem
A barátnőim pár centivel kisebbek nálam, igaz idősebbek egy évvel, de nem zavar. Az osztályban nálunk vegyesen vannak, mert vannak a nagyon picik (közéjük tartozom
) és vannak a nagyon nagyok, akik kb. 2 fejjel magasabbak. Mögöttük v. előttük nem kellemes menni, olyan picinek érzem magam
2013. december 13. 22:28
#191
|
|
RebekaGrant.új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.12.13. Hozzászólás: 81 Csatolások: 0 Azonosító: 216733 offline
|
Én 14 éves létemre épp hogy elértem a 160 cm-t. Olyan jó lenne magasnak lenni..
1 felhasználónak tetszik:
Betti90
2013. december 14. 09:49
#192
|
|
CandUsperfect imperfection |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.19. Hozzászólás: 7938 Csatolások: 1586 Azonosító: 125437 offline
|
174-5 centi vagyok (mikor hogy esik). Én eddig nem tapasztaltam, hogy ezért kinéznének. Maximum annyi a hátulütője ennek, hogy sok pasi az alacsony csajokat szereti.
2014. március 21. 07:59
#196
|
|
Mrs.KiryuZerovisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.02.21. Hozzászólás: 491 Csatolások: 120 Azonosító: 221524 offline
|
174 cm vagyok. Nem szeretek magas lenni
2014. március 25. 05:29
#197
Én 155-57 cm vagyok, és 12, nem igazán vagyok megelégedve a magasságommal, de majd növök..
2014. március 29. 19:47
#198
|
|
Dream-AmeliaMuhahahaha |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.03.21. Hozzászólás: 1088 Csatolások: 132 Azonosító: 222966 offline
|
Én azt tapasztaltam, hogy a férfiak (általában) nagyon szeretik a magas nőket. Szerintem is szépek, de max. 178-180 cm-ig.
Én is magas vagyok, ennek nagyon örülök.
Én is magas vagyok, ennek nagyon örülök.
2014. április 04. 20:14
#199
156 cm vagyok. A legfiatalabb az osztályunkban és az ötödik-hatosik helyen állok magasságban. Amúgy a 9-13 korosztályban vagyok.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.


offline