Magas csajok
2017. augusztus 16. 21:25
#261
Hát ha még magas is lennék.. Az én 164 centimmel.. Reményeim szerint növök még.
2017. október 15. 21:00
#262
|
|
tixyyyyyy17visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 17.10.13. Hozzászólás: 276 Csatolások: 45 Azonosító: 267289 offline
|
hát kb. olyan 165 lehetek de szerintem ez pont ideális.Egy lánynak szerintem nem szép ha tul magas
2020. március 31. 14:09
#263
|
|
Pheebsʕ ᵔᴥᵔ ʔ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.16. Hozzászólás: 4630 Csatolások: 300 Azonosító: 233447 offline
|
Utolsó mérésnél (tavaly tavasz
) 175 cm voltam, fiatalabbként sosem szerettem a magasságom, de már egész jól elfogadtam. az mondjuk segített, hogy barátaim többsége nagyjából olyan magas, ha nem magasabb, mint én. mindig is a tornasor elején álltam, de azért akkor is jó érzés látni, hogy nem én vagyok a legmagasabb
1 felhasználónak tetszik:
nousernameisneeded
2020. április 03. 13:30
#264
|
|
nousernameisneededvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 20.03.27. Hozzászólás: 234 Csatolások: 0 Azonosító: 275986 offline
|
Én 175 centi vagyok, és szörnyen irritáló, amikor mindig megkérdezik az emberek, akik régen láttak, hogy nőttem-e
Másik dolog, ami fel tud idegesíteni, mikor közlik, hogy milyen colos vagyok, meg hogy nem fogok tudni pasit szerezni ehhez a magassághoz. Mondjuk, szerencsére, ez a népesség kisebb és butább hányada szokta ezeket mondani. Volt egy évfolyamtársam, aki rendesen rám volt szállva, meg legjobb barátnőmre (ő olyan 173 centi, az évfolyamtársam meg 165), hogy mennyire magasak vagyunk, és ez hogy lehet, hogy nem zavar minket, meg hogy az alacsony lányok mennyivel szebbek
D nem igazán értettük, hogy mi köze van hozzá, de barátnőm emiatt nagyon rosszul érezte magát:(
én nem tartom magam annyira vészesen magasnak, a fiúk nagy többsége magasabb nálam, és a tornasorban is a 3. vagyok
Plusz, nekem jobban tetszik ez a magasság, mintha alacsonyabb lennék.
Másik dolog, ami fel tud idegesíteni, mikor közlik, hogy milyen colos vagyok, meg hogy nem fogok tudni pasit szerezni ehhez a magassághoz. Mondjuk, szerencsére, ez a népesség kisebb és butább hányada szokta ezeket mondani. Volt egy évfolyamtársam, aki rendesen rám volt szállva, meg legjobb barátnőmre (ő olyan 173 centi, az évfolyamtársam meg 165), hogy mennyire magasak vagyunk, és ez hogy lehet, hogy nem zavar minket, meg hogy az alacsony lányok mennyivel szebbek
én nem tartom magam annyira vészesen magasnak, a fiúk nagy többsége magasabb nálam, és a tornasorban is a 3. vagyok
2023. december 12. 15:31
#265
Én 173 cm magas vagyok. (Régebben zavart most már annyira nem.)
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline
